Nr  1. Dziewcząt, 25m dowolny  Klasy I-II
Nr  2. Chłopców, 25m dowolny  Klasy I-II
Nr  3. Dziewcząt, 25m klasyczny  Klasy I-II
Nr  4. Chłopców, 25m klasyczny  Klasy I-II
Nr  5. Dziewcząt, 25m grzbietowy  Klasy I-II
Nr  6. Chłopców, 25m grzbietowy  Klasy I-II
Nr  7. Dziewcząt, 4 x 25m dowolny  Klasy I-II
Nr  8. Chłopców, 4 x 25m dowolny  Klasy I-II


Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu
Klasy I-II
Kielce, 26 października 2016r



Konkurencja 1
26-10-2016 - 10:00
Dziewcząt, 25m dowolnyKlasy I-II
Wyniki


PozycjaCzas
Klasa I

1.Papros WiktoriaSzkoła Podst. nr 27 Kielce36.3513

Klasa II

1.Prasał AleksandraSzkoła Podst. nr 25 Kielce24.7413
2.Chróścielewska AmeliaKatolicka SP Kielce29.7411
3.Boruń IzabelaSzkoła Podst. nr 11 Kielce32.6610
4.Kołodziejczyk NataliaSzkoła Podst. nr 11 Kielce36.269
5.Wójcik MajaSzkoła Podst. nr 25 Kielce36.808
6.Latosińska JuliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce37.01
7.Szymoniak LenaSzkoła Podst. nr 25 Kielce37.90
8.Chrabąszcz MajaSzkoła Podst. nr 25 Kielce46.60


<< TOP >>
Konkurencja 2
26-10-2016 - 10:11
Chłopców, 25m dowolnyKlasy I-II
Wyniki


PozycjaCzas
Klasa II

1.Nowak SzymonSzkoła Podst. nr 25 Kielce22.6813
2.Jakubowski WiktorSzkoła Podst. nr 31 Kielce28.3811
3.Wdowik WojciechSzkoła Podst. nr 31 Kielce28.8610
4.Żelazny MaksymilianKatolicka SP Kielce30.349
5.Oleś PiotrSzkoła Podst. nr 25 Kielce30.488
6.Łukasik OlafSzkoła Podst. nr 25 Kielce30.67
7.Morawski FilipSzkoła Podst. nr 25 Kielce31.96
8.Lisowski RafałSzkoła Podst. nr 5 Kielce32.217
9.Postrach JanSzkoła Podst. nr 25 Kielce32.45
10.Banach WojciechSzkoła Podst. nr 25 Kielce32.49
11.Mazurczak KacperSzkoła Podst. nr 25 Kielce32.74
12.Konopka MaksymilianSzkoła Podst. nr 25 Kielce33.71
13.Filipiak OliwierSzkoła Podst. nr 25 Kielce33.98
14.Hamarneh AleksanderSzkoła Podst. nr 27 Kielce34.056
15.Skuta KrzysztofSzkoła Podst. nr 25 Kielce34.56
16.Fortuński WojciechSzkoła Podst. nr 25 Kielce36.23
17.Norbert RączkaSzkoła Podst. nr 31 Kielce36.74
18.Radek BartoszSzkoła Podst. nr 27 Kielce37.865
19.Rak FilipKolegium SP Kielce41.644
20.Bobra JakubKatolicka SP Kielce46.103
21.Fornalski KamilSzkoła Podst. nr 25 Kielce51.02


<< TOP >>
Konkurencja 3
26-10-2016 - 10:23
Dziewcząt, 25m klasycznyKlasy I-II
Wyniki


PozycjaCzas
Klasa I

1.Baran AgataSzkoła Podst. nr 25 Kielce59.9213

Klasa II

1.Gil ZuzannaSzkoła Podst. nr 27 Kielce37.7813
2.Jach MajaSzkoła Podst. nr 11 Kielce39.0011
3.Piasecka MariaKatolicka SP Kielce41.0410
4.Prasał AleksandraSzkoła Podst. nr 25 Kielce41.939
5.Jaworek MajaSzkoła Podst. nr 25 Kielce41.948
6.Kostur JuliaKatolicka SP Kielce42.217
7.Sadło AntoninaKatolicka SP Kielce56.34
8.Wójcik ZuzannaKatolicka SP Kielce56.99
9.Kwiecień JoannaSzkoła Podst. nr 25 Kielce1:09.01


<< TOP >>
Konkurencja 4
26-10-2016 - 10:29
Chłopców, 25m klasycznyKlasy I-II
Wyniki


PozycjaCzas
Klasa I

1.Kundera JeremiaszSzkoła Podst. nr 25 Kielce31.9013

Klasa II

1.Nowak SzymonSzkoła Podst. nr 25 Kielce33.9613
2.Banach WojciechSzkoła Podst. nr 25 Kielce42.5811
3.Wdowik WojciechSzkoła Podst. nr 31 Kielce49.5610


<< TOP >>
Konkurencja 5
26-10-2016 - 10:42
Dziewcząt, 25m grzbietowyKlasy I-II
Wyniki


PozycjaCzas
Klasa I

1.Baran AgataSzkoła Podst. nr 25 Kielce32.3513
2.Papros WiktoriaSzkoła Podst. nr 27 Kielce35.5611
3.Wrońska ZofiaKatolicka SP Kielce40.8110
4.Góźdź MałgorzataKatolicka SP Kielce43.749
5.Barabasz MartynaKatolicka SP Kielce54.84

