Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 12 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 12 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m grzbietowy  9 - 12 lat
Nr  4. Chłopców, 100m grzbietowy  9 - 12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m klasyczny  11 - 12 lat
Nr  6. Chłopców, 200m klasyczny  11 - 12 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 - 12 lat
Nr  8. Chłopców, 50m motylkowy  9 - 12 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 12 lat
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  9 - 12 lat
Nr  11. Dziewcząt, 200m dowolny  10 - 12 lat
Nr  12. Chłopców, 200m dowolny  10 - 12 lat
Nr  13. Kobiet, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  14. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  15. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 12 lat
Nr  16. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 12 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m klasyczny  9 - 12 lat
Nr  18. Chłopców, 100m klasyczny  9 - 12 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m motylkowy  11 - 12 lat
Nr  20. Chłopców, 100m motylkowy  11 - 12 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m dowolny  9 - 12 lat
Nr  22. Chłopców, 100m dowolny  9 - 12 lat
Nr  23. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 12 lat
Nr  24. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 12 lat
Nr  25. Dziewcząt, 200m zmienny  11 - 12 lat
Nr  26. Chłopców, 200m zmienny  11 - 12 lat
Nr  27. Kobiet, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  Open


Ogólnopolskie Zawody o Puchar Dyrektora MOSiR Kielce
Kielce - 23,24 lutego 2019r


Konkurencja 1
23-02-2019 - 13:00
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
27.21
28.13
27.38
30.56
Cierpiałowska Paulina
Mikołajczyk Marta
Wysocka Amelia
Długołęcka Karolina
WOMAL
KOKIE
FAKRA
UNBUS
Gdańsk
Ostrowiec Św.
Pulawy
Ostrowiec Św.
09-12-2017
27-06-2009
08-12-2018
08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Gaca Izabela10KS Start Opole40.42190
2.Domagała Lena10Skarpa Lublin41.79171
3.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce42.09168
4.Cywka Zuzanna10Wisła Puławy43.55151
5.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko-Zdrój45.38134
6.Halkiewicz Marysia10Omega Olkusz45.62132
7.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św.48.17112
8.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce49.31104
9.Adamów Sylwia10NKP Bielsko-Biała50.6296
10.Guzik Marysia10Omega Olkusz51.9189
11.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko-Zdrój52.6486
12.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce54.8576
13.Rączka Paulina10UNIA Busko-Zdrój1:03.3849

Dzieci 10-lat

1.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce34.99293
2.Piechota Amelia09Wodnik Radom35.68276
3.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św.35.90271
4.Wioska-Kaganiec Wiktoria09Omega Olkusz37.46238
5.Mazur Vanessa09KSZO Ostrowiec Św.38.85214
6.Satora Rita09Omega Olkusz38.88213
7.Fus Hanna09MTP Lublinianka38.92212
8.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św.39.97196
9.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce40.22192
10.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św.40.38190
11.Dąbrowska Lena09Jedynka Łódź40.44189
12.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św.41.33177
13.Nega Oliwia09Korona-Swim Kielce41.85171
14.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św.42.30165
15.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św.43.25155
16.Filejska Emilia09Delfinek Częstochowa43.26155
17.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce43.78149
18.Wilkołaska Iwona09Skarpa Lublin43.85148
19.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św.43.90148
20.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św.44.06146
21.Godos Olga09Kapry Armexim Pruszków44.34143
22.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św.44.48142
23.Wołoszyn Zuzzana09Sparta Biłgoraj45.55132
24.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów45.58132
25.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce46.29126
26.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce47.19119
27.Sobieszek Lidia09MTP Lublinianka47.63116
28.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce47.99113
29.Pchalintsava Hanna09Start Mińsk48.83107
30.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce49.43103
31.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św.50.2199
32.Szafara Emilia09Kapry Armexim Pruszków50.5697
33.Tkaczyk Marta09Skarpa Lublin50.7795
34.Paszkiewicz Alicja09Kapry Armexim Pruszków55.4973
35.Gomolec Maja09Delfinek Częstochowa55.8672
DYSKW.Franus Aleksandra09Centrum Staszów
O1 - przedwczesny start

Dzieci 11-lat

1.Khadanovich Darya08Start Mińsk33.47334
Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św.33.47334
3.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św.33.59331
4.Wyrwas Julianna08MTP Lublinianka34.20313
5.Stachowicz Maja08Dragon Będzin35.07291
6.Łukaszczyk Maja08Sparta Biłgoraj35.24286
7.Kupratsevich Valeryia08Start Mińsk36.21264
8.Janicka Katarzyna08KS Start Opole36.31262
9.Adamek Emilia08MTP Lublinianka37.00247
10.Glapiak Julia08KS Start Opole37.83231
11.Kozłowska Aleksandra08Wodnik Radom37.96229
12.Zaprudskaya Aryna08Start Mińsk38.16225
13.Łacińska Zofia08Kapry Armexim Pruszków38.24224
14.Nowakowska Maja08Skarpa Lublin38.34222
15.Batyra Julia08Skarpa Lublin38.39221
16.Srybnenka Karina08Start Mińsk38.76215
17.Swacha Hanna08Sparta Biłgoraj38.98211
18.Wnuk Oliwia08UNIA Busko-Zdrój39.23207
19.Rozpondek Antonina08Delfinek Częstochowa40.34191
20.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów40.75185
21.Mączka Klaudia08Omega Olkusz40.78185
22.Luszawska Sara08Skarpa Lublin41.13180
23.Ciszewska Agata08Swim Team Częstochowa41.58174
24.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce43.05157
25.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce48.39110
26.Kupis Antonina08Kapry Armexim Pruszków58.3363

Młodzik 12-lat

1.Machno Anna07Victoria Zawiercie30.46444
2.Zubchonak Aryna07Start Mińsk30.63436
3.Zielińska Maja07MTP Lublinianka31.16414
4.Dzemiadzenka Kseniya07Start Mińsk31.96384
5.Biernacka Lena07Wiking Tomaszów Maz.32.36370
6.Borkowska Dominika07Omega Olkusz33.30339
7.Babrouskaya Palina07Start Mińsk33.35338
8.Cieślak Amelia07Sparta Biłgoraj33.38337
9.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec33.62330
10.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce33.82324
11.Demidova Valentina07Start Mińsk34.18314
12.Vasilyeva Daryna07Start Mińsk35.02292
13.Tan Sofiya07Start Mińsk35.05291
14.Cich Kinga07Sparta Biłgoraj35.33284
15.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce35.37283
16.Brzyszko Paula07Skarpa Lublin36.26263
17.Hałas Oliwia07Skarpa Lublin36.46258
18.Setnicka Victoria07KS Start Opole37.02247
19.Glonkowska Jagoda07Kapry Armexim Pruszków37.38240
20.Sheuchyk Kira07Start Mińsk38.21224
21.Dębicka Jagoda07Skarpa Lublin39.40205
22.Matuszyk Nina07Skarpa Lublin39.90197
23.Kowalik Zuzanna07Skarpa Lublin40.70186
24.Kujawska Julia07Delfinek Częstochowa41.05181
DYSKW.Adamowska Nadia07Skarpa Lublin
O1 - przedwczesny start

PKLangier Milena06Delfinek Częstochowa36.70253


<< TOP >>
Konkurencja 2
23-02-2019 - 13:32
Chłopców, 50m dowolny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
26.24
27.37
28.19
30.07
Mordarski Filip
Gotszling Dawid
Kapias Michał
Zacharski Szymon
STNOW
BASTA
SIGLI
UNBUS
Oświecim
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
23-12-2017
07-12-2013
22-12-2011
08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce38.17149
2.Słota Filip10Centrum Staszów40.58124
3.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce43.7999
4.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce45.8286
5.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce46.8980
6.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św.47.1379
7.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św.47.3478
8.Blacha Dawid10Sparta Biłgoraj47.3778
9.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów47.9275
10.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce48.2374
11.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św.48.2673
12.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce50.8063
13.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce54.7250
14.Andrzejczak Maciej10Korona-Swim Kielce55.0949
15.Pawlos Olgierd10Sparta Biłgoraj55.2849
16.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce1:01.1836

Dzieci 10-lat

1.Wieczorek Marcel09Wiking Tomaszów Maz.34.57201
2.Jonczak Marcel09Sparta Biłgoraj35.06192
3.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św.35.49186
4.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św.36.54170
5.Gumółka Kuba09Omega Olkusz38.46146
6.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce38.54145
7.Szymon Olczak09Swim Team Częstochowa39.05139
8.Węgier Mateusz09UKS48 Częstochowa39.14138
9.Maciąg Mikołaj09Wisła Puławy39.50134
10.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św.39.93130
11.Chmurski Wiktor09Kapry Armexim Pruszków40.94121
12.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św.40.97120
13.Grasza Mateusz09Sparta Biłgoraj41.29118
14.Tarabasz Jan09Kapry Armexim Pruszków41.97112
15.Morawski Filip09Korona-Swim Kielce42.08111
16.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce42.42108
17.Kowalik Filip09Sparta Biłgoraj42.47108
18.Mazur Michał09Sparta Biłgoraj43.10103
19.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce43.25102
20.Dudek Jan09Centrum Staszów44.8092
21.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św.46.3283
22.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św.47.0879
23.Kowalik Jan09Kapry Armexim Pruszków47.9275
24.Drzymalski Karol09Centrum Staszów48.0674
25.Szewczyk Jakub09Delfinek Częstochowa51.1862
26.Gułkowski Piotr09Skarpa Lublin51.4561

Dzieci 11-lat

1.Mazaliou Mikalai08Start Mińsk31.21273
2.Halkiewicz Maciej08Omega Olkusz31.35269
3.Nakonieczny Dominik08Skarpa Lublin32.85234
4.Jagosiak Miłosz08Sparta Biłgoraj33.31225
5.Słota Wojciech08Dragon Będzin34.00211
6.Selitskiy Hryhoryj08Start Mińsk35.11192
7.Ścioch Grzegorz08Skarpa Lublin35.21190
8.Rybczyński Piotr08Skarpa Lublin35.56184
9.Kapychko Nazar08Start Mińsk36.12176
10.Niestój Igor08Omega Olkusz37.27160
11.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św.37.87153
12.Klimek Bartosz08KSZO Ostrowiec Św.38.43146
13.Kowalczyk Bartek08Omega Olkusz38.46146
14.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce38.52145
15.Anisko Mikita08Start Mińsk39.10139
16.Sroka Maciej08Kapry Armexim Pruszków39.72132
17.Młodzik Maksymilian08Omega Olkusz40.06129
18.Jaskuła Bartosz08KS Start Opole41.27118
19.Krzak Antoni08UNIA Busko-Zdrój42.31109
20.Baraban Damian08Wisła Puławy43.7999
21.Skarżyński Mikołaj08Kapry Armexim Pruszków47.4477
22.Wysocki Robert08Wisła Puławy47.8276
23.Trześniowski Tymoteusz08Kapry Armexim Pruszków50.4264
24.Zdunek Antonii08Skarpa Lublin51.1762
25.Dziekanowski Bartosz08Korona-Swim Kielce52.5557
26.Schwartz Bartosz08Kapry Armexim Pruszków57.7243

Młodzik 12-lat

1.Bury Paweł07Sparta Biłgoraj30.47293
2.Khancheuski Yahor07Start Mińsk31.19274
3.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce31.38269
4.Shypin Aliaksandr07Start Mińsk31.88256
5.Grzyb Maksymilian07Sparta Biłgoraj31.89256
6.Pawlos Maksymilian07Sparta Biłgoraj32.74236
7.Koluch Franciszek07Kapry Armexim Pruszków33.29225
8.Stefański Leon07Kapry Armexim Pruszków33.35224
9.Rulkevich Makar07Start Mińsk34.16208
10.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce34.18208
11.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce34.69199
12.Szczygieł Stanisław07KS Start Opole35.00193
13.Mulewicz Bartosz07Delfinek Częstochowa35.49186
14.Janecki Kamil07Centrum Staszów35.81181
15.Jakubiak Szymon07Skarpa Lublin37.33159
16.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce37.70155
17.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce39.07139
18.Winiarczyk Kacper07Skarpa Lublin51.9859


<< TOP >>
Konkurencja 3
23-02-2019 - 13:58
Dziewcząt, 100m grzbietowy9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:04.16
1:09.97
1:08.06
1:15.94
Karbownik Małgorzata
Kilijańska Donata
Miłek Alicja
Choińska Maja
JELOD
KSOST
SOWIE
SAKIE
Oświęcim
Ropczyce
Oświecim
Starachowice
23-12-2017
17-11-2007
23-12-2017
01-12-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 9-lat

1.Lewandowska Julia10Piranie Osielsko1:27.8324542.3545.48
2.Jarosz Hanna10Omega Olkusz1:35.1519346.1449.01
3.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce1:45.8614050.5655.30
4.Cywka Zuzanna10Wisła Puławy1:49.2912753.0456.25
5.Domagała Lena10Skarpa Lublin1:50.0212550.7159.31
6.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św.1:55.4710854.911:00.56
7.Halkiewicz Marysia10Omega Olkusz2:00.599555.121:05.47
8.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce2:04.338657.151:07.18
9.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce2:08.017958.131:09.88

Dzieci 10-lat

1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce1:24.8327241.2443.59
2.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św.1:32.0321343.9648.07
3.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce1:33.8820144.5249.36
4.Świtoń Anna09KS Start Opole1:36.1718747.2148.96
5.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św.1:39.5916848.4451.15
6.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce1:42.1315651.2650.87
7.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce1:43.5215047.8555.67
8.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św.1:44.0414749.9954.05
9.Kałasznik Julia09KS Start Opole1:45.1214350.9454.18
10.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św.1:46.0513950.7855.27
11.Panasiuk Agata09Omega Olkusz1:48.7512952.1256.63
12.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce1:49.9712553.5356.44
13.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św.1:51.2412155.1256.12
14.Wilkołaska Iwona09Skarpa Lublin1:53.7511353.8959.86
15.Wołoszyn Zuzzana09Sparta Biłgoraj1:54.5011154.9359.57
16.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce1:54.5211056.3458.18
17.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce1:56.8310458.3758.46
18.Sobieszek Lidia09MTP Lublinianka1:58.699955.461:03.23
19.Tkaczyk Marta09Skarpa Lublin1:59.369754.711:04.65
20.Paszkiewicz Alicja09Kapry Armexim Pruszków2:00.889457.901:02.98
21.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce2:00.909458.301:02.60
22.Gomolec Maja09Delfinek Częstochowa2:01.479253.991:07.48
23.Filejska Emilia09Delfinek Częstochowa2:02.269158.571:03.69
24.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św.2:02.469057.301:05.16
25.Szafara Emilia09Kapry Armexim Pruszków2:08.15791:00.011:08.14

