Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m klasyczny  13 lat
Nr  4. Chłopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 400m dowolny  13 lat
Nr  8. Chłopców, 400m dowolny  13 lat
Nr  9. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  13 lat
Nr  10. Dziewcząt, 100m dowolny  13 lat
Nr  11. Chłopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m klasyczny  13 lat
Nr  13. Chłopców, 200m klasyczny  13 lat
Nr  14. Dziewcząt, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  15. Chłopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  16. Dziewcząt, 200m zmienny  13 lat
Nr  17. Chłopców, 200m zmienny  13 lat
Nr  18. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  13 lat


Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat - II runda
Ostrowiec Św., 28,29 czerwca 2014r


Konkurencja 1
28-06-2014
Dziewcząt, 100m motylkowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:03.82
1:08.85
Kozłowska Anna
Kilijańska Donata
AQBYD
KSOST
Leszno
Saint Dizier (FRA)
04-12-2009
16-11-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Mazurkiewicz BarbaraIKS Konstancin1:06.2857231.3534.93
2.Kossakowska DominikaSiKReT Gliwice1:07.6153931.5736.04
3.Woźniak ZofiaUKS 307 Warszawa1:07.8753332.3335.54
4.Zaborowicz JuliaGórnik Sosnowiec1:09.7149232.5037.21
5.Wołek OliwiaKSZO Ostrowiec Św.1:10.8246933.5637.26
6.Litwin AndreaIKAR Mielec1:11.2846033.3237.96
7.Staniszewska MarylaSMS Galicja Kraków1:13.7341635.0738.66
8.Kwitowska NataliaVictoria Józefów1:14.1041033.5740.53
9.Mucha KarolinaSMS Galicja Kraków1:14.2940635.3538.94
10.Lewandowska NataliaSiKReT Gliwice1:14.3040634.2340.07
11.Michniewska AnnaG-8 Bielany W-wa1:14.5940235.0939.50
12.Ostrowska KamilaAligator Gorzyce1:14.6340134.2440.39
13.Piechota KarolinaUKS 190 Łódź1:14.6940034.3940.30
14.Hojoł AgataSolne Miasto Wieliczka1:14.7140034.5440.17
15.Peplak JuliaJedynka Ożarów Maz1:14.7839834.3440.44
16.Skrzos AgataG-8 Bielany W-wa1:14.8139834.6740.14
17.Gancarz KarolinaMOTYL Stalowa Wola1:15.0839435.2239.86
18.Kowalczuk WiktoriaJuvenia Białystok1:15.1839234.4040.78
19.Bieniecka NataliaPolonia Warszawa1:15.3139034.9340.38
20.Gołębiewska DominikaUrsynów Warszawa1:15.7538334.5141.24
21.Załęska AdriannaORKA Ciechanów1:15.8238234.9240.90
22.Serafin MagdalenaJordan Kraków1:15.8638234.3841.48
23.Zych NataliaUKS 51 Lublin1:16.0237934.6741.35
24.Czoch InesJagiellonka Warszawa1:16.1137835.8540.26
25.Świderska BarbaraPingwiny Warszawa1:16.7536935.6141.14
26.Skrok ZuzannaMOTYL Stalowa Wola1:16.8636735.3741.49
27.Szymborska DominikaJuvenia Białystok1:16.9836534.8242.16
28.Cochór IzabelaOstrobramska Warszawa1:17.2136236.7340.48
29.Gondek WiktoriaMOTYL Stalowa Wola1:17.4635835.8541.61
30.Sito MariaAligator Gorzyce1:17.6135635.7741.84
31.Czornik JuliaDelfinek Bytom1:17.7535436.9140.84
32.Skrzypek PaulinaMOTYL Stalowa Wola1:18.0635036.1841.88
33.Mazik MariaMeduza Pajęczno1:18.8434037.5241.32
34.Balcer JuliaUKS 190 Łódź1:18.9033936.7042.20
35.Domańska ZuzannaG-8 Bielany W-wa1:19.0633734.8444.22
36.Konderak MartynaJasień Sucha Beskidzka1:19.0933735.2143.88
37.Krótki MagdalenaAligator Gorzyce1:19.2433536.7042.54
38.Berent MartaŻoliborz Warszawa1:19.4633235.6743.79
39.Dąbrowska OliwiaUrsynów Warszawa1:20.1732338.1941.98
40.Ciruk JoannaOlimpijczyk Suwałki1:20.2032336.5643.64
41.Bator AleksandraÓSEMKA Oświęcim1:20.3232135.4944.83
42.Marucha JuliaMOSM Tychy1:20.3532136.7143.64
43.Zając-Więckowska JuliaWodnik Siemianowice Śl.1:20.4432036.3944.05
44.Ozdoba OliwiaKSZO Ostrowiec Św.1:20.8031637.9242.88
45.Krymow NataliaKP MZOS Płock1:21.8430434.7247.12
Soja MałgorzataG-8 Bielany W-wa1:21.8430437.2944.55
47.Zięba GabrielaÓSEMKA Oświęcim1:21.8830336.3945.49
48.Fijołek AleksandraMOSM Tychy1:21.9430338.3443.60
49.Skiba JoannaBUKS Warszawa1:22.6429536.9345.71
50.Kwiatkowska ZofiaWodnik Bielsk Podlaski1:22.7829438.1844.60
51.Wesołowska AgataWodnik Bielsk Podlaski1:23.1429035.9547.19
52.Dębicka GabrielaMOTYL Stalowa Wola1:23.1828937.2745.91
53.Marcinkiewicz MartaPSP Swim Płock1:23.4428735.8447.60
54.Kolczyńska HelenaKapry-Armexim Pruszków1:23.5328637.9845.55
55.Sajnaga KingaWisła Puławy1:23.8828237.5846.30
56.Skudlik MartaMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:24.0828040.0644.02
57.Borowiec WeronikaMUKS Lider Chełm1:24.3327838.5045.83
58.Bąk JuliaVictoria Józefów1:25.0227137.5247.50
59.Stępińska NataliaKorona Kraków1:25.2226939.1846.04
60.Grabowska WiktoriaUKS 307 Warszawa1:25.5426638.4847.06
61.Dzięgiel JuliaKorona Kraków1:25.9226341.1244.80
62.Dmitroca JuliaJedynka Ożarów Maz1:26.6125638.9347.68
63.Kiełbasa PaulinaVictoria Radom1:27.0025338.9848.02
64.Żak NataliaSolne Miasto Wieliczka1:27.2825039.0848.20
65.Spruś MartaPark Wodny Tarnowskie G1:27.6624740.7246.94
66.Skórka JuliaMOS Dąbrowa Górnicza1:28.1424340.1847.96
67.Gabryś LauraSiKReT Gliwice1:28.6823938.9849.70
68.Łakwa ZuzannaMOSM Tychy1:29.3323440.9248.41
69.Bigos DominikaDelfinek Bytom1:30.0622840.9049.16
70.Tawrel MajaŻoliborz Warszawa1:31.0522144.1746.88
71.Klimczak AgataPiątka Konstantynów Ł.1:31.4321842.3949.04
72.Majewska WeronikaMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:31.8421541.6450.20
73.Szadkowska AleksandraUrsynów Warszawa1:32.3121240.2852.03
74.Buzek EmiliaSiKReT Gliwice1:33.1120640.4752.64
75.Serafin JuliaJuvenia Białystok1:33.7720243.8449.93
76.Golonko AleksandraŻoliborz Warszawa1:34.0320044.7449.29
77.Furtak BeataMUKS Lider Chełm1:34.9119540.3554.56
78.Wolska AleksandraBarakuda Starachowice1:35.0019442.6952.31
79.Sosnowska MilenaSiKReT Gliwice1:35.0619441.1253.94
80.Skwara ZuzannaFALA Kraśnik1:38.0917645.8852.21
81.Tatarska JuliaBUKS Warszawa1:41.8915745.8656.03
82.Bugajska MajaORKA Ciechanów1:46.1113948.0158.10


<< TOP >>
Konkurencja 2
28-06-2014
Chłopców, 100m motylkowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
59.53
1:03.30
Ciężkowski Dominik
Michta Kacper
JOKRA
KSOST
Wadowice
Ostrowiec Św.
21-11-2009
29-06-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków1:00.6850928.0532.63
2.Jemielita OskarORKA Ciechanów1:03.2944929.6233.67
3.Krzywnicki AdrianORKA Ciechanów1:03.9443529.8634.08
4.Kotwica BartoszKP AVIA Świdnik1:04.0443329.7734.27
5.Wardawa FilipPingwiny Warszawa1:04.4342628.9435.49
6.Mistakiewicz PatrykUKS 190 Łódź1:05.3640830.5934.77
7.Krzykała EmilKP AVIA Świdnik1:06.0939430.7435.35
8.Gęgotek RadosławMOSM Tychy1:06.3838930.5135.87
9.Barusiński KordianKorona-Swim Kielce1:06.9437930.2936.65
10.Sosna TomaszTKKF Szczygłowice1:07.5237031.3536.17
11.Maj JakubGórnik Sosnowiec1:07.8136531.2136.60
12.Tłomak AndrzejJedynka Ożarów Maz1:08.1635931.2936.87
13.Paszko MikołajNKP Bielsko Biała1:08.2135931.8336.38
14.Sawicki OskarPolonia Warszawa1:08.7035131.7037.00
15.Karnik KacperVictoria Radom1:08.8234931.6537.17
16.Sacha KamilMOS Dąbrowa Górnicza1:08.9134831.8937.02
17.Sobiecki JakubG-8 Bielany W-wa1:09.0534631.9737.08
18.Szubert KrzysztofMOSM Tychy1:09.4833932.0337.45
19.Zubik StanisławPolonia Warszawa1:09.5633832.6136.95
20.Malec MikołajIKAR Mielec1:09.7533532.5937.16
21.Tarnowski AleksNAWA Skierniewice1:10.4632531.8838.58
22.Pająk BartekBUKS Warszawa1:10.8632032.4538.41
23.Wasilewski PawełUKS SP 149 Łódź1:11.2031533.3537.85
24.Świercz SzymonG-8 Bielany W-wa1:11.4431232.6938.75
25.Śmigielski MateuszUKS SP 149 Łódź1:11.8530732.3939.46
26.Wąsiakowski KamilKP MZOS Płock1:12.5029933.7438.76
27.Mosoń PiotrH2O Jastrzębie1:12.7429633.5539.19
28.Jąkalski WojciechVictoria Kozy1:12.7729533.0739.70
29.Śliwiak KacperVictoria Radom1:12.8329433.6439.19
30.Pawlik KamilMOSM Tychy1:13.0329233.8439.19
31.Blumski IwoMOSM Tychy1:13.2329034.6238.61
32.Stefanowski DawidNAWA Skierniewice1:13.7028434.0839.62
33.Szklarz WiktorMOSM Tychy1:13.8528233.9439.91
34.Krawczyk StanisławŻoliborz Warszawa1:14.7027333.5341.17
35.Skowron PatrykKorona-Swim Kielce1:14.7127335.4739.24
36.Małaśnicki JanŻoliborz Warszawa1:15.0126935.5939.42
37.Borsuk ŁukaszFALA Kraśnik1:15.0526934.1540.90
38.Major DanielPark Wodny Tarnowskie G1:15.3626633.4041.96
39.Dereziński SzymonMKS Piaseczno1:15.4326532.1343.30
40.Kowalski KacperUrsynów Warszawa1:15.4526534.8540.60
41.Borkowski BartekBUKS Warszawa1:15.6726235.3540.32
42.Wójcik PawełSMS Galicja Kraków1:16.4625435.5940.87
43.Malicki HubertKSZO Ostrowiec Św.1:16.4725436.5639.91
44.Daczkowski PatrykPingwiny Warszawa1:16.5925333.9442.65
45.Krysiak MichałMKS Trójka Łódź1:16.8325136.4240.41
46.Pater NorbertKSZO Ostrowiec Św.1:17.0324936.0740.96
47.Pudysz ŁukaszMOTYL Stalowa Wola1:17.3324635.3342.00
48.Lewandowski MateuszMKS Trójka Łódź1:17.4224534.1843.24
49.Topolski JakubMOTYL Stalowa Wola1:17.7324234.9342.80
50.Sasak AndrzejKSZO Ostrowiec Św.1:17.9224036.6041.32
51.Kłubko PawełSPARTA Biłgoraj1:17.9724036.6241.35
52.Wrzesiński JakubUKS 190 Łódź1:18.1623834.4543.71
53.Fronc JakubBarracuda Białystok1:18.2123835.4942.72
54.Komorowski JanMKS Trójka Łódź1:18.4223634.8143.61
55.Piechocki MichałMOSM Tychy1:18.4323635.1143.32
56.Woźniak KamilWisła Puławy1:18.5323535.1943.34
57.Wardak MichałUrsynów Warszawa1:19.0823035.2143.87
58.Parszewski PatrykKorona Kraków1:19.1223037.1042.02
59.Sinkiewicz PawełOlimpijczyk Suwałki1:19.2922837.7641.53
60.Rogozinski KrzysztofKSZO Ostrowiec Św.1:19.4022737.3942.01
61.Suszek PiotrSKARPA Lublin1:19.5322636.8542.68
62.Lech FilipKP AVIA Świdnik1:19.6522535.8043.85
63.Gębicki FilipMUKS Lider Chełm1:19.9822237.7242.26
64.Piekarski ErykG-8 Bielany W-wa1:20.4821835.1745.31
65.Suchański PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G1:20.6421737.5843.06
66.Wołoszyn RomanMOS Dąbrowa Górnicza1:21.3121136.0445.27
67.Rowiński AleksanderMUKP Warszawianka1:21.5720936.9644.61
68.Pasierbiewicz DominikWisła Puławy1:22.0220636.8745.15
69.Perzankowski MaciejNAWA Skierniewice1:22.6520137.5145.14
70.Grelewski WojciechMKS Trójka Łódź1:22.7120137.3745.34
71.Cielecki KacperAquatica Pawłowice1:22.7620138.1844.58
72.Pytkowski IgorIKS Konstancin1:23.0919838.1144.98
73.Cieśla JanUrsynów Warszawa1:23.1719839.2643.91
74.Janik JakubÓSEMKA Oświęcim1:23.1819735.6947.49
75.Pisarek TomaszAquatica Pawłowice1:23.2719737.3545.92
76.Komorowski SebastianPSP Swim Płock1:23.3619639.7943.57
77.Michalak JacekKapry-Armexim Pruszków1:23.7419438.9244.82
78.Stefanek AdamVictoria Józefów1:24.4918839.4045.09
79.Orzechowski MichałÓSEMKA Oświęcim1:24.5718838.5546.02
80.Sobociński PiotrJuvenia Białystok1:24.7018737.7446.96
81.Kalinowski JakubJuvenia Białystok1:25.0818540.0745.01
82.Niedźwiedzki AlbertUrsynów Warszawa1:25.7218038.3147.41
83.Cios JakubSPARTA Biłgoraj1:25.8618041.1244.74
84.Dudziński JakubMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:25.9417937.0448.90
85.Gorczyński PiotrPolonez Wyszków1:26.2017735.5650.64
86.Biernat MaciejMKS Trójka Łódź1:26.3117737.5048.81
87.Nowak MaurycyUKS 307 Warszawa1:26.5517538.7747.78
88.Urbańczyk AdrianSolne Miasto Wieliczka1:27.6016939.9947.61
89.Machul AleksanderWisła Puławy1:27.6216940.1247.50
90.Kucharski MaciejMKS Piaseczno1:28.1616640.2147.95
91.Kiedrowski AdamPolonia Warszawa1:28.4216440.1848.24
92.Karpiel DominikMOS Dąbrowa Górnicza1:28.5616440.2048.36
93.Sterniczuk WojciechPiątka Konstantynów Ł.1:28.8316241.9746.86
94.Cieślak JakubMKS Piaseczno1:28.9716139.3349.64
95.Ściseł OlafKapry-Armexim Pruszków1:30.3815441.1649.22
96.Wojtyński AdamOstrobramska Warszawa1:33.6213843.3050.32
97.Jóźwiak MaksymilianKapry-Armexim Pruszków1:34.1313642.7151.42
98.Wójcik MateuszMUKS Lider Chełm1:36.9512543.2153.74
99.Nowak MaksymilianUKS 307 Warszawa1:37.4812344.5852.90


