Nr  1. Dziewcząt, 25m dowolny  Klasy 1-3
Nr  2. Chłopców, 25m dowolny  Klasy 1-3
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  Klasy 4-6
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  Klasy 4-6
Nr  5. Dziewcząt, 25m klasyczny  Klasy 1-3
Nr  6. Chłopców, 25m klasyczny  Klasy 1-3
Nr  7. Dziewcząt, 50m klasyczny  Klasy 4-6
Nr  8. Chłopców, 50m klasyczny  Klasy 4-6
Nr  9. Dziewcząt, 25m grzbietowy  Klasy 1-3
Nr  10. Chłopców, 25m grzbietowy  Klasy 1-3
Nr  11. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Klasy 4-6
Nr  12. Chłopców, 50m grzbietowy  Klasy 4-6
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  Klasy 1-6
Nr  14. Chłopców, 4 x 50m dowolny  Klasy 1-6


Puchar Szkół Podstawowych w Pływaniu
Finał
Kielce, 18 luty 2016r



Konkurencja 1
18-02-2016 - 9:00
Dziewcząt, 25m dowolnyKlasy 1-3
Wyniki


PozycjaCzasPunkty
1.Dąbek AntoninaSzkoła Podst. nr 28 Kielce19.6713
2.Zachariasz KatarzynaSzkoła Podst. nr 27 Kielce20.1911
3.Strzępek OliwiaSzkoła Podst. nr 25 Kielce20.6310
4.Kołomańska KarinaSzkoła Podst. nr 24 Kielce22.239
5.Morawiecka ZuzannaSzkoła Podst. nr 25 Kielce22.818
6.Jagodzińska AmeliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce22.95
7.Gawęcka JuliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce23.277
8.Domagała WandaKatolicka SP Kielce23.916
9.Czerwińska AleksandraSzkoła Podst. nr 25 Kielce23.99
10.Ciszewska MariaSzkoła Podst. nr 33 Kielce24.375
11.Szczepka MartynaSzkoła Podst. nr 33 Kielce25.234
12.Szwarc NataliaSzkoła Podst. nr 33 Kielce25.61
13.Szczerek OliwiaSzkoła Podst. nr 24 Kielce25.643
14.Dąbek EmiliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce25.97
15.Tofil AntoninaKatolicka SP Kielce26.082
16.Owczarek LenaZS Społecznych Kielce26.911
17.Gajewska MajaSzkoła Podst. nr 28 Kielce27.62
18.Góźdź MariaKatolicka SP Kielce29.58
19.Więckowska AnnaSzkoła Podst. nr 27 Kielce29.76
20.Jurecka OliwiaKatolicka SP Kielce29.79
21.Sobańska MajaSzkoła Podst. nr 28 Kielce30.26
22.Stalewska AlicjaSzkoła Podst. nr 27 Kielce32.83
23.Chróścielewska AmeliaKatolicka SP Kielce33.85
24.Domagała AmeliaZS Społecznych Kielce33.96
25.Michta AdriannaSzkoła Podst. nr 28 Kielce34.21
26.Książek JuliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce34.38
27.Rowińska BarbaraSzkoła Podst. nr 27 Kielce36.47
28.Wiącek HannaSzkoła Podst. nr 33 Kielce38.86


<< TOP >>
Konkurencja 2
18-02-2016 - 9:08
Chłopców, 25m dowolnyKlasy 1-3
Wyniki


PozycjaCzasPunkty
1.Sabat TomaszSzkoła Podst. nr 28 Kielce19.1013
2.Obrocki ŁukaszSzkoła Podst. nr 24 Kielce19.2011
3.Bekier WiktorSzkoła Podst. nr 25 Kielce19.5210
4.Przytuła WiktorSzkoła Podst. nr 27 Kielce19.609
5.Turek MateuszSzkoła Podst. nr 25 Kielce19.718
6.Rojek KacperKatolicka SP Kielce20.307
7.Godek FilipSzkoła Podst. nr 5 Kielce20.656
8.Jarmoluk WojciechSzkoła Podst. nr 27 Kielce20.945
9.Kruk MateuszSzkoła Podst. nr 27 Kielce21.38
10.Jabłoński MichałSzkoła Podst. nr 27 Kielce22.41
11.Ruszczak MateuszSzkoła Podst. nr 28 Kielce22.934
12.Rabajczyk MikołajSzkoła Podst. nr 33 Kielce23.613
13.Kłosowicz MarcinSzkoła Podst. nr 5 Kielce23.712
14.Biś AleksanderSzkoła Podst. nr 33 Kielce24.781
15.Mazurczak WiktorSzkoła Podst. nr 25 Kielce25.13
16.Tofil OliwierSzkoła Podst. nr 28 Kielce25.40
17.Heliosz PiotrSzkoła Podst. nr 25 Kielce27.38
18.Krawczun ŁukaszSzkoła Podst. nr 28 Kielce28.00
19.Papros FilipSzkoła Podst. nr 27 Kielce28.20
20.Cedro BartłomiejZS Społecznych Kielce28.43
21.Jung PawełSzkoła Podst. nr 5 Kielce30.39
22.Zawadzki TomaszKatolicka SP Kielce32.30
23.Adamczyk TomaszKatolicka SP Kielce33.01
24.Żelazny BartoszSzkoła Podst. nr 33 Kielce33.83
25.Kołodziej BartłomiejSzkoła Podst. nr 33 Kielce34.11
26.Cedro MikołajZS Społecznych Kielce34.39
27.Nogaj BartoszKatolicka SP Kielce39.22