Dzieci 11-lat

1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św.1:20.7631639.1441.62
2.Wyrwas Julianna08MTP Lublinianka1:26.1326042.8243.31
3.Jagiełło Anna08Skarpa Lublin1:28.9623643.3445.62
4.Stachowicz Maja08Dragon Będzin1:29.2823444.0945.19
5.Nowakowska Maja08Skarpa Lublin1:31.9221444.1247.80
6.Łukaszczyk Maja08Sparta Biłgoraj1:32.3721145.6046.77
7.Deputat Klaudia08Wisła Puławy1:33.31205
8.Gąsior Kinga08MTP Lublinianka1:34.4619745.0249.44
9.Hromava Hanna08Start Mińsk1:34.8819548.0246.86
10.Nowak Maja08Delfin Połaniec1:36.0118846.4949.52
11.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce1:37.7617849.7847.98
12.Kozłowska Aleksandra08Wodnik Radom1:41.1916048.5952.60
13.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce1:48.8612950.9657.90
14.Ciszewska Agata08Swim Team Częstochowa1:49.9712552.7157.26
15.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce1:59.989657.261:02.72
DYSKW.Malkovich Viktoryia08Start Mińsk
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.Kupis Antonina08Kapry Armexim Pruszków
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

Młodzik 12-lat

1.Kazakevich Viktoryia07Start Mińsk1:14.8939637.4037.49
2.Dolata Julia07KS Start Opole1:15.4538736.6438.81
3.Machno Anna07Victoria Zawiercie1:17.5635738.4439.12
4.Biernacka Lena07Wiking Tomaszów Maz.1:19.4033238.8940.51
5.Khatkevich Palina07Start Mińsk1:20.8631540.3240.54
6.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce1:20.8731539.0341.84
7.Hudkova Sofiya07Start Mińsk1:21.3730939.1842.19
8.Cich Kinga07Sparta Biłgoraj1:23.3828740.5942.79
9.Cieślak Amelia07Sparta Biłgoraj1:23.4628640.6642.80
10.Garbatka Milana07Start Mińsk1:24.5627540.4944.07
11.Bartoś Wiktoria07Skarpa Lublin1:24.6327442.8141.82
12.Marcjanek Wiktoria07Delfinek Częstochowa1:25.4226741.6143.81
13.Jagucak Kornelia07Sparta Biłgoraj1:27.6724742.9544.72
14.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce1:28.6123943.1645.45
15.Vasilyeva Daryna07Start Mińsk1:31.0022143.5247.48
16.Antanovich Katsiaryna07Start Mińsk1:34.6519645.6349.02
17.Dębicka Jagoda07Skarpa Lublin1:36.0818746.7449.34
18.Matuszyk Nina07Skarpa Lublin1:36.6718447.2049.47
19.Kujawska Julia07Delfinek Częstochowa1:44.9614450.6254.34
20.Mazur Nina07Delfinek Częstochowa1:46.4613851.0655.40


<< TOP >>
Konkurencja 4
23-02-2019 - 14:35
Chłopców, 100m grzbietowy

9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:01.71
1:07.65
1:08.18
1:15.58
Ciężkowski Dominik
Gotszling Dawid
Kapias Michał
Gotszling Dawid
JOKRA
BASTA
SIGLI
KOKIE
Oświecim
Kielce
Gliwice
Ostrowiec Św.
20-12-2008
14-12-2013
03-12-2011
17-11-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 9-lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce1:37.9212447.3250.60
2.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św.1:47.399449.4157.98
3.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce1:49.738857.2452.49
4.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św.1:50.048753.2056.84
5.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce1:50.898556.0654.83
6.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce1:57.237254.661:02.57
7.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce1:57.927156.591:01.33
8.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św.1:59.896755.971:03.92
9.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce2:02.066458.481:03.58
10.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce2:03.10621:00.381:02.72
11.Andrzejczak Maciej10Korona-Swim Kielce2:11.175159.821:11.35
12.Pawlos Olgierd10Sparta Biłgoraj2:14.13481:04.131:10.00
DYSKW.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

Dzieci 10-lat

1.Jonczak Marcel09Sparta Biłgoraj1:26.4218142.9943.43
2.Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce1:28.2917043.2845.01
3.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce1:33.7714144.7948.98
4.Maciąg Mikołaj09Wisła Puławy1:36.4613045.8950.57
5.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce1:40.0711649.5750.50
6.Kulanin Kornel09Sparta Biłgoraj1:42.4810848.0954.39
7.Kowalik Filip09Sparta Biłgoraj1:43.3110649.3154.00
8.Pytel Mikołaj09Kapry Armexim Pruszków1:45.1110049.3955.72
9.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św.1:49.918854.7655.15
10.Morawski Filip09Korona-Swim Kielce1:50.948554.1656.78
11.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św.1:51.188552.1059.08
12.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św.1:52.358254.6757.68
13.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce1:54.247856.8257.42
14.Szewczyk Jakub09Delfinek Częstochowa2:08.68541:00.171:08.51
DYSKW.Gułkowski Piotr09Skarpa Lublin
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.Kowalik Jan09Kapry Armexim Pruszków
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

Dzieci 11-lat

1.Jagosiak Miłosz08Sparta Biłgoraj1:21.5521539.4342.12
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce1:22.7120639.8342.88
3.Słota Wojciech08Dragon Będzin1:23.2120341.3641.85
4.Kobak Nataniel08Sparta Biłgoraj1:23.5920041.4842.11
5.Nakonieczny Dominik08Skarpa Lublin1:24.5419341.5542.99
6.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów1:27.5717441.4246.15
7.Blacha Karol08Sparta Biłgoraj1:27.7417343.4844.26
8.Wójcikowski Patryk08Omega Olkusz1:27.9117242.8045.11
9.Gawlik Franciszek08UNIA Busko-Zdrój1:31.0915444.0447.05
10.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce1:31.3715345.7545.62
11.Maciejewski Franciszek08Kapry Armexim Pruszków1:32.2614945.8346.43
12.Martyna Bartosz08KS Start Opole1:32.6114745.7746.84
13.Klimek Bartosz08KSZO Ostrowiec Św.1:37.5712648.4849.09
14.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św.1:38.6212248.2450.38
15.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce1:40.9211348.9152.01
16.Młodzik Maksymilian08Omega Olkusz1:44.3510350.7353.62
17.Zdunek Antonii08Skarpa Lublin1:52.698154.7557.94
18.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św.1:53.617953.291:00.32
19.Dziekanowski Bartosz08Korona-Swim Kielce2:04.52601:03.091:01.43

Młodzik 12-lat

1.Wdowiak Dominik07Jedynka Łazy1:11.1932433.9837.21
2.Shypin Aliaksandr07Start Mińsk1:18.3124337.2241.09
3.Yaskavets Ivan07Start Mińsk1:19.0123738.1840.83
4.Kot Uladzimir07Start Mińsk1:20.2822639.5540.73
5.Pawlos Maksymilian07Sparta Biłgoraj1:21.0122039.5541.46
6.Tulko Aliaksandr07Start Mińsk1:22.4520839.3043.15
7.Szczygieł Stanisław07KS Start Opole1:22.8320641.0041.83
8.Bronisz Karol07Skarpa Lublin1:22.8520541.1141.74
9.Lukin Mikhail07Start Mińsk1:24.8219141.4743.35
10.Obszyński Bartłomiej07Sparta Biłgoraj1:27.0317740.5446.49
11.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce1:28.3116943.8744.44
12.Łysiak Miłosz07Sparta Biłgoraj1:28.4416942.9345.51
13.Balashov Tsimafei07Start Mińsk1:30.2515943.0647.19
14.Całus Kacper07Delfinek Częstochowa1:30.8415642.6748.17
15.Syguliński Dawid07Omega Olkusz1:34.02140
16.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce1:40.4111549.3951.02
17.Szwed Kasper07Delfinek Częstochowa1:43.8910447.8856.01


<< TOP >>
Konkurencja 5
23-02-2019 - 15:12
Dziewcząt, 200m klasyczny11 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:39.57
2:53.28
2:49.27
3:05.93
Szpucha Katarzyna
Kamińska Zuzanna
Buła Maya
Piotrowicz Maja
OLALE
KSOST
SAKRA
BASTA
Łódź
Oświęcim
Oswiecim
Ostrowiec Św.
08-11-2008
22-12-2018
22-12-2018
26-10-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Dzieci 11-lat

1.Janicka Katarzyna08KS Start Opole3:24.3128547.1252.8252.4351.94
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św.3:33.7824946.4953.9858.0355.28
3.Pintal Milena08Sparta Biłgoraj3:35.7124249.9955.6356.5353.56
4.Zawół Weronika08Skarpa Lublin3:37.8023548.5655.2557.3156.68
5.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce3:42.3322152.7257.5855.7556.28
6.Glapiak Julia08KS Start Opole3:43.6921751.9659.1156.9355.69
7.Bocianowska Katarzyna08Wisła Puławy3:48.8720352.4259.861:00.0256.57
8.Mączka Klaudia08Omega Olkusz3:50.8519851.2958.501:02.4558.61
9.Deputat Klaudia08Wisła Puławy3:53.5119154.3359.501:00.5659.12
10.Swacha Hanna08Sparta Biłgoraj4:05.7316454.311:03.441:04.111:03.87

Młodzik 12-lat

1.Borkowska Dominika07Omega Olkusz2:59.4842139.9745.3847.1147.02
2.Zielińska Maja07MTP Lublinianka2:59.7541941.0846.7747.8844.02
3.Duńko Julia07Sparta Biłgoraj3:13.6733542.6448.4651.5751.00
4.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko-Zdrój3:17.2831743.2251.2252.3350.51
5.Barwińska Maja07Sparta Biłgoraj3:18.7731044.6051.4052.3550.42
6.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec3:20.1730345.8652.3851.7150.22
7.Murauyeva Aryna07Start Mińsk3:23.0929043.4752.1954.2153.22
8.Andrievskaya Maria07Start Mińsk3:25.8327943.7153.3356.1952.60
9.Dolata Julia07KS Start Opole3:26.6227646.9454.3354.8450.51
10.Liubaya Aliona07Start Mińsk3:26.7427545.2853.2152.2256.03
11.Zhalava Anastasiya07Start Mińsk3:27.5827246.5853.4254.1353.45
12.Łopianiak Amelia07KS Start Opole3:28.4726848.9553.5253.9252.08
13.Setnicka Victoria07KS Start Opole3:31.5425749.5254.7454.5752.71
14.Brzyszko Paula07Skarpa Lublin3:36.0724148.4855.7556.9454.90
15.Kowalik Zuzanna07Skarpa Lublin3:46.4320948.4157.031:00.591:00.40
16.Oleśków Milena07KS Start Opole3:56.1118552.5759.041:01.551:02.95
17.Mazur Nina07Delfinek Częstochowa3:56.3718454.271:00.151:01.631:00.32

PKLangier Milena06Delfinek Częstochowa3:35.9124248.2455.2757.0255.38


<< TOP >>
Konkurencja 6
23-02-2019 - 15:36
Chłopców, 200m klasyczny11 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:35.18
2:46.76
2:46.62
2:57.56
Stanisławski Szymon
Jaworski Norbert
Miłkowski Mikołaj
Treliński Bartosz
JELOD
UNBUS
PLWAR
ORJED
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ciechanów
Czarniecka Góra
23-12-2017
27-06-2010
08-12-2018
19-11-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Dzieci 11-lat

1.Żaczek Hubert08Wisła Puławy3:16.0123145.9449.9650.3649.75
2.Halkiewicz Maciej08Omega Olkusz3:23.5820745.7752.9953.5551.27
3.Lobun Radzivon08Start Mińsk3:27.8019443.9652.0555.6256.17
4.Niestój Igor08Omega Olkusz3:32.8718148.9154.6454.4654.86
5.Blacha Karol08Sparta Biłgoraj3:37.0817048.9356.1456.0955.92
6.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce3:45.4915250.4858.2258.7058.09
7.Wysocki Robert08Wisła Puławy4:07.5711558.391:03.591:02.811:02.78
8.Baraban Damian08Wisła Puławy4:23.08951:00.601:08.841:07.371:06.27
DYSKW.Kowalczyk Bartek08Omega Olkusz
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Martyna Bartosz08KS Start Opole
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

Młodzik 12-lat

1.Wołoszyn Paweł07Sparta Biłgoraj3:01.9329041.1646.7948.0945.89
2.Jakubiak Szymon07Skarpa Lublin3:12.7224444.3648.0450.3449.98
3.Obszyński Bartłomiej07Sparta Biłgoraj3:13.9923944.2150.0751.0048.71
4.Oszajca Radosław07Sparta Biłgoraj3:14.2923843.6850.6951.1248.80
5.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce3:30.6218648.5454.9255.1452.02
6.Przodo Mikołaj07UNIA Busko-Zdrój3:36.9717148.3755.3856.9456.28
7.Mańczyński Filip07KS Start Opole4:05.6411754.511:01.861:05.521:03.75
DYSKW.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 7
23-02-2019 - 16:01
Dziewcząt, 50m motylkowy9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
29.36
30.95
30.35
34.03
Ziober Wiktoria
Mikołajczyk Marta
Kamzol Flawia
Belicka Beata
OSCHR
KOKIE
FANIE
ORJED
Berlin (GER)
Ostrowiec Św.
Oswiecim
Ostrowiec Św.
01-10-2017
26-06-2009
22-12-2018
03-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Płonka Nadia10Omega Olkusz50.61111
2.Guzik Marysia10Omega Olkusz1:05.3152

Dzieci 10-lat

1.Piechota Amelia09Wodnik Radom43.69173
2.Staszczak Hanna09Sparta Biłgoraj45.88150
3.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce45.93149
4.Łyczak Martyna09Sparta Biłgoraj47.74133
5.Dąbrowska Lena09Jedynka Łódź48.58126
6.Satora Rita09Omega Olkusz50.80110
7.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce51.59105
8.Kałasznik Julia09KS Start Opole52.16102
9.Panasiuk Agata09Omega Olkusz59.4469
10.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce1:03.7256