<< TOP >>
Konkurencja 3
28-06-2014
Dziewcząt, 100m klasyczny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:13.12
1:19.58
Kacprzak Marta
Stanek Anna
JELOD
DEPOL
Zamość
Ostrowiec Św.
11-11-2001
09-10-2004

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Bura DominikaAligator Gorzyce1:17.1753636.1940.98
2.Biegała KlaudiaMKS Trójka Łódź1:18.9150137.2941.62
3.Rabiniak ZuzannaVictoria Radom1:18.9650038.0040.96
4.Lewandowska NataliaSiKReT Gliwice1:19.7148637.3342.38
5.Cholewa KarolinaSolne Miasto Wieliczka1:21.0846237.7443.34
6.Niewiadomska WiktoriaPSP Swim Płock1:21.4645638.4143.05
7.Działkowska NataliaNKP Bielsko Biała1:21.5045537.9643.54
8.Bieniecka NataliaPolonia Warszawa1:21.6845237.9343.75
9.Sidorczuk ToskaPingwiny Warszawa1:21.8544938.8243.03
10.Gancarz KarolinaMOTYL Stalowa Wola1:22.4244038.9043.52
11.Kaletka KarolinaTKKF Szczygłowice1:22.5243838.2344.29
12.Piskorz AleksandraWodnik Siemianowice Śl.1:22.9443238.5144.43
13.Rolnicka OliwiaSMS Galicja Kraków1:23.3142639.3144.00
14.Kołakowska JuliaMKS Piaseczno1:23.4242439.3744.05
15.Skrok ZuzannaMOTYL Stalowa Wola1:23.4442438.6544.79
16.Dybcio KarolinaMUKS Lider Chełm1:23.8341839.7844.05
17.Deszczka LauraUKS 55 Łódź1:24.4840840.6243.86
18.Jarząbek NataliaUKS 55 Łódź1:24.5240840.1144.41
19.Kałek KarolinaG-8 Bielany W-wa1:24.7740439.4745.30
20.Gajaszek KarolinaSKARPA Lublin1:24.9840141.0043.98
21.Gajda ZofiaIKS Konstancin1:25.1639940.5044.66
22.Tobiasz AnnaVictoria Józefów1:25.2139839.9645.25
23.Gorzynik AleksandraMOSiR Wodnik Krosno1:25.2639739.7645.50
24.Kamut JuliaOstrobramska Warszawa1:25.9638839.9046.06
25.Zięba GabrielaÓSEMKA Oświęcim1:26.0038740.0445.96
26.Jędrych JuliaŻoliborz Warszawa1:26.0538640.0645.99
27.Szymborska DominikaJuvenia Białystok1:26.0638639.8646.20
28.Dąbrowska OliwiaUrsynów Warszawa1:26.8437641.5445.30
29.Rogulska MariaŻoliborz Warszawa1:26.8537641.7345.12
30.Gazda ZuzannaMOS Dąbrowa Górnicza1:26.8937540.8346.06
31.Podsiadły AgataGOS Raszyn1:27.8736341.3446.53
32.Majewska MatyldaJuvenia Białystok1:27.9536241.6346.32
33.Roman MagdalenaIKS Konstancin1:28.3335742.8445.49
Solska ZuzannaGOS Raszyn1:28.3335741.4946.84
35.Kruzerowska AdaMKS Trójka Łódź1:28.4535641.2347.22
36.Krawczyk JowitaPolonez Wyszków1:28.4835541.1747.31
37.Krótki MagdalenaAligator Gorzyce1:28.5235541.7546.77
38.Rygiel JuliaMOSiR Wodnik Krosno1:28.6235442.2146.41
39.Wesołowska AgataWodnik Bielsk Podlaski1:28.6635341.8846.78
40.Witkowska AnastazjaORKA Ciechanów1:28.8035240.7948.01
41.Waszczuk PolaSkalar Warszawa1:28.8435142.4646.38
42.Czaplicka AleksandraOchota Warszawa1:28.9635040.8748.09
43.Stępak WeronikaSMS Galicja Kraków1:29.0134941.6747.34
44.Zając-Więckowska JuliaWodnik Siemianowice Śl.1:29.2334641.7247.51
45.Skudlik MartaMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:29.2834643.4145.87
46.Kożuch PaulinaVictoria Kozy1:29.5434342.2947.25
47.Ozdoba OliwiaKSZO Ostrowiec Św.1:29.7534043.0246.73
Bujak MariaSKARPA Lublin1:29.7534044.3645.39
49.Kałuża PatrycjaAquatica Pawłowice1:29.9333841.6148.32
50.Kaczkowska AnnaSkalar Warszawa1:30.2033542.5647.64
51.Rogowska PaulinaJuvenia Białystok1:31.1232543.8647.26
52.Mikołajczyk JuliaUKS 190 Łódź1:31.2732442.5748.70
53.Chańko DominikaJuvenia Białystok1:31.5632142.9648.60
54.Staniszewska MarylaSMS Galicja Kraków1:31.8131844.1047.71
55.Kowalewska NadiaG-8 Bielany W-wa1:31.9231743.8848.04
56.Dalke AgataUrsynów Warszawa1:31.9731643.9348.04
57.Szadkowska AleksandraUrsynów Warszawa1:32.3731243.9248.45
58.Kiełbasa PaulinaVictoria Radom1:32.4131243.6448.77
59.Borzymek JuliaPolonez Wyszków1:32.5231143.6448.88
60.Prus FlorentynaMeduza Pajęczno1:32.6231043.3649.26
61.Furtak BeataMUKS Lider Chełm1:32.9230743.9348.99
62.Hołubiec KlaudiaSKARPA Lublin1:33.0330645.1847.85
63.Kuczyńska NikolinaWodnik Bielsk Podlaski1:33.0630542.5950.47
64.Mazurek GabrielaKorona Kraków1:33.1030543.3449.76
65.Redzimska WiktoriaWodnik Siemianowice Śl.1:33.3430344.0949.25
66.Polak NataliaJasień Sucha Beskidzka1:33.4530244.0249.43
67.Rogala JustynaMOS Dąbrowa Górnicza1:33.4830143.9249.56
Sieja OliwiaMOSM Tychy1:33.4830144.1749.31
69.Bacik LauraÓSEMKA Oświęcim1:33.7229943.9949.73
70.Jakubowicz JuliaUKS 190 Łódź1:33.9329744.7149.22
71.Bucoń MagdalenaFALA Kraśnik1:34.8528844.0450.81
72.Wójcik GabrielaVictoria Józefów1:35.2828443.7751.51
73.Bielińska KlaraBUKS Warszawa1:35.5828245.6949.89
74.Łakwa ZuzannaMOSM Tychy1:35.7028145.9249.78
75.Wąsik AnnaKorona Kraków1:36.0027846.7149.29
76.Gwóźdź AleksandraBarakuda Starachowice1:36.3927545.2851.11
77.Szybalska ZofiaSolne Miasto Wieliczka1:36.8527145.3251.53
78.Tawrel MajaŻoliborz Warszawa1:37.1926845.9751.22
79.Schmidt ZuzannaGOS Raszyn1:37.8626345.4552.41
80.Skórka MajaMOS Dąbrowa Górnicza1:38.6725647.7350.94
81.Kowalewska NataliaOlimpijczyk Suwałki1:39.0425347.2251.82
82.Koczur WiktoriaVictoria Kozy1:39.0725347.0552.02
83.Kusy RoksanaMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:39.5025049.0350.47
84.Łezka AleksandraPolonez Wyszków1:39.5325047.1652.37
85.Skwara ZuzannaFALA Kraśnik1:39.8724748.2151.66
86.Jura KingaMeduza Pajęczno1:40.3024446.5753.73
87.Buzek EmiliaSiKReT Gliwice1:40.3624347.6852.68
88.Godlewska NataliaORKA Ciechanów1:41.0623849.2051.86
89.Marucha JuliaMOSM Tychy1:42.3123048.7453.57
90.Szymańska DominikaBUKS Warszawa1:43.9921949.1854.81
91.Gajdzik RoxanaAquatica Pawłowice1:44.1321849.2454.89
92.Pająk JuliaKSZO Ostrowiec Św.1:46.2620549.6156.65
DYSKW.Bochenek AnnaSkalar Warszawa
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 4
28-06-2014
Chłopców, 100m klasyczny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:06.90
1:11.42
Tokarski Krzysztof
Treliński Bartosz
VIRAC
ORJED
Oświęcim
Oświęcim
19-12-2009
21-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Gębczyk ŁukaszVictoria Radom1:12.1645734.7437.42
2.Sobiecki JakubG-8 Bielany W-wa1:14.4241734.7939.63
3.Woźniak ŁukaszJordan Kraków1:16.1039035.2340.87
4.Czuba MarcinWisła Puławy1:16.3038736.4439.86
5.Grzywacz OliwerKP MZOS Płock1:16.5538336.6839.87
6.Sawicki OskarPolonia Warszawa1:16.5638336.7639.80
7.Uryga BartłomiejAquatica Pawłowice1:18.0636136.2541.81
8.Kucza BenjaminAligator Gorzyce1:18.1935937.4740.72
9.Karnik KacperVictoria Radom1:18.6535337.2641.39
10.Wardawa FilipPingwiny Warszawa1:18.7335236.7142.02
11.Krzywnicki AdrianORKA Ciechanów1:18.7935136.8741.92
12.Krautsztrung WitoldUKS 190 Łódź1:18.9035036.8042.10
13.Batko KarolSMS Galicja Kraków1:19.0834736.4742.61
14.Sadlik BartłomiejÓSEMKA Oświęcim1:19.3534436.6942.66
15.Skowron PatrykKorona-Swim Kielce1:19.3734337.2942.08
16.Kowol TymoteuszMOSM Tychy1:19.4834237.0942.39
17.Galicki BartekBUKS Warszawa1:20.1933336.7743.42
18.Czyżewski JakubPiątka Konstantynów Ł.1:20.6032838.4942.11
19.Marecki OskarMOTYL Stalowa Wola1:20.6332837.7142.92
20.Wyszyński AleksanderPolonez Wyszków1:21.1132239.3441.77
21.Dłużniewski DawidORKA Ciechanów1:21.9331239.2442.69
22.Kamyk JakubÓSEMKA Oświęcim1:22.4030739.8542.55
23.Kołodziejski FilipBUKS Warszawa1:22.4730638.1544.32
24.Wolnicki JakubSMS Galicja Kraków1:22.5530539.4443.11
25.Pokrywka HubertMOTYL Stalowa Wola1:22.6230438.2644.36
26.Daczkowski PatrykPingwiny Warszawa1:23.0730039.4443.63
27.Szpak KacperVictoria Radom1:23.5629439.2944.27
28.Gliński PiotrŻoliborz Warszawa1:23.9029139.8644.04
29.Lisieński WojciechWodnik Siemianowice Śl.1:23.9929039.7044.29
Smolczewski IgorNAWA Skierniewice1:23.9929039.9444.05
31.Szubert KrzysztofMOSM Tychy1:24.0129039.9444.07
32.Ścieszko MateuszMKS Trójka Łódź1:24.0428939.6744.37
33.Bukowski OskarSKARPA Lublin1:24.2128739.7544.46
34.Pawlak RafałPingwiny Warszawa1:24.2328739.9244.31
35.Tuchowski MikołajBarakuda Starachowice1:24.3328639.4044.93
36.Jąkalski WojciechVictoria Kozy1:24.3528639.5344.82
37.Muc FilipMOS Dąbrowa Górnicza1:24.8928140.0044.89
38.Polaszyk RadosławG-8 Bielany W-wa1:24.9828040.0744.91
39.Mosoń SamuelH2O Jastrzębie1:25.2927739.8845.41
40.Wiszniewski JakubPolonia Warszawa1:25.3327640.4244.91
41.Filipiuk MaciejSKARPA Lublin1:25.6127440.8344.78
42.Komendarek MikołajDWÓJKA Sochaczew1:25.6327339.4646.17
43.Fronc JakubBarracuda Białystok1:25.6527340.1745.48
44.Kasprzak MateuszVictoria Radom1:25.8227240.2145.61
45.Rohulin BogdanG-8 Bielany W-wa1:26.0826940.1245.96
46.Wosiek DawidKSZO Ostrowiec Św.1:26.0926940.8345.26
47.Sac SebastianJuvenia Białystok1:26.2626741.3044.96
Pająk MikołajJasień Sucha Beskidzka1:26.2626740.8445.42
49.Michalak JacekKapry-Armexim Pruszków1:26.3526740.5445.81
50.Wróblewski JakubOlimpijczyk Suwałki1:26.7026339.4847.22
51.Gardocki SzymonJuvenia Białystok1:26.7526340.4046.35
52.Niedojad AleksyDelfinek Bytom1:27.0026141.0745.93
53.Mielniczuk BartoszPolonia Warszawa1:27.0626041.7545.31
54.Cempla JakubNKP Bielsko Biała1:27.1226041.2245.90
55.Szklarz WiktorMOSM Tychy1:27.4125741.9745.44
56.Koczur MichałJasień Sucha Beskidzka1:27.4225741.0646.36
57.Depta KajetanPolonez Wyszków1:27.8025441.6446.16