<< TOP >>
Konkurencja 3
18-02-2016 - 9:17
Dziewcząt, 50m dowolnyKlasy 4-6
Wyniki

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
28.02
28.13
30.56
Kawecka Anna
Mikołajczyk Marta
Długołęcka Karolina
ARKIE
KOKIE
UNBUS
Kielce
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
17-12-2005
27-06-2009
08-12-2007


PozycjaCzasPunkty
1.Węska KingaSzkoła Podst. nr 25 Kielce32.0013
2.Wira PatrycjaSzkoła Podst. nr 25 Kielce32.9211
3.Konopka PatrycjaSzkoła Podst. nr 25 Kielce34.58
4.Nowak ZuzannaSzkoła Podst. nr 25 Kielce34.98
5.Rykowska ZofiaSzkoła Podst. nr 27 Kielce35.0410
6.Orlińska ZofiaSzkoła Podst. nr 27 Kielce35.189
7.Porzucek KlaudiaSzkoła Podst. nr 28 Kielce35.318
8.Płatek OliwiaZS Społecznych Kielce35.417
9.Sabat GabrielaSzkoła Podst. nr 28 Kielce35.576
10.Gawicka AleksandraSzkoła Podst. nr 25 Kielce35.80
11.Kłosowicz KarolinaSzkoła Podst. nr 5 Kielce37.205
12.Misiek AleksandraZS Społecznych Kielce37.384
13.Postrach WiktoriaSzkoła Podst. nr 25 Kielce38.13
14.Lorencik GabrielaSzkoła Podst. nr 33 Kielce38.203
Kaleta AleksandraSzkoła Podst. nr 28 Kielce38.20
16.Orzelska MartaSzkoła Podst. nr 33 Kielce38.232
17.Kaleta NataliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce38.43
18.Kubikowska AnielaSzkoła Podst. nr 25 Kielce39.12
19.Olewińska MartynaSzkoła Podst. nr 27 Kielce39.82
20.Grzyb MajaSzkoła Podst. nr 28 Kielce39.99
21.Bąk AleksandraSzkoła Podst. nr 28 Kielce40.07
22.Michalska JuliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce40.28
23.Jaworska WiktoriaSzkoła Podst. nr 24 Kielce40.511
24.Radomska AlicjaSzkoła Podst. nr 25 Kielce41.02
25.Pastuszka KarolinaSzkoła Podst. nr 33 Kielce41.13
26.Krzemińska WeronikaSzkoła Podst. nr 27 Kielce41.43
27.Szcześniak AmeliaSzkoła Podst. nr 27 Kielce41.59
28.Bożek MajaSzkoła Podst. nr 27 Kielce42.22
29.Metryka MajaSzkoła Podst. nr 27 Kielce45.53
30.Kwiatek NataliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce47.72
31.Ernestowicz AnnaKatolicka SP Kielce47.82
32.Pabis AleksandraKatolicka SP Kielce48.09
33.Jakubczyk AleksandraSzkoła Podst. nr 27 Kielce49.34
34.Koźbiał NataliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce50.45
35.Tatarata KlaudiaSzkoła Podst. nr 33 Kielce50.67
36.Kieloch KajaZS Społecznych Kielce51.28
37.Kosińska WeronikaSzkoła Podst. nr 24 Kielce53.71
38.Kucharska MalwinaSzkoła Podst. nr 28 Kielce54.45
39.Świątkowska AlicjaZS Społecznych Kielce56.00
40.Adamczyk NataliaKatolicka SP Kielce56.32
41.Metryka MilenaSzkoła Podst. nr 33 Kielce57.02
42.Woźniak PaulinaSzkoła Podst. nr 5 Kielce1:08.42
43.Szczepańczyk MarcelinaSzkoła Podst. nr 28 Kielce1:14.33
44.Pietrzyk ElwiraKatolicka SP Kielce1:36.71


