Nr  1. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  2. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  Open


Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu
Kielce, 17  marca 2016r



Konkurencja 1
17-03-2016 - 10:00
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:03.55Długołęcka KarolinaUNBUSUpplands Väsby (SWE)20-10-2013


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Osman MagdalenaGimnazjum nr 31:17.0813
2.Błaut KatarzynaGimnazjum nr 231:21.861139.3542.51
3.Jarosińska MonikaGimnazjum nr 231:43.381047.2756.11
4.Halot AnnaGimnazjum Katolickie1:44.45949.1055.35
5.Stefańczyk NataliaGimnazjum Katolickie1:53.82852.311:01.51
6.Kubicka KajaGimnazjum Społeczne1:57.44754.641:02.80
7.Pabis JuliaGimnazjum Społeczne2:02.51655.541:06.97
8.Osija WeronikaGimnazjum Katolickie2:03.6155.391:08.22
9.Kaleta NataliaGimnazjum nr 122:09.965
NIE UK.Gonciarz JuliaGimnazjum Katolickie1:20.76


<< TOP >>
Konkurencja 2
17-03-2016 - 10:09
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen55.59Kijewski KasperSAKIEOświęcim15-03-2015


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Gotszling DawidGimnazjum nr 121:03.421330.4432.98
2.Borowski AdamGimnazjum nr 231:04.701131.9432.76
3.Kuśnierczyk KonradGimnazjum nr 121:44.861046.2458.62
4.Dobrowolski OskarGimnazjum Katolickie1:49.27947.191:02.08
5.Opala KarolGimnazjum Katolickie1:52.78847.261:05.52
6.Muszczak JakubGimnazjum Katolickie1:58.4357.321:01.11
7.Biernacki BartoszGimnazjum nr 32:00.80748.861:11.94
8.Dobrowolski MateuszGimnazjum Katolickie2:02.6354.371:08.26
9.Szymański KacperGimnazjum nr 32:04.87656.211:08.66
10.Skowron PawełGimnazjum nr 232:16.70552.771:23.93


<< TOP >>
Konkurencja 3
17-03-2016 - 10:18
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen29.00Kilijańska DonataKSOSTKraków09-03-2013


PozycjaCzasPkt.
1.Buk AlicjaGimnazjum nr 435.3813
2.Borkowska AnnaGimnazjum nr 336.8511
3.Jarosińska MonikaGimnazjum nr 2349.5110
4.Bąkowska EwaGimnazjum Katolickie58.149
5.Gawrońska AgataGimnazjum nr 41:06.788


<< TOP >>
Konkurencja 4
17-03-2016 - 10:20
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen24.16Kizierowski BartoszDEPOLPłock30-11-2002


PozycjaCzasPkt.
1.Barusiński KordianGimnazjum nr 1327.7013
2.Król JanGimnazjum nr 1229.0311
3.Borowski JakubGimnazjum nr 330.2610
4.Kędziora AdamGimnazjum nr 2330.939
5.Bandura MaksymilianGimnazjum nr 733.018
6.Sobura MichałGimnazjum nr 733.467
7.Obara KrzysztofGimnazjum Katolickie39.166
8.Kaniecki PrzemysławGimnazjum nr 339.855
9.Działowski JanGimnazjum Katolickie43.944
10.Ruchwa GrzegorzGimnazjum Katolickie50.92
11.Nowak MateuszGimnazjum Katolickie51.25
12.Misztal AdamGimnazjum Katolickie1:28.33
DYSKW.Kwiatek RadosławGimnazjum nr 1230.23
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 5
17-03-2016 - 10:34
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen55.69Kawecka AnnaSAKIEGorzów Wlkp.26-11-2009


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Błaut KatarzynaGimnazjum nr 231:10.401334.4535.95
2.Osman MagdalenaGimnazjum nr 31:11.531135.5136.02
3.Buk AlicjaGimnazjum nr 41:13.451035.3738.08
4.Chęcina ZuzannaGimnazjum nr 261:19.13936.9242.21
5.Pastuszka KatarzynaGimnazjum nr 231:24.36837.4146.95
6.Putko JuliaGimnazjum nr 41:24.74739.5845.16
7.Pruszkowska OlgaGimnazjum nr 41:32.0241.9950.03
8.Sidło AleksandraGimnazjum nr 231:34.0944.9649.13
9.Stefańczyk NataliaGimnazjum Katolickie1:35.33644.7750.56
10.Halot AnnaGimnazjum Katolickie1:36.77545.6251.15
11.Osija WeronikaGimnazjum Katolickie2:01.1450.861:10.28