58.Syska MiłoszMKS Trójka Łódź1:27.9625241.7546.21
59.Kłubko PawełSPARTA Biłgoraj1:28.2325041.9046.33
60.Nowak AleksanderNAWA Skierniewice1:28.5324742.5945.94
61.Wronowski IgorOlimpijczyk Suwałki1:28.8324543.2045.63
62.Woźniak KamilWisła Puławy1:29.4024043.0046.40
63.Rejniak MateuszORKA Ciechanów1:29.5723940.8348.74
64.Kucharski JakubPiątka Konstantynów Ł.1:30.0923543.1346.96
65.Dudziński JakubMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:30.1423442.3147.83
66.Krasnodębski AndrzejŻoliborz Warszawa1:30.3823243.1547.23
67.Jasto MateuszTKKF Szczygłowice1:30.5323142.9147.62
68.Napierała KrystianMOS Dąbrowa Górnicza1:30.5423144.1346.41
69.Piotrowski NatanH2O Jastrzębie1:31.2122643.7447.47
70.Darocha PawełKSZO Ostrowiec Św.1:32.0222041.4250.60
71.Wardak MichałUrsynów Warszawa1:32.4321743.9548.48
72.Pawlicki MateuszVictoria Kozy1:32.6221643.9048.72
73.Wesołowski JacekWodnik Bielsk Podlaski1:33.4121042.0751.34
74.Sasak AndrzejKSZO Ostrowiec Św.1:33.4721044.4948.98
75.Jóźwiak MaksymilianKapry-Armexim Pruszków1:33.5920945.9547.64
76.Wygadańczuk PatrykMUKS Lider Chełm1:33.9520743.7550.20
77.Garlicki PatrykPSP Swim Płock1:34.4920345.7048.79
78.Ściseł OlafKapry-Armexim Pruszków1:34.6820245.0849.60
79.Pawula KlaudiuszMOS Dąbrowa Górnicza1:34.9520045.2049.75
80.Kowalczyk JakubORKA Ciechanów1:35.1519943.4851.67
81.Ptak FilipMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:36.0019444.7751.23
82.Biernat MaciejMKS Trójka Łódź1:36.0819345.2550.83
83.Szulierz MichałMUKS Lider Chełm1:38.7917846.9551.84
84.Wiktorowski PiotrMOS Dąbrowa Górnicza1:39.3817547.0852.30
85.Wojtyński AdamOstrobramska Warszawa1:40.1517146.8453.31
86.Grelewski WojciechMKS Trójka Łódź1:40.1717147.6452.53
87.Nowak MaksymilianUKS 307 Warszawa1:42.7515847.3055.45
88.Libera DanielNAWA Skierniewice1:45.7514552.3353.42
89.Kowalczuk MichałMUKS Lider Chełm1:53.8911651.331:02.56
DYSKW.Niedźwiedzki AlbertUrsynów Warszawa
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 5
28-06-2014
Dziewcząt, 200m grzbietowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:16.85
2:24.60
Cieślak Joanna
Kilijańska Donata
WAPOZ
KSOST
Zielona Góra
Saint Dizier (FRA)
31-12-2009
15-11-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Wiśniewska OliwiaGórnik Sosnowiec2:25.7955834.0236.9337.8536.99
2.Pogorzelska LauraSMS Galicja Kraków2:27.5253834.5137.6038.4137.00
3.Nita DariaKorona Kraków2:28.7152534.9337.4738.6237.69
4.Ulicka AlicjaDWÓJKA Sochaczew2:28.8452434.0837.3639.3338.07
5.Gondek WiktoriaMOTYL Stalowa Wola2:30.2550935.9638.5239.2936.48
6.Kossakowska DominikaSiKReT Gliwice2:31.1150134.9638.4539.4738.23
7.Żekało JuliaBarracuda Białystok2:33.8447435.8439.4739.6538.88
8.Mularczyk PaulinaOchota Warszawa2:34.1347234.6939.6341.4938.32
9.Musioł NataliaAligator Gorzyce2:34.2247136.9739.9839.9937.28
10.Zych NataliaUKS 51 Lublin2:34.6146736.5039.0240.1338.96
11.Grąz GabrielaMOTYL Stalowa Wola2:34.6846735.3238.8741.0439.45
12.Skowronek ZuzannaUKS 51 Lublin2:34.7146636.7640.0139.8338.11
13.Kordala MonikaUKS SP 149 Łódź2:35.1146336.2738.9940.5839.27
14.Ostrowska KamilaAligator Gorzyce2:35.6845836.9939.5340.0939.07
15.Skrzos AgataG-8 Bielany W-wa2:35.8445636.4739.3940.4739.51
16.Janusz EwaSMS Galicja Kraków2:35.9745536.3739.8740.6439.09
17.Kwitowska NataliaVictoria Józefów2:36.5145136.9239.6740.3539.57
18.Piskorz AleksandraWodnik Siemianowice Śl.2:38.3843536.6539.7841.1040.85
19.Woźniak ZofiaUKS 307 Warszawa2:38.6643236.4040.0141.4640.79
20.Mikołajczyk JuliaUKS 190 Łódź2:38.7443237.3940.1741.0640.12
21.Sokół ZuzannaIKS Konstancin2:38.9543035.9340.3541.5341.14
22.Węcka MichalinaDelfinek Bytom2:39.2342837.0640.8441.3839.95
23.Peplak AleksandraJedynka Ożarów Maz2:40.9141538.6541.2941.8739.10
24.Petelska JuliaJuvenia Białystok2:40.9341438.7740.8840.9440.34
25.Soliwoda JuliaNAWA Skierniewice2:41.3141137.2641.0641.9741.02
26.Niewiadomska WiktoriaPSP Swim Płock2:41.4341138.2040.7642.2440.23
27.Działkowska NataliaNKP Bielsko Biała2:41.5940936.1041.0743.0441.38
28.Albayrak JuliaGOS Raszyn2:41.6640938.0642.1741.1240.31
29.Gołębiewska DominikaUrsynów Warszawa2:41.8840737.3241.2842.4240.86
30.Witkowska AnastazjaORKA Ciechanów2:42.0940638.0541.3142.7839.95
31.Durkiewicz KamilaPiątka Konstantynów Ł.2:42.2140537.6141.1042.1941.31
32.Grzybek AlicjaFoka Sandomierz2:42.2640438.9241.0942.0540.20
33.Osińska WiktoriaUKS SP 149 Łódź2:42.4340337.3943.5542.7738.72
34.Regulska NastazjaUrsynów Warszawa2:43.3539637.6441.3942.2242.10
35.Jakowicka AleksandraBarracuda Białystok2:43.4939538.2540.8541.8542.54
36.Wojtanek WiktoriaKapry-Armexim Pruszków2:43.8439339.5040.9442.2841.12
37.Kaleta OliwiaŻoliborz Warszawa2:43.9139238.5442.0142.7440.62
38.Kałucka NataliaMKS Trójka Łódź2:44.3738937.8740.8241.8743.81
39.Bator AleksandraÓSEMKA Oświęcim2:45.1738338.2742.0542.8442.01
40.Stępak WeronikaSMS Galicja Kraków2:45.6038040.0541.8542.1941.51
41.Czech WiktoriaMOSiR Wodnik Krosno2:45.8637938.8442.8342.9141.28
42.Kwiatkowska ZofiaWodnik Bielsk Podlaski2:46.6837338.7342.4044.2141.34
43.Gabryś LauraSiKReT Gliwice2:46.7637239.7142.7543.4540.85
44.Berent MartaŻoliborz Warszawa2:46.7937238.9843.1343.1841.50
45.Olszańska MartynaWodnik Bielsk Podlaski2:47.1737039.5442.8443.9440.85
46.Żurawska SabinaÓSEMKA Oświęcim2:47.5436738.1942.2944.1742.89
47.Hałka WiktoriaSPARTA Biłgoraj2:47.7936639.0242.9643.5842.23
48.Augustyniak MartynaJuvenia Białystok2:47.9636439.9143.0343.1341.89
49.Baka-Borkowska WeronikaOchota Warszawa2:48.0436439.4542.3343.4842.78
50.Burakowska WiktoriaMKP Bobry Dębica2:48.5736138.9743.3044.1942.11
51.Spruś MartaPark Wodny Tarnowskie G2:49.1435740.7543.1343.3641.90
52.Redzimska WiktoriaWodnik Siemianowice Śl.2:49.2135639.8243.6244.5041.27
53.Brożek AleksandraMOSM Tychy2:49.6135438.8942.8744.5743.28
54.Niemywska KingaMKS Piaseczno2:49.6635440.2843.5644.1341.69
55.Czypionka AnnaMOSM Tychy2:50.3235038.5943.6944.9643.08
56.Stępińska NataliaKorona Kraków2:50.3634940.5543.2744.3942.15
57.Winiarska IzabelaOchota Warszawa2:51.5534241.1743.8744.7441.77
58.Garnys PatrycjaUKS 190 Łódź2:51.5834240.0144.2945.2542.03
59.Świderska BarbaraPingwiny Warszawa2:51.6234241.2043.6044.0642.76
60.Kożuch PaulinaVictoria Kozy2:51.7434138.6943.9645.4243.67
61.Błaszczyk KlaudiaPolonia Warszawa2:51.8334039.4943.0844.9844.28
62.Jackiewicz DominikaPolonez Wyszków2:51.9434039.2844.7746.7641.13
63.Marcinkiewicz MartaPSP Swim Płock2:52.6333640.6043.9344.9443.16
64.Filipiak KatarzynaMKS Trójka Łódź2:53.2533241.1344.2744.9142.94
65.Golonko AleksandraŻoliborz Warszawa2:53.5033142.3544.5944.1842.38
66.Skórka JuliaMOS Dąbrowa Górnicza2:53.7732940.6943.9044.8044.38
67.Wicha KarolinaKSZO Ostrowiec Św.2:55.4532040.7545.5845.5743.55
68.Rogala JustynaMOS Dąbrowa Górnicza2:56.3931541.3244.4045.5945.08
69.Jura KingaMeduza Pajęczno2:56.6131341.4345.1745.9644.05
70.Kolczyńska HelenaKapry-Armexim Pruszków2:56.7131341.3545.9146.0243.43
71.Pianko WiktoriaOlimpijczyk Suwałki2:57.0531139.1043.4448.0446.47
72.Borowiec WeronikaMUKS Lider Chełm2:57.2831041.7844.8345.7544.92
73.Bujak MariaSKARPA Lublin2:57.5730842.1046.5846.8342.06
74.Mańdok KlaudiaNKP Bielsko Biała2:58.4730441.8446.7446.4343.46
75.Kabańska NicolMOS Dąbrowa Górnicza2:58.9130142.1345.7646.2044.82
76.Imińska AgnieszkaUrsynów Warszawa2:58.9630141.1745.1245.9846.69
77.Kruzerowska AdaMKS Trójka Łódź3:00.1529542.0746.3047.9943.79
78.Rałowska JuliaOstrobramska Warszawa3:00.3429442.9146.0746.7244.64
79.Koczur WiktoriaVictoria Kozy3:00.6029343.4246.0046.8444.34
80.Ferenc ZuzannaOlimpijczyk Suwałki3:00.6729342.2146.3847.0745.01
81.Kowalewska NataliaOlimpijczyk Suwałki3:01.2329042.0945.6947.1446.31
82.Wójcik GabrielaVictoria Józefów3:01.4528943.1446.8947.1844.24
83.Żółkowska AnnaSKARPA Lublin3:02.2928543.3446.9847.1744.80
84.Kamut JuliaOstrobramska Warszawa3:02.3628541.8948.1048.6243.75
85.Czaplicka AleksandraOchota Warszawa3:02.9728242.1446.5548.6445.64
86.Dzięgiel JuliaKorona Kraków3:03.5527944.8546.7147.4644.53
87.Tymińska RozaliaJuvenia Białystok3:05.4727143.0447.1848.4346.82
88.Kałek KarolinaG-8 Bielany W-wa3:07.9926042.1948.1949.3348.28
89.Rygiel JuliaMOSiR Wodnik Krosno3:08.0226044.2047.1949.1147.52
90.Bugajska MajaORKA Ciechanów3:08.7025745.4049.9848.8744.45
91.Czerniawska WeronikaSKARPA Lublin3:09.5325444.5949.0950.1845.67
92.Godlewska NataliaORKA Ciechanów3:09.6425344.6049.0650.5245.46
93.Skórka MajaMOS Dąbrowa Górnicza3:11.6824545.6149.5649.3747.14
94.Gajdzik RoxanaAquatica Pawłowice3:20.8721347.8751.5452.4149.05
95.Tatarska JuliaBUKS Warszawa3:26.9619546.3751.8454.3754.38
96.Szymańska DominikaBUKS Warszawa3:43.8915451.8155.8959.2556.94
DYSKW.Kuśmierczyk WeronikaBarakuda Starachowice
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Augustyniak MichalinaMOSM Tychy
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
NIE UK.Jackiewicz KlaudiaPolonez Wyszków
NIE UK.Domańska ZuzannaG-8 Bielany W-wa