<< TOP >>
Konkurencja 4
18-02-2016 - 9:31
Chłopców, 50m dowolnyKlasy 4-6
Wyniki

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
25.96
27.37
30.07
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
Zacharski Szymon
BASTA
BASTA
UNBUS
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
20-12-2014
07-12-2013
08-12-2007


PozycjaCzasPunkty
1.Kumor SebastianSzkoła Podst. nr 24 Kielce29.8613
2.Fortuński JanSzkoła Podst. nr 25 Kielce31.5411
3.Sęk JakubSzkoła Podst. nr 33 Kielce32.4410
4.Grad FilipSzkoła Podst. nr 27 Kielce32.559
Konwicki BartoszSzkoła Podst. nr 33 Kielce32.559
6.Zaczek MarcinSzkoła Podst. nr 25 Kielce33.527
7.Różalski MarcinKatolicka SP Kielce34.716
8.Krasoń KamilSzkoła Podst. nr 25 Kielce34.80
9.Jarmoluk KrzysztofSzkoła Podst. nr 27 Kielce35.885
10.Pawlak MaciejSzkoła Podst. nr 27 Kielce37.91
11.Krawczyk RadosławSzkoła Podst. nr 27 Kielce38.04
12.Stępniak MikołajSzkoła Podst. nr 25 Kielce38.15
13.Skowron AleksanderSzkoła Podst. nr 25 Kielce38.86
14.Łysek FilipKatolicka SP Kielce39.114
15.Bekier FilipSzkoła Podst. nr 25 Kielce39.25
16.Góral DawidSzkoła Podst. nr 27 Kielce39.48
17.Pierzak PiotrSzkoła Podst. nr 27 Kielce39.54
18.Radek JakubSzkoła Podst. nr 27 Kielce40.43
19.Kundera OlafSzkoła Podst. nr 25 Kielce40.93
20.Rodzim KrystianKatolicka SP Kielce42.18
21.Pawelec MaciejSzkoła Podst. nr 27 Kielce42.25
22.Krakowiak MichałZS Społecznych Kielce42.263
23.Stępnik TymoteuszZS Społecznych Kielce44.252
24.Szewczyk EmilSzkoła Podst. nr 24 Kielce44.591
25.Banach JanSzkoła Podst. nr 25 Kielce44.75
26.Galiszewski JakubSzkoła Podst. nr 27 Kielce45.10
27.Bąkowski JanSzkoła Podst. nr 27 Kielce45.67
28.Tomczyk WiktorZS Społecznych Kielce46.67
29.Czech BartłomiejSzkoła Podst. nr 24 Kielce47.97
30.Ksel OskarSzkoła Podst. nr 28 Kielce48.82
31.Górski MieszkoKatolicka SP Kielce49.35
32.Szmajdel FilipSzkoła Podst. nr 28 Kielce51.29
33.Chmielarski BartoszZS Społecznych Kielce51.98
34.Lis OliwierSzkoła Podst. nr 28 Kielce52.64
35.Majda MaksymilianSzkoła Podst. nr 33 Kielce54.91
36.Demko KornelKatolicka SP Kielce55.38
37.Słowik PiotrSzkoła Podst. nr 28 Kielce57.80
38.Kostur JakubKatolicka SP Kielce1:00.66
39.Śliwa MateuszSzkoła Podst. nr 5 Kielce1:04.16


<< TOP >>
Konkurencja 5
18-02-2016 - 9:51
Dziewcząt, 25m klasycznyKlasy 1-3
Wyniki


PozycjaCzasPunkty
1.Kołomańska KarinaSzkoła Podst. nr 24 Kielce27.0813
2.Dąbek AntoninaSzkoła Podst. nr 28 Kielce29.9211
3.Olszewska AmeliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce30.2010
4.Obara DominikaSzkoła Podst. nr 33 Kielce31.049
5.Góral OliwiaSzkoła Podst. nr 27 Kielce31.448
6.Sandrinelli KaterinaSzkoła Podst. nr 33 Kielce32.337
7.Smolich JuliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce33.186
8.Trela AnnaSzkoła Podst. nr 33 Kielce33.44
9.Góźdź MariaKatolicka SP Kielce35.605
10.Natalia KozakSzkoła Podst. nr 28 Kielce36.374
11.Sobańska MajaSzkoła Podst. nr 28 Kielce36.54
12.Grzybowska JoannaSzkoła Podst. nr 33 Kielce36.92
13.Jurecka OliwiaKatolicka SP Kielce39.283
14.Okła MilaZS Społecznych Kielce40.422


<< TOP >>
Konkurencja 6
18-02-2016 - 9:57
Chłopców, 25m klasycznyKlasy 1-3
Wyniki