Dzieci 11-lat

1.Khadanovich Darya08Start Mińsk35.64320
2.Kupratsevich Valeryia08Start Mińsk40.33220
3.Adamek Emilia08MTP Lublinianka44.30166
4.Nowakowska Maja08Skarpa Lublin45.70151
5.Grasza Klaudia08Sparta Biłgoraj45.82150
6.Łacińska Zofia08Kapry Armexim Pruszków48.65125
7.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce52.7698
8.Wnuk Oliwia08UNIA Busko-Zdrój54.9187
9.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce55.2186

Młodzik 12-lat

1.Biernacka Lena07Wiking Tomaszów Maz.33.88372
2.Kazakevich Viktoryia07Start Mińsk34.61349
3.Batalionak Ulyana07Start Mińsk36.37301
4.Duńko Julia07Sparta Biłgoraj36.44299
5.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce36.51297
6.Babrouskaya Palina07Start Mińsk37.07284
7.Marcjanek Wiktoria07Delfinek Częstochowa38.52253
8.Barwińska Maja07Sparta Biłgoraj40.08225
9.Tan Sofiya07Start Mińsk40.42219
10.Glonkowska Jagoda07Kapry Armexim Pruszków40.66215
11.Hałas Oliwia07Skarpa Lublin42.35190
DYSKW.Shushko Dziyana07Start Mińsk
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 8
23-02-2019 - 16:12
Chłopców, 50m motylkowy9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
27.66
29.61
30.52
33.13
Sawicki Bartosz
Michta Bartosz
Litwa Tomasz
Kurant Roger
GORAD
KSOST
SAKRA
KSOST
Gliwice
Ostrowiec Św.
Miechów
Ostrowiec Św.
08-12-2012
09-12-2017
03-12-2017
03-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Słota Filip10Centrum Staszów51.6375
2.Blacha Dawid10Sparta Biłgoraj53.0469

Dzieci 10-lat

1.Wieczorek Marcel09Wiking Tomaszów Maz.38.82177
2.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce41.89140
3.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św.42.05139
4.Grasza Mateusz09Sparta Biłgoraj42.65133
5.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce46.25104
6.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św.50.2781
DYSKW.Gumółka Kuba09Omega Olkusz
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Chmurski Wiktor09Kapry Armexim Pruszków
M4 - nierównoczesne ruchy ramion

Dzieci 11-lat

1.Mazaliou Mikalai08Start Mińsk33.96264
2.Wójcikowski Patryk08Omega Olkusz38.01188
3.Ścioch Grzegorz08Skarpa Lublin38.43182
4.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów41.42145
5.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce41.77142
6.Rybczyński Piotr08Skarpa Lublin42.66133
7.Maciejewski Franciszek08Kapry Armexim Pruszków43.46126
8.Gawlik Franciszek08UNIA Busko-Zdrój44.92114
9.Krzak Antoni08UNIA Busko-Zdrój56.0658
10.Schwartz Bartosz08Kapry Armexim Pruszków1:18.7921

Młodzik 12-lat

1.Bury Paweł07Sparta Biłgoraj33.40278
2.Shypin Aliaksandr07Start Mińsk34.60250
3.Pawlos Maksymilian07Sparta Biłgoraj35.80225
4.Stefański Leon07Kapry Armexim Pruszków36.44214
5.Khancheuski Yahor07Start Mińsk37.17201
6.Grzyb Maksymilian07Sparta Biłgoraj37.26200
7.Yaskavets Ivan07Start Mińsk38.54180
8.Koluch Franciszek07Kapry Armexim Pruszków38.99174
9.Mulewicz Bartosz07Delfinek Częstochowa41.13148
10.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce41.94140
11.Syguliński Dawid07Omega Olkusz42.15138
12.Całus Kacper07Delfinek Częstochowa42.20137
13.Janecki Kamil07Centrum Staszów42.45135
14.Łysiak Miłosz07Sparta Biłgoraj42.81132
15.Szwed Kasper07Delfinek Częstochowa46.9799
16.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce47.6495
17.Mańczyński Filip07KS Start Opole52.0273


<< TOP >>
Konkurencja 9
23-02-2019 - 16:31
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:06.65
1:13.13
1:10.94
1:17.62
Ziober Wiktoria
Mikołajczyk Marta
Ziober Wiktoria
Petrykowska Adrianna
SP8CHR
KOKIE
SP8CHR
KSOST
Bochnia
Krakow
Pawłowice
Ostrowiec Św.
03-06-2017
25-04-2009
10-12-2016
11-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 9-lat

1.Lewandowska Julia10Piranie Osielsko1:32.1023242.1149.99
2.Jarosz Hanna10Omega Olkusz1:39.3618546.8952.47
3.Gaca Izabela10KS Start Opole1:41.4217447.1554.27
4.Płonka Nadia10Omega Olkusz1:47.5614651.8055.76

Dzieci 10-lat

1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce1:27.4227239.7747.65
2.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św.1:34.0721844.4249.65
3.Mazur Vanessa09KSZO Ostrowiec Św.1:34.9921242.9152.08
4.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św.1:36.5520245.2551.30
5.Świtoń Anna09KS Start Opole1:37.1819846.2650.92
6.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św.1:37.2919745.0052.29
7.Staszczak Hanna09Sparta Biłgoraj1:40.5617846.2754.29
8.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św.1:42.0217147.5454.48
9.Fus Hanna09MTP Lublinianka1:42.3716946.9255.45
10.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św.1:43.4016447.7555.65
11.Łyczak Martyna09Sparta Biłgoraj1:44.4615951.8452.62
12.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce1:49.6313852.6257.01
13.Dziduch Izabela09Sparta Biłgoraj1:50.8013352.9457.86
14.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św.1:53.7312354.4859.25
15.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce1:53.8612352.501:01.36
16.Godos Olga09Kapry Armexim Pruszków1:55.4511854.951:00.50
17.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów1:55.5111852.601:02.91

Dzieci 11-lat

1.Łukaszczyk Maja08Sparta Biłgoraj1:32.2623142.2550.01
2.Zaprudskaya Aryna08Start Mińsk1:32.9522644.2448.71
3.Pintal Milena08Sparta Biłgoraj1:33.4722244.2649.21
4.Batyra Julia08Skarpa Lublin1:35.2721043.7651.51
5.Adamek Emilia08MTP Lublinianka1:35.7420745.7150.03
6.Jagiełło Anna08Skarpa Lublin1:36.8520044.4852.37
7.Bocianowska Katarzyna08Wisła Puławy1:36.9219945.6351.29
8.Zawół Weronika08Skarpa Lublin1:39.0918748.8450.25
9.Swacha Hanna08Sparta Biłgoraj1:41.1917548.0153.18
10.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce1:42.0817149.6152.47
11.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce1:50.3513552.1158.24
12.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów1:52.2012855.6256.58
DYSKW.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św.
O1 - przedwczesny start
DYSKW.Grasza Klaudia08Sparta Biłgoraj
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, / G-8
DYSKW.Rozpondek Antonina08Delfinek Częstochowa
O1 - przedwczesny start
DYSKW.Luszawska Sara08Skarpa Lublin
K3 - obrót ciała na plecy w trakcie wyścigu

Młodzik 12-lat

1.Machno Anna07Victoria Zawiercie1:17.1639636.2740.89
2.Zielińska Maja07MTP Lublinianka1:18.6337439.0339.60
3.Zubchonak Aryna07Start Mińsk1:20.2935137.0943.20
4.Borkowska Dominika07Omega Olkusz1:20.9234339.2041.72
5.Dzemiadzenka Kseniya07Start Mińsk1:21.4733638.0543.42
6.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:22.1732838.0244.15
7.Łopianiak Amelia07KS Start Opole1:22.4332438.6543.78
8.Khatkevich Palina07Start Mińsk1:23.0831739.6743.41
9.Duńko Julia07Sparta Biłgoraj1:24.8729738.3946.48
10.Hudkova Sofiya07Start Mińsk1:24.9229738.6746.25
11.Cich Kinga07Sparta Biłgoraj1:25.8728737.9747.90
12.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko-Zdrój1:26.7227942.6744.05
13.Barwińska Maja07Sparta Biłgoraj1:27.3027341.2846.02
14.Budkevich Aryna07Start Mińsk1:27.7926841.5146.28
15.Marcjanek Wiktoria07Delfinek Częstochowa1:28.0526641.0946.96
16.Bartoś Wiktoria07Skarpa Lublin1:28.9525841.1347.82
17.Jagucak Kornelia07Sparta Biłgoraj1:30.0024943.1646.84
18.Brzyszko Paula07Skarpa Lublin1:30.3724643.4946.88
19.Adamowska Nadia07Skarpa Lublin1:32.1323243.6448.49
20.Antonava Milena07Start Mińsk1:33.9421943.0450.90
21.Oleśków Milena07KS Start Opole1:41.8817247.0554.83

PKLangier Milena06Delfinek Częstochowa1:36.0520544.3751.68


<< TOP >>
Konkurencja 10
23-02-2019 - 16:59
Chłopców, 100m zmienny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:04.84
1:08.23
1:09.71
1:14.53
Dęga Wiktor
Gotszling Dawid
Kapias Michał
Gotszling Dawid
SKBEL
BASTA
SIGLI
KOKIE
Warszawa
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Puławy
18-12-2003
08-12-2013
22-12-2011
16-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 9-lat

1.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów1:55.118356.1658.95

Dzieci 10-lat

1.Giruć Michał09Sparta Biłgoraj1:28.5918341.7946.80
2.Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce1:31.7016541.9149.79
3.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św.1:35.7614446.3549.41
4.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce1:36.0314343.8352.20
5.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św.1:39.1113047.6851.43
6.Szymon Olczak09Swim Team Częstochowa1:40.5212547.0153.51
7.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św.1:41.4312147.2054.23
8.Węgier Mateusz09UKS48 Częstochowa1:44.5611151.1153.45
9.Mazur Michał09Sparta Biłgoraj1:53.138753.2159.92
10.Tarabasz Jan09Kapry Armexim Pruszków1:53.838654.3259.51
11.Pytel Mikołaj09Kapry Armexim Pruszków1:54.698452.451:02.24
12.Dudek Jan09Centrum Staszów1:56.238152.211:04.02
DYSKW.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św.
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, / K-15
DYSKW.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św.
M7 - naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg
DYSKW.Drzymalski Karol09Centrum Staszów
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

Dzieci 11-lat

1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce1:23.0322238.2244.81
2.Żaczek Hubert08Wisła Puławy1:23.1222138.7644.36
3.Jagosiak Miłosz08Sparta Biłgoraj1:23.8821538.7245.16
4.Kobak Nataniel08Sparta Biłgoraj1:25.5520339.9545.60
5.Wójcikowski Patryk08Omega Olkusz1:27.3219140.9446.38
6.Nakonieczny Dominik08Skarpa Lublin1:29.6717640.8048.87
7.Rybczyński Piotr08Skarpa Lublin1:31.4816642.9748.51
8.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce1:32.0216343.5048.52
9.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce1:35.0214843.6851.34
10.Niestój Igor08Omega Olkusz1:35.1514742.8552.30
11.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św.1:46.5910548.7957.80
12.Anisko Mikita08Start Mińsk1:46.8110450.7856.03
13.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św.1:48.489950.7857.70
14.Sroka Maciej08Kapry Armexim Pruszków1:50.239551.3258.91
15.Skarżyński Mikołaj08Kapry Armexim Pruszków1:53.488753.7459.74
16.Krzak Antoni08UNIA Busko-Zdrój1:53.578657.7155.86
DYSKW.Jaskuła Bartosz08KS Start Opole
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, / K-15
DYSKW.Trześniowski Tymoteusz08Kapry Armexim Pruszków
M7 - naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg

Młodzik 12-lat

1.Wdowiak Dominik07Jedynka Łazy1:12.9532733.0039.95
2.Bury Paweł07Sparta Biłgoraj1:14.9530233.9740.98
3.Wołoszyn Paweł07Sparta Biłgoraj1:18.4926337.6340.86
4.Tulko Aliaksandr07Start Mińsk1:21.7723239.0042.77
5.Kot Uladzimir07Start Mińsk1:23.1622138.7444.42
6.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce1:23.2322038.3344.90
7.Lukin Mikhail07Start Mińsk1:24.5321040.6043.93
8.Grzyb Maksymilian07Sparta Biłgoraj1:24.7320940.5844.15
9.Oszajca Radosław07Sparta Biłgoraj1:26.4119741.0045.41
10.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce1:31.3316742.9348.40
11.Łysiak Miłosz07Sparta Biłgoraj1:32.8015942.6550.15
12.Syguliński Dawid07Omega Olkusz1:32.8415943.3349.51
13.Jakubiak Szymon07Skarpa Lublin1:32.8915845.1547.74
14.Przodo Mikołaj07UNIA Busko-Zdrój1:40.8712348.1152.76
DYSKW.Bronisz Karol07Skarpa Lublin
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, / M-7


<< TOP >>
Konkurencja 11
23-02-2019 - 17:30
Dziewcząt, 200m dowolny10 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:07.68
2:13.78
2:14.48
2:29.63
Cierpiałowska Paulina
Wołoszyn Sonia
Ziober Wiktoria
Długołęcka Karolina
WOMAL
ARKIE
SP8CHR
UNBUS
Olsztyn
Ostrowiec Św.
Bochnia
Ostrowiec Św.
16-12-2017
08-12-2007
17-12-2016
08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Dzieci 10-lat

1.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce3:07.0020741.9149.8848.4546.76
2.Wioska-Kaganiec Wiktoria09Omega Olkusz3:11.4219339.8047.0453.4251.16
3.Nega Oliwia09Korona-Swim Kielce3:26.9115347.5853.8154.3551.17
4.Dziduch Izabela09Sparta Biłgoraj3:37.5713248.4557.8357.1154.18

