Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Najlepsza zawodniczka 11-lat
Statystyka medalowaPunktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 10 lat
MultimedaliściPunktacja klubowa - 11 latNajlepszy zawodnik 11 lat
Progresja zawodników (szczegóły)Najlepsza zawodniczka 10-latPlik wyników (Lenex)
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki 100mSerie na czasDz-10Lista startowaWyniki
200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki 200mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
dowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
zmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czasDz-11Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Najlepsza zawodniczka 11-lat
Statystyka medalowaPunktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 10 lat
MultimedaliściPunktacja klubowa - 11 latNajlepszy zawodnik 11 lat
Progresja zawodników (szczegóły)Najlepsza zawodniczka 10-latPlik wyników (Lenex)
 
1 - Blok I - 31-05-2019 - 16:00
1.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas16:00Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m motylkowySerie na czas16:04Chłopców 11-latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas16:08Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m dowolnySerie na czas16:14Chłopców 10-latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas16:25Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m grzbietowySerie na czas16:31Chłopców 11-latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas16:42Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
8.Chłopców50m klasycznySerie na czas16:49Chłopców 10-latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas17:01Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m dowolnySerie na czas17:10Chłopców 11-latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas17:20Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Najlepsza zawodniczka 11-lat
Statystyka medalowaPunktacja klubowa - 10 latNajlepszy zawodnik 10 lat
MultimedaliściPunktacja klubowa - 11 latNajlepszy zawodnik 11 lat
Progresja zawodników (szczegóły)Najlepsza zawodniczka 10-latPlik wyników (Lenex)
 
2 - Blok II - 01-06-2019 - 10:00
13.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas10:00Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
14.Chłopców100m klasycznySerie na czas10:06Chłopców 11-latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas10:09Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
16.Chłopców50m grzbietowySerie na czas10:17Chłopców 10-latLista startowaWyniki
17.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas10:28Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
18.Chłopców100m dowolnySerie na czas10:33Chłopców 11-latLista startowaWyniki
19.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas10:44Dziewcząt 10-latLista startowaWyniki
20.Chłopców100m zmiennySerie na czas10:55Chłopców 10-latLista startowaWyniki
21.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas11:11Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki
22.Chłopców200m zmiennySerie na czas11:21Chłopców 11-latLista startowaWyniki
23.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas11:36Dziewcząt 11-latLista startowaWyniki