<< TOP >>
Konkurencja 6
28-06-2014
Chłopców, 200m grzbietowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:09.60
2:19.68
Ciężkowski Dominik
Gotszling Dawid
JOKRA
BASTA
Oświęcim
Ostrowiec Św.
18-12-2009
29-03-2014

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Karolczak JanBUKS Warszawa2:13.5850130.4833.4434.7634.90
2.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków2:16.4647031.7934.8635.7134.10
3.Gotszling DawidBarakuda Starachowice2:17.8145632.0834.9036.3634.47
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
4.Kotwica BartoszKP AVIA Świdnik2:17.8945531.6035.9636.7533.58
5.Elgalal SamiUKS SP 149 Łódź2:23.2940633.3437.0037.5735.38
6.Malec MikołajIKAR Mielec2:26.3738034.5836.9938.3336.47
7.Galicki BartekBUKS Warszawa2:27.4337232.5337.5039.0638.34
8.Szmytke JakubŻoliborz Warszawa2:28.7436334.4637.2538.7238.31
9.Warmiak TymoteuszVictoria Radom2:29.8135534.1337.4739.2938.92
10.Batko KarolSMS Galicja Kraków2:30.7534836.0139.1639.7635.82
11.Wrzesiński JakubUKS 190 Łódź2:32.3933735.5539.1040.0437.70
12.Brodowski KrzysztofDelfin Tarnobrzeg2:33.7132837.2039.6439.7237.15
13.Łysek MaciejSMS Galicja Kraków2:33.8432836.1139.5140.2138.01
14.Kowalski KacperUrsynów Warszawa2:33.9432735.8838.6740.0239.37
15.Mosoń PiotrH2O Jastrzębie2:34.0032735.7038.4839.7640.06
16.Suchański PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G2:34.7932237.6939.6339.3138.16
17.Borsuk ŁukaszFALA Kraśnik2:36.0031436.8240.1941.4837.51
18.Dłużniewski DawidORKA Ciechanów2:36.1331336.7040.3540.6938.39
19.Marecki OskarMOTYL Stalowa Wola2:36.2831336.9639.5440.5039.28
20.Zubik StanisławPolonia Warszawa2:36.5731137.1339.6440.9038.90
21.Małaśnicki JanŻoliborz Warszawa2:37.0430835.9439.8441.1340.13
22.Czyżewski JakubPiątka Konstantynów Ł.2:37.1430736.2840.3140.7739.78
Piekarski ErykG-8 Bielany W-wa2:37.1430736.6739.6740.5640.24
24.Haba JakubKSZO Ostrowiec Św.2:37.4430636.7639.6040.5940.49
25.Raczkowski KrzysztofSolne Miasto Wieliczka2:37.6730438.1240.6341.4337.49
26.Ścieszko MateuszMKS Trójka Łódź2:38.2930137.5140.2241.1939.37
27.Wiszniewski JakubPolonia Warszawa2:38.3830037.2040.1940.6740.32
28.Biernat KacperVictoria Radom2:39.2829536.6140.4841.8840.31
29.Janik JakubÓSEMKA Oświęcim2:40.0529136.8241.6241.5640.05
30.Hencner WojciechMOSM Tychy2:40.4428938.3340.6742.0539.39
31.Wygadańczuk PatrykMUKS Lider Chełm2:40.5428837.8540.6841.9840.03
32.Parszewski PatrykKorona Kraków2:41.1228538.5841.9341.8538.76
33.Dziki MaciejG-8 Bielany W-wa2:41.9028137.4940.9542.2741.19
34.Skubisz ArturSPARTA Biłgoraj2:41.9528138.4741.3241.6140.55
35.Cempla JakubNKP Bielsko Biała2:42.0928037.3241.0043.0040.77
36.Krzymański KajetanUrsynów Warszawa2:42.2827937.8340.6743.2340.55
37.Marszałek KacperMKP Bobry Dębica2:42.3427937.6341.2842.3741.06
38.Koncki BartłomiejWisła Puławy2:42.8627639.5642.2841.8839.14
39.Darocha PawełKSZO Ostrowiec Św.2:43.1227537.1240.7743.0642.17
Szczesny HubertPolonez Wyszków2:43.1227537.5141.5041.8542.26
41.Topolski JakubMOTYL Stalowa Wola2:43.2627438.1442.2441.6041.28
42.Fajkowski PiotrUKS 55 Łódź2:43.4527337.4444.0641.0540.90
43.Czerwiński ŁukaszJagiellonka Warszawa2:43.5527339.3741.3041.6241.26
44.Badura MichałVictoria Kozy2:44.4026839.0641.9541.9441.45
45.Stefanowski DawidNAWA Skierniewice2:44.4126838.8442.1242.4840.97
46.Jaroszewski JakubŻoliborz Warszawa2:44.9726639.0742.2742.6041.03
47.Kamyk JakubÓSEMKA Oświęcim2:46.0226139.3241.7043.0441.96
48.Polaszyk RadosławG-8 Bielany W-wa2:46.0726038.9341.8943.2542.00
49.Rejniak MateuszORKA Ciechanów2:47.1825540.7743.8043.0339.58
50.Rogozinski KrzysztofKSZO Ostrowiec Św.2:47.2825538.9743.2743.8641.18
51.Wołoszyn RomanMOS Dąbrowa Górnicza2:47.3225540.6943.3144.0639.26
52.Sac SebastianJuvenia Białystok2:47.7725340.0243.0043.2341.52
53.Mosoń SamuelH2O Jastrzębie2:47.9125239.2042.0643.4643.19
54.Masłowski HubertBarracuda Białystok2:48.6924838.4543.8944.6941.66
55.Gębicki FilipMUKS Lider Chełm2:48.9424738.6742.6144.7442.92
56.Cielecki KacperAquatica Pawłowice2:48.9724740.1043.8143.6441.42
Syska MiłoszMKS Trójka Łódź2:48.9724741.1143.1443.8040.92
58.Grobel JakubG-8 Bielany W-wa2:49.0024739.7543.7544.0541.45
59.Kowalczyk JakubORKA Ciechanów2:50.1324240.1744.6343.5241.81
60.Kasprzak MateuszVictoria Radom2:50.3724139.4444.1744.8341.93
61.Sinkiewicz PawełOlimpijczyk Suwałki2:50.4924140.6042.6644.5342.70
62.Kuźniak MateuszŻoliborz Warszawa2:50.6024039.9143.5744.1442.98
63.Pasierbiewicz DominikWisła Puławy2:50.9223940.2143.3544.7742.59
64.Markuszewski KacperJuvenia Białystok2:51.0123840.9144.4943.7741.84
65.Pawlicki MateuszVictoria Kozy2:51.0823840.5343.5944.1742.79
66.Ochman MichałPark Wodny Tarnowskie G2:51.3323741.5743.3244.1342.31
67.Pytkowski IgorIKS Konstancin2:51.7823540.3144.6943.7443.04
68.Lisieński WojciechWodnik Siemianowice Śl.2:52.4023340.4844.1244.7343.07
69.Kucharski MaciejMKS Piaseczno2:53.3522941.7544.7443.9642.90
70.Augustynowicz MichałJuvenia Białystok2:53.9722640.9944.1744.6644.15
71.Stefanek AdamVictoria Józefów2:56.9021542.271:31.60
72.Dereziński SzymonMKS Piaseczno2:57.8421246.6245.61
73.Żubrowski CezaryPolonia Warszawa2:58.9920842.7445.5245.4445.29
74.Filipiuk MaciejSKARPA Lublin3:00.0020444.1145.6946.1044.10
75.Banach BartłomiejKorona-Swim Kielce3:00.1320441.6245.0547.1946.27
76.Kędziora AdamKorona-Swim Kielce3:00.7220240.5345.1448.3346.72
77.Kalinowski JakubJuvenia Białystok3:03.1619443.2646.6546.8646.39
78.Napierała KrystianMOS Dąbrowa Górnicza3:18.6015247.8950.29
DYSKW.Suszek PiotrSKARPA Lublin
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 7
28-06-2014
Dziewcząt, 400m dowolny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
4:24.58
4:35.47
Anczykowska Joanna
Wołoszyn Sonia
WAPOZ
KSOST
Poznań
Saint Dizier (FRA)
28-11-1991
15-11-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.100m200m300m400m
1.Bura DominikaAligator Gorzyce4:41.005831:09.511:13.271:10.221:08.00
2.Wiśniewska OliwiaGórnik Sosnowiec4:42.425751:08.221:12.371:11.481:10.35
3.Nita DariaKorona Kraków4:44.585621:08.941:12.591:12.181:10.87
4.Bochenek AnnaSkalar Warszawa4:45.495561:09.691:13.251:12.021:10.53
5.Wołek OliwiaKSZO Ostrowiec Św.4:48.085411:08.661:12.871:13.961:12.59
6.Mazurkiewicz BarbaraIKS Konstancin4:48.725381:08.921:13.811:14.261:11.73
7.Musioł NataliaAligator Gorzyce4:51.535221:10.831:15.391:14.071:11.24
8.Zaborowicz JuliaGórnik Sosnowiec4:51.585221:10.091:15.031:13.961:12.50
9.Litwin AndreaIKAR Mielec4:55.775001:09.141:16.321:17.031:13.28
10.Piechota KarolinaUKS 190 Łódź4:55.924991:09.991:16.131:15.381:14.42
11.Cieślar ZuzannaSMS Galicja Kraków4:58.014891:10.611:16.551:17.191:13.66
12.Sokół ZuzannaIKS Konstancin4:58.304871:09.951:16.421:16.921:15.01
13.Serafin MagdalenaJordan Kraków4:59.924801:09.641:16.951:17.821:15.51
14.Żekało JuliaBarracuda Białystok5:00.074791:10.811:17.651:17.431:14.18
15.Sito MariaAligator Gorzyce5:00.304781:10.371:17.181:17.101:15.65
16.Cochór IzabelaOstrobramska Warszawa5:00.864751:09.091:16.271:18.131:17.37
17.Michniewska AnnaG-8 Bielany W-wa5:01.754711:12.331:17.091:16.751:15.58
18.Janusz EwaSMS Galicja Kraków5:01.984701:10.551:17.691:17.961:15.78
19.Osińska WiktoriaUKS SP 149 Łódź5:02.044701:11.641:17.611:18.581:14.21
20.Kaczkowska AnnaSkalar Warszawa5:02.704671:12.711:17.011:16.991:15.99
21.Dmitroca JuliaJedynka Ożarów Maz5:03.534631:12.071:17.651:17.511:16.30
22.Soja MałgorzataG-8 Bielany W-wa5:03.674621:12.241:17.731:17.681:16.02
23.Oleksy AleksandraMKS Piaseczno5:04.204601:11.331:19.011:18.831:15.03
24.Kałucka NataliaMKS Trójka Łódź5:04.734571:12.371:18.931:18.271:15.16
25.Kordala MonikaUKS SP 149 Łódź5:05.194551:10.911:18.981:18.961:16.34
26.Peplak JuliaJedynka Ożarów Maz5:05.254551:12.681:18.761:18.491:15.32
27.Balcer JuliaUKS 190 Łódź5:06.284501:15.201:17.381:19.221:14.48
28.Regulska NastazjaUrsynów Warszawa5:07.924431:10.961:19.771:20.831:16.36
29.Węcka MichalinaDelfinek Bytom5:08.134421:12.381:20.421:19.391:15.94
30.Kowalewska NadiaG-8 Bielany W-wa5:08.904391:13.931:18.681:18.841:17.45
31.Soliwoda JuliaNAWA Skierniewice5:09.514361:13.511:18.951:17.611:19.44
32.Ulicka AlicjaDWÓJKA Sochaczew5:09.584361:10.391:18.881:21.021:19.29
33.Tobiasz AnnaVictoria Józefów5:09.634361:11.321:20.021:21.501:16.79
34.Augustyniak MartynaJuvenia Białystok5:09.804351:15.531:18.561:18.821:16.89
35.Jakowicka AleksandraBarracuda Białystok5:11.014301:14.011:19.601:19.871:17.53
36.Biegała KlaudiaMKS Trójka Łódź5:11.634281:13.631:20.501:20.721:16.78
37.Solska ZuzannaGOS Raszyn5:11.644271:14.651:19.341:20.711:16.94
38.Czornik JuliaDelfinek Bytom5:12.254251:12.451:19.601:21.801:18.40
39.Grzybek AlicjaFoka Sandomierz5:12.774231:14.591:19.941:20.041:18.20
40.Wojtanek WiktoriaKapry-Armexim Pruszków5:12.974221:15.361:19.761:21.121:16.73
41.Wicha KarolinaKSZO Ostrowiec Św.5:13.074221:13.091:20.111:20.991:18.88
42.Grąz GabrielaMOTYL Stalowa Wola5:13.464201:12.791:19.931:21.611:19.13
43.Jędrych JuliaŻoliborz Warszawa5:15.834111:14.221:21.051:21.031:19.53
44.Olszańska MartynaWodnik Bielsk Podlaski5:15.884101:15.281:20.131:22.651:17.82
45.Albayrak JuliaGOS Raszyn5:16.004101:18.191:21.761:18.771:17.28
46.Kowalczuk WiktoriaJuvenia Białystok5:16.634081:13.081:20.181:21.881:21.49
47.Czoch InesJagiellonka Warszawa5:17.934031:15.951:21.061:21.961:18.96
48.Skrzypek PaulinaMOTYL Stalowa Wola5:18.094021:15.341:21.581:22.041:19.13
49.Roman MagdalenaIKS Konstancin5:18.154021:13.481:21.761:23.021:19.89
50.Peplak AleksandraJedynka Ożarów Maz5:18.254011:15.221:20.521:21.611:20.90
51.Petelska JuliaJuvenia Białystok5:18.264011:15.571:21.821:22.171:18.70
52.Sidorczuk ToskaPingwiny Warszawa5:18.334011:14.101:20.701:23.321:20.21
53.Hałka WiktoriaSPARTA Biłgoraj5:18.434011:15.101:21.281:21.821:20.23
54.Sajnaga KingaWisła Puławy5:18.614001:15.351:22.071:22.091:19.10
55.Żółkowska AnnaSKARPA Lublin5:19.293971:13.831:22.331:22.971:20.16
56.Kaleta OliwiaŻoliborz Warszawa5:19.353971:16.091:22.131:22.241:18.89
57.Baka-Borkowska WeronikaOchota Warszawa5:19.733961:15.371:20.941:23.131:20.29
58.Czech WiktoriaMOSiR Wodnik Krosno5:19.993951:16.811:22.891:22.211:18.08
59.Augustyniak MichalinaMOSM Tychy5:20.383931:15.701:24.821:22.931:16.93
60.Gajda ZofiaIKS Konstancin5:20.453931:16.381:20.901:21.611:21.56
61.Gazda ZuzannaMOS Dąbrowa Górnicza5:20.963911:16.591:21.901:22.801:19.67
62.Waszczuk PolaSkalar Warszawa5:21.693891:16.461:22.001:22.621:20.61
63.Ciruk JoannaOlimpijczyk Suwałki5:21.953881:16.361:23.201:22.601:19.79
64.Załęska AdriannaORKA Ciechanów5:22.053871:14.661:22.131:22.831:22.43
65.Dębicka GabrielaMOTYL Stalowa Wola5:24.123801:17.191:23.801:22.001:21.13
66.Majewska WeronikaMANTA Kochłowice Ruda Śl.5:24.923771:17.361:22.561:23.171:21.83
67.Filipiak KatarzynaMKS Trójka Łódź5:25.103761:16.191:24.071:24.341:20.50
68.Mazik MariaMeduza Pajęczno5:25.213761:17.161:24.841:25.191:18.02
69.Kuśmierczyk WeronikaBarakuda Starachowice5:25.333761:20.071:23.481:22.851:18.93
70.Mularczyk PaulinaOchota Warszawa5:25.563751:15.161:25.711:23.481:21.21
71.Rałowska JuliaOstrobramska Warszawa5:25.613751:16.241:22.541:24.181:22.65
72.Rogulska MariaŻoliborz Warszawa5:28.263661:18.221:24.321:25.111:20.61
73.Czypionka AnnaMOSM Tychy5:28.663641:15.051:24.461:25.461:23.69
74.Błaszczyk KlaudiaPolonia Warszawa5:29.183631:16.611:24.091:26.371:22.11
75.Mazurek GabrielaKorona Kraków5:29.703611:17.991:24.431:24.451:22.83
76.Garnys PatrycjaUKS 190 Łódź5:31.173561:18.501:25.481:24.791:22.40
77.Podsiadły AgataGOS Raszyn5:32.343521:16.541:24.361:26.081:25.36
78.Gwóźdź AleksandraBarakuda Starachowice5:33.433491:18.571:26.051:25.781:23.03
79.Wąsik AnnaKorona Kraków5:33.663481:19.471:25.021:25.551:23.62
80.Chańko DominikaJuvenia Białystok5:34.133471:18.831:26.751:26.161:22.39
81.Imińska AgnieszkaUrsynów Warszawa5:34.843451:18.091:25.651:26.531:24.57
82.Grabowska WiktoriaUKS 307 Warszawa5:35.803421:20.241:26.071:26.901:22.59
83.Gorzynik AleksandraMOSiR Wodnik Krosno5:36.473401:19.591:25.811:26.091:24.98
84.Gniado MartynaAquatica Pawłowice5:36.843381:19.311:26.221:27.521:23.79
85.Żurawska SabinaÓSEMKA Oświęcim5:37.203371:15.311:26.181:28.081:27.63
86.Kabańska NicolMOS Dąbrowa Górnicza5:37.573361:19.041:27.451:27.701:23.38
87.Pianko WiktoriaOlimpijczyk Suwałki5:38.103351:18.481:25.891:27.901:25.83
88.Bąk JuliaVictoria Józefów5:39.313311:19.031:29.601:24.531:26.15
89.Żak NataliaSolne Miasto Wieliczka5:40.483281:19.391:27.271:27.111:26.71
90.Serafin JuliaJuvenia Białystok5:40.563271:20.901:27.391:26.791:25.48
91.Kuczyńska NikolinaWodnik Bielsk Podlaski5:41.073261:17.561:27.021:29.001:27.49
92.Krymow NataliaKP MZOS Płock5:42.893211:12.151:26.141:31.641:32.96
93.Szybalska ZofiaSolne Miasto Wieliczka5:43.953181:22.141:27.061:28.471:26.28
94.Bielińska KlaraBUKS Warszawa5:44.483161:22.861:29.161:29.091:23.37
95.Bigos DominikaDelfinek Bytom5:44.553161:23.781:29.121:27.901:23.75
96.Bucoń MagdalenaFALA Kraśnik5:45.323141:20.671:27.631:29.531:27.49
97.Fijołek AleksandraMOSM Tychy5:46.093121:22.311:30.461:29.491:23.83
98.Winiarska IzabelaOchota Warszawa5:47.663081:24.131:29.241:28.731:25.56
99.Skiba JoannaBUKS Warszawa5:48.213061:18.141:31.821:31.671:26.58
100.Niemywska KingaMKS Piaseczno5:48.593051:24.071:30.121:29.001:25.40
101.Mańdok KlaudiaNKP Bielsko Biała5:49.473031:19.431:33.181:31.411:25.45
102.Wolska AleksandraBarakuda Starachowice5:52.432951:25.231:30.301:30.111:26.79
103.Tymińska RozaliaJuvenia Białystok5:53.282931:20.991:30.661:31.831:29.80
104.Hołubiec KlaudiaSKARPA Lublin5:53.422931:25.291:29.951:29.091:29.09
105.Majewska MatyldaJuvenia Białystok5:55.222881:23.611:30.071:31.851:29.69
106.Sosnowska MilenaSiKReT Gliwice5:56.842851:21.301:31.481:32.521:31.54
107.Klimczak AgataPiątka Konstantynów Ł.5:58.322811:27.811:33.491:32.211:24.81
108.Prus FlorentynaMeduza Pajęczno5:58.682801:25.011:31.301:30.981:31.39
109.Schmidt ZuzannaGOS Raszyn5:58.902801:23.981:30.231:32.431:32.26
110.Polak NataliaJasień Sucha Beskidzka5:58.982801:20.641:31.941:33.611:32.79
111.Dalke AgataUrsynów Warszawa6:05.352651:24.161:34.341:36.361:30.49
112.Sieja OliwiaMOSM Tychy6:09.442561:26.981:34.661:33.281:34.52
113.Jakubowicz JuliaUKS 190 Łódź6:14.402461:29.591:34.771:35.131:34.91
114.Bacik LauraÓSEMKA Oświęcim6:15.692441:27.221:35.691:37.081:35.70
115.Ferenc ZuzannaOlimpijczyk Suwałki6:18.212391:28.451:37.161:38.701:33.90
116.Kusy RoksanaMANTA Kochłowice Ruda Śl.6:24.822271:25.991:37.191:41.091:40.55
NIE UK.Hojoł AgataSolne Miasto Wieliczka


