Świętokrzyskie Już Pływam! - 4 runda
Ostrowiec Św. - 24 listopada 2018r


Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 50m dowolny9 lat

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Karpowicz Olivia
Beksińska Amelia
09
09
09
Korona Swim Kielce
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św

34.95
36.69
38.12
294
254
226
1. Dziewcząt, 50m dowolny8 lat

1.
2.
3.
Sokół Sara
Pawlik Aleksandra
Olszewska Natalia
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
Salos Cortile Kielce
Orka MOSiR Kielce

42.76
45.00
45.34
160
137
134
2. Chłopców, 50m dowolny9 lat

1.
2.
3.
Dąbrowski Jan
Grzesik Franciszek
Nalej Maciej
09
09
09
Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona Swim Kielce

34.20
34.87
36.57
207
196
170
2. Chłopców, 50m dowolny8 lat

1.
2.
3.
Krzysiek Oskar
Słota Filip
Hunek Paweł
10
10
10
Korona Swim Kielce
Centrum Staszów
Orka MOSiR Kielce

42.68
44.06
44.89
106
97
91
3. Dziewcząt, 25m dowolny7 lat i młodsi

1.
2.
3.
Boszczyk Zuzanna
Bielecka Patrycja
Dziedzic Julia
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

20.69
23.12
26.25
135
96
66
4. Chłopców, 25m dowolny7 lat i młodsi

1.
2.
3.
Zagniński Aleksander
Wicha Tomasz
Małek Jakub
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój

20.25
25.04
27.29
91
48
37
5. Dziewcząt, 50m grzbietowy9 lat

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Karpowicz Olivia
Mazur Vanessa
09
09
09
Korona Swim Kielce
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św

39.96
43.68
44.81
265
202
187
5. Dziewcząt, 50m grzbietowy8 lat

1.
2.
3.
Pawlik Aleksandra
Sokół Sara
Jędrzejewska Anna
10
10
10
Salos Cortile Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

48.41
48.88
49.00
149
144
143
6. Chłopców, 50m grzbietowy9 lat

1.
2.
3.
Dąbrowski Jan
Grzesik Franciszek
Osuch Mateusz
09
09
09
Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona Swim Kielce

40.86
43.76
44.66
160
130
123
6. Chłopców, 50m grzbietowy8 lat

1.
2.
3.
Krzysiek Oskar
Giemza Paweł
Nogajski Michał
10
10
10
Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

48.15
49.25
52.76
98
91
74
7. Dziewcząt, 25m grzbietowy7 lat i młodsi

1.
2.
3.
Boszczyk Zuzanna
Bielecka Patrycja
Dziedzic Julia
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

22.61
23.92
25.51
152
128
106
8. Chłopców, 25m grzbietowy7 lat i młodsi

1.
2.
3.
Zagniński Aleksander
Małek Jakub
Szyszkowski Kacper
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
UNIA Busko Zdrój
Centrum Staszów

22.79
24.77
26.16
93
73
62
9. Dziewcząt, 50m klasyczny9 lat

1.
2.
3.
Beksińska Amelia
Wójtowicz Oliwia
Gil Laura
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

51.74
52.38
53.30
169
163
155
10. Chłopców, 50m klasyczny9 lat

1.
2.
3.
Kundera Jeremiasz
Budzeń Patryk
Kogut Bartosz
09
09
09
Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

46.50
48.55
51.44
160
140
118
11. Dziewcząt, 25m klasyczny8 lat

1.
2.
3.
Olszewska Natalia
Kabała Maria
Jędrzejewska Anna
10
10
10
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

26.86
27.44
28.25
121
114
104
12. Chłopców, 25m klasyczny8 lat

1.
2.
3.
Nogajski Adam
Hunek Paweł
Chmielewski Oskar
10
10
10
Barakuda Starachowice
Orka MOSiR Kielce
Centrum Staszów

24.97
25.33
25.75
100
96
91
13. Dziewcząt, 4 x 25m zmienny9 lat

1.
2.
3.
Korona Swim Kielce 1
KSZO Ostrowiec Św 1
KSZO Ostrowiec Św 2

Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
1:22.59
1:23.12
1:32.68
244
239
172
14. Chłopców, 4 x 25m zmienny9 lat

1.
2.
3.
Korona Swim Kielce 1
KSZO Ostrowiec Św 1
Korona Swim Kielce 2

Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona Swim Kielce
1:16.14
1:18.17
1:31.80
209
193
119
15. Mieszane, 8 x 25m dowolny8 lat i młodsi

1.
2.
3.
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice 1
Centrum Staszów

KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Centrum Staszów
2:58.67
3:13.91
3:26.26