PozycjaCzasPunkty
1.Sikora CyprianSzkoła Podst. nr 28 Kielce26.5213
2.Turek MateuszSzkoła Podst. nr 25 Kielce27.5511
3.Krawczyk DariuszSzkoła Podst. nr 25 Kielce27.6910
4.Sabat TomaszSzkoła Podst. nr 28 Kielce31.379
5.Smorąg MiłoszSzkoła Podst. nr 33 Kielce32.958
6.Szymon JanuszekSzkoła Podst. nr 33 Kielce34.237
7.Jarmoluk WojciechSzkoła Podst. nr 27 Kielce34.406
8.Michta WojciechSzkoła Podst. nr 5 Kielce36.145
9.Relidzyński AdamSzkoła Podst. nr 5 Kielce36.844
10.Michta PiotrSzkoła Podst. nr 5 Kielce37.21
11.Heinich JanKatolicka SP Kielce39.623
12.Cedro BartłomiejZS Społecznych Kielce45.902


<< TOP >>
Konkurencja 7
18-02-2016 - 10:08
Dziewcząt, 50m klasycznyKlasy 4-6
Wyniki

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
35.48
38.11
40.08
Piotrowicz Maja
Długołęcka Karolina
Kowalik Nina
BASTA
UNBUS
KOKIE
Ostrowiec Św.
Jędrzejów
Puławy
14-11-2015
08-11-2008
29-11-2009


PozycjaCzasPunkty
1.Gawicka AleksandraSzkoła Podst. nr 25 Kielce41.5913
2.Płatek OliwiaZS Społecznych Kielce42.0211
3.Wira PatrycjaSzkoła Podst. nr 25 Kielce43.3210
4.Gil JuliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce43.36
5.Pawlik NataliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce43.889
6.Maciążek OliwiaSzkoła Podst. nr 25 Kielce43.91
7.Olewińska MartynaSzkoła Podst. nr 27 Kielce47.818
8.Orlińska ZofiaSzkoła Podst. nr 27 Kielce48.007
9.Lorencik GabrielaSzkoła Podst. nr 33 Kielce48.276
10.Krzemińska WeronikaSzkoła Podst. nr 27 Kielce48.49
11.Orzelska MartaSzkoła Podst. nr 33 Kielce48.835
12.Konopka PatrycjaSzkoła Podst. nr 25 Kielce48.97
13.Rykowska ZofiaSzkoła Podst. nr 27 Kielce49.41
14.Porzucek KlaudiaSzkoła Podst. nr 28 Kielce49.424
15.Kubikowska AnielaSzkoła Podst. nr 25 Kielce51.16
16.Misiek AleksandraZS Społecznych Kielce51.723
17.Szcześniak AmeliaSzkoła Podst. nr 27 Kielce53.02
18.Metryka MajaSzkoła Podst. nr 27 Kielce53.45
19.Bąk AleksandraSzkoła Podst. nr 28 Kielce53.94
20.Lankoff ZofiaZS Społecznych Kielce55.08
21.Adamczyk NataliaKatolicka SP Kielce55.672
22.Kwiatek NataliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce56.48
23.Rabiej MartynaSzkoła Podst. nr 24 Kielce56.861
24.Rubinkiewicz GabrielaZS Społecznych Kielce57.07
25.Zagnińska AleksandraKatolicka SP Kielce58.75
26.Borzych NikolaZS Społecznych Kielce59.88
27.Ernestowicz AnnaKatolicka SP Kielce1:00.10
28.Świątkowska AlicjaZS Społecznych Kielce1:00.50
29.Kosińska WeronikaSzkoła Podst. nr 24 Kielce1:01.08
30.Wójcik DianaZS Społecznych Kielce1:01.29
31.Koźbiał NataliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce1:03.46
32.Wrześniewska AgnieszkaSzkoła Podst. nr 28 Kielce1:09.72
33.Jakubczyk AleksandraSzkoła Podst. nr 27 Kielce1:10.21
34.Umecka PatrycjaZS Społecznych Kielce1:12.21
35.Kucharska MalwinaSzkoła Podst. nr 28 Kielce1:15.89
36.Tracz KatarzynaKatolicka SP Kielce1:23.07


<< TOP >>
Konkurencja 8
18-02-2016 - 10:21
Chłopców, 50m klasycznyKlasy 4-6
Wyniki

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
32.25
36.06
38.16
Treliński Bartosz
Treliński Bartosz
Treliński Bartosz
ORJED
ORJED
ORJED
Ostrowiec Św.
Kielce
Kielce
08-12-2007
21-10-2006
17-12-2005