<< TOP >>
Konkurencja 8
28-06-2014
Chłopców, 400m dowolny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
4:12.91
4:16.57
Bernatowicz Sebastian
Kurant Roger
AQBYD
KSOST
Bydgoszcz
Ostrowiec Św.
22-12-2007
09-12-2007

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.100m200m300m400m
1.Krzykała EmilKP AVIA Świdnik4:24.615161:04.661:08.091:07.411:04.45
2.Gotszling DawidBarakuda Starachowice4:24.985131:01.431:08.681:08.961:05.91
3.Barusiński KordianKorona-Swim Kielce4:27.954971:03.851:07.431:08.501:08.17
4.Karolczak JanBUKS Warszawa4:29.994851:02.181:09.261:10.241:08.31
5.Jemielita OskarORKA Ciechanów4:34.574611:02.811:10.741:10.931:10.09
6.Maj JakubGórnik Sosnowiec4:39.814361:05.671:12.041:12.221:09.88
7.Pająk BartekBUKS Warszawa4:40.074351:05.131:11.931:12.781:10.23
8.Krautsztrung WitoldUKS 190 Łódź4:41.424291:06.021:12.661:12.821:09.92
9.Krzymański KajetanUrsynów Warszawa4:42.674231:07.071:12.601:12.841:10.16
10.Mistakiewicz PatrykUKS 190 Łódź4:42.794221:07.241:12.441:13.271:09.84
11.Wosiek DawidKSZO Ostrowiec Św.4:44.054171:07.491:12.661:12.291:11.61
12.Sacha KamilMOS Dąbrowa Górnicza4:44.394151:05.421:11.941:13.571:13.46
13.Elgalal SamiUKS SP 149 Łódź4:45.134121:10.391:13.991:14.091:06.66
14.Kucza BenjaminAligator Gorzyce4:46.084081:08.491:13.371:12.861:11.36
15.Wójcik PawełSMS Galicja Kraków4:48.573971:09.011:15.061:14.441:10.06
16.Tłomak AndrzejJedynka Ożarów Maz4:49.783921:08.841:14.311:15.281:11.35
17.Świercz SzymonG-8 Bielany W-wa4:50.493901:08.811:13.531:14.521:13.63
18.Haba JakubKSZO Ostrowiec Św.4:53.283791:09.311:14.921:16.121:12.93
19.Zuehlke KajetanKP MZOS Płock4:54.683731:05.981:14.901:17.481:16.32
20.Pokrywka HubertMOTYL Stalowa Wola4:55.153711:08.181:16.821:17.341:12.81
Skubisz ArturSPARTA Biłgoraj4:55.153711:09.431:15.461:16.991:13.27
22.Śmigielski MateuszUKS SP 149 Łódź4:55.413701:10.791:15.111:15.471:14.04
23.Sosna TomaszTKKF Szczygłowice4:56.253671:09.381:15.941:16.671:14.26
24.Szmytke JakubŻoliborz Warszawa4:56.703661:09.881:16.291:17.181:13.35
25.Gęgotek RadosławMOSM Tychy4:56.973651:10.001:16.691:16.911:13.37
26.Paszko MikołajNKP Bielsko Biała4:57.793621:11.901:16.311:16.591:12.99
27.Sadlik BartłomiejÓSEMKA Oświęcim4:58.373591:09.341:17.031:18.151:13.85
28.Pawlik KamilMOSM Tychy4:58.543591:09.441:17.581:17.531:13.99
29.Rohulin BogdanG-8 Bielany W-wa4:59.463561:10.251:16.881:17.481:14.85
30.Czerwiński ŁukaszJagiellonka Warszawa4:59.483551:10.251:17.291:16.881:15.06
31.Malicki HubertKSZO Ostrowiec Św.5:00.553521:13.551:18.021:16.731:12.25
32.Śliwiak KacperVictoria Radom5:01.673481:11.551:18.301:17.871:13.95
33.Lech FilipKP AVIA Świdnik5:01.933471:12.711:16.981:16.861:15.38
34.Koncki BartłomiejWisła Puławy5:02.173461:13.381:17.571:16.641:14.58
35.Rowiński AleksanderMUKP Warszawianka5:03.113431:12.461:18.231:17.941:14.48
36.Pater NorbertKSZO Ostrowiec Św.5:03.423421:12.111:17.951:18.081:15.28
37.Ochman MichałPark Wodny Tarnowskie G5:03.503421:14.611:18.811:17.151:12.93
38.Hencner WojciechMOSM Tychy5:04.163391:11.371:18.321:18.361:16.11
39.Koczur JanSMS Galicja Kraków5:04.423381:14.041:19.191:18.761:12.43
40.Smolczewski IgorNAWA Skierniewice5:05.233361:14.611:17.601:19.131:13.89
41.Masłowski HubertBarracuda Białystok5:05.693341:12.111:19.721:18.511:15.35
42.Wasilewski PawełUKS SP 149 Łódź5:05.983331:09.821:18.021:19.561:18.58
43.Raczkowski KrzysztofSolne Miasto Wieliczka5:06.103331:12.451:18.991:17.891:16.77
44.Krysiak MichałMKS Trójka Łódź5:08.023271:12.811:19.291:19.171:16.75
45.Tarnowski AleksNAWA Skierniewice5:08.823241:13.051:19.011:18.611:18.15
46.Komorowski JanMKS Trójka Łódź5:08.843241:10.351:20.821:20.661:17.01
47.Pudysz ŁukaszMOTYL Stalowa Wola5:09.443221:13.411:20.521:19.921:15.59
48.Gliński PiotrŻoliborz Warszawa5:09.923211:13.091:20.321:20.401:16.11
49.Dziki MaciejG-8 Bielany W-wa5:10.973171:11.361:19.581:21.061:18.97
50.Nowak AleksanderNAWA Skierniewice5:11.043171:15.921:18.941:19.111:17.07
51.Major DanielPark Wodny Tarnowskie G5:11.813151:11.821:19.401:22.051:18.54
52.Krasnodębski AndrzejŻoliborz Warszawa5:12.453131:14.571:20.231:20.771:16.88
53.Bukowski OskarSKARPA Lublin5:13.153111:14.591:20.471:19.091:19.00
54.Wolnicki JakubSMS Galicja Kraków5:13.203111:13.951:23.421:22.081:13.75
55.Krawczyk StanisławŻoliborz Warszawa5:13.233111:13.371:20.121:21.061:18.68
56.Borkowski BartekBUKS Warszawa5:13.373101:12.611:21.631:21.721:17.41
57.Wąsiakowski KamilKP MZOS Płock5:14.143081:12.491:20.441:21.551:19.66
58.Perzankowski MaciejNAWA Skierniewice5:14.393071:15.641:20.621:19.941:18.19
59.Blumski IwoMOSM Tychy5:14.463071:12.551:20.901:20.131:20.88
60.Muc FilipMOS Dąbrowa Górnicza5:14.853061:13.621:22.391:21.191:17.65
61.Cieśla JanUrsynów Warszawa5:14.873061:13.821:20.261:21.521:19.27
62.Sobociński PiotrJuvenia Białystok5:15.963031:12.531:20.591:22.151:20.69
63.Augustynowicz MichałJuvenia Białystok5:17.132991:15.651:20.841:21.911:18.73
64.Pawlak RafałPingwiny Warszawa5:17.962971:11.741:19.321:24.021:22.88
65.Gardocki SzymonJuvenia Białystok5:18.992941:14.541:20.981:22.311:21.16
66.Kuźniak MateuszŻoliborz Warszawa5:19.332931:15.041:22.551:21.661:20.08
67.Dados AleksanderWisła Puławy5:20.492901:15.491:21.681:22.371:20.95
68.Kołodziejski FilipBUKS Warszawa5:25.352771:17.431:24.581:24.051:19.29
69.Nowak MaurycyUKS 307 Warszawa5:25.992761:16.311:23.391:24.451:21.84
70.Lewandowski MateuszMKS Trójka Łódź5:26.332751:11.271:23.561:26.351:25.15
71.Badura MichałVictoria Kozy5:26.652741:13.151:24.921:25.841:22.74
72.Komendarek MikołajDWÓJKA Sochaczew5:27.442721:16.321:25.721:25.511:19.89
Mielniczuk BartoszPolonia Warszawa5:27.442721:15.811:25.211:25.271:21.15
74.Pawlik SzymonTKKF Szczygłowice5:27.792711:19.141:25.251:24.251:19.15
75.Grobel JakubG-8 Bielany W-wa5:27.872711:17.931:25.051:24.271:20.62
76.Niedojad AleksyDelfinek Bytom5:28.342701:16.841:23.831:23.291:24.38
Tuchowski MikołajBarakuda Starachowice5:28.342701:19.611:23.871:22.731:22.13
78.Orzechowski MichałÓSEMKA Oświęcim5:28.502691:14.141:22.331:26.031:26.00
79.Skrocki MaciejKP MZOS Płock5:28.852681:15.651:24.301:25.461:23.44
80.Piechocki MichałMOSM Tychy5:30.482641:17.601:25.191:24.371:23.32
81.Komorowski SebastianPSP Swim Płock5:31.122631:18.751:25.011:25.891:21.47
82.Kiedrowski AdamPolonia Warszawa5:31.232631:17.111:25.471:26.091:22.56
83.Karpiel DominikMOS Dąbrowa Górnicza5:31.332621:17.991:26.211:26.861:20.27
84.Kucharski JakubPiątka Konstantynów Ł.5:31.612621:19.241:24.541:23.721:24.11
85.Kowol TymoteuszMOSM Tychy5:32.182601:15.511:25.401:26.021:25.25
86.Urbańczyk AdrianSolne Miasto Wieliczka5:32.782591:19.481:24.591:25.061:23.65
87.Banach BartłomiejKorona-Swim Kielce5:33.732571:14.711:23.321:28.481:27.22
88.Sterniczuk WojciechPiątka Konstantynów Ł.5:38.752451:20.391:26.111:26.681:25.57
89.Pisarek TomaszAquatica Pawłowice5:39.172451:18.791:25.621:27.971:26.79
90.Jaroszewski JakubŻoliborz Warszawa5:41.312401:17.691:27.341:28.671:27.61
91.Wesołowski JacekWodnik Bielsk Podlaski5:42.482381:13.891:27.021:29.701:31.87
92.Wiktorowski PiotrMOS Dąbrowa Górnicza5:47.802271:21.541:30.811:29.621:25.83
93.Wójcik MateuszMUKS Lider Chełm5:47.862271:17.631:29.301:32.321:28.61
94.Piotrowski NatanH2O Jastrzębie5:48.562251:23.961:28.641:31.031:24.93
95.Cieślak JakubMKS Piaseczno5:49.282241:20.191:30.811:32.431:25.85
96.Markuszewski KacperJuvenia Białystok5:49.442241:18.631:29.171:30.781:30.86
97.Wróblewski JakubOlimpijczyk Suwałki5:52.052191:18.891:32.111:34.171:26.88
98.Żubrowski CezaryPolonia Warszawa5:52.422181:21.061:31.761:31.461:28.14
99.Ptak FilipMANTA Kochłowice Ruda Śl.5:53.272161:23.021:29.901:31.501:28.85
100.Libera DanielNAWA Skierniewice5:53.692161:24.651:31.601:31.211:26.23
101.Wronowski IgorOlimpijczyk Suwałki5:54.862131:25.831:28.811:32.031:28.19
102.Pawula KlaudiuszMOS Dąbrowa Górnicza5:56.452111:22.781:32.601:34.171:26.90
103.Garlicki PatrykPSP Swim Płock5:56.792101:25.731:33.111:31.151:26.80
104.Liwiński MateuszMKS Piaseczno6:09.421891:26.521:34.671:36.421:31.81
105.Cios JakubSPARTA Biłgoraj6:10.181881:29.791:35.431:36.671:28.29
DYSKW.Kędziora AdamKorona-Swim Kielce
O11 - nieprzepisowy strój zawodnika


