Nr  1. Kobiet, 25m z makaronem  Open
Nr  2. Mężczyzn, 25m z makaronem  Open
Nr  3. Kobiet, 25m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 25m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 25m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 25m grzbietowy  Open
Nr  7. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  9. Mieszane, 6x50m dow w czapce Św.Mikołaja   Open


I Zawody Mikołajkowe klubu Korona-Swim Kielce
Kielce, 6 grudnia 2016r


Konkurencja 1
06-12-2016
Kobiet, 25m z makaronemOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Cieplińska Julia09Korona-Swim Kielce58.74
2.Suchenia Wiktoria09Korona-Swim Kielce1:00.46
3.Haczkiewicz Aleksandra09Korona-Swim Kielce1:02.93
4.Wira Natalia09Korona-Swim Kielce1:04.88
5.Stachowicz Agnieszka09Korona-Swim Kielce1:06.89
6.Haczkiewicz Hanna09Korona-Swim Kielce1:08.28


<< TOP >>
Konkurencja 2
06-12-2016
Mężczyzn, 25m z makaronem

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wrona Krzysztof09Korona-Swim Kielce52.02
2.Wijas Filip09Korona-Swim Kielce52.53
3.Kopeć Patryk09Korona-Swim Kielce53.59
4.Andrzejewski Igor09Korona-Swim Kielce56.72
5.Pazera Maciek09Korona-Swim Kielce56.82
6.Kot Wiktor09Korona-Swim Kielce58.84
7.Wlazło Krzysztof09Korona-Swim Kielce1:01.02
8.Oleszek Mikołaj09Korona-Swim Kielce1:01.77
9.Oczkowski Franciszek09Korona-Swim Kielce1:24.63
10.Kulpiński Jakub09Korona-Swim Kielce1:26.74


<< TOP >>
Konkurencja 3
06-12-2016
Kobiet, 25m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce21.51120
2.Lniak Aleksandra09Korona-Swim Kielce29.1248
3.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce54.887


<< TOP >>
Konkurencja 4
06-12-2016
Mężczyzn, 25m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce26.1442
2.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce29.6329
3.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce29.8428
4.Piwowarczyk Kornel07Korona-Swim Kielce30.6526
5.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce32.5122
6.Segieta Aleksander09Korona-Swim Kielce32.7321
7.Postrach Jan09Korona-Swim Kielce32.7621


<< TOP >>
Konkurencja 5
06-12-2016
Kobiet, 25m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce28.3777
2.Oleś Julia07Korona-Swim Kielce30.3163
3.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce30.5362
4.Baran Agata09Korona-Swim Kielce31.5456
5.Szymoniak Lena09Korona-Swim Kielce32.8450
6.Karwat Izabela09Korona-Swim Kielce33.6546
7.Machocka Katarzyna09Korona-Swim Kielce33.9845
8.Dziub Aleksandra09Korona-Swim Kielce35.4739
9.Piwowarczyk Amelia10Korona-Swim Kielce36.4836
10.Koptiakow Izabela09Korona-Swim Kielce37.6633
11.Nega Oliwia09Korona-Swim Kielce38.5131
12.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce39.5028
13.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce39.8927
14.Lech Natalia09Korona-Swim Kielce43.1722
15.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce43.6821


<< TOP >>
Konkurencja 6
06-12-2016
Mężczyzn, 25m grzbietowy

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Samek Oktawian09Korona-Swim Kielce26.0566
2.Baran Michał09Korona-Swim Kielce27.4956
3.Pękala Aleksander09Korona-Swim Kielce30.7240
4.Górski Antoni09Korona-Swim Kielce33.2332
5.Waśniowski Piotr09Korona-Swim Kielce34.7627
6.Dziekanowski Bartosz09Korona-Swim Kielce36.5923
7.Szymoniak Adrian09Korona-Swim Kielce36.8723
8.Lisak Kacper10Korona-Swim Kielce37.2622
9.Piwowarczyk Filip09Korona-Swim Kielce40.0318
10.Chrzanowski Wojtek08Korona-Swim Kielce44.5013
11.Chrzanowski Michał08Korona-Swim Kielce45.7312


<< TOP >>
Konkurencja 7
06-12-2016
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Open/Senior
Rek Okręgu Święt. Dzieci
25.60
30.56
Kawecka Anna
Długołęcka Karolina
SAKIE
UNBUS
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
29-11-2009
08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Strzępek Oliwia06Korona-Swim Kielce41.80171
2.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce42.50163
3.Olszewska Amelia07Korona-Swim Kielce43.97147
4.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce44.67140
5.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce44.98137
6.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce46.25126
7.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce46.84122
8.Banachowska Emilia07Korona-Swim Kielce50.6496
9.Bracha Maja07Korona-Swim Kielce51.0594
10.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce53.3782
11.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce57.9664
12.Tamborowska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:03.9448
13.Wyrwicz Oliwia08Korona-Swim Kielce1:09.4737
14.Bednarska Natalia06Korona-Swim Kielce1:09.9636

11 lat

1.Gil Beata05Korona-Swim Kielce32.86353
2.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce35.11290
3.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce36.38260
4.Dulińska Maja05Korona-Swim Kielce38.27223
5.Wyrwicz Zuzanna05Korona-Swim Kielce40.41190
6.Chyb Maria05Korona-Swim Kielce41.51175
7.Kochel Oliwia05Korona-Swim Kielce46.29126
8.Jakubczyk Barbara05Korona-Swim Kielce1:10.6335