PozycjaCzasPunkty
1.Fortuński JanSzkoła Podst. nr 25 Kielce40.7113
2.Konwicki BartoszSzkoła Podst. nr 33 Kielce42.4211
3.Radek JakubSzkoła Podst. nr 27 Kielce45.4310
4.Krawczyk RadosławSzkoła Podst. nr 27 Kielce48.929
5.Kołomański DanielSzkoła Podst. nr 24 Kielce49.008
6.Różalski MarcinKatolicka SP Kielce49.077
7.Stępniak MikołajSzkoła Podst. nr 25 Kielce50.226
8.Szewczyk EmilSzkoła Podst. nr 24 Kielce50.675
9.Jarmoluk KrzysztofSzkoła Podst. nr 27 Kielce50.86
10.Krakowiak MichałZS Społecznych Kielce52.084
11.Bekier FilipSzkoła Podst. nr 25 Kielce52.22
12.Rodzim KrystianKatolicka SP Kielce53.793
13.Soboń PawełSzkoła Podst. nr 5 Kielce55.892
14.Wiech JanSzkoła Podst. nr 24 Kielce56.16
15.Skowron AleksanderSzkoła Podst. nr 25 Kielce56.30
16.Pawelec MaciejSzkoła Podst. nr 27 Kielce57.38
17.Okła StanisławZS Społecznych Kielce1:02.191
18.Chmielarski BartoszZS Społecznych Kielce1:05.12
19.Wojciechowski StefanZS Społecznych Kielce1:05.18
20.Kostur JakubKatolicka SP Kielce1:13.93
21.Ksel OskarSzkoła Podst. nr 28 Kielce1:24.82
22.Słowik PiotrSzkoła Podst. nr 28 Kielce1:33.05


<< TOP >>
Konkurencja 9
18-02-2016 - 10:37
Dziewcząt, 25m grzbietowyKlasy 1-3
Wyniki


PozycjaCzasPunkty
1.Strzępek OliwiaSzkoła Podst. nr 25 Kielce22.8313
2.Czerwińska AleksandraSzkoła Podst. nr 25 Kielce23.2311
3.Zachariasz KatarzynaSzkoła Podst. nr 27 Kielce23.2610
4.Morawiecka ZuzannaSzkoła Podst. nr 25 Kielce24.00
5.Olszewska AmeliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce24.72
6.Domagała WandaKatolicka SP Kielce24.889
7.Natalia KozakSzkoła Podst. nr 28 Kielce25.128
8.Szczerek OliwiaSzkoła Podst. nr 24 Kielce25.237
9.Jagodzińska AmeliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce25.32
10.Góral OliwiaSzkoła Podst. nr 27 Kielce25.416
11.Tofil AntoninaKatolicka SP Kielce25.725
12.Smolich JuliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce27.54
13.Więckowska AnnaSzkoła Podst. nr 27 Kielce28.27
14.Dąbek EmiliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce28.404
15.Bełczew OliwiaSzkoła Podst. nr 33 Kielce28.943
Owczarek LenaZS Społecznych Kielce28.943
17.Rybak AgataSzkoła Podst. nr 24 Kielce29.261
18.Gajewska MajaSzkoła Podst. nr 28 Kielce29.87
19.Gawęcka JuliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce30.49
20.Nowak MilenaSzkoła Podst. nr 24 Kielce30.65
21.Bednarska IgaSzkoła Podst. nr 24 Kielce31.13
22.Michta AdriannaSzkoła Podst. nr 28 Kielce31.57
23.Stalewska AlicjaSzkoła Podst. nr 27 Kielce31.87
24.Chróścielewska AmeliaKatolicka SP Kielce32.22
25.Książek JuliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce35.33
26.Domagała AmeliaZS Społecznych Kielce37.21
27.Okła MilaZS Społecznych Kielce38.39
28.Borek WiktoriaSzkoła Podst. nr 24 Kielce39.51
29.Rowińska BarbaraSzkoła Podst. nr 27 Kielce40.46


<< TOP >>
Konkurencja 10
18-02-2016 - 10:47
Chłopców, 25m grzbietowyKlasy 1-3
Wyniki