Dzieci 11-lat

1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św.2:39.8533237.4742.4842.2437.66
2.Janicka Katarzyna08KS Start Opole2:48.1828539.2843.6443.5441.72
3.Wyrwas Julianna08MTP Lublinianka2:49.1928038.9643.6842.0644.49
4.Stachowicz Maja08Dragon Będzin2:52.4526540.5844.7644.7742.34
5.Glapiak Julia08KS Start Opole2:59.9823341.6447.8847.8442.62
6.Pintal Milena08Sparta Biłgoraj3:02.4622341.8947.1148.8244.64
7.Gąsior Kinga08MTP Lublinianka3:04.3121739.8248.9848.8246.69
8.Nowak Maja08Delfin Połaniec3:05.0721443.4548.2548.8544.52
9.Bocianowska Katarzyna08Wisła Puławy3:05.4121340.3748.0750.0446.93
10.Deputat Klaudia08Wisła Puławy3:07.1520742.2749.5249.3845.98
11.Mączka Klaudia08Omega Olkusz3:07.7620542.6848.9648.2147.91
12.Łacińska Zofia08Kapry Armexim Pruszków3:11.7119245.9849.6450.2445.85
13.Grasza Klaudia08Sparta Biłgoraj3:26.9515346.9753.2853.8652.84
14.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce3:42.4312348.7156.6857.7059.34

Młodzik 12-lat

1.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce2:35.3036236.9040.3239.5938.49
2.Dolata Julia07KS Start Opole2:35.5736136.2740.6740.8837.75
3.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce2:38.5634136.9640.4141.4139.78
4.Batalionak Ulyana07Start Mińsk2:38.7633936.7241.2240.8539.97
5.Cieślak Amelia07Sparta Biłgoraj2:39.6533437.0240.6341.4340.57
6.Łopianiak Amelia07KS Start Opole2:40.1533036.4441.9542.9038.86
7.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce2:42.1731837.6942.6241.6340.23
8.Rybchynskaya Milana07Start Mińsk2:44.8030336.3841.5443.7543.13
9.Shushko Dziyana07Start Mińsk2:44.9130336.9941.8343.9342.16
10.Demidova Valentina07Start Mińsk2:47.3429038.0043.6743.8941.78
11.Setnicka Victoria07KS Start Opole3:00.4423141.0846.4747.6645.23
12.Jagucak Kornelia07Sparta Biłgoraj3:04.2321742.6449.8648.7942.94
13.Glonkowska Jagoda07Kapry Armexim Pruszków3:05.0521442.9748.5449.1644.38
14.Dębicka Jagoda07Skarpa Lublin3:13.5418743.5450.8050.1949.01
15.Sheuchyk Kira07Start Mińsk3:22.5016342.3550.6356.6352.89
16.Oleśków Milena07KS Start Opole3:23.6516045.3651.7551.8854.66


<< TOP >>
Konkurencja 12
23-02-2019 - 17:56
Chłopców, 200m dowolny10 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:02.98
2:11.03
2:12.62
2:21.28
Mienicki Rafał
Michta Bartosz
Miłkowski Mikołaj
Kowalski Patryk
PLWAR
KSOST
PLWAR
UNBUS
Olsztyn
Ostrowiec Św.
Olsztyn
Busko Zdrój
25-11-2018
03-12-2017
25-11-2018
06-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Dzieci 10-lat

1.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce3:05.3615443.4550.5446.4044.97
2.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce3:06.1015243.5347.6848.8846.01
3.Kulanin Kornel09Sparta Biłgoraj3:06.2015140.7949.8250.7144.88
4.Giruć Michał09Sparta Biłgoraj3:11.5313943.8049.5449.5648.63
5.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce3:27.2211047.4553.4452.1754.16

Dzieci 11-lat

1.Halkiewicz Maciej08Omega Olkusz2:32.0427934.3940.4440.0937.12
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce2:37.4725135.9341.2441.9538.35
3.Żaczek Hubert08Wisła Puławy2:37.7125035.9840.9240.9039.91
4.Mazaliou Mikalai08Start Mińsk2:40.2023835.4140.4943.4340.87
5.Słota Wojciech08Dragon Będzin2:44.0122237.6442.6543.9239.80
6.Kobak Nataniel08Sparta Biłgoraj2:45.1121739.1642.6144.2339.11
7.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św.2:58.3917242.5746.9946.4042.43
8.Ścioch Grzegorz08Skarpa Lublin2:59.7416842.4646.6548.6042.03
9.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów2:59.8516838.4147.4349.6144.40
10.Blacha Karol08Sparta Biłgoraj3:00.2516741.9348.2447.6342.45
11.Selitskiy Hryhoryj08Start Mińsk3:01.2616439.2146.9447.7347.38
12.Maciejewski Franciszek08Kapry Armexim Pruszków3:14.3313344.1251.1152.6146.49
13.Martyna Bartosz08KS Start Opole3:20.0912243.7752.2551.7552.32
14.Młodzik Maksymilian08Omega Olkusz3:23.3711645.1352.5055.1450.60
15.Jaskuła Bartosz08KS Start Opole3:28.6810746.3053.9156.3352.14
16.Baraban Damian08Wisła Puławy3:34.279949.5056.1256.2452.41
DYSKW.Kowalczyk Bartek08Omega Olkusz
O2 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową

Młodzik 12-lat

1.Wdowiak Dominik07Jedynka Łazy2:26.2531333.6737.5838.1636.84
2.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce2:33.1527335.8240.4939.0137.83
3.Wołoszyn Paweł07Sparta Biłgoraj2:34.6026535.8739.4041.0038.33
4.Obszyński Bartłomiej07Sparta Biłgoraj2:42.3022935.1442.6942.9441.53
5.Stefański Leon07Kapry Armexim Pruszków2:44.4422037.0443.2644.2439.90
6.Ivanou Yaraslau07Start Mińsk2:45.2021736.7443.0945.2040.17
7.Szczygieł Stanisław07KS Start Opole2:52.5419140.4745.1344.9242.02
8.Koluch Franciszek07Kapry Armexim Pruszków2:52.5619041.8245.8346.3438.57
9.Rulkevich Makar07Start Mińsk2:54.2418538.5745.7247.0042.95
10.Oszajca Radosław07Sparta Biłgoraj2:54.3218538.8345.0946.9243.48
11.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce2:58.4817241.9646.1747.0643.29
12.Mańczyński Filip07KS Start Opole3:17.5212742.4949.7552.1553.13


<< TOP >>
Konkurencja 13
23-02-2019 - 18:27
Kobiet, 4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:13.07
2:17.95
2:20.42
2:31.74
UKS Omega Olkusz
SKP Barakuda Starachowice
G-8 Bielany Warszawa
KS KSZO Ostrowiec Św.
OMOLK
BASTA
G8WAR
KSOST
Kielce
Ostrowiec Św.
Ciechanów
Ostrowiec Św.
11-11-2018
26-11-2016
16-06-2018
23-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Start Mińsk 1Start Mińsk2:23.76370
Khatkevich Palina
Zubchonak Aryna
07
07
36.62
39.54
Kazakevich Viktoryia
Dzemiadzenka Kseniya
07
07
35.97
31.63
2.Start Mińsk 2Start Mińsk2:30.29324
Malkovich Viktoryia
Garbatka Milana
08
07
38.83
40.48
Demidova Valentina
Babrouskaya Palina
07
07
38.21
32.77
3.Sparta Biłgoraj 1Sparta Biłgoraj2:30.78321
Cich Kinga
Barwińska Maja
07
07
38.59
42.40
Duńko Julia
Cieślak Amelia
07
07
36.88
32.91
4.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:33.88302
Prasał Aleksandra
Czerwińska Aleksandra
09
07
39.36
44.06
Wójcik Zuzanna
Sell Karolina
07
07
35.72
34.74
5.KS Start Opole 1KS Start Opole2:37.82280
Dolata Julia
Janicka Katarzyna
07
08
35.99
45.22
Łopianiak Amelia
Glapiak Julia
07
08
38.52
38.09
6.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.2:42.78255
Gil Laura
Karwacka Dominika
09
08
42.72
43.63
Woźniak Beata
Beksińska Amelia
08
09
40.37
36.06
7.Skarpa Lublin 1Skarpa Lublin2:43.33252
Bartoś Wiktoria
Zawół Weronika
07
08
38.46
47.08
Brzyszko Paula
Hałas Oliwia
07
07
42.18
35.61
8.MTP Lublinianka 1MTP Lublinianka2:47.10236
Gąsior Kinga
Wyrwas Julianna
08
08
44.30
48.78
Zielińska Maja
Adamek Emilia
07
08
38.28
35.74
9.Omega Olkusz 1Omega Olkusz2:51.21219
Jarosz Hanna
Borkowska Dominika
10
07
44.85
40.29
Wioska-Kaganiec Wiktoria
Mączka Klaudia
09
08
46.53
39.54
10.Sparta Biłgoraj 2Sparta Biłgoraj2:52.56214
Jagucak Kornelia
Pintal Milena
07
08
41.45
48.53
Grasza Klaudia
Łukaszczyk Maja
08
08
48.34
34.24
11.Skarpa Lublin 2Skarpa Lublin2:56.00202
Nowakowska Maja
Kowalik Zuzanna
08
07
41.50
47.58
Jagiełło Anna
Adamowska Nadia
08
07
49.02
37.90
12.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:58.88192
Jama Michalina
Górniak Adrianna
09
09
46.58
49.06
Mazur Vanessa
Kozub Amelia
09
09
42.70
40.54
13.KS Start Opole 2KS Start Opole3:04.83174
Gaca Izabela
Setnicka Victoria
10
07
50.76
48.07
Świtoń Anna
Oleśków Milena
09
07
46.05
39.95
14.Sparta Biłgoraj 3Sparta Biłgoraj3:05.84171
Wołoszyn Zuzzana
Łyczak Martyna
09
09
48.59
47.45
Staszczak Hanna
Dziduch Izabela
09
09
45.90
43.90
15.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce3:07.25167
Olszewska Natalia
Zgórska Julia
10
09
48.33
55.17
Guzińska Natalia
Karpowicz Olivia
09
09
49.06
34.69
16.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:12.88153
Boruń Izabela
Dąbrowska Maria
09
08
50.15
48.58
Karczewska Oliwia
Nega Oliwia
09
09
50.04
44.11
17.Omega Olkusz 2Omega Olkusz3:16.08146
Halkiewicz Marysia
Płonka Nadia
10
10
55.38
49.86
Satora Rita
Panasiuk Agata
09
09
48.25
42.59
18.KSZO Ostrowiec Św. 3KSZO Ostrowiec Św.3:18.93139
Celińska Wiktoria
Zagraj Zuzanna
09
09
54.26
51.72
Sulik Hanna
Bielecka Lena
09
09
52.89
40.06
19.Kapry Armexim Pruszków 1Kapry Armexim Pruszków3:19.34139
Godos Olga
Łacińska Zofia
09
08
52.55
50.04
Glonkowska Jagoda
Szafara Emilia
07
09
42.19
54.56


<< TOP >>
Konkurencja 14
23-02-2019 - 18:52
Mężczyzn, 4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:06.63
2:13.89
2:15.02
2:29.03
BUKS Warszawa
SKP Barakuda Starachowice
BUKS Warszawa
MUKP Orka MOSiR Kielce
BUWAR
BASTA
BUWAR
ORKIE
Warszawa
Ostrowiec Św.
Warszawa
Kielce
30-11-2015
26-11-2016
23-12-2014
15-12-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Start Mińsk 1Start Mińsk2:21.20263
Yaskavets Ivan
Khancheuski Yahor
07
07
36.46
39.66
Shypin Aliaksandr
Mazaliou Mikalai
07
08
34.12
30.96
2.Sparta Biłgoraj 1Sparta Biłgoraj2:22.52256
Bury Paweł
Wołoszyn Paweł
07
07
35.69
40.09
Pawlos Maksymilian
Grzyb Maksymilian
07
07
35.30
31.44
3.Start Mińsk 2Start Mińsk2:30.52217
Kot Uladzimir
Lobun Radzivon
07
08
37.28
43.95
Tulko Aliaksandr
Balashov Tsimafei
07
07
35.73
33.56
4.Skarpa Lublin 1Skarpa Lublin2:33.73204
Bronisz Karol
Jakubiak Szymon
07
07
38.89
42.38
Ścioch Grzegorz
Nakonieczny Dominik
08
08
39.66
32.80
5.Sparta Biłgoraj 2Sparta Biłgoraj2:34.21202
Jagosiak Miłosz
Oszajca Radosław
08
07
38.29
44.18
Kobak Nataniel
Obszyński Bartłomiej
08
07
38.43
33.31
6.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:40.53179
Dąbrowski Jan
Morawski Filip
09
09
40.80
45.01
Baster Marcin
Bekier Wiktor
07
08
41.65
33.07
7.Omega Olkusz 1Omega Olkusz2:44.66166
Wójcikowski Patryk
Niestój Igor
08
08
42.34
49.32
Halkiewicz Maciej
Syguliński Dawid
08
07
36.27
36.73
8.Sparta Biłgoraj 3Sparta Biłgoraj2:45.92162
Jonczak Marcel
Giruć Michał
09
09
39.52
45.20
Grasza Mateusz
Kulanin Kornel
09
09
44.17
37.03
9.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:45.94162
Głogowski Seweryn
Ruszczak Mateusz
08
07
43.96
44.46
Sikora Cyprian
Michalczyk Bartosz
07
08
40.31
37.21
10.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:46.11161
Osuch Mateusz
Kundera Jeremiasz
09
09
43.04
46.13
Górski Antoni
Nalej Maciej
08
09
41.70
35.24
11.Kapry Armexim Pruszków 1Kapry Armexim Pruszków2:47.66157
Koluch Franciszek
Maciejewski Franciszek
07
08
39.81
51.23
Stefański Leon
Sroka Maciej
07
08
36.86
39.76
12.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.2:53.12142
Rdzanek Mikołaj
Budzeń Patryk
09
09
46.54
47.90
Kępiński Rafał
Grzesik Franciszek
09
09
43.74
34.94
13.Wisła Puławy 1Wisła Puławy3:04.88117
Maciąg Mikołaj
Wysocki Robert
09
08
43.07
57.46
Żaczek Hubert
Baraban Damian
08
08
39.02
45.33
14.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.3:22.2589
Kogut Bartosz
Tobiszewski Mikołaj
09
08
48.98
59.42
Wicha Antoni
Batugowski Szymon
08
09
50.67
43.18
15.Kapry Armexim Pruszków 2Kapry Armexim Pruszków3:27.3183
Pytel Mikołaj
Kowalik Jan
09
09
49.95
57.69
Chmurski Wiktor
Tarabasz Jan
09
09
58.77
40.90
DYSKW.KS Start Opole 1KS Start Opole
S1 - przedwczesna zmiana pływaka
Szczygieł Stanisław, Mańczyński Filip, Martyna Bartosz, Jaskuła Bartosz


