Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja drużynowa
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
25mSerie na czasKl 1-3Lista startowaWyniki 25mSerie na czasKl 1-3Lista startowaWyniki
50mSerie na czasKl 4-6Lista startowaWyniki 50mSerie na czasKl 4-6Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
25mSerie na czasKl 1-3Lista startowaWyniki 25mSerie na czasKl 1-3Lista startowaWyniki
50mSerie na czasKl 4-6Lista startowaWyniki 50mSerie na czasKl 4-6Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
25mSerie na czasKl 1-3Lista startowaWyniki 25mSerie na czasKl 1-3Lista startowaWyniki
50mSerie na czasKl 4-6Lista startowaWyniki 50mSerie na czasKl 4-6Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czasKl 1-6Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czasKl 1-6Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuPunktacja drużynowa
Najlepsze wyniki wg punktówPlik wyników (Lenex)
 
1 - 18. Luty 2016 - 18-02-2016 - 9:00
1.Dziewcząt25m dowolnySerie na czas9:00Klasy 1-3Lista startowaWyniki
2.Chłopców25m dowolnySerie na czas9:08Klasy 1-3Lista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas9:17Klasy 4-6Lista startowaWyniki
4.Chłopców50m dowolnySerie na czas9:31Klasy 4-6Lista startowaWyniki
1.Dziewcząt25m dowolnyCeremonia medalowa9:45Klasy 1-3
2.Chłopców25m dowolnyCeremonia medalowa9:48Klasy 1-3
5.Dziewcząt25m klasycznySerie na czas9:51Klasy 1-3Lista startowaWyniki
6.Chłopców25m klasycznySerie na czas9:57Klasy 1-3Lista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa10:02Klasy 4-6
4.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa10:05Klasy 4-6
7.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:08Klasy 4-6Lista startowaWyniki
8.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:21Klasy 4-6Lista startowaWyniki
5.Dziewcząt25m klasycznyCeremonia medalowa10:31Klasy 1-3
6.Chłopców25m klasycznyCeremonia medalowa10:34Klasy 1-3
9.Dziewcząt25m grzbietowySerie na czas10:37Klasy 1-3Lista startowaWyniki
10.Chłopców25m grzbietowySerie na czas10:47Klasy 1-3Lista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa10:56Klasy 4-6
8.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa10:59Klasy 4-6
11.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas11:02Klasy 4-6Lista startowaWyniki
12.Chłopców50m grzbietowySerie na czas11:15Klasy 4-6Lista startowaWyniki
9.Dziewcząt25m grzbietowyCeremonia medalowa11:25Klasy 1-3
10.Chłopców25m grzbietowyCeremonia medalowa11:28Klasy 1-3
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas11:31Klasy 1-6Lista startowaWyniki
11.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa11:46Klasy 4-6
12.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa11:49Klasy 4-6
14.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas11:52Klasy 1-6Lista startowaWyniki
13.Dziewcząt4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa12:04Klasy 1-6
14.Chłopców4 x 50m dowolnyCeremonia medalowa12:07Klasy 1-6