<< TOP >>
Konkurencja 9
28-06-2014
4 x 50m zmienny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:00.54
2:08.58
2:06.80
2:20.16
UKP UNIA Oświęcim - chł.
UKP UNIA Oświęcim - dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - chł.
SKP Barakuda Starachowice - dz.
UNOSW
UNOSW
KSOST
BASTA
Oświęcim
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
21-12-2013
21-12-2013
23-11-2013
23-11-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.BUKS WarszawaBUKS Warszawa2:05.64390
Karolczak Jan
Kołodziejski Filip
01
01
+0,65
+0,38
30.01
36.89
Galicki Bartek
Pająk Bartek
01
01
+0,47
+0,17
30.95
27.79
2.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków2:05.94387
Pogorzelska Laura
Rolnicka Oliwia
01
01
+0,61
+0,62
33.21
38.59
Goraj Marcin
Batko Karol
01
01
+0,30
+0,52
27.32
26.82
3.ORKA Ciechanów 1ORKA Ciechanów2:05.96387
Witkowska Anastazja
Krzywnicki Adrian
01
01
+0,69
+0,54
33.78
34.82
Jemielita Oskar
Dłużniewski Dawid
01
01
+0,28
+0,18
29.30
28.06
4.Victoria Radom 1Victoria Radom2:06.62381
Karnik Kacper
Gębczyk Łukasz
01
01
+0,69
+0,76
32.70
33.65
Śliwiak Kacper
Warmiak Tymoteusz
01
01

+0,49
32.48
27.79
5.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź2:08.06368
Mikołajczyk Julia
Krautsztrung Witold
01
01
+0,75
+0,77
33.23
36.77
Mistakiewicz Patryk
Wrzesiński Jakub
01
01
+0,49
+0,37
29.78
28.28
6.G-8 Bielany W-wa 1G-8 Bielany W-wa2:08.63363
Skrzos Agata
Sobiecki Jakub
01
01
+0,6434.95
32.42
Świercz Szymon
Dziki Maciej
01
01
31.68
29.58
7.Pingwiny WarszawaPingwiny Warszawa2:08.72362
Daczkowski Patryk
Sidorczuk Toska
01
01
+0,74
+0,55
33.58
36.76
Wardawa Filip
Świderska Barbara
01
01
+0,44
+0,35
28.35
30.03
8.MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:10.88345
Pawlik Kamil
Kowol Tymoteusz
01
01
+0,78
+0,56
36.09
36.18
Gęgotek Radosław
Szubert Krzysztof
01
01
+0,53
+0,42
29.84
28.77
9.Żoliborz Warszawa 1Żoliborz Warszawa2:12.14335
Szmytke Jakub
Gliński Piotr
01
01
+0,61
+0,34
32.80
37.38
Krawczyk Stanisław
Małaśnicki Jan
01
01

+0,57
33.77
28.19
10.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa2:12.73330
Zubik Stanisław
Bieniecka Natalia
01
01
+0,83
+0,18
34.84
38.19
Sawicki Oskar
Wiszniewski Jakub
01
01
+0,54
+0,32
30.52
29.18
11.Aligator GorzyceAligator Gorzyce2:13.08328
Ostrowska Kamila
Kucza Benjamin
01
01

+0,43
35.73
36.49
Bura Dominika
Musioł Natalia
01
01
+0,27
+0,51
32.00
28.86
12.UKS SP 149 ŁódźUKS SP 149 Łódź2:13.62324
Kordala Monika
Elgalal Sami
01
01
+0,77
+0,68
34.63
37.06
Wasilewski Paweł
Śmigielski Mateusz
01
01

+0,25
33.33
28.60
13.MOTYL Stalowa Wola 1MOTYL Stalowa Wola2:13.65324
Gondek Wiktoria
Gancarz Karolina
01
01
+0,7433.48
37.95
Dębicka Gabriela
Pokrywka Hubert
01
01
34.06
28.16
14.MOTYL Stalowa Wola 2MOTYL Stalowa Wola2:14.04321
Grąz Gabriela
Skrok Zuzanna
01
01
+0,86
+0,22
34.37
37.31
Marecki Oskar
Topolski Jakub
01
01
+0,28
+0,41
32.75
29.61
15.MKS Trójka ŁódźMKS Trójka Łódź2:14.74316
Ścieszko Mateusz
Biegała Klaudia
01
01
+0,80
+0,42
35.29
36.69
Kałucka Natalia
Komorowski Jan
01
01
+0,41
+0,42
33.76
29.00
16.NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice2:15.08313
Soliwoda Julia
Smolczewski Igor
01
01

+0,62
35.75
38.33
Tarnowski Aleks
Stefanowski Dawid
01
01
+0,54
+0,49
31.24
29.76
17.SiKReT GliwiceSiKReT Gliwice2:16.13306
Gabryś Laura
Lewandowska Natalia
01
01
+0,49
+0,59
35.74
36.81
Kossakowska Dominika
Buzek Emilia
01
01
+0,40
+0,67
30.97
32.61
NKP Bielsko BiałaNKP Bielsko Biała2:16.13306
Cempla Jakub
Działkowska Natalia
01
01
+0,62
+0,07
34.55
37.70
Paszko Mikołaj
Mańdok Klaudia
01
01
+0,32
+0,16
31.28
32.60
19.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.2:16.20306
Darocha Paweł
Haba Jakub
01
01
+0,69
+0,75
35.35
38.59
Wołek Oliwia
Wosiek Dawid
01
01
+0,25
+0,52
32.35
29.91
20.Górnik SosnowiecGórnik Sosnowiec2:16.31305
Wiśniewska Oliwia
Maj Jakub
01
01
+0,69
+0,34
33.54
35.73
Zaborowicz Julia
Czech Oliwia
01
01
+0,41
+0,39
32.36
34.68
21.Polonez Wyszków 1Polonez Wyszków2:16.56303
Szczesny Hubert
Wyszyński Aleksander
01
01
+0,74
+0,34
34.34
36.58
Gorczyński Piotr
Depta Kajetan
01
01
+0,69
+0,23
34.44
31.20
22.Wisła PuławyWisła Puławy2:16.66303
Dados Aleksander
Czuba Marcin
01
01
+0,81
+0,54
35.99
35.99
Woźniak Kamil
Koncki Bartłomiej
01
01
34.23
30.45
23.ÓSEMKA Oświęcim 1ÓSEMKA Oświęcim2:17.15299
Janik Jakub
Sadlik Bartłomiej
01
01
+0,91
+0,59
35.67
37.01
Bator Aleksandra
Zięba Gabriela
01
01

+0,46
34.98
29.49
24.Victoria Radom 2Victoria Radom2:17.31298
Biernat Kacper
Rabiniak Zuzanna
01
01
+0,62
+0,54
35.33
36.55
Kasprzak Mateusz
Szpak Kacper
01
01
+0,57
+0,36
35.90
29.53
KP MZOS PłockKP MZOS Płock2:17.31298
Grzywacz Oliwer
Krymow Natalia
01
01
+0,58
+0,80
35.73
39.14
Wąsiakowski Kamil
Zuehlke Kajetan
01
01
+0,51
+0,49
33.11
29.33
26.MKS PiasecznoMKS Piaseczno2:17.47297
Niemywska Kinga
Kołakowska Julia
01
01
+0,8437.92
38.47
Dereziński Szymon
Oleksy Aleksandra
01
01
30.41
30.67
27.Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok2:17.72296
Augustyniak Martyna
Szymborska Dominika
01
01
+0,8636.58
38.54
Kowalczuk Wiktoria
Augustynowicz Michał
01
01
33.13
29.47
28.SMS Galicja Kraków 2SMS Galicja Kraków2:17.92294
Łysek Maciej
Wolnicki Jakub
01
01
+0,71
+0,31
35.30
38.24
Mucha Karolina
Koczur Jan
01
01
+0,62
+0,23
34.35
30.03
29.Barracuda BiałystokBarracuda Białystok2:18.03294
Jakowicka Aleksandra
Fronc Jakub
01
01
+0,6436.22
39.08
Żekało Julia
Masłowski Hubert
01
01
32.87
29.86
30.MOS Dąbrowa Górnicza 1MOS Dąbrowa Górnicza2:18.73289
Wołoszyn Roman
Gazda Zuzanna
01
01

+0,34
35.73
40.40
Sacha Kamil
Muc Filip
01
01
+0,44
+0,44
31.83
30.77
31.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki2:19.38285
Pianko Wiktoria
Wróblewski Jakub
01
01
+0,86
+0,82
36.45
38.45
Ciruk Joanna
Sinkiewicz Paweł
01
01
+0,10
+0,52
35.19
29.29
32.SMS Galicja Kraków 3SMS Galicja Kraków2:19.67283
Janusz Ewa
Stępak Weronika
01
01
+0,63
+0,40
34.43
41.44
Staniszewska Maryla
Cieślar Zuzanna
01
01

+0,38
33.12
30.68
33.Wodnik Bielsk PodlaskiWodnik Bielsk Podlaski2:19.84282
Kwiatkowska Zofia
Wesołowska Agata
01
01
+0,70
+0,17
34.96
40.62
Olszańska Martyna
Kuczyńska Nikolina
01
01
+0,39
+0,12
33.47
30.79
34.Wodnik Siemianowice Śl.Wodnik Siemianowice Śl.2:19.89282
Redzimska Wiktoria
Piskorz Aleksandra
01
01
+1,0736.89
38.58
Zając-Więckowska Julia
Lisieński Wojciech
01
01
34.43
29.99
35.G-8 Bielany W-wa 2G-8 Bielany W-wa2:20.58278
Piekarski Eryk
Kałek Karolina
01
01
+0,6534.88
39.26
Michniewska Anna
Soja Małgorzata
01
01

+0,20
35.29
31.15
36.MUKS Lider Chełm 1MUKS Lider Chełm2:20.96276
Wygadańczuk Patryk
Borowiec Weronika
01
01
+0,6333.96
42.18
Gębicki Filip
Wójcik Mateusz
01
01
+0,28
+0,23
32.69
32.13
37.Aquatica PawłowiceAquatica Pawłowice2:21.11275
Kałuża Patrycja
Uryga Bartłomiej
01
01
+0,83
+0,52
37.52
35.99
Cielecki Kacper
Pisarek Tomasz
01
01

+0,41
34.98
32.62
38.Ursynów Warszawa 2Ursynów Warszawa2:21.41273
Niedźwiedzki Albert
Szadkowska Aleksandra
01
01
+0,6037.62
40.18
Wardak Michał
Regulska Nastazja
01
01
+0,45
+0,52
34.64
28.97
39.Jasień Sucha BeskidzkaJasień Sucha Beskidzka2:21.72271
Polak Natalia
Koczur Michał
01
01

+0,75
38.01
38.74
Konderak Martyna
Pająk Mikołaj
01
01
+0,60
+0,60
34.34
30.63
40.GOS RaszynGOS Raszyn2:22.04269
Albayrak Julia
Podsiadły Agata
01
01

+0,57
35.82
40.22
Solska Zuzanna
Schmidt Zuzanna
01
01

+0,46
33.61
32.39
41.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:22.82265
Sasak Andrzej
Ozdoba Oliwia
01
01
+0,68
+0,49
38.00
39.83
Pater Norbert
Malicki Hubert
01
01
+0,57
+0,23
34.49
30.50
G-8 Bielany W-wa 3G-8 Bielany W-wa2:22.82265
Rohulin Bogdan
Polaszyk Radosław
01
01

+0,46
36.11
39.32
Domańska Zuzanna
Kowalewska Nadia
01
01
+0,16
+0,91
34.46
32.93
43.Żoliborz Warszawa 2Żoliborz Warszawa2:22.84265
Kaleta Oliwia
Jędrych Julia
01
01
+0,45
+0,31
37.85
39.24
Berent Marta
Krasnodębski Andrzej
01
01
+0,58
+0,62
34.80
30.95
44.ORKA Ciechanów 2ORKA Ciechanów2:22.94264
Kowalczyk Jakub
Rejniak Mateusz
01
01
+0,71
+0,48
37.00
38.14
Załęska Adrianna
Bugajska Maja
01
01
+0,5132.98
34.82
45.Victoria KozyVictoria Kozy2:23.65260
Kożuch Paulina
Jąkalski Wojciech
01
01

+0,60
36.41
38.93
Badura Michał
Pawlicki Mateusz
01
01
+0,46
+0,10
36.17
32.14
46.Kapry-Armexim PruszkówKapry-Armexim Pruszków2:23.91259
Kolczyńska Helena
Michalak Jacek
01
01
+0,65
+0,56
37.90
39.15
Wojtanek Wiktoria
Ściseł Olaf
01
01
+0,60
+0,37
34.62
32.24
47.MOSM Tychy 2MOSM Tychy2:24.08258
Hencner Wojciech
Szklarz Wiktor
01
01
+0,6938.02
41.09
Augustyniak Michalina
Blumski Iwo
01
01
34.93
30.04
48.Ostrobramska WarszawaOstrobramska Warszawa2:25.16252
Rałowska Julia
Kamut Julia
01
01
+0,71
+0,50
38.40
38.76
Cochór Izabela
Wojtyński Adam
01
01
+0,34
+0,59
33.44
34.56
49.Korona KrakówKorona Kraków2:25.18252
Nita Daria
Mazurek Gabriela
01
01
+0,69
+0,51
34.82
43.29
Parszewski Patryk
Stępińska Natalia
01
01
+0,3136.05
31.02
50.Piątka Konstantynów Ł.Piątka Konstantynów Ł.2:25.42251
Durkiewicz Kamila
Czyżewski Jakub
01
01
+0,76
+0,63
36.14
37.26
Klimczak Agata
Sterniczuk Wojciech
01
01
+0,6339.51
32.51
51.SPARTA BiłgorajSPARTA Biłgoraj2:25.66250
Skubisz Artur
Kłubko Paweł
01
01
+0,7636.57
41.63
Cios Jakub
Hałka Wiktoria
01
01
+0,31
+0,57
36.87
30.59
52.Victoria JózefówVictoria Józefów2:25.79249
Kwitowska Natalia
Tobiasz Anna
01
01
+0,81
+0,26
34.68
39.46
Bąk Julia
Wójcik Gabriela
01
01

+0,30
37.40
34.25
53.UKS 190 Łódź 2UKS 190 Łódź2:26.17247
Garnys Patrycja
Jakubowicz Julia
01
01
+0,85
+0,72
37.46
44.42
Piechota Karolina
Balcer Julia
01
01
+0,31
+0,38
33.12
31.17
54.Polonez Wyszków 2Polonez Wyszków2:26.46246
Jackiewicz Klaudia
Krawczyk Jowita
01
01

+0,57
35.93
40.26
Jackiewicz Dominika
Borzymek Julia
01
01
+0,65
+0,77
38.36
31.91
55.Juvenia Białystok 2Juvenia Białystok2:26.58245
Markuszewski Kacper
Gardocki Szymon
01
01

+0,64
37.34
41.56
Sobociński Piotr
Sac Sebastian
01
01
+0,39
+0,47
36.13
31.55
56.MANTA Kochłowice Ruda Śl.MANTA Kochłowice Ruda Śl.2:27.13242
Skudlik Marta
Dudziński Jakub
01
01
+0,72
+0,16
37.56
39.30
Majewska Weronika
Ptak Filip
01
01