<< TOP >>
Konkurencja 15
24-02-2019 - 10:06
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
29.97
32.30
30.79
35.07
Karbownik Małgorzata
Petrykowska Adrianna
Kamzol Flawia
Choińska Maja
JELOD
KSOST
FANIE
SAKIE
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Oswiecim
Ostrowiec Św.
23-12-2017
03-12-2017
22-12-2018
18-11-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Gaca Izabela10KS Start Opole46.60167
2.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce47.60156
3.Domagała Lena10Skarpa Lublin48.20151
4.Płonka Nadia10Omega Olkusz48.61147
5.Adamów Sylwia10NKP Bielsko-Biała49.67138
6.Cywka Zuzanna10Wisła Puławy49.76137
7.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św.50.65130
8.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko-Zdrój51.31125
9.Ściubisz Amelia10UNIA Busko-Zdrój52.71115
10.Rączka Paulina10UNIA Busko-Zdrój53.73109
11.Halkiewicz Marysia10Omega Olkusz53.95107
12.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce54.10106
13.Cieślik Łucja10LKS Opocznianka 55.22100
14.Tuderek Wiktoria10LKS Opocznianka 57.3789
15.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko-Zdrój59.4680

Dzieci 10-lat

1.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce41.77232
2.Mazur Vanessa09KSZO Ostrowiec Św.42.51220
3.Melka Maria09LKS Opocznianka 43.73202
4.Staszczak Hanna09Sparta Biłgoraj44.22195
5.Wioska-Kaganiec Wiktoria09Omega Olkusz44.26195
6.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św.44.96186
7.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św.45.01185
8.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce46.09172
9.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św.46.14172
10.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św.46.46168
11.Kałasznik Julia09KS Start Opole46.57167
12.Dąbrowska Lena09Jedynka Łódź46.76165
13.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św.47.64156
14.Wilkołaska Iwona09Skarpa Lublin48.32149
15.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce48.58147
16.Panasiuk Agata09Omega Olkusz49.27141
17.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce50.69129
18.Wołoszyn Zuzzana09Sparta Biłgoraj50.85128
19.Satora Rita09Omega Olkusz51.05127
20.Godos Olga09Kapry Armexim Pruszków51.56123
21.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce51.66122
22.Filejska Emilia09Delfinek Częstochowa51.94120
23.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce52.31118
24.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św.53.05113
25.Tkaczyk Marta09Skarpa Lublin53.18112
26.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św.54.09106
27.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce55.11101
28.Bachniak Zuzanna09Swim Team Częstochowa55.4399
29.Pchalintsava Hanna09Start Mińsk55.6498
30.Szafara Emilia09Kapry Armexim Pruszków57.3889
DYSKW.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św.
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.Gomolec Maja09Delfinek Częstochowa
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

Dzieci 11-lat

1.Malkovich Viktoryia08Start Mińsk38.23302
2.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św.38.37299
3.Wyrwas Julianna08MTP Lublinianka39.43275
4.Goj Katarzyna08Victoria Zawiercie39.55273
5.Stachowicz Maja08Dragon Będzin39.66271
6.Khadanovich Darya08Start Mińsk40.00264
7.Nowakowska Maja08Skarpa Lublin40.33257
8.Kupratsevich Valeryia08Start Mińsk40.34257
9.Adamek Emilia08MTP Lublinianka40.97245
10.Jagiełło Anna08Skarpa Lublin42.14226
11.Hromava Hanna08Start Mińsk42.26224
12.Deputat Klaudia08Wisła Puławy42.87214
13.Łukaszczyk Maja08Sparta Biłgoraj42.88214
14.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św.43.01212
15.Pawul Kinga08LKS Opocznianka 43.25209
16.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce43.31208
17.Gąsior Kinga08MTP Lublinianka43.52205
18.Batyra Julia08Skarpa Lublin44.16196
19.Swacha Hanna08Sparta Biłgoraj45.01185
20.Srybnenka Karina08Start Mińsk45.13184
21.Wnuk Oliwia08UNIA Busko-Zdrój45.88175
22.Karbownik Faustyna08LKS Opocznianka 46.75165
23.Ciura Anna08Swim Team Częstochowa47.44158
24.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce49.60138
25.Nowak Maja08Swim Team Częstochowa52.91114
26.Rozpondek Antonina08Delfinek Częstochowa53.12112
27.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce54.62103
28.Kupis Antonina08Kapry Armexim Pruszków1:03.2966
DYSKW.Luszawska Sara08Skarpa Lublin
O1 - przedwczesny start

Młodzik 12-lat

1.Dolata Julia07KS Start Opole34.21422
2.Kazakevich Viktoryia07Start Mińsk34.69405
3.Machno Anna07Victoria Zawiercie35.61374
4.Khatkevich Palina07Start Mińsk36.31353
5.Biernacka Lena07Wiking Tomaszów Maz.36.44349
6.Hudkova Sofiya07Start Mińsk37.29326
7.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce37.52320
8.Bartoś Wiktoria07Skarpa Lublin37.84312
9.Cich Kinga07Sparta Biłgoraj38.08306
10.Rybchynskaya Milana07Start Mińsk38.55295
11.Cieślak Amelia07Sparta Biłgoraj38.70291
12.Marcjanek Wiktoria07Delfinek Częstochowa39.33278
13.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko-Zdrój39.60272
14.Babrouskaya Palina07Start Mińsk39.84267
15.Adamowska Nadia07Skarpa Lublin40.88247
16.Demidova Valentina07Start Mińsk40.91247
17.Jagucak Kornelia07Sparta Biłgoraj41.43237
18.Vasilyeva Daryna07Start Mińsk41.50236
19.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce41.57235
20.Glonkowska Jagoda07Kapry Armexim Pruszków43.16210
21.Antanovich Katsiaryna07Start Mińsk43.72202
22.Hałas Oliwia07Skarpa Lublin43.78201
23.Matuszyk Nina07Skarpa Lublin44.79188
24.Dębicka Jagoda07Skarpa Lublin45.25182
25.Oleśków Milena07KS Start Opole45.62178
26.Mazur Nina07Delfinek Częstochowa46.53167
27.Kujawska Julia07Delfinek Częstochowa47.80154


<< TOP >>
Konkurencja 16
24-02-2019 - 10:41
Chłopców, 50m grzbietowy9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
29.23
31.60
31.85
34.61
Popiel Mikołaj
Gotszling Dawid
Kapias Michał
Zacharski Szymon
MEPAJ
BASTA
SIGLI
UNBUS
Oswiecim
Ostrowiec Św.
Radlin
Ostrowiec Św.
22-12-2018
07-12-2013
25-11-2011
08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce45.50116
2.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce47.50102
3.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św.47.72100
4.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św.49.4490
5.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce50.8783
6.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św.51.0282
7.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce53.3172
8.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce53.4771
9.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce53.7570
10.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce53.7870
11.Marszałek Olaf10LKS Opocznianka 53.8270
12.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce58.5154
13.Adamczyk Kacper10LKS Opocznianka 59.8451
14.Andrzejczak Maciej10Korona-Swim Kielce1:00.3949
15.Pawlos Olgierd10Sparta Biłgoraj1:05.0939

Dzieci 10-lat

1.Jonczak Marcel09Sparta Biłgoraj38.86186
2.Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce40.64163
3.Gumółka Kuba09Omega Olkusz42.03147
4.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce42.44143
5.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św.42.47143
6.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce43.65131
7.Szymon Olczak09Swim Team Częstochowa44.18127
8.Maciąg Mikołaj09Wisła Puławy44.40125
9.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św.44.45124
10.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św.45.21118
11.Chmurski Wiktor09Kapry Armexim Pruszków46.86106
12.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św.47.55102
13.Węgier Mateusz09UKS48 Częstochowa47.66101
14.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św.49.2991
15.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św.49.5790
16.Gułkowski Piotr09Skarpa Lublin50.9283
17.Morawski Filip09Korona-Swim Kielce51.1182
18.Dudek Jan09Centrum Staszów51.8978
19.Szewczyk Jakub09Delfinek Częstochowa55.9962
DYSKW.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Kulanin Kornel09Sparta Biłgoraj
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

Dzieci 11-lat

1.Jagosiak Miłosz08Sparta Biłgoraj37.70204
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce37.97200
3.Żaczek Hubert08Wisła Puławy38.41193
4.Nakonieczny Dominik08Skarpa Lublin38.61190
5.Słota Wojciech08Dragon Będzin38.64190
6.Rybczyński Piotr08Skarpa Lublin39.29180
7.Wójcikowski Patryk08Omega Olkusz40.88160
8.Kapychko Nazar08Start Mińsk41.76150
9.Blacha Karol08Sparta Biłgoraj41.99148
10.Gawlik Franciszek08UNIA Busko-Zdrój42.21145
11.Selitskiy Hryhoryj08Start Mińsk42.42143
12.Klimek Bartosz08KSZO Ostrowiec Św.42.54142
13.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce42.69141
14.Maciejewski Franciszek08Kapry Armexim Pruszków42.84139
15.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce45.17119
16.Młodzik Maksymilian08Omega Olkusz46.69107
17.Anisko Mikita08Start Mińsk49.0592
18.Jaskuła Bartosz08KS Start Opole49.9188
19.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św.50.4685
20.Krzak Antoni08UNIA Busko-Zdrój53.8870
21.Dziekanowski Bartosz08Korona-Swim Kielce56.0562
DYSKW.Bielecki Filip08LKS Opocznianka
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Schwartz Bartosz08Kapry Armexim Pruszków
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

Młodzik 12-lat

1.Wdowiak Dominik07Jedynka Łazy33.18300
2.Shypin Aliaksandr07Start Mińsk34.52266
3.Yaskavets Ivan07Start Mińsk35.62242
4.Kot Uladzimir07Start Mińsk36.78220
5.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce36.85219
6.Tulko Aliaksandr07Start Mińsk37.12214
7.Pawlos Maksymilian07Sparta Biłgoraj37.62206
8.Stefański Leon07Kapry Armexim Pruszków38.19196
9.Szczygieł Stanisław07KS Start Opole38.27195
Bronisz Karol07Skarpa Lublin38.27195
11.Lukin Mikhail07Start Mińsk38.46192
12.Rulkevich Makar07Start Mińsk38.60190
13.Ivanou Yaraslau07Start Mińsk38.84187
14.Koluch Franciszek07Kapry Armexim Pruszków38.92186
15.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce39.87173
16.Całus Kacper07Delfinek Częstochowa40.00171
17.Balashov Tsimafei07Start Mińsk40.40166
18.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce41.04158
19.Łysiak Miłosz07Sparta Biłgoraj41.65151
20.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce42.99138
21.Pęczek Miłosz07LKS Opocznianka 44.48124
22.Syguliński Dawid07Omega Olkusz44.76122
23.Szwed Kasper07Delfinek Częstochowa45.07119
24.Mańczyński Filip07KS Start Opole45.97112


<< TOP >>
Konkurencja 17
24-02-2019 - 11:08
Dziewcząt, 100m klasyczny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:15.22
1:19.58
1:17.55
1:26.23
Dembniak Katarzyna
Stanek Anna
Kot Emilia
Płatek Oliwia
VIRAC
DEPOL
TPZIE
SAKIE
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Zielona Góra
Ostrowiec Św.
21-12-2002
09-10-2004
02-12-2018
15-11-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 9-lat

1.Lewandowska Julia10Piranie Osielsko1:40.9423547.9852.96
2.Jarosz Hanna10Omega Olkusz1:47.5119551.0956.42
3.Guzik Marysia10Omega Olkusz2:21.13861:06.881:14.25

Dzieci 10-lat

1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce1:38.1125647.1650.95
2.Łyczak Martyna09Sparta Biłgoraj1:44.0221547.5956.43
3.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św.1:48.1319151.8456.29
4.Świtoń Anna09KS Start Opole1:51.2517653.6757.58
5.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce1:53.8716453.371:00.50
6.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce1:58.3514656.541:01.81
7.Bednarczyk Maja09LKS Opocznianka 1:58.5814556.941:01.64
8.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce2:01.9713358.321:03.65
9.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów2:02.4213257.601:04.82
10.Dziduch Izabela09Sparta Biłgoraj2:02.6313159.631:03.00
11.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce2:09.771101:01.541:08.23
12.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce2:11.691061:01.241:10.45
13.Rudnik Kinga09Centrum Staszów2:11.8310559.971:11.86
DYSKW.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce
K1 - kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni

Dzieci 11-lat

1.Janicka Katarzyna08KS Start Opole1:36.3427145.8450.50
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św.1:37.1226444.7852.34
3.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św.1:37.9225845.9751.95
4.Goj Katarzyna08Victoria Zawiercie1:40.6123848.5152.10
5.Zawół Weronika08Skarpa Lublin1:42.1522748.3953.76
6.Bogusławska Joanna08LKS Opocznianka 1:42.6022447.8054.80
7.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce1:43.5321850.8852.65
8.Pintal Milena08Sparta Biłgoraj1:44.5821249.1755.41
9.Glapiak Julia08KS Start Opole1:45.5420651.0254.52
10.Łacińska Zofia08Kapry Armexim Pruszków1:47.5819450.1357.45
11.Kęska Kalina08LKS Opocznianka 1:49.5018451.0058.50
12.Mączka Klaudia08Omega Olkusz1:50.0218251.1158.91
13.Deputat Klaudia08Wisła Puławy1:50.8117852.7458.07
14.Gąsior Kinga08MTP Lublinianka1:51.8217352.7559.07
15.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce2:26.48771:09.911:16.57

Młodzik 12-lat

1.Borkowska Dominika07Omega Olkusz1:23.7841240.1143.67
2.Zielińska Maja07MTP Lublinianka1:24.0340840.6143.42
3.Duńko Julia07Sparta Biłgoraj1:31.7031443.6948.01
4.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko-Zdrój1:32.9130244.1448.77
5.Andrievskaya Maria07Start Mińsk1:33.9029242.2551.65
6.Barwińska Maja07Sparta Biłgoraj1:33.9529244.9449.01
7.Garbatka Milana07Start Mińsk1:34.4928742.9851.51
8.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec1:34.6028644.2550.35
9.Murauyeva Aryna07Start Mińsk1:34.9328343.9450.99
10.Liubaya Aliona07Start Mińsk1:35.2028144.1951.01
11.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:35.6527745.2750.38
12.Babrouskaya Palina07Start Mińsk1:36.9426646.8750.07
13.Brzyszko Paula07Skarpa Lublin1:38.5625346.8851.68
14.Łopianiak Amelia07KS Start Opole1:38.9825047.0251.96
15.Tan Sofiya07Start Mińsk1:39.3024747.0252.28
16.Setnicka Victoria07KS Start Opole1:40.2824048.5351.75
17.Kowalik Zuzanna07Skarpa Lublin1:46.8819847.9058.98
18.Mazur Nina07Delfinek Częstochowa1:50.7817851.5659.22