PozycjaCzasPunkty
1.Sikora CyprianSzkoła Podst. nr 28 Kielce21.2713
2.Przytuła WiktorSzkoła Podst. nr 27 Kielce22.1411
3.Bekier WiktorSzkoła Podst. nr 25 Kielce22.9410
4.Krawczyk DariuszSzkoła Podst. nr 25 Kielce23.069
5.Rojek KacperKatolicka SP Kielce24.118
6.Obrocki ŁukaszSzkoła Podst. nr 24 Kielce24.557
7.Heliosz PiotrSzkoła Podst. nr 25 Kielce24.66
8.Jabłoński MichałSzkoła Podst. nr 27 Kielce24.776
9.Godek FilipSzkoła Podst. nr 5 Kielce25.215
10.Mazurczak WiktorSzkoła Podst. nr 25 Kielce25.50
11.Kruk MateuszSzkoła Podst. nr 27 Kielce25.86
Ruszczak MateuszSzkoła Podst. nr 28 Kielce25.864
13.Krawczun ŁukaszSzkoła Podst. nr 28 Kielce27.55
14.Kłosowicz MarcinSzkoła Podst. nr 5 Kielce27.693
15.Nogaj BartoszKatolicka SP Kielce30.382
16.Papros FilipSzkoła Podst. nr 27 Kielce31.00
17.Górnisiewicz PiotrSzkoła Podst. nr 33 Kielce31.551
18.Relidzyński AdamSzkoła Podst. nr 5 Kielce31.89
19.Grzesik KajetanSzkoła Podst. nr 5 Kielce33.17
20.Cedro MikołajZS Społecznych Kielce33.55
21.Jung PawełSzkoła Podst. nr 5 Kielce33.99
22.Zawadzki TomaszKatolicka SP Kielce34.88
23.Adamczyk TomaszKatolicka SP Kielce35.85
24.Heinich JanKatolicka SP Kielce37.58
25.Misiuna MichałSzkoła Podst. nr 33 Kielce40.86
26.Michta PiotrSzkoła Podst. nr 5 Kielce47.99


<< TOP >>
Konkurencja 11
18-02-2016 - 11:02
Dziewcząt, 50m grzbietowyKlasy 4-6
Wyniki

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
32.97
33.51
36.16
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Długołęcka Karolina
KSOST
KSOST
UNBUS
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
Sandomierz
14-11-2008
08-12-2007
24-11-2007


PozycjaCzasPunkty
1.Gil JuliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce39.3813
2.Węska KingaSzkoła Podst. nr 25 Kielce39.5711
3.Pawlik NataliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce39.8010
4.Maciążek OliwiaSzkoła Podst. nr 25 Kielce41.68
5.Nowak ZuzannaSzkoła Podst. nr 25 Kielce42.74
6.Sabat GabrielaSzkoła Podst. nr 28 Kielce43.229
7.Postrach WiktoriaSzkoła Podst. nr 25 Kielce43.95
8.Kaleta AleksandraSzkoła Podst. nr 28 Kielce44.11
9.Kaleta NataliaSzkoła Podst. nr 28 Kielce45.02
10.Kłosowicz KarolinaSzkoła Podst. nr 5 Kielce45.668
11.Jaworska WiktoriaSzkoła Podst. nr 24 Kielce45.767
12.Grzyb MajaSzkoła Podst. nr 28 Kielce45.96
13.Iwańska NinaZS Społecznych Kielce46.166
14.Michalska JuliaSzkoła Podst. nr 25 Kielce47.76
15.Bożek MajaSzkoła Podst. nr 27 Kielce50.205
16.Radomska AlicjaSzkoła Podst. nr 25 Kielce50.72
17.Pastuszka KarolinaSzkoła Podst. nr 33 Kielce51.124
18.Borzych NikolaZS Społecznych Kielce51.863
19.Pabis AleksandraKatolicka SP Kielce53.282
20.Wrześniewska AgnieszkaSzkoła Podst. nr 28 Kielce53.52
21.Tatarata KlaudiaSzkoła Podst. nr 33 Kielce55.211
22.Lankoff ZofiaZS Społecznych Kielce55.43
23.Rabiej MartynaSzkoła Podst. nr 24 Kielce57.06
24.Metryka MilenaSzkoła Podst. nr 33 Kielce59.68
25.Szczepańczyk MarcelinaSzkoła Podst. nr 28 Kielce59.75
26.Wójcik DianaZS Społecznych Kielce1:03.35
27.Knap GabrielaSzkoła Podst. nr 5 Kielce1:04.55
28.Zagnińska AleksandraKatolicka SP Kielce1:06.65
Śliwa WeronikaSzkoła Podst. nr 5 Kielce1:06.65
30.Tracz KatarzynaKatolicka SP Kielce1:06.79
31.Pietrzyk ElwiraKatolicka SP Kielce1:08.26
32.Rutka IzabelaSzkoła Podst. nr 5 Kielce1:23.29


<< TOP >>
Konkurencja 12
18-02-2016 - 11:15
Chłopców, 50m grzbietowyKlasy 4-6
Wyniki

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
30.24
31.60
34.61
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
Zacharski Szymon
BASTA
BASTA
UNBUS
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
20-12-2014
07-12-2013
08-12-2007


