aktualizacja: 11.01.2024



Rekordy Polski Juniorów 16-lat

Chłopców, - 16
dowolny
Długi basen (50m)
50m22.90Chowaniec Mateusz03POLWOSIE25-07-2019Baku (AZE)
100m50.10Orlicz Filip02POLG8WAR25-05-2018Łódź
200m1:51.69Daszkiewicz Michał03POLUNOSW10-07-2019Lublin
400m3:56.29Daszkiewicz Michał03POLUNOSW11-07-2019Lublin
800m8:08.01Pielowski Krzysztof91POLKOOLS29-11-2007Gorzów Wlkp.
1500m15:35.41Pielowski Krzysztof91POLKOOLS02-12-2007Gorzów Wlkp.
grzbietowy
50m25.73Masiuk Ksawery04POLG8WAR05-09-2020Lublin
100m55.38Masiuk Ksawery04POLG8WAR05-12-2020Warsaw
200m2:00.39Masiuk Ksawery04POLG8WAR04-12-2020Warszawa
klasyczny
50m28.69Tokarski Krzysztof96POLVIRAC13-05-2012Olsztyn
100m1:02.45Machnik Mikołaj93POLMOKAT24-05-2009Ostrowiec Św.
200m2:15.63Machnik Mikołaj93POLMOKAT21-07-2009Tampere (FIN)
motylkowy
50m24.48Masiuk Ksawery04POLG8WAR02-08-2020Ravne na Koroskem (SLO)
100m54.27Uryniuk Paweł03POLG8WAR25-07-2019Baku (AZE)
200m1:58.88Chmielewski Krzysztof04POLMSWAR05-09-2020Lublin
zmienny
200m2:04.29Cieślak Marcin92POLMUWAR07-12-2008Praha (CZE)
400m4:26.91Kałusowski Jan00POLTRLOD15-07-2016Ostrowiec Św.

Chłopców, - 16
dowolny Sztafeta
Długi basen (50m)
4 x 100m3:31.39UKS G-8 Bielany WarszawaPOLG8WAR15-07-2023Gliwice
Jabłoński Jakub, Piotrowski Kacper, Ślesik Oskar, Antosik Kacper
4 x 200m7:44.73WKS ŚLĄSK WrocławPOLSLWRO15-07-2016Ostrowiec Św.
Hano Grzegorz, Dąbrowski Patryk, Dutkowiak Wojciech, Kiełczewski Amadeusz
zmienny Sztafeta
4 x 100m3:54.07MKS Trójka ŁódźPOLTRLOD16-07-2023Gliwice
Urbaniak Olivier, Gajda Jan, Piątkiewicz Piotr, Selder Krystian

Mieszane, - 16
dowolny Sztafeta
Długi basen (50m)
4 x 100m3:47.99UKS GIM-92 Ursynów WarszawaPOLG92WAR17-05-2019Lublin
Konarski Maciej, Gerbreder Gabriela, Gąsiorowski Michał, Kawka Nina
zmienny Sztafeta
4 x 100m4:05.45UKS Żabianka GdańskPOLZAGDA15-07-2021Warszawa
Parol Olga, Ćwiek Błażej, Cierpiałowska Paulina, Kowalski Mateusz

Rekordy Polski Reprezentacja Jun 16-lat

Chłopców, - 16
dowolny Sztafeta
Długi basen (50m)
4 x 100m3:26.76POLSKAPOL13-12-2015Hodmezovasarhely (HUN)
Ostrowski Karol, Stokowski Kacper, Cukanow Michał, Kałużyński Antoni
4 x 200m7:38.27POLSKAPOL06-12-2008Praha (CZE)
Werner Paweł, Bogulski Bartłomiej, Łuczak Piotr, Kwiatkowski Przemysław
zmienny Sztafeta
4 x 100m3:45.96POLSKAPOL11-12-2015Hodmezovasarhely (HUN)
Stokowski Kacper, Kusto Rafał, Stępniak Kacper, Ostrowski Karol

Mieszane, - 16
dowolny Sztafeta
Długi basen (50m)
4 x 100m3:39.13POLSKAPOL26-07-2022Bańska Bystrzyca
Krucki Kajetan, Brzóska Jan, Gracjasz Wiktoria, Kamzol Flawia
zmienny Sztafeta
4 x 100m4:04.60POLSKAPOL27-07-2023Maribor (SLO)
Prasał Aleksandra, Czołgała Grzegorz, Rodziewicz Alicja, Pietroń Przemysław