PKLangier Milena06Delfinek Częstochowa1:40.7923645.9554.84


<< TOP >>
Konkurencja 18
24-02-2019 - 11:40
Chłopców, 100m klasyczny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:10.39
1:18.70
1:16.70
1:25.43
Stanisławski Szymon
Wypchło Jakub
Michalczyk Andrzej
Polak Mikołaj
JELOD
BASTA
PLBOC
KOKIE
Oświecim
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Oświęcim
23-12-2017
11-12-2016
22-12-2011
22-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 9-lat

1.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów2:03.439158.571:04.86
2.Blacha Dawid10Sparta Biłgoraj2:11.21761:02.421:08.79

Dzieci 10-lat

1.Giruć Michał09Sparta Biłgoraj1:36.6819044.9751.71
2.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce1:43.3515549.3653.99
3.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św.1:48.0313650.8657.17
4.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce1:50.9612555.3355.63
5.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce1:58.8310256.531:02.30
6.Krzysztofik Wojciech09LKS Opocznianka 2:00.679756.241:04.43
7.Kowalik Filip09Sparta Biłgoraj2:00.999755.591:05.40
8.Morawski Filip09Korona-Swim Kielce2:14.91701:03.711:11.20
9.Pytel Mikołaj09Kapry Armexim Pruszków2:18.17651:04.611:13.56
DYSKW.Grasza Mateusz09Sparta Biłgoraj
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Kowalik Jan09Kapry Armexim Pruszków
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi

Dzieci 11-lat

1.Halkiewicz Maciej08Omega Olkusz1:35.6419646.8348.81
2.Lobun Radzivon08Start Mińsk1:38.0918244.9253.17
3.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów1:41.7616348.8152.95
4.Niestój Igor08Omega Olkusz1:43.7615348.0155.75
5.Kowalczyk Bartek08Omega Olkusz1:44.0315249.3054.73
6.Blacha Karol08Sparta Biłgoraj1:44.9714849.9455.03
7.Wysocki Robert08Wisła Puławy1:53.6211753.481:00.14
8.Martyna Bartosz08KS Start Opole1:54.1211553.381:00.74
9.Zdunek Antonii08Skarpa Lublin1:55.1611255.4959.67
10.Skarżyński Mikołaj08Kapry Armexim Pruszków2:01.069656.281:04.78
11.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św.2:05.438758.481:06.95
12.Trześniowski Tymoteusz08Kapry Armexim Pruszków2:18.81641:04.771:14.04
13.Jaskuła Bartosz08KS Start Opole2:21.11611:04.981:16.13
DYSKW.Baraban Damian08Wisła Puławy
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

Młodzik 12-lat

1.Wołoszyn Paweł07Sparta Biłgoraj1:24.1428839.2844.86
2.Grzyb Maksymilian07Sparta Biłgoraj1:27.1026041.3545.75
3.Khancheuski Yahor07Start Mińsk1:30.0323541.5048.53
4.Bury Paweł07Sparta Biłgoraj1:30.2823341.6648.62
5.Jakubiak Szymon07Skarpa Lublin1:30.3623342.3747.99
6.Oszajca Radosław07Sparta Biłgoraj1:33.0821343.3149.77
7.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce1:35.1019945.0150.09
8.Bogatek Bartłomiej07LKS Opocznianka 1:35.6819646.2049.48
9.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce1:39.4617446.9352.53
10.Pęczek Miłosz07LKS Opocznianka 1:47.3013951.2956.01
11.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce1:59.3710155.691:03.68
12.Winiarczyk Kacper07Skarpa Lublin2:00.089956.531:03.55


<< TOP >>
Konkurencja 19
24-02-2019 - 12:07
Dziewcząt, 100m motylkowy11 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:04.26
1:09.17
1:09.76
1:18.59
Cierpiałowska Paulina
Mikołajczyk Marta
Ziober Wiktoria
Mikołajczyk Marta
WOMAL
KOKIE
SP8CHR
KOKIE
Warszawa
Ostrowiec Św.
Pianówki
Busko Zdrój
21-10-2017
27-06-2009
19-11-2016
06-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 11-lat

1.Khadanovich Darya08Start Mińsk1:23.0328436.2846.75
2.Karbownik Faustyna08LKS Opocznianka 1:43.4414748.2255.22
3.Grasza Klaudia08Sparta Biłgoraj1:56.2610350.681:05.58
4.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce2:05.918154.721:11.19
DYSKW.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce
M8 - ruchy nóg jak do stylu klasycznego

Młodzik 12-lat

1.Biernacka Lena07Wiking Tomaszów Maz.1:18.4333737.7640.67
2.Kazakevich Viktoryia07Start Mińsk1:19.0832937.5841.50
3.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce1:20.1731636.6643.51
4.Batalionak Ulyana07Start Mińsk1:24.0727439.6344.44
5.Shushko Dziyana07Start Mińsk1:24.2327239.2844.95
6.Duńko Julia07Sparta Biłgoraj1:26.9724739.5447.43
7.Łopianiak Amelia07KS Start Opole1:29.3422840.2249.12
8.Cieślak Amelia07Sparta Biłgoraj1:34.4719343.4850.99
9.Marcjanek Wiktoria07Delfinek Częstochowa1:38.1017241.7656.34
10.Barwińska Maja07Sparta Biłgoraj1:47.3713149.2358.14


<< TOP >>
Konkurencja 20
24-02-2019 - 12:16
Chłopców, 100m motylkowy11 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:01.89
1:06.74
1:07.84
1:15.26
Brzóska Jan
Michta Bartosz
Miłkowwski Mikołaj
Michta Bartosz
G8WAR
KSOST
PLWAR
KSOST
Warszawa
Ostrowiec Św.
Ciechanów
Mielec
15-12-2018
09-12-2017
08-12-2018
17-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 11-lat

1.Mazaliou Mikalai08Start Mińsk1:18.6522835.8542.80
2.Żaczek Hubert08Wisła Puławy1:24.8818139.9044.98
3.Ścioch Grzegorz08Skarpa Lublin1:26.7717040.2446.53
4.Wójcikowski Patryk08Omega Olkusz1:27.9216339.7548.17
5.Kobak Nataniel08Sparta Biłgoraj1:30.0515240.7849.27
6.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce1:40.0411143.3556.69
7.Dziekanowski Bartosz08Korona-Swim Kielce2:30.84321:06.861:23.98

Młodzik 12-lat

1.Wdowiak Dominik07Jedynka Łazy1:12.6029034.0138.59
2.Pawlos Maksymilian07Sparta Biłgoraj1:22.2919937.5144.78
3.Grzyb Maksymilian07Sparta Biłgoraj1:26.5617139.3047.26
4.Obszyński Bartłomiej07Sparta Biłgoraj1:34.6713040.1154.56
5.Domański Fabian07LKS Opocznianka 1:35.3212843.7051.62
6.Janecki Kamil07Centrum Staszów1:40.3111043.1657.15
7.Całus Kacper07Delfinek Częstochowa1:41.5610642.3259.24
8.Mulewicz Bartosz07Delfinek Częstochowa1:42.9010245.3857.52


<< TOP >>
Konkurencja 21
24-02-2019 - 12:30
Dziewcząt, 100m dowolny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
58.96
1:01.42
1:02.35
1:07.95
Cierpiałowska Paulina
Mikołajczyk Marta
Wysocka Amelia
Długołęcka Karolina
WOMAL
KOKIE
FAKRA
UNBUS
Kościerzyna
Ostrowiec Św.
Krasnik
Sandomierz
19-11-2017
28-06-2009
17-11-2018
24-11-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 9-lat

1.Lewandowska Julia10Piranie Osielsko1:18.2727536.9541.32
2.Gaca Izabela10KS Start Opole1:28.5119044.0044.51
3.Jarosz Hanna10Omega Olkusz1:28.7718842.1246.65
4.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce1:37.5914145.1052.49
5.Domagała Lena10Skarpa Lublin1:43.3211946.3756.95
6.Cieślik Łucja10LKS Opocznianka 1:52.239352.2559.98
7.Tuderek Wiktoria10LKS Opocznianka 1:55.578553.141:02.43

Dzieci 10-lat

1.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce1:19.6426137.0742.57
2.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce1:19.6626137.8341.83
3.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św.1:21.1824638.5242.66
4.Wioska-Kaganiec Wiktoria09Omega Olkusz1:23.7422438.5245.22
5.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce1:25.8720842.0543.82
6.Świtoń Anna09KS Start Opole1:26.7820141.8444.94
7.Staszczak Hanna09Sparta Biłgoraj1:29.3318543.6545.68
8.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce1:32.5616643.2649.30
9.Nega Oliwia09Korona-Swim Kielce1:33.4916147.1546.34
10.Satora Rita09Omega Olkusz1:33.6216042.5351.09
11.Kałasznik Julia09KS Start Opole1:34.5215646.3548.17
12.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce1:37.5714247.1650.41
13.Panasiuk Agata09Omega Olkusz1:38.8713644.9453.93
14.Godos Olga09Kapry Armexim Pruszków1:39.0413545.3153.73
15.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św.1:39.5313344.6754.86
16.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce1:39.9713247.0752.90
17.Filejska Emilia09Delfinek Częstochowa1:40.1413146.2053.94
18.Stańczyk Zuzanna09LKS Opocznianka 1:41.2812747.2054.08
19.Wilkołaska Iwona09Skarpa Lublin1:44.1211646.6357.49
20.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św.1:45.1611348.7556.41
21.Wołoszyn Zuzzana09Sparta Biłgoraj1:49.5810049.051:00.53
22.Tkaczyk Marta09Skarpa Lublin1:57.868055.041:02.82
23.Rudnik Kinga09Centrum Staszów2:00.407556.731:03.67
24.Szafara Emilia09Kapry Armexim Pruszków2:14.42541:05.871:08.55

Dzieci 11-lat

1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św.1:15.1431136.1738.97
2.Malkovich Viktoryia08Start Mińsk1:17.7128136.6441.07
3.Janicka Katarzyna08KS Start Opole1:18.3127437.7740.54
4.Stachowicz Maja08Dragon Będzin1:18.8726837.9040.97
5.Bogatek Malgorzata08LKS Opocznianka 1:19.8025937.8441.96
6.Łukaszczyk Maja08Sparta Biłgoraj1:20.3825438.2342.15
7.Glapiak Julia08KS Start Opole1:21.1224738.6842.44
8.Adamek Emilia08MTP Lublinianka1:21.6424239.2942.35
9.Bocianowska Katarzyna08Wisła Puławy1:22.6323339.4143.22
10.Nowak Maja08Delfin Połaniec1:24.9421540.7144.23
11.Bogusławska Joanna08LKS Opocznianka 1:25.6720939.4146.26
12.Gąsior Kinga08MTP Lublinianka1:26.5320340.6445.89
13.Srybnenka Karina08Start Mińsk1:26.7820139.4247.36
14.Mączka Klaudia08Omega Olkusz1:27.2619840.8446.42
15.Batyra Julia08Skarpa Lublin1:27.5719642.1245.45
16.Jagiełło Anna08Skarpa Lublin1:27.6219641.9345.69
17.Nowakowska Maja08Skarpa Lublin1:27.7419541.0546.69
18.Kęska Kalina08LKS Opocznianka 1:28.9918742.9846.01
19.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św.1:29.6118343.2446.37
20.Pawul Kinga08LKS Opocznianka 1:30.6617742.7547.91
21.Swacha Hanna08Sparta Biłgoraj1:31.0417441.7049.34
22.Luszawska Sara08Skarpa Lublin1:33.2216243.0350.19
23.Grasza Klaudia08Sparta Biłgoraj1:34.2115743.6350.58
24.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce1:40.0113147.7452.27
25.Kupis Antonina08Kapry Armexim Pruszków2:07.85631:00.801:07.05

Młodzik 12-lat

1.Machno Anna07Victoria Zawiercie1:07.1843532.4134.77
2.Dolata Julia07KS Start Opole1:09.8438733.9735.87
3.Zubchonak Aryna07Start Mińsk1:10.6837334.1936.49
4.Dzemiadzenka Kseniya07Start Mińsk1:11.6535834.5637.09
5.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:13.1233735.1537.97
6.Cieślak Amelia07Sparta Biłgoraj1:14.1132435.3838.73
7.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce1:15.3230837.4937.83
8.Tan Sofiya07Start Mińsk1:16.8029137.6439.16
Cich Kinga07Sparta Biłgoraj1:16.8029136.3540.45
10.Murauyeva Aryna07Start Mińsk1:16.9029036.4540.45
11.Bartoś Wiktoria07Skarpa Lublin1:20.1025637.9642.14
12.Budkevich Aryna07Start Mińsk1:21.8624037.0844.78
13.Glonkowska Jagoda07Kapry Armexim Pruszków1:23.3122841.5141.80
14.Hałas Oliwia07Skarpa Lublin1:24.1122139.7644.35
15.Antanovich Katsiaryna07Start Mińsk1:24.8321639.6345.20
16.Adamowska Nadia07Skarpa Lublin1:25.1221340.2944.83
17.Antonava Milena07Start Mińsk1:27.1519940.5146.64
18.Dębicka Jagoda07Skarpa Lublin1:29.5218341.8547.67
19.Matuszyk Nina07Skarpa Lublin1:29.6818243.1546.53
20.Sheuchyk Kira07Start Mińsk1:29.7918241.6748.12
21.Oleśków Milena07KS Start Opole1:30.6017740.2650.34
DYSKW.Jagucak Kornelia07Sparta Biłgoraj
O1 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 22
24-02-2019 - 13:08
Chłopców, 100m dowolny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
56.18
59.96
1:01.52
1:06.09
Mienicki Rafał
Gotszling Dawid
Orlicz Filip
Kowalski Patryk
PLWAR
BASTA
KAPRU
UNBUS
Warszawa
Ostrowiec Św.
Warszawa
Busko Zdrój
15-12-2018
08-12-2013
22-12-2013
07-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 9-lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce1:29.4312641.0648.37
2.Kapusta Nikodem10LKS Opocznianka 1:30.1612341.5948.57
3.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św.1:42.358446.3256.03
4.Adamczyk Kacper10LKS Opocznianka 1:46.587449.0357.55
5.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce1:49.846851.6058.24
6.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce1:50.646750.361:00.28
7.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św.1:50.906649.431:01.47
8.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św.1:53.046247.191:05.85
9.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce1:54.176051.771:02.40
10.Marszałek Olaf10LKS Opocznianka 1:55.715852.741:02.97
11.Marszałek Igor10LKS Opocznianka 2:01.415053.891:07.52
12.Pawlos Olgierd10Sparta Biłgoraj2:12.753858.871:13.88