12 lat i starsi

1.Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce31.05419
2.Maciążek Oliwia04Korona-Swim Kielce32.35370
3.Nowak Zuzanna04Korona-Swim Kielce32.83354
4.Chęcina Zuzanna03Korona-Swim Kielce33.20342
5.Gil Julia03Korona-Swim Kielce33.22342
6.Postrach Wiktoria04Korona-Swim Kielce33.44335
7.Konopka Patrycja03Korona-Swim Kielce33.65329
8.Chrząstowska Angelika04Korona-Swim Kielce34.05317
9.Nawrot Aleksandra02Korona-Swim Kielce34.82297
10.Gliwińska Paulina04Korona-Swim Kielce50.8495


<< TOP >>
Konkurencja 8
06-12-2016
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Open/Senior
Rek Okręgu Święt. Dzieci
21.71
30.07
Kizierowski Bartosz
Zacharski Szymon
DEPOL
UNBUS
Paris (FRA)
Ostrowiec Św.
18-01-2002
08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Zwierzchowski Kosma06Korona-Swim Kielce42.84106
2.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce43.25103
3.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce43.30103
4.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce43.7899
5.Heliosz Piotr07Korona-Swim Kielce43.9498
6.Pytlos Oliwier07Korona-Swim Kielce46.7182
7.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce47.1879
8.Gryc Krzysztof06Korona-Swim Kielce47.6377
9.Nowak Szymon08Korona-Swim Kielce47.9475
10.Litwin Szymon07Korona-Swim Kielce48.2374
11.Najman Bartosz06Korona-Swim Kielce49.6168
12.Gawroński Filip07Korona-Swim Kielce49.9966
13.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce50.2465
14.Piwowarczyk Jakub06Korona-Swim Kielce51.4161
15.Ciepliński Michał07Korona-Swim Kielce53.5954
16.Cieśla Wiktor07Korona-Swim Kielce53.7253
17.Leszczyński Ksawery07Korona-Swim Kielce54.1752
18.Wijas Aleksander08Korona-Swim Kielce55.2749
19.Król Miłosz07Korona-Swim Kielce55.4549
20.Molasy Julian06Korona-Swim Kielce57.1044
21.Jarocha Jakub07Korona-Swim Kielce1:02.2534
22.Łapot Filip07Korona-Swim Kielce1:02.2934
23.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce1:03.6332
24.Rostecki Kondrad06Korona-Swim Kielce1:05.0230
25.Banach Wojciech08Korona-Swim Kielce1:11.4622

11 lat

1.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce34.48204
2.Baran Wiktor05Korona-Swim Kielce35.15192
3.Sander Adam05Korona-Swim Kielce36.42173
4.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce36.79167
5.Stępniak Mikołaj05Korona-Swim Kielce37.27161
6.Kargulewicz Piotr05Korona-Swim Kielce40.41126
7.Banach Jan05Korona-Swim Kielce40.46126
8.Mostowik Michał05Korona-Swim Kielce41.80114
9.Staniszewski Wiktor05Korona-Swim Kielce42.17111
10.Orzeł Piotr05Korona-Swim Kielce44.5394
11.Janus Kamil05Korona-Swim Kielce47.7476
12.Czajkowski Jan05Korona-Swim Kielce59.9338

12 lat i starsi

1.Barusiński Kordian01Korona-Swim Kielce25.12527
2.Stępniak Kacper99Korona-Swim Kielce25.83485
3.Polak Mikołaj00Korona-Swim Kielce26.67440
4.Fortuński Jan03Korona-Swim Kielce29.22335
5.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce30.47295
6.Krochmal Filip03Korona-Swim Kielce34.17209
7.Mirecki Oskar04Korona-Swim Kielce36.84167
8.Skowron Aleksander04Korona-Swim Kielce37.43159
9.Szczęsny Mateusz04Korona-Swim Kielce41.00121
10.Syska Mateusz04Korona-Swim Kielce53.4554
11.Dzierwa Patryk02Korona-Swim Kielce59.3739
12.Filipczak Mikołaj04Korona-Swim Kielce1:00.4537
13.Szklarczyk Piotr04Korona-Swim Kielce1:03.4932
14.Tarnik Grzegorz04Korona-Swim Kielce1:04.0631
15.Rak Konrad04Korona-Swim Kielce1:06.0329
16.Wypych Filip04Korona-Swim Kielce1:20.0816


<< TOP >>
Konkurencja 9
06-12-2016
Mieszane, 6x50m dow w czapce Św.Mikołaja

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Sztafeta MikołajaKorona-Swim Kielce5:16.79
Polak Mikołaj
Strzępek Oliwia
Wąsik Igor
00
06
06
33.15
1:02.01
1:03.58
Kundera Olaf
Dulińska Maja
Chrząstowska Angelika
05
05
04
58.59
53.52
45.94
2.Sztafeta KacpraKorona-Swim Kielce5:16.82
Stępniak Kacper
Błaut Maciej
Heliosz Piotr
99
05
07
29.08
47.07
1:15.34
Nawrot Aleksandra
Nawrot Amelia
Sidło Natalia
02
06
05
43.85
1:09.78
51.70
3.Sztafeta KordianaKorona-Swim Kielce5:23.97
Czerwińska Aleksandra
Mostowik Michał
Baster Marcin
07
05
07
58.39
56.18
1:21.60
Wira Patrycja
Gil Beata
Barusiński Kordian
03
05
01
47.35
48.22
32.23
4.Sztafeta JankaKorona-Swim Kielce5:33.46
Bugaj Filip
Baran Wiktor
Michalska Julia
06
05
05
55.39
54.36
1:02.42
Chęcina Zuzanna
Olszewska Amelia
Fortuński Jan
03
07
03
48.95
1:04.85
47.49