+0,35
38.45
31.82
57.Ochota WarszawaOchota Warszawa2:27.16242
Mularczyk Paulina
Czaplicka Aleksandra
01
01
+0,63
+0,55
34.24
40.25
Baka-Borkowska Weronika
Winiarska Izabela
01
01

+0,39
37.50
35.17
58.MOSM Tychy 3MOSM Tychy2:27.94238
Czypionka Anna
Sieja Oliwia
01
01
+0,65
+0,47
37.26
43.84
Marucha Julia
Piechocki Michał
01
01

+0,44
35.07
31.77
59.Delfinek BytomDelfinek Bytom2:28.39236
Węcka Michalina
Niedojad Aleksy
01
01
+0,63
+0,38
35.70
40.73
Bigos Dominika
Czornik Julia
01
01
+0,41
+0,36
40.67
31.29
60.Juvenia Białystok 3Juvenia Białystok2:28.66235
Petelska Julia
Majewska Matylda
01
01
+0,8036.73
41.24
Chańko Dominika
Serafin Julia
01
01
36.28
34.41
61.PSP Swim PłockPSP Swim Płock2:29.81230
Niewiadomska Wiktoria
Garlicki Patryk
01
01
+0,8136.41
43.85
Komorowski Sebastian
Marcinkiewicz Marta
01
01
38.23
31.32
62.Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa2:30.53226
Żubrowski Cezary
Mielniczuk Bartosz
01
01
+0,73
+0,43
38.72
40.88
Kiedrowski Adam
Błaszczyk Klaudia
01
01
+0,43
+0,45
40.48
30.45
63.Park Wodny Tarnowskie GPark Wodny Tarnowskie G2:30.98224
Spruś Marta
Suchański Przemysław
01
01

+0,42
36.72
44.33
Ochman Michał
Major Daniel
01
01
+0,63
+0,28
39.05
30.88
64.ÓSEMKA Oświęcim 2ÓSEMKA Oświęcim2:31.02224
Żurawska Sabina
Bacik Laura
01
01
+0,7937.78
44.28
Kamyk Jakub
Orzechowski Michał
01
01
36.55
32.41
65.MOS Dąbrowa Górnicza 2MOS Dąbrowa Górnicza2:32.03220
Rogala Justyna
Napierała Krystian
01
01
+0,7038.99
41.46
Skórka Julia
Kabańska Nicol
01
01
+0,14
+0,46
38.42
33.16
66.Żoliborz Warszawa 3Żoliborz Warszawa2:32.24219
Kuźniak Mateusz
Rogulska Maria
01
01

+0,51
38.39
40.49
Tawrel Maja
Jaroszewski Jakub
01
01
+0,27
67.SKARPA Lublin 2SKARPA Lublin2:33.37214
Czerniawska Weronika
Bujak Maria
01
01
+0,7741.22
40.70
Hołubiec Klaudia
Żółkowska Anna
01
01
39.93
31.52
68.MOS Dąbrowa Górnicza 3MOS Dąbrowa Górnicza2:49.51158
Wiktorowski Piotr
Skórka Maja
01
01
+1,0049.83
44.55
Karpiel Dominik
Pawula Klaudiusz
01
01
+0,10
+0,53
39.68
35.45
DYSKW.Ursynów Warszawa 1Ursynów Warszawa
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Kowalski Kacper, Dąbrowska Oliwia, Gołębiewska Dominika, Krzymański Kajetan
DYSKW.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Banach Bartłomiej, Skowron Patryk, Barusiński Kordian, Kędziora Adam
DYSKW.SKARPA Lublin 1SKARPA Lublin
G6 - nieciągła akcja nawrotu
Filipiuk Maciej, Gajaszek Karolina, Bukowski Oskar, Suszek Piotr


<< TOP >>
Konkurencja 10
29-06-2014
Dziewcząt, 100m dowolny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
57.40
1:01.26
Sokołowska Diana
Kawecka Anna
JUBIA
ARKIE
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
26-11-2009
03-12-2005

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kossakowska DominikaSiKReT Gliwice1:00.1161128.8631.25
2.Woźniak ZofiaUKS 307 Warszawa1:00.8658828.9731.89
3.Mazurkiewicz BarbaraIKS Konstancin1:01.7056529.9031.80
4.Cochór IzabelaOstrobramska Warszawa1:03.7851130.5133.27
5.Nita DariaKorona Kraków1:04.0850430.9133.17
6.Serafin MagdalenaJordan Kraków1:04.2749930.4833.79
7.Litwin AndreaIKAR Mielec1:04.2849930.8833.40
8.Zaborowicz JuliaGórnik Sosnowiec1:04.3249831.2833.04
9.Regulska NastazjaUrsynów Warszawa1:04.4049630.2034.20
10.Musioł NataliaAligator Gorzyce1:04.4649531.4133.05
11.Wołek OliwiaKSZO Ostrowiec Św.1:04.8348731.1033.73
12.Piechota KarolinaUKS 190 Łódź1:05.0048331.8133.19
13.Kordala MonikaUKS SP 149 Łódź1:05.1148030.9934.12
14.Gołębiewska DominikaUrsynów Warszawa1:05.1847930.6834.50
15.Żekało JuliaBarracuda Białystok1:05.2047831.4433.76
16.Ulicka AlicjaDWÓJKA Sochaczew1:05.4347331.6933.74
17.Krymow NataliaKP MZOS Płock1:05.5147230.8334.68
18.Sokół ZuzannaIKS Konstancin1:05.6946831.1234.57
19.Pogorzelska LauraSMS Galicja Kraków1:05.7746631.2334.54
20.Olszańska MartynaWodnik Bielsk Podlaski1:05.8646431.5434.32
21.Mularczyk PaulinaOchota Warszawa1:06.1145931.6434.47
22.Działkowska NataliaNKP Bielsko Biała1:06.1845731.4634.72
23.Kałucka NataliaMKS Trójka Łódź1:06.5645031.5834.98
24.Janusz EwaSMS Galicja Kraków1:06.7544632.0234.73
25.Osińska WiktoriaUKS SP 149 Łódź1:06.7644631.8834.88
26.Cieślar ZuzannaSMS Galicja Kraków1:06.8144532.2234.59
27.Bochenek AnnaSkalar Warszawa1:06.9144332.4034.51
28.Sito MariaAligator Gorzyce1:06.9544232.1134.84
29.Biegała KlaudiaMKS Trójka Łódź1:06.9944132.2934.70
30.Oleksy AleksandraMKS Piaseczno1:07.0144132.3434.67
31.Solska ZuzannaGOS Raszyn1:07.3543431.8135.54
32.Ciruk JoannaOlimpijczyk Suwałki1:07.4543232.4435.01
33.Soja MałgorzataG-8 Bielany W-wa1:07.5443032.3135.23
34.Mikołajczyk JuliaUKS 190 Łódź1:07.5743032.1235.45
35.Świderska BarbaraPingwiny Warszawa1:07.6942732.1735.52
36.Wicha KarolinaKSZO Ostrowiec Św.1:07.7142732.6335.08
Skrzypek PaulinaMOTYL Stalowa Wola1:07.7142732.6135.10
38.Jędrych JuliaŻoliborz Warszawa1:07.7542632.2235.53
39.Kowalczuk WiktoriaJuvenia Białystok1:07.7842632.8434.94
40.Witkowska AnastazjaORKA Ciechanów1:07.9042332.7035.20
41.Bator AleksandraÓSEMKA Oświęcim1:07.9642232.5535.41
42.Balcer JuliaUKS 190 Łódź1:07.9742232.1635.81
43.Durkiewicz KamilaPiątka Konstantynów Ł.1:08.0042232.4035.60
44.Hałka WiktoriaSPARTA Biłgoraj1:08.0142132.8635.15
45.Zając-Więckowska JuliaWodnik Siemianowice Śl.1:08.0442132.5635.48
46.Czoch InesJagiellonka Warszawa1:08.1241933.0035.12
47.Peplak JuliaJedynka Ożarów Maz1:08.2641732.7635.50
48.Błaszczyk KlaudiaPolonia Warszawa1:08.3941432.7235.67
Gondek WiktoriaMOTYL Stalowa Wola1:08.3941432.8435.55
50.Mazik MariaMeduza Pajęczno1:08.4141433.0835.33
51.Czornik JuliaDelfinek Bytom1:08.7440832.2036.54
52.Zięba GabrielaÓSEMKA Oświęcim1:08.7640832.1436.62
Jakowicka AleksandraBarracuda Białystok1:08.7640833.1435.62
54.Grąz GabrielaMOTYL Stalowa Wola1:08.8540632.5736.28
55.Dębicka GabrielaMOTYL Stalowa Wola1:08.9640433.3435.62
56.Michniewska AnnaG-8 Bielany W-wa1:09.0140332.9836.03
57.Szymborska DominikaJuvenia Białystok1:09.0440333.1835.86
58.Gazda ZuzannaMOS Dąbrowa Górnicza1:09.1440133.7235.42
59.Soliwoda JuliaNAWA Skierniewice1:09.1640133.0736.09
60.Kaczkowska AnnaSkalar Warszawa1:09.2439933.8235.42
61.Mucha KarolinaSMS Galicja Kraków1:09.2539933.2735.98
62.Rałowska JuliaOstrobramska Warszawa1:09.2839933.3635.92
63.Spruś MartaPark Wodny Tarnowskie G1:09.2939833.7735.52
64.Stępińska NataliaKorona Kraków1:09.3139833.2436.07
65.Augustyniak MichalinaMOSM Tychy1:09.4339633.2336.20
66.Augustyniak MartynaJuvenia Białystok1:09.5339433.4636.07
Załęska AdriannaORKA Ciechanów1:09.5339433.5735.96
68.Baka-Borkowska WeronikaOchota Warszawa1:09.5539433.5735.98
69.Dmitroca JuliaJedynka Ożarów Maz1:09.6439233.4236.22
70.Rogulska MariaŻoliborz Warszawa1:09.6539233.3636.29
71.Petelska JuliaJuvenia Białystok1:09.8238933.7736.05
72.Zych NataliaUKS 51 Lublin1:09.8338933.2036.63
73.Marcinkiewicz MartaPSP Swim Płock1:09.8538932.8437.01
74.Kowalewska NadiaG-8 Bielany W-wa1:09.8938833.7836.11
75.Peplak AleksandraJedynka Ożarów Maz1:09.9838733.2936.69
76.Filipiak KatarzynaMKS Trójka Łódź1:10.0338633.1636.87
77.Kamut JuliaOstrobramska Warszawa1:10.2338333.5136.72
78.Czypionka AnnaMOSM Tychy1:10.5037833.3837.12
79.Sajnaga KingaWisła Puławy1:10.5537733.5337.02
80.Podsiadły AgataGOS Raszyn1:10.6937533.3937.30
81.Kuczyńska NikolinaWodnik Bielsk Podlaski1:10.7337533.5037.23
82.Albayrak JuliaGOS Raszyn1:10.7437434.0736.67
83.Kaleta OliwiaŻoliborz Warszawa1:11.0936934.0237.07
84.Furtak BeataMUKS Lider Chełm1:11.1736834.0637.11
85.Roman MagdalenaIKS Konstancin1:11.3036634.1737.13
86.Żółkowska AnnaSKARPA Lublin1:11.4036433.6537.75
87.Bąk JuliaVictoria Józefów1:11.4536334.0037.45
88.Konderak MartynaJasień Sucha Beskidzka1:11.5636233.7637.80
89.Pianko WiktoriaOlimpijczyk Suwałki1:12.0035534.4437.56
90.Czech WiktoriaMOSiR Wodnik Krosno1:12.0235534.1437.88
91.Jackiewicz KlaudiaPolonez Wyszków1:12.0835434.8937.19
92.Domańska ZuzannaG-8 Bielany W-wa1:12.1335332.7539.38
93.Krawczyk JowitaPolonez Wyszków1:12.1535335.2836.87
94.Kałek KarolinaG-8 Bielany W-wa1:12.1735334.1138.06
95.Gniado MartynaAquatica Pawłowice1:12.1935234.4937.70
96.Kolczyńska HelenaKapry-Armexim Pruszków1:12.2235234.6937.53
97.Fijołek AleksandraMOSM Tychy1:12.2435234.3237.92
98.Skudlik MartaMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:12.3635035.0037.36
99.Brożek AleksandraMOSM Tychy1:12.4234934.4537.97
100.Majewska WeronikaMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:12.5034834.8237.68
101.Skiba JoannaBUKS Warszawa1:12.6334634.5738.06
102.Borzymek JuliaPolonez Wyszków1:12.7434435.1737.57
103.Gajda ZofiaIKS Konstancin1:12.7534434.5138.24
104.Garnys PatrycjaUKS 190 Łódź1:12.9634135.0537.91
105.Mańdok KlaudiaNKP Bielsko Biała1:13.1633835.2137.95
106.Koczur WiktoriaVictoria Kozy1:13.2733735.0038.27
107.Kabańska NicolMOS Dąbrowa Górnicza1:13.3133634.7638.55
108.Golonko AleksandraŻoliborz Warszawa1:13.4733435.6237.85
109.Imińska AgnieszkaUrsynów Warszawa1:13.4833434.4639.02
110.Łakwa ZuzannaMOSM Tychy1:13.5433335.6637.88
Mazurek GabrielaKorona Kraków1:13.5433335.7437.80
112.Godlewska NataliaORKA Ciechanów1:13.5733336.6736.90
113.Wolska AleksandraBarakuda Starachowice1:13.5933335.8437.75
114.Schmidt ZuzannaGOS Raszyn1:13.6733135.3138.36
115.Sener DeryaOstrobramska Warszawa1:13.7733034.7039.07
116.Niemywska KingaMKS Piaseczno1:13.7833035.4938.29
117.Kuśmierczyk WeronikaBarakuda Starachowice1:13.8432935.3638.48
118.Majewska MatyldaJuvenia Białystok1:13.9132835.3738.54
119.Jackiewicz DominikaPolonez Wyszków1:14.0132734.7039.31
120.Wójcik GabrielaVictoria Józefów1:14.1432535.3538.79
121.Skórka JuliaMOS Dąbrowa Górnicza1:14.4832136.3738.11
122.Kaletka KarolinaTKKF Szczygłowice1:14.7031835.9338.77
123.Polak NataliaJasień Sucha Beskidzka1:15.0431435.7739.27
124.Marucha JuliaMOSM Tychy1:15.1231336.1538.97
125.Tymińska RozaliaJuvenia Białystok1:15.1331235.8739.26
Grabowska WiktoriaUKS 307 Warszawa1:15.1331235.2539.88
127.Sieja OliwiaMOSM Tychy1:15.1631236.0239.14
128.Bielińska KlaraBUKS Warszawa1:15.4530936.5138.94
129.Ferenc ZuzannaOlimpijczyk Suwałki1:15.7930436.5639.23
130.Hołubiec KlaudiaSKARPA Lublin1:15.8630436.0339.83
131.Serafin JuliaJuvenia Białystok1:16.0330236.5039.53
132.Winiarska IzabelaOchota Warszawa1:16.4029736.3740.03
133.Prus FlorentynaMeduza Pajęczno1:16.5329635.9740.56
134.Klimczak AgataPiątka Konstantynów Ł.1:16.9629137.1139.85
135.Sosnowska MilenaSiKReT Gliwice1:17.1328936.6040.53
136.Czech OliwiaGórnik Sosnowiec1:17.4328536.2041.23
137.Łezka AleksandraPolonez Wyszków1:17.4628539.0838.38
138.Bigos DominikaDelfinek Bytom1:17.5028537.4440.06
139.Jura KingaMeduza Pajęczno1:17.5228436.5640.96
140.Czerniawska WeronikaSKARPA Lublin1:17.9128036.8641.05
141.Buzek EmiliaSiKReT Gliwice1:19.5326336.3343.20
142.Kusy RoksanaMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:24.3922038.4445.95
143.Tatarska JuliaBUKS Warszawa1:25.0221539.8345.19
144.Gajdzik RoxanaAquatica Pawłowice1:27.4219841.3746.05