PozycjaCzasPunkty
1.Kumor SebastianSzkoła Podst. nr 24 Kielce33.8513
2.Zaczek MarcinSzkoła Podst. nr 25 Kielce37.0411
3.Sęk JakubSzkoła Podst. nr 33 Kielce37.8810
4.Grad FilipSzkoła Podst. nr 27 Kielce38.829
5.Pawlak MaciejSzkoła Podst. nr 27 Kielce44.148
6.Łysek FilipKatolicka SP Kielce44.317
7.Krasoń KamilSzkoła Podst. nr 25 Kielce44.526
8.Soboń PawełSzkoła Podst. nr 5 Kielce48.055
9.Banach JanSzkoła Podst. nr 25 Kielce48.41
10.Pierzak PiotrSzkoła Podst. nr 27 Kielce49.31
11.Kołomański DanielSzkoła Podst. nr 24 Kielce50.744
12.Kundera OlafSzkoła Podst. nr 25 Kielce50.95
13.Bąkowski JanSzkoła Podst. nr 27 Kielce51.11
14.Góral DawidSzkoła Podst. nr 27 Kielce51.39
15.Szmajdel FilipSzkoła Podst. nr 28 Kielce51.983
16.Szustak JakubSzkoła Podst. nr 24 Kielce53.19
17.Czech KacperSzkoła Podst. nr 24 Kielce56.23
18.Czech BartłomiejSzkoła Podst. nr 24 Kielce56.55
19.Górski MieszkoKatolicka SP Kielce56.722
20.Demko KornelKatolicka SP Kielce1:00.87
21.Galiszewski JakubSzkoła Podst. nr 27 Kielce1:00.89
22.Tomczyk WiktorZS Społecznych Kielce1:00.961
23.Lis OliwierSzkoła Podst. nr 28 Kielce1:03.25
24.Majda MaksymilianSzkoła Podst. nr 33 Kielce1:03.73
25.Okła StanisławZS Społecznych Kielce1:09.11
26.Wojciechowski StefanZS Społecznych Kielce1:29.39


<< TOP >>
Konkurencja 13
18-02-2016 - 11:31
Dziewcząt, 4 x 50m dowolnyKlasy 1-6
Wyniki

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
2:04.82
2:07.71
2:21.10
KS KSZO Ostrowiec Św.
KS KSZO Ostrowiec Św.
KS KSZO Ostrowiec Św.
KSOST
KSOST
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Strawczyn
21-06-2015
26-04-2014
02-06-2013


PozycjaCzasPunkty
1.Szkoła Podst. nr 25 Kielce 1Szkoła Podst. nr 25 Kielce2:17.0126
Węska Kinga
Wira Patrycja
03
03
32.95
34.65
Nowak Zuzanna
Konopka Patrycja
04
03
34.71
34.70
2.Szkoła Podst. nr 25 Kielce 2Szkoła Podst. nr 25 Kielce2:25.2922
Gil Julia
Gawicka Aleksandra
03
03
36.27
35.91
Maciążek Oliwia
Postrach Wiktoria
04
04
36.42
36.69
3.Szkoła Podst. nr 28 Kielce 2Szkoła Podst. nr 28 Kielce2:27.3820
Porzucek Klaudia
Bąk Aleksandra
04
05
35.50
39.85
Pawlik Natalia
Sabat Gabriela
05
05
35.96
36.07
4.Szkoła Podst. nr 27 KielceSzkoła Podst. nr 27 Kielce2:34.3418
Orlińska Zofia
Rykowska Zofia
04
04
36.30
37.81
Szcześniak Amelia
Olewińska Martyna
04
05
41.76
38.47
5.Szkoła Podst. nr 33 KielceSzkoła Podst. nr 33 Kielce2:47.8116
Pastuszka Karolina
Tatarata Klaudia
03
05
41.48
49.14
Orzelska Marta
Lorencik Gabriela
05
03
39.51
37.68
6.Szkoła Podst. nr 28 Kielce 3Szkoła Podst. nr 28 Kielce2:51.8114
Kaleta Natalia
Kwiatek Natalia
03
05
43.37
47.07
Kucharska Malwina
Kaleta Aleksandra
05
03
41.74
39.63
7.ZS Społecznych Kielce 1ZS Społecznych Kielce2:55.5212
Iwańska Nina
Misiek Aleksandra
03
03
52.99
47.09
Kieloch Kaja
Płatek Oliwia
03
04
38.12
37.32
8.Katolicka SP Kielce 1Katolicka SP Kielce3:37.1110
Adamczyk Natalia
Ernestowicz Anna
03
03
53.87
47.79
Pabis Aleksandra
Domagała Wanda
05
06
49.73
1:05.72
9.ZS Społecznych Kielce 2ZS Społecznych Kielce3:48.458
Świątkowska Alicja
Lankoff Zofia
05
05
58.57
51.58
Wójcik Diana
Borzych Nikola
05
05
1:07.73
50.57
10.Szkoła Podst. nr 28 Kielce 1Szkoła Podst. nr 28 Kielce3:55.41
Gawęcka Julia
Gajewska Maja
06
07
1:07.97
1:03.01
Dąbek Emilia
Dąbek Antonina
07
06
1:01.01
43.42
11.Katolicka SP Kielce 2Katolicka SP Kielce4:35.436
Zagnińska Aleksandra
Tofil Antonina
04
06
59.65
1:06.07
Tracz Katarzyna
Góźdź Maria
04
07
1:21.95
1:07.76


