Ostatnia aktualizacja 18-11-2012 11:05
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-GeneralnaPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowa-chłopcówNajlepsze wyniki wg punktów
Punktacja klubowa-dziewczątPobite rekordy wg konkurencji
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11Lista startowaWyniki
4 x 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki 4 x 100mSerie na czas11Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
15.Mieszane8 x 50m dowolnySerie na czas12:0510 lat i młodsiLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja klubowa-GeneralnaPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowa-chłopcówNajlepsze wyniki wg punktów
Punktacja klubowa-dziewczątPobite rekordy wg konkurencji
 
1 - 6 runda - Mała Liga - Ostrowiec Św. - 17-11-2012 - 10:00
1.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:0010 lat i młodsiLista startowaWyniki
2.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:1010 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas10:2211 latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m motylkowySerie na czas10:2611 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:3210 lat i młodsiLista startowaWyniki
6.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:5210 lat i młodsiLista startowaWyniki
7.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas11:0711 latLista startowaWyniki
8.Chłopców200m zmiennySerie na czas11:1311 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas11:2310 lat i młodsiLista startowaWyniki
10.Chłopców100m zmiennySerie na czas11:3210 lat i młodsiLista startowaWyniki
11.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas11:4311 latLista startowaWyniki
12.Chłopców50m dowolnySerie na czas11:4911 latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas11:5311 latLista startowaWyniki
14.Chłopców100m dowolnySerie na czas11:5911 latLista startowaWyniki
15.Mieszane8 x 50m dowolnySerie na czas12:0510 lat i młodsiLista startowaWyniki
16.Dziewcząt4 x 100m zmiennySerie na czas12:2611 latLista startowaWyniki
17.Chłopców4 x 100m zmiennySerie na czas12:3711 latLista startowaWyniki