<< TOP >>
Konkurencja 6
17-03-2016 - 10:46
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen47.96Kizierowski BartoszDEPOLStockholm (SWE)22-01-2002


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Borowski AdamGimnazjum nr 2357.931328.2029.73
2.Litwin DawidGimnazjum nr 759.071128.0930.98
3.Niestuj PiotrGimnazjum nr 1259.801028.8031.00
4.Król JanGimnazjum nr 121:01.73929.9431.79
5.Kędziora AdamGimnazjum nr 231:02.99829.2333.76
6.Hajduk RobertGimnazjum nr 51:06.91732.5934.32
7.Szcześniak ErykGimnazjum nr 41:14.35635.3439.01
8.Komasara PiotrGimnazjum nr 231:20.5334.4746.06
9.Zieliński DanielGimnazjum nr 121:20.8836.9543.93
10.Szerlowski KrzysztofGimnazjum nr 231:23.2738.3744.90
11.Garmulewicz PawełGimnazjum nr 121:23.8238.3945.43
12.Fijołek JędrzejGimnazjum Katolickie1:29.76541.8147.95
13.Cender JędrzejGimnazjum nr 71:30.76441.1149.65
14.Kudelski KrzysztofGimnazjum nr 41:33.61340.3253.29
15.Zając DanielGimnazjum nr 31:34.98240.8054.18
16.Biernacki BartoszGimnazjum nr 31:45.11141.801:03.31
17.Dobrowolski OskarGimnazjum Katolickie1:49.8748.311:01.56
18.Buczek KacperGimnazjum Katolickie1:51.4251.7159.71
19.Kita WiktorGimnazjum Katolickie1:51.7445.361:06.38
20.Muszczak JakubGimnazjum Katolickie1:55.2152.021:03.19
21.Szymański KacperGimnazjum nr 31:55.6352.481:03.15


<< TOP >>
Konkurencja 7
17-03-2016 - 11:08
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen33.41Jagodzka AleksandraKOKIEGorzów Wlkp.26-11-2009


PozycjaCzasPkt.
1.Buda AleksandraGimnazjum nr 2339.6413
2.Borkowska AnnaGimnazjum nr 340.4311
3.Kucypera AdriannaGimnazjum nr 444.6610
4.Pruszkowska OlgaGimnazjum nr 447.649
5.Sidło AleksandraGimnazjum nr 2348.278
6.Dziuba JuliaGimnazjum nr 2356.77
7.Pypeć MonikaGimnazjum Katolickie1:01.477
8.Pabis JuliaGimnazjum Społeczne1:01.556
NIE UK.Putko JuliaGimnazjum nr 4


<< TOP >>
Konkurencja 8
17-03-2016 - 11:14
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen29.28Boral ŁukaszDEPOLLeszno28-11-2003


PozycjaCzasPkt.
1.Skowron PatrykGimnazjum nr 1333.5613
2.Hajduk RobertGimnazjum nr 537.0611
3.Litwin DawidGimnazjum nr 737.4410
4.Kaniecki PrzemysławGimnazjum nr 342.949
5.Zasada WiktorGimnazjum nr 1244.598
6.Szcześniak ErykGimnazjum nr 445.027
7.Cender JędrzejGimnazjum nr 746.676
8.Szerlowski KrzysztofGimnazjum nr 2347.505
9.Komasara PiotrGimnazjum nr 2347.854
10.Banyś KacperGimnazjum Społeczne48.403
11.Zieliński DanielGimnazjum nr 1249.212
12.Fijołek JędrzejGimnazjum Katolickie50.451
13.Barański AleksanderGimnazjum nr 751.98
14.Ruchwa GrzegorzGimnazjum Katolickie52.27
15.Pałyga EmilGimnazjum Społeczne52.57
16.Opala KarolGimnazjum Katolickie53.72
17.Skowron PawełGimnazjum nr 2356.67
18.Zając DanielGimnazjum nr 357.18
19.Mazaraki MikołajGimnazjum nr 1259.36
20.Kita WiktorGimnazjum Katolickie1:04.24
21.Misztal AdamGimnazjum Katolickie1:32.73


