Mała Liga 2-runda - Świętokrzyska Liga Pływacka - SPLASH Meet Manager 11
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowaPobite rekordy wg konkurencji
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
4 x 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowaPobite rekordy wg konkurencji
 
1 - 2 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 03-03-2012 - 10:00
1.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
2.Chłopców50m klasycznySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas11 latLista startowaWyniki
4.Chłopców100m grzbietowySerie na czas11 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas11 latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m motylkowySerie na czas11 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
10.Chłopców100m zmiennySerie na czas10 lat i młodsiLista startowaWyniki
11.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas11 latLista startowaWyniki
12.Chłopców200m zmiennySerie na czas11 latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas11 latLista startowaWyniki
14.Chłopców100m dowolnySerie na czas11 latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas11 lat i młodsiLista startowaWyniki
16.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas11 lat i młodsiLista startowaWyniki