Dzieci 10-lat

1.Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce1:17.2519635.8741.38
2.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św.1:20.2317536.8143.42
3.Jonczak Marcel09Sparta Biłgoraj1:21.2816940.0341.25
4.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce1:23.3315640.3642.97
5.Gumółka Kuba09Omega Olkusz1:25.3214638.7646.56
6.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce1:25.6414441.1444.50
7.Kulanin Kornel09Sparta Biłgoraj1:25.6514439.8745.78
8.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św.1:28.6013042.7745.83
9.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św.1:29.3812742.2947.09
10.Maciąg Mikołaj09Wisła Puławy1:34.5510745.5848.97
11.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św.1:34.7110644.1150.60
12.Tarabasz Jan09Kapry Armexim Pruszków1:34.8610643.0751.79
13.Chmurski Wiktor09Kapry Armexim Pruszków1:34.88106
14.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce1:35.9410246.1249.82
15.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św.1:40.538947.2453.29
16.Dudek Jan09Centrum Staszów1:41.188745.3255.86
17.Mazur Michał09Sparta Biłgoraj1:41.718648.3553.36
18.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce1:41.758647.3254.43
19.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św.1:54.086153.431:00.65
20.Gułkowski Piotr09Skarpa Lublin1:56.865652.661:04.20

Dzieci 11-lat

1.Halkiewicz Maciej08Omega Olkusz1:08.6628033.0735.59
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce1:10.6025734.3036.30
3.Nakonieczny Dominik08Skarpa Lublin1:13.2823034.7438.54
4.Słota Wojciech08Dragon Będzin1:14.4721935.8338.64
5.Jagosiak Miłosz08Sparta Biłgoraj1:14.8021634.6240.18
6.Kobak Nataniel08Sparta Biłgoraj1:16.9719938.8538.12
7.Wójcikowski Patryk08Omega Olkusz1:19.0118436.9842.03
8.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów1:19.5218038.2241.30
9.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce1:19.6017938.3241.28
10.Rybczyński Piotr08Skarpa Lublin1:20.6117339.8440.77
11.Kapychko Nazar08Start Mińsk1:22.1816339.5842.60
12.Gawlik Franciszek08UNIA Busko-Zdrój1:22.5516137.9044.65
13.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św.1:23.1415740.7742.37
14.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce1:25.2014641.7943.41
15.Kowalczyk Bartek08Omega Olkusz1:28.3513142.9245.43
16.Klimek Bartosz08KSZO Ostrowiec Św.1:30.0712442.2147.86
17.Martyna Bartosz08KS Start Opole1:30.4712241.8748.60
Młodzik Maksymilian08Omega Olkusz1:30.4712242.1848.29
19.Sroka Maciej08Kapry Armexim Pruszków1:31.0512042.4648.59
20.Bielecki Filip08LKS Opocznianka 1:33.8810943.1250.76
21.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św.1:35.0410543.6351.41
22.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św.1:35.3010443.8851.42
23.Krzak Antoni08UNIA Busko-Zdrój1:35.3710446.3549.02
24.Baraban Damian08Wisła Puławy1:37.249846.2051.04
25.Skarżyński Mikołaj08Kapry Armexim Pruszków1:53.346249.911:03.43
26.Trześniowski Tymoteusz08Kapry Armexim Pruszków1:54.476052.011:02.46
27.Schwartz Bartosz08Kapry Armexim Pruszków2:20.0533

Młodzik 12-lat

1.Bury Paweł07Sparta Biłgoraj1:06.9030331.5835.32
2.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce1:08.6928032.9135.78
3.Shypin Aliaksandr07Start Mińsk1:09.4527033.4036.05
4.Grzyb Maksymilian07Sparta Biłgoraj1:10.9125433.7737.14
5.Tulko Aliaksandr07Start Mińsk1:11.2725034.1437.13
6.Bogatek Bartłomiej07LKS Opocznianka 1:13.4922835.4238.07
7.Pawlos Maksymilian07Sparta Biłgoraj1:13.5322835.5437.99
8.Ivanou Yaraslau07Start Mińsk1:13.9222435.6638.26
9.Stefański Leon07Kapry Armexim Pruszków1:14.2822134.8839.40
10.Obszyński Bartłomiej07Sparta Biłgoraj1:16.1820534.9441.24
11.Koluch Franciszek07Kapry Armexim Pruszków1:17.0919836.6240.47
12.Domański Fabian07LKS Opocznianka 1:18.3618836.8041.56
13.Balashov Tsimafei07Start Mińsk1:18.5618737.6140.95
14.Szczygieł Stanisław07KS Start Opole1:18.6618638.7439.92
15.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce1:20.0517638.0841.97
16.Łysiak Miłosz07Sparta Biłgoraj1:20.9417139.6641.28
17.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce1:23.0115839.2043.81
18.Syguliński Dawid07Omega Olkusz1:24.5615040.3044.26
19.Przodo Mikołaj07UNIA Busko-Zdrój1:32.4411442.3050.14
20.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce1:32.7911344.3848.41


<< TOP >>
Konkurencja 23
24-02-2019 - 13:52
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
34.07
36.42
35.72
40.08
Chrzan Zofia
Kamińska Zuzanna
Kot Emilia
Kowalik Nina
LOSOP
KSOST
TPZIE
KOKIE
Ciechanów
Puławy
Zielona Góra
Puławy
16-12-2017
08-12-2018
02-12-2018
29-11-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Płonka Nadia10Omega Olkusz51.17175
2.Cywka Zuzanna10Wisła Puławy54.61144
3.Guzik Marysia10Omega Olkusz1:05.1584
4.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św.1:08.6972
5.Halkiewicz Marysia10Omega Olkusz1:09.4170
DYSKW.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi

Dzieci 10-lat

1.Łyczak Martyna09Sparta Biłgoraj47.35221
2.Mazur Vanessa09KSZO Ostrowiec Św.49.80190
3.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św.49.87189
4.Melka Maria09LKS Opocznianka 50.97177
5.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św.51.92167
6.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św.53.20156
7.Bednarczyk Maja09LKS Opocznianka 53.62152
8.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św.53.90150
9.Bachniak Zuzanna09Swim Team Częstochowa53.92149
10.Stańczyk Zuzanna09LKS Opocznianka 55.74135
11.Dziduch Izabela09Sparta Biłgoraj55.87134
12.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów56.71128
13.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce56.78128
14.Nega Oliwia09Korona-Swim Kielce57.63122
15.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św.1:02.6195
16.Gomolec Maja09Delfinek Częstochowa1:03.8090
17.Paszkiewicz Alicja09Kapry Armexim Pruszków1:10.2367
DYSKW.Pchalintsava Hanna09Start Mińsk
K12 - ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie
DYSKW.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św.
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi

Dzieci 11-lat

1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św.43.52285
2.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św.44.47267
3.Zawół Weronika08Skarpa Lublin46.09239
4.Goj Katarzyna08Victoria Zawiercie46.61231
5.Zaprudskaya Aryna08Start Mińsk47.11224
6.Wyrwas Julianna08MTP Lublinianka47.60217
7.Stachowicz Maja08Dragon Będzin47.71216
8.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce47.75215
9.Pintal Milena08Sparta Biłgoraj48.96200
10.Nowak Maja08Delfin Połaniec49.03199
11.Bocianowska Katarzyna08Wisła Puławy49.32195
12.Pawul Kinga08LKS Opocznianka 49.68191
13.Łacińska Zofia08Kapry Armexim Pruszków50.02187
14.Batyra Julia08Skarpa Lublin50.64180
15.Luszawska Sara08Skarpa Lublin51.09176
16.Mączka Klaudia08Omega Olkusz51.40172
17.Jagiełło Anna08Skarpa Lublin52.03166
18.Kęska Kalina08LKS Opocznianka 52.19165
19.Rozpondek Antonina08Delfinek Częstochowa53.88150
20.Ciura Anna08Swim Team Częstochowa54.06148
21.Grasza Klaudia08Sparta Biłgoraj57.55123
22.Nowak Maja08Swim Team Częstochowa57.84121
23.Wnuk Oliwia08UNIA Busko-Zdrój1:02.5096

Młodzik 12-lat

1.Borkowska Dominika07Omega Olkusz38.41414
2.Zielińska Maja07MTP Lublinianka39.02395
3.Zubchonak Aryna07Start Mińsk40.18362
4.Garbatka Milana07Start Mińsk41.46329
5.Andrievskaya Maria07Start Mińsk41.91319
6.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec42.40308
7.Barwińska Maja07Sparta Biłgoraj42.63303
8.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko-Zdrój42.97296
9.Khatkevich Palina07Start Mińsk43.70281
10.Liubaya Aliona07Start Mińsk43.75280
11.Brzyszko Paula07Skarpa Lublin43.86278
12.Budkevich Aryna07Start Mińsk43.98276
13.Hudkova Sofiya07Start Mińsk44.12273
14.Zhalava Anastasiya07Start Mińsk44.42268
15.Babrouskaya Palina07Start Mińsk44.74262
16.Vasilyeva Daryna07Start Mińsk44.81261
17.Batalionak Ulyana07Start Mińsk44.89259
18.Setnicka Victoria07KS Start Opole47.57218
19.Kowalik Zuzanna07Skarpa Lublin49.34195
20.Adamowska Nadia07Skarpa Lublin50.45182
21.Mazur Nina07Delfinek Częstochowa50.63181
22.Matuszyk Nina07Skarpa Lublin53.76151
23.Kujawska Julia07Delfinek Częstochowa54.27146
24.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce58.62116

PKLangier Milena06Delfinek Częstochowa45.30252


<< TOP >>
Konkurencja 24
24-02-2019 - 14:19
Chłopców, 50m klasyczny9 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
32.64
35.29
35.21
38.16
Pacholczyk Mateusz
Wypchło Jakub
Michalczyk Andrzej
Treliński Bartosz
KOOLS
BASTA
PLBOC
ORJED
Szczytno
Lublin
Zabierzów
Kielce
10-12-2004
22-12-2016
10-12-2011
17-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów56.2190
2.Blacha Dawid10Sparta Biłgoraj1:00.2573
3.Kapusta Nikodem10LKS Opocznianka 1:01.7968
4.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce1:01.9567
5.Marszałek Igor10LKS Opocznianka 1:03.3163
6.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce1:04.5059

Dzieci 10-lat

1.Giruć Michał09Sparta Biłgoraj43.29198
2.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce46.63158
3.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św.48.10144
4.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św.50.39125
5.Szymon Olczak09Swim Team Częstochowa50.65123
6.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św.51.46118
7.Grasza Mateusz09Sparta Biłgoraj51.83115
8.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce52.16113
9.Krzysztofik Wojciech09LKS Opocznianka 56.2590
10.Kowalik Filip09Sparta Biłgoraj56.2790
11.Kowalik Jan09Kapry Armexim Pruszków57.5184
12.Tarabasz Jan09Kapry Armexim Pruszków59.3377
13.Pytel Mikołaj09Kapry Armexim Pruszków1:01.3269
14.Mazur Michał09Sparta Biłgoraj1:02.6165
15.Szewczyk Jakub09Delfinek Częstochowa1:06.3855
DYSKW.Węgier Mateusz09UKS48 Częstochowa
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

Dzieci 11-lat

1.Jagosiak Miłosz08Sparta Biłgoraj43.24199
2.Lobun Radzivon08Start Mińsk43.54195
3.Niestój Igor08Omega Olkusz47.52150
4.Kowalczyk Bartek08Omega Olkusz48.82138
5.Blacha Karol08Sparta Biłgoraj49.00136
6.Maciejewski Franciszek08Kapry Armexim Pruszków49.75130
7.Słota Wojciech08Dragon Będzin50.28126
8.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św.50.35126
9.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce51.25119
10.Wysocki Robert08Wisła Puławy51.32119
11.Zdunek Antonii08Skarpa Lublin52.39111
12.Baraban Damian08Wisła Puławy56.0291
13.Anisko Mikita08Start Mińsk56.8987
14.Sroka Maciej08Kapry Armexim Pruszków58.6679
15.Krzak Antoni08UNIA Busko-Zdrój1:04.7259
DYSKW.Selitskiy Hryhoryj08Start Mińsk
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Jaskuła Bartosz08KS Start Opole
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg

Młodzik 12-lat

1.Wołoszyn Paweł07Sparta Biłgoraj38.56280
2.Khancheuski Yahor07Start Mińsk40.30245
3.Kot Uladzimir07Start Mińsk41.50225
4.Jakubiak Szymon07Skarpa Lublin42.46210
5.Oszajca Radosław07Sparta Biłgoraj43.12200
6.Yaskavets Ivan07Start Mińsk43.14200
7.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce44.14187
8.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce44.71180
9.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce47.53149
10.Przodo Mikołaj07UNIA Busko-Zdrój48.46141
11.Mulewicz Bartosz07Delfinek Częstochowa49.10136
12.Pęczek Miłosz07LKS Opocznianka 50.14127
13.Łysiak Miłosz07Sparta Biłgoraj52.70109
14.Mańczyński Filip07KS Start Opole53.29106
15.Szwed Kasper07Delfinek Częstochowa53.42105
16.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce53.97102
17.Winiarczyk Kacper07Skarpa Lublin54.7997
18.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce56.4989


<< TOP >>
Konkurencja 25
24-02-2019 - 14:44
Dziewcząt, 200m zmienny11 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:26.25
2:33.74
2:33.40
2:45.96
Cierpiałowska Paulina
Petrykowska Adrianna
Amilkiewicz Aleksandra
Szafrańska Malwina
WOMAL
KSOST
OLLUB
KSOST
Gdańsk
Ostrowiec Św.
Lublin
Ostrowiec Św.
25-11-2017
09-12-2017
26-11-2016
09-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Dzieci 11-lat