<< TOP >>
Konkurencja 9
17-03-2016 - 11:30
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:04.77Długołęcka KarolinaUNBUSOpole16-03-2014


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Buda AleksandraGimnazjum nr 231:21.321339.0742.25
2.Kucypera AdriannaGimnazjum nr 41:27.761141.0846.68
3.Chęcina ZuzannaGimnazjum nr 261:33.211043.5249.69
4.Kubicka KajaGimnazjum Społeczne2:02.1891:00.041:02.14
5.Gawrońska AgataGimnazjum nr 42:08.50859.751:08.75


<< TOP >>
Konkurencja 10
17-03-2016 - 11:33
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen55.13Kizierowski BartoszDEPOLPłock01-12-2002


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Gotszling DawidGimnazjum nr 121:02.461328.7033.76
2.Barusiński KordianGimnazjum nr 131:07.331129.4137.92
3.Skowron PatrykGimnazjum nr 131:07.771033.0934.68
4.Borowski JakubGimnazjum nr 31:07.94932.4035.54
5.Kwiatek RadosławGimnazjum nr 121:09.90832.4237.48
6.Niestuj PiotrGimnazjum nr 121:12.8333.4739.36
7.Bandura MaksymilianGimnazjum nr 71:14.82733.9340.89
8.Sobura MichałGimnazjum nr 71:15.62634.8640.76
9.Obara KrzysztofGimnazjum Katolickie1:36.92542.2654.66
10.Działowski JanGimnazjum Katolickie1:46.26450.0356.23
11.Nowak MateuszGimnazjum Katolickie1:51.0350.581:00.45

PKLitwin DawidGimnazjum nr 71:15.3136.0439.27


<< TOP >>
Konkurencja 11
17-03-2016 - 11:46
Kobiet, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:56.16SL Salos Cortile KielceSAKIEKońskie25-04-2015


PozycjaCzasPkt.
1.Gimnazjum nr 23Gimnazjum nr 232:22.2526
Sidło Aleksandra
Pastuszka Katarzyna
00
01
39.67
36.07
Buda Aleksandra
Błaut Katarzyna
01
01
33.93
32.58
2.Gimnazjum nr 4Gimnazjum nr 42:27.7422
Buk Alicja
Pruszkowska Olga
02
02
33.79
40.69
Putko Julia
Kucypera Adrianna
01
02
38.25
35.01
3.Gimnazjum KatolickieGimnazjum Katolickie2:59.1320
Stefańczyk Natalia
Halot Anna
00
02
42.46
40.97
Bąkowska Ewa
Pypeć Monika
00
02
51.25
44.45


<< TOP >>
Konkurencja 12
17-03-2016 - 11:58
Mężczyzn, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:36.90MUKP Korona-Swim KielceKOKIEOstrowiec Św.26-04-2014


PozycjaCzasPkt.
1.Gimnazjum nr 12Gimnazjum nr 121:51.1426
Król Jan
Niestuj Piotr
02
02
27.74
28.00
Kwiatek Radosław
Gotszling Dawid
02
01
29.35
26.05
2.Gimnazjum nr 23Gimnazjum nr 232:00.7322
Szerlowski Krzysztof
Komasara Piotr
00
00
34.01
33.08
Kędziora Adam
Borowski Adam
01
01
27.10
26.54
3.Gimnazjum nr 7Gimnazjum nr 72:09.6320
Bandura Maksymilian
Litwin Dawid
02
00
30.08
27.58
Cender Jędrzej
Sobura Michał
00
01
30.72
41.25
4.Gimnazjum KatolickieGimnazjum Katolickie2:34.6018
Obara Krzysztof
Fijołek Jędrzej
02
02
36.02
37.68
Ruchwa Grzegorz
Działowski Jan
02
01
39.41
41.49
5.Gimnazjum nr 3Gimnazjum nr 32:44.0016
Kaniecki Przemysław
Szymański Kacper
00
02
38.14
51.57
Biernacki Bartosz
Borowski Jakub
00
02
45.85
28.44