Klasa II

1.Chróścielewska AmeliaKatolicka SP Kielce26.7813
2.Szymkiewicz OliwiaSzkoła Podst. nr 11 Kielce27.3011
3.Szymkiewicz NataliaSzkoła Podst. nr 11 Kielce29.0310
4.Szymkiewicz JuliaSzkoła Podst. nr 11 Kielce29.20
5.Latosińska JuliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce29.559
6.Szymkiewicz KarolinaSzkoła Podst. nr 11 Kielce31.25
7.Dąbrowska AleksandraKolegium SP Kielce31.398
8.Wójcik MajaSzkoła Podst. nr 25 Kielce31.417
9.Lafa ScarletKolegium SP Kielce32.896
10.Jaworek MajaSzkoła Podst. nr 25 Kielce32.96
11.Juszczyk IzabelaKolegium SP Kielce33.80
12.Szymoniak LenaSzkoła Podst. nr 25 Kielce33.98
13.Gil ZuzannaSzkoła Podst. nr 27 Kielce34.605
14.Sadło AntoninaKatolicka SP Kielce35.764
15.Dąbrowska DominikaKolegium SP Kielce36.36
16.Boruń IzabelaSzkoła Podst. nr 11 Kielce36.73
17.Szczepaniak NelKolegium SP Kielce37.38
18.Piasecka MariaKatolicka SP Kielce38.03
19.Chrabąszcz MajaSzkoła Podst. nr 25 Kielce38.73
20.Kostur JuliaKatolicka SP Kielce39.94
21.Karczewska OliwiaSzkoła Podst. nr 11 Kielce42.58
22.Kwiecień JoannaSzkoła Podst. nr 25 Kielce45.98
23.Wójcik ZuzannaKatolicka SP Kielce53.27


<< TOP >>
Konkurencja 6
26-10-2016 - 10:59
Chłopców, 25m grzbietowyKlasy I-II
Wyniki


PozycjaCzas
Klasa I

1.Kundera JeremiaszSzkoła Podst. nr 25 Kielce28.8113
2.Dąbrowski WojciechKatolicka SP Kielce53.7711

Klasa II

1.Konopka MaksymilianSzkoła Podst. nr 25 Kielce28.7813
2.Filipiak OliwierSzkoła Podst. nr 25 Kielce29.5611
3.Klimas MarcinSzkoła Podst. nr 11 Kielce31.4810
4.Postrach JanSzkoła Podst. nr 25 Kielce31.91
5.Oleś PiotrSzkoła Podst. nr 25 Kielce32.10
6.Fornalski KamilSzkoła Podst. nr 25 Kielce33.63
7.Fortuński WojciechSzkoła Podst. nr 25 Kielce34.16
8.Łukasik OlafSzkoła Podst. nr 25 Kielce34.47
9.Morawski FilipSzkoła Podst. nr 25 Kielce35.10
10.Skuta KrzysztofSzkoła Podst. nr 25 Kielce35.98
11.Mazurczak KacperSzkoła Podst. nr 25 Kielce38.40
12.Hamarneh AleksanderSzkoła Podst. nr 27 Kielce38.959
13.Czarkowski KarolKatolicka SP Kielce39.158
14.Żelazny MaksymilianKatolicka SP Kielce39.217
15.Rak FilipKolegium SP Kielce39.286
16.Radek BartoszSzkoła Podst. nr 27 Kielce39.755
17.Demko JakubKatolicka SP Kielce42.70
18.Chłopek FranciszekSzkoła Podst. nr 11 Kielce44.584
19.Bobra JakubKatolicka SP Kielce58.61


<< TOP >>
Konkurencja 7
26-10-2016 - 11:20
Dziewcząt, 4 x 25m dowolnyKlasy I-II
Wyniki


PozycjaCzas
1.Szkoła Podst. nr 25 KielceSzkoła Podst. nr 25 Kielce2:12.3626
Prasał Aleksandra
Wójcik Maja
08
08
Latosińska Julia
Jaworek Maja
08
08
2.Szkoła Podst. nr 11 KielceSzkoła Podst. nr 11 Kielce2:15.7222
Jach Maja
Szymkiewicz Julia
08
08
Szymkiewicz Natalia
Szymkiewicz Oliwia
08
08
3.Katolicka SP KielceKatolicka SP Kielce2:26.4220
Chróścielewska Amelia
Kostur Julia
08
08
Sadło Antonina
Piasecka Maria
08
08
4.Kolegium SP KielceKolegium SP Kielce2:28.8118
Dąbrowska Aleksandra
Dąbrowska Dominika
08
08
Lafa Scarlet
Szczepaniak Nel
08
08


<< TOP >>
Konkurencja 8
26-10-2016 - 11:33
Chłopców, 4 x 25m dowolny

Klasy I-II
Wyniki


PozycjaCzas
1.Szkoła Podst. nr 25 KielceSzkoła Podst. nr 25 Kielce1:53.3526
Nowak Szymon
Oleś Piotr
08
08
Kundera Jeremiasz
Łukasik Olaf
09
08
2.Katolicka SP KielceKatolicka SP Kielce2:49.0922
Żelazny Maksymilian
Demko Jakub
08
08
Czarkowski Karol
Dąbrowski Wojciech
08
09