1.Janicka Katarzyna08KS Start Opole3:05.5828343.0946.3653.4842.65
2.Pintal Milena08Sparta Biłgoraj3:22.8721649.2850.5557.4945.55
3.Bocianowska Katarzyna08Wisła Puławy3:23.9521346.4953.9557.3846.13
4.Glapiak Julia08KS Start Opole3:24.9021051.5251.0259.7342.63
5.Deputat Klaudia08Wisła Puławy3:25.9520750.5850.3259.7545.30
6.Łukaszczyk Maja08Sparta Biłgoraj3:26.6020550.2650.891:00.2045.25
7.Bogusławska Joanna08LKS Opocznianka 3:30.6919347.1754.4658.6050.46
8.Łacińska Zofia08Kapry Armexim Pruszków3:31.0519249.1855.3958.0548.43
9.Swacha Hanna08Sparta Biłgoraj3:38.7017251.6554.291:02.0950.67
10.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce4:08.2011856.421:00.621:11.1859.98
DYSKW.Bogatek Malgorzata08LKS Opocznianka
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

Młodzik 12-lat

1.Machno Anna07Victoria Zawiercie2:44.5540635.2042.7548.8137.79
2.Borkowska Dominika07Omega Olkusz2:53.1734839.7645.7248.4139.28
3.Dolata Julia07KS Start Opole2:53.7134539.3243.8952.9437.56
4.Rybchynskaya Milana07Start Mińsk2:56.3532939.4543.6852.9040.32
5.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce2:56.9132638.7644.9154.3938.85
6.Biernacka Lena07Wiking Tomaszów Maz.2:57.1132539.3344.4454.0539.29
7.Łopianiak Amelia07KS Start Opole2:59.9831041.9141.9458.3037.83
8.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce3:00.4730741.1646.3753.3639.58
9.Duńko Julia07Sparta Biłgoraj3:01.6730139.0847.6651.5043.43
10.Demidova Valentina07Start Mińsk3:02.8129641.1447.1054.2240.35
11.Shushko Dziyana07Start Mińsk3:04.2728940.2649.0355.1839.80
12.Cich Kinga07Sparta Biłgoraj3:06.5027841.6345.1557.0042.72
13.Bartoś Wiktoria07Skarpa Lublin3:14.5624544.2147.4858.8544.02
14.Setnicka Victoria07KS Start Opole3:18.5523149.1848.3556.8744.15
15.Jagucak Kornelia07Sparta Biłgoraj3:19.4422847.5249.6652.9149.35
16.Glonkowska Jagoda07Kapry Armexim Pruszków3:21.5122147.0152.1657.4144.93
17.Oleśków Milena07KS Start Opole3:45.1815852.9953.501:04.3154.38


<< TOP >>
Konkurencja 26
24-02-2019 - 15:11
Chłopców, 200m zmienny11 - 12 lat
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:19.81
2:29.13
2:27.14
2:38.75
Dęga Wiktor
Michta Bartosz
Miłkowski Mikołaj
Gotszling Dawid
SKBEL
KSOST
PLWAR
KOKIE
Warszawa
Ostrowiec Św.
Ciechanow
Busko-Zdrój
18-12-2003
09-12-2017
08-12-2018
24-11-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Dzieci 11-lat

1.Mazaliou Mikalai08Start Mińsk2:49.6826935.8443.4251.5738.85
2.Halkiewicz Maciej08Omega Olkusz2:55.1224537.1945.0152.4840.44
3.Żaczek Hubert08Wisła Puławy2:57.5123541.4443.6953.4438.94
4.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce2:58.9722940.3844.4254.9939.18
5.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów3:16.7617244.9949.3859.7442.65
6.Niestój Igor08Omega Olkusz3:22.6615844.8050.301:00.3447.22
7.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce3:25.9215045.2751.171:02.6646.82
8.Martyna Bartosz08KS Start Opole3:39.7812455.3650.851:03.8249.75
DYSKW.Kobak Nataniel08Sparta Biłgoraj
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Maciejewski Franciszek08Kapry Armexim Pruszków
O1 - przedwczesny start

Młodzik 12-lat

1.Wdowiak Dominik07Jedynka Łazy2:36.4634434.0639.6345.7737.00
2.Bury Paweł07Sparta Biłgoraj2:41.3531334.3241.9547.0937.99
3.Stefański Leon07Kapry Armexim Pruszków2:58.1623338.8745.8752.8740.55
4.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce2:58.3523241.2245.5253.5138.10
5.Obszyński Bartłomiej07Sparta Biłgoraj2:58.4923141.4748.8147.7740.44
6.Oszajca Radosław07Sparta Biłgoraj3:04.8320843.3548.8950.4642.13
7.Rulkevich Makar07Start Mińsk3:06.4020342.4746.0253.8444.07
8.Bronisz Karol07Skarpa Lublin3:07.0220143.1647.4455.4241.00
9.Bogatek Bartłomiej07LKS Opocznianka 3:08.8419541.8448.5755.5842.85
10.Koluch Franciszek07Kapry Armexim Pruszków3:10.0319242.6947.8256.2743.25
11.Szczygieł Stanisław07KS Start Opole3:16.2117447.2546.3457.9044.72
12.Janecki Kamil07Centrum Staszów3:20.6316344.8347.841:00.9447.02
13.Domański Fabian07LKS Opocznianka 3:23.0815746.9550.891:01.1644.08
14.Mańczyński Filip07KS Start Opole3:44.6111654.9250.36
DYSKW.Wołoszyn Paweł07Sparta Biłgoraj
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 27
24-02-2019 - 15:41
Kobiet, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:02.06
2:07.71
2:05.56
2:17.43
WKS ŚLĄSK Wrocław
KS KSZO Ostrowiec Św.
BUKS Warszawa
KS KSZO Ostrowiec
SLWRO
KSOST
BUWAR
KSOST
Nowa Ruda
Ostrowiec Św.
Płock
Busko-Zdrój
18-12-2009
26-04-2014
21-12-2013
05-06-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Start Mińsk 1Start Mińsk2:08.42395
Batalionak Ulyana
Khatkevich Palina
07
07
33.50
32.29
Dzemiadzenka Kseniya
Zubchonak Aryna
07
07
31.97
30.66
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:15.79334
Sell Karolina
Prasał Aleksandra
07
09
34.95
34.31
Czerwińska Aleksandra
Wójcik Zuzanna
07
07
34.11
32.42
3.Start Mińsk 2Start Mińsk2:16.54328
Garbatka Milana
Demidova Valentina
07
07
35.19
33.64
Shushko Dziyana
Khadanovich Darya
07
08
33.21
34.50
4.Sparta Biłgoraj 1Sparta Biłgoraj2:16.63328
Cieślak Amelia
Cich Kinga
07
07
34.30
34.39
Barwińska Maja
Duńko Julia
07
07
34.61
33.33
5.KS Start Opole 1KS Start Opole2:20.14304
Łopianiak Amelia
Glapiak Julia
07
08
33.20
38.71
Janicka Katarzyna
Dolata Julia
08
07
37.03
31.20
6.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.2:21.66294
Karwacka Dominika
Łapawa Jadwiga
08
08
34.19Beksińska Amelia
Woźniak Beata
09
08

32.28
7.MTP Lublinianka 1MTP Lublinianka2:24.54277
Gąsior Kinga
Wyrwas Julianna
08
08
39.62
35.57
Adamek Emilia
Zielińska Maja
08
07
37.03
32.32
8.Sparta Biłgoraj 2Sparta Biłgoraj2:25.34272
Łukaszczyk Maja
Swacha Hanna
08
08
35.70
37.84
Pintal Milena
Jagucak Kornelia
08
07
36.72
35.08
9.Skarpa Lublin 1Skarpa Lublin2:28.20257
Bartoś Wiktoria
Adamowska Nadia
07
07
35.71
40.43
Hałas Oliwia
Brzyszko Paula
07
07
35.91
36.15
10.Omega Olkusz 1Omega Olkusz2:28.42255
Wioska-Kaganiec Wiktoria
Mączka Klaudia
09
08
36.98
39.70
Jarosz Hanna
Borkowska Dominika
10
07
38.93
32.81
11.LKS OpoczniankaLKS Opocznianka 2:30.02247
Bogusławska Joanna
Kęska Kalina
08
08
37.85
38.89
Pawul Kinga
Bogatek Malgorzata
08
08
38.44
34.84
12.Skarpa Lublin 2Skarpa Lublin2:34.90225
Jagiełło Anna
Batyra Julia
08
08
38.18
39.13
Nowakowska Maja
Matuszyk Nina
08
07
38.18
39.41
13.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:39.06207
Mazur Vanessa
Kozub Amelia
09
09
39.42
30.37
Jama Michalina
Górniak Adrianna
09
09
49.87
39.40
14.KS Start Opole 2KS Start Opole2:40.20203
Gaca Izabela
Oleśków Milena
10
07
41.95
20.47
Świtoń Anna
Setnicka Victoria
09
07
20.54
1:17.24
15.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:40.24203
Guzińska Natalia
Zgórska Julia
09
09
40.57
43.47
Karpowicz Olivia
Olszewska Natalia
09
10
34.73
41.47
16.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:40.99200
Boruń Izabela
Dąbrowska Maria
09
08
42.46
37.60
Karczewska Oliwia
Nega Oliwia
09
09
38.60
42.33
17.Omega Olkusz 2Omega Olkusz2:51.59165
Satora Rita
Halkiewicz Marysia
09
10
40.76
47.06
Płonka Nadia
Panasiuk Agata
10
09
42.13
41.64
18.KSZO Ostrowiec Św. 3KSZO Ostrowiec Św.2:55.78154
Kisiel Julia
Celińska Wiktoria
09
09
44.68
46.96
Bielecka Lena
Zagraj Zuzanna
09
09
41.78
42.36
19.Sparta Biłgoraj 3Sparta Biłgoraj2:55.81154
Dziduch Izabela
Wołoszyn Zuzzana
09
09
44.53Łyczak Martyna
Staszczak Hanna
09
09

39.79
DYSKW.Kapry Armexim PruszkówKapry Armexim Pruszków
O1 - przedwczesny start
Łacińska Zofia, Godos Olga, Paszkiewicz Alicja, Glonkowska Jagoda


<< TOP >>
Konkurencja 28
24-02-2019 - 16:04
Mężczyzn, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Młodz.12-lat
Rek Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:51.97
2:04.32
2:01.71
2:13.54
UKS G-8 Bielany Warszawa
KS KSZO Ostrowiec Św.
BUKS Warszawa
MUKP Korona-Swim Kielce
G8WAR
KSOST
BUWAR
KOKIE
Mława
Stalowa Wola
Warszawa
Kielce
17-11-2018
09-06-2012
23-12-2014
29-05-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Start Mińsk 1Start Mińsk2:05.64284
Yaskavets Ivan
Shypin Aliaksandr
07
07
32.74
31.36
Mazaliou Mikalai
Khancheuski Yahor
08
07
30.70
30.84
2.Start Mińsk 2Start Mińsk2:11.61247
Ivanou Yaraslau
Kot Uladzimir
07
07
33.02
34.34
Lukin Mikhail
Tulko Aliaksandr
07
07
32.65
31.60
3.Skarpa LublinSkarpa Lublin2:17.25217
Bronisz Karol
Nakonieczny Dominik
07
08
34.07
32.80
Ścioch Grzegorz
Rybczyński Piotr
08
08
35.57
34.81
4.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:17.74215
Dąbrowski Jan
Morawski Szymon
09
07
34.77
35.08
Baster Marcin
Bekier Wiktor
07
08
34.93
32.96
5.Sparta Biłgoraj 2Sparta Biłgoraj2:19.19208
Jagosiak Miłosz
Obszyński Bartłomiej
08
07
33.85
34.43
Oszajca Radosław
Kobak Nataniel
07
08
35.91
35.00
6.Omega Olkusz 1Omega Olkusz2:24.43187
Niestój Igor
Syguliński Dawid
08
07
38.48
37.84
Wójcikowski Patryk
Halkiewicz Maciej
08
08
33.24
34.87
7.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:24.67186
Głogowski Seweryn
Ruszczak Mateusz
08
07
37.12
35.68
Sikora Cyprian
Michalczyk Bartosz
07
08
32.90
38.97
8.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.2:26.41179
Klimek Bartosz
Menducki Szymon
08
08
37.46
37.52
Budzeń Patryk
Grzesik Franciszek
09
09
36.27
35.16
9.Kapry Armexim Pruszków 1Kapry Armexim Pruszków2:28.43172
Maciejewski Franciszek
Sroka Maciej
08
08
38.09
41.97
Koluch Franciszek
Stefański Leon
07
07
35.06
33.31
10.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:32.50158
Nalej Maciej
Górski Antoni
09
08
35.73
38.45
Kundera Jeremiasz
Osuch Mateusz
09
09
39.28
39.04
11.LKS OpoczniankaLKS Opocznianka 2:32.88157
Domański Fabian
Bielecki Filip
07
08
36.38
20.69
Pęczek Miłosz
Bogatek Bartłomiej
07
07
1:01.34
34.47
12.KS Start OpoleKS Start Opole2:40.99135
Mańczyński Filip
Jaskuła Bartosz
07
08
38.05
42.97
Martyna Bartosz
Szczygieł Stanisław
08
07
43.95
36.02
13.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:41.77133
Kępiński Rafał
Batugowski Szymon
09
09
39.77
42.58
Kogut Bartosz
Rdzanek Mikołaj
09
09
1:00.91
18.51
14.Wisła Puławy 1Wisła Puławy2:49.05116
Żaczek Hubert
Maciąg Mikołaj
08
09
34.34
45.61
Baraban Damian
Wysocki Robert
08
08
41.21
47.89
15.KSZO Ostrowiec Św. 3KSZO Ostrowiec Św.2:56.16103
Tobiszewski Mikołaj
Kalita Michał
08
09
41.67
46.32
Bezak Bartłomiej
Wicha Antoni
09
08
46.31
41.86
16.Kapry Armexim Pruszków 2Kapry Armexim Pruszków3:00.7695
Tarabasz Jan
Chmurski Wiktor
09
09
41.86
42.80
Skarżyński Mikołaj
Pytel Mikołaj
08
09
53.30
42.80
DYSKW.Sparta Biłgoraj 1Sparta Biłgoraj
O1 - przedwczesny start
Bury Paweł, Grzyb Maksymilian, Pawlos Maksymilian, Wołoszyn Paweł
DYSKW.Sparta Biłgoraj 3Sparta Biłgoraj
O1 - przedwczesny start
Giruć Michał, Kulanin Kornel, Grasza Mateusz, Jonczak Marcel