Ostatnia aktualizacja 27-09-2020 21:15
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsza zawodniczka - I blokPobite rekordy wg konkurencji
Statystyka medalowaNajlepsza zawodniczka - II BlokPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowa - I BlokNajlepszy zawodnik - I blok
Punktacja klubowa - II BlokNajlepszy zawodnik - II Blok
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
25mSerie na czas- 8Lista startowaWyniki 25mSerie na czas- 8Lista startowaWyniki
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
25mSerie na czas- 8Lista startowaWyniki 25mSerie na czas- 8Lista startowaWyniki
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki
200mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki 200mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
25mSerie na czas8Lista startowaWyniki 25mSerie na czas8Lista startowaWyniki
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
25mSerie na czas8Lista startowaWyniki 25mSerie na czas8Lista startowaWyniki
50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki 100mSerie na czas11 - 18Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas9 - 10Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas- 10Lista startowaWyniki
4 x 50mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas11 +Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsza zawodniczka - I blokPobite rekordy wg konkurencji
Statystyka medalowaNajlepsza zawodniczka - II BlokPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowa - I BlokNajlepszy zawodnik - I blok
Punktacja klubowa - II BlokNajlepszy zawodnik - II Blok
 
1 - Blok I - 26-09-2020 - 16:00
1.Dziewcząt25m dowolnySerie na czas16:008 lat i młodsiLista startowaWyniki
2.Chłopców25m dowolnySerie na czas16:048 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt25m klasycznySerie na czas16:108 latLista startowaWyniki
4.Chłopców25m klasycznySerie na czas16:138 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt25m dowolnyCeremonia medalowa16:158 lat i młodsi
2.Chłopców25m dowolnyCeremonia medalowa16:188 lat i młodsi
5.Dziewcząt25m grzbietowySerie na czas16:218 lat i młodsiLista startowaWyniki
6.Chłopców25m grzbietowySerie na czas16:258 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt25m klasycznyCeremonia medalowa16:328 lat
4.Chłopców25m klasycznyCeremonia medalowa16:358 lat
7.Dziewcząt25m motylkowySerie na czas16:388 latLista startowaWyniki
8.Chłopców25m motylkowySerie na czas16:408 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt25m grzbietowyCeremonia medalowa16:428 lat i młodsi
6.Chłopców25m grzbietowyCeremonia medalowa16:458 lat i młodsi
Przerwa Techniczna
9.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas16:589 - 10 latLista startowaWyniki
10.Chłopców50m dowolnySerie na czas17:169 - 10 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt25m motylkowyCeremonia medalowa17:298 lat
8.Chłopców25m motylkowyCeremonia medalowa17:328 lat
11.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas17:359 - 10 latLista startowaWyniki
12.Chłopców50m grzbietowySerie na czas17:519 - 10 latLista startowaWyniki
Losowanie nagród rzeczowych
9.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa18:149 - 10 lat
10.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa18:179 - 10 lat
13.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas18:209 - 10 latLista startowaWyniki
14.Chłopców50m klasycznySerie na czas18:329 - 10 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa18:409 - 10 lat
12.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa18:439 - 10 lat
15.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas18:469 - 10 latLista startowaWyniki
16.Chłopców50m motylkowySerie na czas18:509 - 10 latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa18:559 - 10 lat
14.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa18:589 - 10 lat
17.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas19:019 - 10 latLista startowaWyniki
18.Chłopców100m zmiennySerie na czas19:109 - 10 latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa19:199 - 10 lat
16.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa19:229 - 10 lat
19.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas19:2510 lat i młodsiLista startowaWyniki
20.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas19:3110 lat i młodsiLista startowaWyniki
17.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa19:369 - 10 lat
18.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa19:399 - 10 lat
19.Dziewcząt4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa19:4210 lat i młodsi
20.Chłopców4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa19:4510 lat i młodsi
Statystyki zgłoszeń wg klubuNajlepsza zawodniczka - I blokPobite rekordy wg konkurencji
Statystyka medalowaNajlepsza zawodniczka - II BlokPlik wyników (Lenex)
Punktacja klubowa - I BlokNajlepszy zawodnik - I blok
Punktacja klubowa - II BlokNajlepszy zawodnik - II Blok
 
2 - Blok II - 27-09-2020 - 10:00
21.Kobiet100m grzbietowySerie na czas10:0011 - 18 latLista startowaWyniki
22.Chłopców100m grzbietowySerie na czas10:2011 - 18 latLista startowaWyniki
23.Kobiet200m dowolnySerie na czas10:3911 - 18 latLista startowaWyniki
24.Chłopców200m dowolnySerie na czas10:5411 - 18 latLista startowaWyniki
21.Kobiet100m grzbietowyCeremonia medalowa11:2011 - 18 lat
22.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa11:2311 - 18 lat
25.Kobiet100m motylkowySerie na czas11:2611 - 18 latLista startowaWyniki
26.Chłopców100m motylkowySerie na czas11:3711 - 18 latLista startowaWyniki
23.Kobiet200m dowolnyCeremonia medalowa11:4911 - 18 lat
24.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa11:5211 - 18 lat
27.Kobiet100m klasycznySerie na czas11:5511 - 18 latLista startowaWyniki
28.Chłopców100m klasycznySerie na czas12:1411 - 18 latLista startowaWyniki
25.Kobiet100m motylkowyCeremonia medalowa12:3011 - 18 lat
26.Chłopców100m motylkowyCeremonia medalowa12:3311 - 18 lat
29.Kobiet200m grzbietowySerie na czas12:3611 - 18 latLista startowaWyniki
30.Chłopców200m grzbietowySerie na czas12:5311 - 18 latLista startowaWyniki
27.Kobiet100m klasycznyCeremonia medalowa13:0111 - 18 lat
28.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa13:0411 - 18 lat
31.Kobiet100m dowolnySerie na czas13:0711 - 18 latLista startowaWyniki
32.Chłopców100m dowolnySerie na czas13:3211 - 18 latLista startowaWyniki
29.Kobiet200m grzbietowyCeremonia medalowa14:0011 - 18 lat
30.Chłopców200m grzbietowyCeremonia medalowa14:0311 - 18 lat
33.Kobiet4 x 50m zmiennySerie na czas14:0611 lat i starsiLista startowaWyniki
34.Mężczyzn4 x 50m zmiennySerie na czas14:1411 lat i starsiLista startowaWyniki
31.Kobiet100m dowolnyCeremonia medalowa14:2111 - 18 lat
32.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa14:2411 - 18 lat
33.Kobiet4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa14:2711 lat i starsi
34.Mężczyzn4 x 50m zmiennyCeremonia medalowa14:3011 lat i starsi