<< TOP >>
Konkurencja 14
18-02-2016 - 11:52
Chłopców, 4 x 50m dowolnyKlasy 1-6
Wyniki

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
1:51.63
2:04.32
2:13.54
KS KSZO Ostrowiec Św.
KS KSZO Ostrowiec Św.
MUKP Korona-Swim Kielce
KSOST
KSOST
KOKIE
Ostrowiec Św.
Stalowa Wola
Kielce
30-06-2013
09-06-2012
29-05-2011


PozycjaCzasPunkty
1.Szkoła Podst. nr 25 Kielce 1Szkoła Podst. nr 25 Kielce2:20.2926
Fortuński Jan
Zaczek Marcin
03
03
32.33
34.52
Krasoń Kamil
Stępniak Mikołaj
04
04
35.17
38.27
2.Szkoła Podst. nr 27 Kielce 1Szkoła Podst. nr 27 Kielce2:24.5822
Grad Filip
Pawlak Maciej
03
05
33.56
37.38
Jarmoluk Krzysztof
Krawczyk Radosław
05
04
36.41
37.23
3.Szkoła Podst. nr 24 Kielce 1Szkoła Podst. nr 24 Kielce2:43.9720
Obrocki Łukasz
Szewczyk Emil
06
03
42.27
44.95
Kołomański Daniel
Kumor Sebastian
03
03
46.26
30.49
4.Szkoła Podst. nr 25 Kielce 2Szkoła Podst. nr 25 Kielce2:45.4118
Skowron Aleksander
Bekier Filip
04
05
39.23
41.30
Kundera Olaf
Krawczyk Dariusz
05
06
41.26
43.62
5.Katolicka SP Kielce 1Katolicka SP Kielce2:48.5716
Łysek Filip
Rodzim Krystian
05
03
38.46
45.31
Różalski Marcin
Rojek Kacper
04
06
28.42
56.38
6.Szkoła Podst. nr 27 Kielce 2Szkoła Podst. nr 27 Kielce2:56.2914
Pierzak Piotr
Radek Jakub
04
03
43.24
40.90
Bąkowski Jan
Pawelec Maciej
03
05
48.81
43.34
7.ZS Społecznych Kielce 1ZS Społecznych Kielce3:17.0012
Okła Stanisław
Stępnik Tymoteusz
03
03
1:01.68
42.87
Tomczyk Wiktor
Krakowiak Michał
03
03
50.43
42.02
8.Szkoła Podst. nr 28 Kielce 2Szkoła Podst. nr 28 Kielce3:36.0510
Sikora Cyprian
Tofil Oliwier
07
06
43.46
56.26
Krawczun Łukasz
Sabat Tomasz
06
07
1:12.33
44.00
9.Szkoła Podst. nr 24 Kielce 2Szkoła Podst. nr 24 Kielce3:37.648
Czech Kacper
Czech Bartłomiej
04
04
52.20
1:00.18
Wiech Jan
Szustak Jakub
04
04
55.97
49.29
10.Szkoła Podst. nr 28 Kielce 1Szkoła Podst. nr 28 Kielce3:41.156
Ksel Oskar
Lis Oliwier
03
03
1:07.43
53.71
Szmajdel Filip
Słowik Piotr
03
03
52.19
47.82
11.Szkoła Podst. nr 5 KielceSzkoła Podst. nr 5 Kielce3:53.694
Soboń Paweł
Czyżyk Jakub
03
03
1:23.84
41.82
Kłosowicz Marcin
Godek Filip
06
06
56.34
51.69
12.Katolicka SP Kielce 2Katolicka SP Kielce4:20.092
Górski Mieszko
Kostur Jakub
04
05
52.01
57.84
Demko Kornel
Nogaj Bartosz
05
06
1:07.19
1:23.05
13.ZS Społecznych Kielce 2ZS Społecznych Kielce4:29.05
Wojciechowski Stefan
Chmielarski Bartosz
03
05
1:05.37
1:25.95
Cedro Bartłomiej
Cedro Mikołaj
06
06
1:04.61
53.12