<< TOP >>
Konkurencja 11
29-06-2014
Chłopców, 100m dowolny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
54.49
57.08
Hołub Jan
Michta Kacper
AVSWI
KSOST
Lublin
Ostrowiec Św.
12-12-2009
30-06-2013

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Gotszling DawidBarakuda Starachowice56.7249727.3129.41
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
2.Krzykała EmilKP AVIA Świdnik57.2548327.8829.37
3.Jemielita OskarORKA Ciechanów58.1946027.4630.73
4.Krautsztrung WitoldUKS 190 Łódź58.7544727.1531.60
5.Wardawa FilipPingwiny Warszawa58.9044427.3331.57
6.Krzymański KajetanUrsynów Warszawa59.0444128.3230.72
7.Dereziński SzymonMKS Piaseczno1:00.2841428.6331.65
8.Sacha KamilMOS Dąbrowa Górnicza1:00.3041328.6131.69
9.Batko KarolSMS Galicja Kraków1:00.5640828.6931.87
10.Mistakiewicz PatrykUKS 190 Łódź1:00.9440129.1931.75
11.Warmiak TymoteuszVictoria Radom1:00.9640029.2731.69
12.Zubik StanisławPolonia Warszawa1:01.5039029.8531.65
13.Marszałek KacperMKP Bobry Dębica1:01.5438929.6931.85
14.Dłużniewski DawidORKA Ciechanów1:01.6538729.9131.74
15.Pająk BartekBUKS Warszawa1:01.9038229.4632.44
16.Sobiecki JakubG-8 Bielany W-wa1:02.1637729.0633.10
17.Gęgotek RadosławMOSM Tychy1:02.1737729.8132.36
18.Śmigielski MateuszUKS SP 149 Łódź1:02.2337629.5632.67
Maj JakubGórnik Sosnowiec1:02.2337629.5532.68
20.Zuehlke KajetanKP MZOS Płock1:02.3637429.6232.74
21.Pokrywka HubertMOTYL Stalowa Wola1:02.3837329.3233.06
22.Szubert KrzysztofMOSM Tychy1:02.6136929.8332.78
23.Mosoń PiotrH2O Jastrzębie1:02.6336929.7432.89
24.Małaśnicki JanŻoliborz Warszawa1:02.7036829.1833.52
25.Sosna TomaszTKKF Szczygłowice1:02.9536330.5132.44
26.Sinkiewicz PawełOlimpijczyk Suwałki1:03.0336229.8533.18
27.Tarnowski AleksNAWA Skierniewice1:03.4735430.5032.97
28.Szmytke JakubŻoliborz Warszawa1:03.5335330.4033.13
29.Koczur JanSMS Galicja Kraków1:03.9334730.5133.42
30.Hencner WojciechMOSM Tychy1:03.9934630.6933.30
31.Komorowski JanMKS Trójka Łódź1:04.2534229.9134.34
32.Tłomak AndrzejJedynka Ożarów Maz1:04.4133930.4233.99
33.Świercz SzymonG-8 Bielany W-wa1:04.4633830.7933.67
34.Cempla JakubNKP Bielsko Biała1:04.5733730.5833.99
35.Grzywacz OliwerKP MZOS Płock1:04.7133430.2934.42
36.Jąkalski WojciechVictoria Kozy1:04.7433431.2233.52
37.Wrzesiński JakubUKS 190 Łódź1:04.7533430.7434.01
38.Lech FilipKP AVIA Świdnik1:04.7733430.8633.91
39.Paszko MikołajNKP Bielsko Biała1:04.9133131.3933.52
40.Smolczewski IgorNAWA Skierniewice1:04.9233131.4633.46
Ochman MichałPark Wodny Tarnowskie G1:04.9233131.6933.23
42.Wosiek DawidKSZO Ostrowiec Św.1:04.9633130.9833.98
43.Blumski IwoMOSM Tychy1:05.0532931.7333.32
44.Skubisz ArturSPARTA Biłgoraj1:05.1632831.4033.76
45.Gorczyński PiotrPolonez Wyszków1:05.1732731.2933.88
46.Kowalski KacperUrsynów Warszawa1:05.2032730.7934.41
47.Śliwiak KacperVictoria Radom1:05.3432531.4533.89
48.Major DanielPark Wodny Tarnowskie G1:05.4432330.9434.50
49.Pawlik SzymonTKKF Szczygłowice1:05.6132132.1533.46
50.Fronc JakubBarracuda Białystok1:05.7231931.0334.69
51.Rohulin BogdanG-8 Bielany W-wa1:05.7731931.3834.39
52.Dziki MaciejG-8 Bielany W-wa1:05.9231631.1534.77
53.Malicki HubertKSZO Ostrowiec Św.1:06.0231532.4233.60
54.Mielniczuk BartoszPolonia Warszawa1:06.0531431.6434.41
55.Suszek PiotrSKARPA Lublin1:06.1331330.7435.39
56.Rowiński AleksanderMUKP Warszawianka1:06.2131231.7434.47
57.Wąsiakowski KamilKP MZOS Płock1:06.2731131.7034.57
58.Topolski JakubMOTYL Stalowa Wola1:06.3031131.1935.11
59.Czerwiński ŁukaszJagiellonka Warszawa1:06.3931031.8234.57
60.Rogozinski KrzysztofKSZO Ostrowiec Św.1:06.5630732.3034.26
61.Wasilewski PawełUKS SP 149 Łódź1:06.5730732.4434.13
62.Pater NorbertKSZO Ostrowiec Św.1:06.6230631.7534.87
63.Parszewski PatrykKorona Kraków1:06.6430632.2934.35
64.Augustynowicz MichałJuvenia Białystok1:06.7830432.0234.76
65.Wardak MichałUrsynów Warszawa1:06.9330232.3334.60
66.Muc FilipMOS Dąbrowa Górnicza1:07.0230131.8735.15
67.Dudziński JakubMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:07.0730032.1834.89
68.Krasnodębski AndrzejŻoliborz Warszawa1:07.2729832.0535.22
69.Stefanowski DawidNAWA Skierniewice1:07.3729632.5934.78
70.Borkowski BartekBUKS Warszawa1:07.5729432.2535.32
71.Sac SebastianJuvenia Białystok1:07.6729231.9335.74
72.Janik JakubÓSEMKA Oświęcim1:07.7229231.9935.73
73.Banach BartłomiejKorona-Swim Kielce1:07.7329231.4036.33
74.Szklarz WiktorMOSM Tychy1:07.8129132.4435.37
75.Szpak KacperVictoria Radom1:07.9228931.8836.04
76.Lewandowski MateuszMKS Trójka Łódź1:07.9828831.1036.88
77.Biernat KacperVictoria Radom1:07.9928832.3335.66
78.Koncki BartłomiejWisła Puławy1:08.0428832.5635.48
79.Cieśla JanUrsynów Warszawa1:08.1428633.3134.83
80.Sasak AndrzejKSZO Ostrowiec Św.1:08.1528632.5635.59
81.Cielecki KacperAquatica Pawłowice1:08.1728631.7336.44
82.Biernat MaciejMKS Trójka Łódź1:08.3028432.5935.71
83.Wygadańczuk PatrykMUKS Lider Chełm1:08.3528432.2736.08
84.Kiedrowski AdamPolonia Warszawa1:08.3728332.9835.39
85.Wróblewski JakubOlimpijczyk Suwałki1:08.3828331.7236.66
86.Masłowski HubertBarracuda Białystok1:08.4228331.7936.63
87.Gardocki SzymonJuvenia Białystok1:08.4328332.4635.97
88.Pająk MikołajJasień Sucha Beskidzka1:08.6428032.9735.67
89.Pasierbiewicz DominikWisła Puławy1:08.7427932.8335.91
90.Depta KajetanPolonez Wyszków1:08.8027832.9535.85
91.Jaroszewski JakubŻoliborz Warszawa1:08.8427833.4935.35
92.Komendarek MikołajDWÓJKA Sochaczew1:08.8527832.6336.22
93.Kędziora AdamKorona-Swim Kielce1:09.1527432.6236.53
94.Wołoszyn RomanMOS Dąbrowa Górnicza1:09.2427332.7636.48
95.Sobociński PiotrJuvenia Białystok1:09.3727132.4736.90
96.Wronowski IgorOlimpijczyk Suwałki1:09.4927033.1136.38
97.Koczur MichałJasień Sucha Beskidzka1:09.5127033.0236.49
98.Gębicki FilipMUKS Lider Chełm1:09.5426932.0537.49
99.Dados AleksanderWisła Puławy1:09.7526732.7736.98
100.Rejniak MateuszORKA Ciechanów1:09.8526633.0436.81
101.Kowalczyk JakubORKA Ciechanów1:10.2126233.4036.81
102.Nowak AleksanderNAWA Skierniewice1:10.5525834.4436.11
103.Piechocki MichałMOSM Tychy1:10.7125633.4737.24
104.Ptak FilipMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:10.7225633.2937.43
105.Kalinowski JakubJuvenia Białystok1:10.7425633.4937.25
106.Pytkowski IgorIKS Konstancin1:10.7625634.4136.35
107.Perzankowski MaciejNAWA Skierniewice1:10.7825533.6537.13
108.Wesołowski JacekWodnik Bielsk Podlaski1:10.8925433.3237.57
Piotrowski NatanH2O Jastrzębie1:10.8925433.1637.73
110.Grobel JakubG-8 Bielany W-wa1:11.1425233.9137.23
111.Urbańczyk AdrianSolne Miasto Wieliczka1:11.3624933.7737.59
112.Skrocki MaciejKP MZOS Płock1:11.6124734.5037.11
113.Niedźwiedzki AlbertUrsynów Warszawa1:11.7824533.9537.83
114.Markuszewski KacperJuvenia Białystok1:11.8124533.5538.26
115.Sterniczuk WojciechPiątka Konstantynów Ł.1:11.8924434.7037.19
116.Wójcik MateuszMUKS Lider Chełm1:12.0324233.4338.60
117.Orzechowski MichałÓSEMKA Oświęcim1:12.1924134.1338.06
118.Kucharski JakubPiątka Konstantynów Ł.1:12.3823934.6937.69
Nowak MaurycyUKS 307 Warszawa1:12.3823934.2938.09
120.Łysek MaciejSMS Galicja Kraków1:12.5523734.1538.40
121.Pisarek TomaszAquatica Pawłowice1:12.7723535.7936.98
122.Kowol TymoteuszMOSM Tychy1:13.1223234.6338.49
123.Karpiel DominikMOS Dąbrowa Górnicza1:13.4122934.7738.64
124.Grelewski WojciechMKS Trójka Łódź1:13.4822835.1638.32
Kucharski MaciejMKS Piaseczno1:13.4822835.1638.32
126.Kuźniak MateuszŻoliborz Warszawa1:14.0322334.9539.08
127.Komorowski SebastianPSP Swim Płock1:14.5221935.7838.74
128.Cieślak JakubMKS Piaseczno1:14.6821735.1539.53
129.Machul AleksanderWisła Puławy1:14.7021735.1939.51
130.Jóźwiak MaksymilianKapry-Armexim Pruszków1:14.8821636.2738.61
131.Pawlicki MateuszVictoria Kozy1:14.9021635.2139.69
132.Żubrowski CezaryPolonia Warszawa1:15.2621235.5739.69
133.Wiktorowski PiotrMOS Dąbrowa Górnicza1:16.3120436.6139.70
134.Cios JakubSPARTA Biłgoraj1:16.9319936.3340.60
135.Pawula KlaudiuszMOS Dąbrowa Górnicza1:17.8019236.7941.01
136.Napierała KrystianMOS Dąbrowa Górnicza1:18.4018836.4941.91
137.Libera DanielNAWA Skierniewice1:18.7318537.2341.50
138.Wojtyński AdamOstrobramska Warszawa1:19.3518136.5542.80
139.Garlicki PatrykPSP Swim Płock1:19.9217738.7941.13
140.Liwiński MateuszMKS Piaseczno1:21.1316938.4742.66
141.Nowak MaksymilianUKS 307 Warszawa1:22.8715938.5444.33
142.Kowalczuk MichałMUKS Lider Chełm1:30.5912241.7248.87
DYSKW.Pawlik KamilMOSM Tychy
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Szulierz MichałMUKS Lider Chełm
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 12
29-06-2014
Dziewcząt, 200m klasyczny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:33.89
2:49.72
Kacprzak Marta
Grzebała Zuzanna
JELOD
KSOST
Warszawa
Busko Zdrój
01-12-2001
06-12-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Bura DominikaAligator Gorzyce2:46.6852638.2540.9643.7043.77
2.Rabiniak ZuzannaVictoria Radom2:49.4050139.2842.5244.3743.23
3.Cholewa KarolinaSolne Miasto Wieliczka2:54.0846139.1845.1944.8644.85
4.Lewandowska NataliaSiKReT Gliwice2:55.4045138.3944.4646.7145.84
5.Biegała KlaudiaMKS Trójka Łódź2:55.9644739.5345.7846.6943.96
6.Kołakowska JuliaMKS Piaseczno2:56.5044339.5445.5845.7945.59
7.Niewiadomska WiktoriaPSP Swim Płock2:56.6644239.1345.0846.0846.37
8.Gancarz KarolinaMOTYL Stalowa Wola2:57.3643640.1045.8945.7445.63
9.Sidorczuk ToskaPingwiny Warszawa2:58.0443139.3545.2446.7746.68
10.Rolnicka OliwiaSMS Galicja Kraków2:58.1843040.4545.4846.5145.74
11.Ozdoba OliwiaKSZO Ostrowiec Św.3:01.3140840.7746.0147.3047.23
12.Skrok ZuzannaMOTYL Stalowa Wola3:01.5140740.7146.4247.4846.90
13.Gorzynik AleksandraMOSiR Wodnik Krosno3:01.7040640.8446.5347.3347.00
14.Deszczka LauraUKS 55 Łódź3:03.5639443.5846.2647.5646.16
15.Jarząbek NataliaUKS 55 Łódź3:03.5939342.1446.5247.3447.59
16.Gajaszek KarolinaSKARPA Lublin3:04.3038941.7748.0047.6846.85
17.Krótki MagdalenaAligator Gorzyce3:04.3338941.9547.1748.7646.45
18.Tobiasz AnnaVictoria Józefów3:04.7838640.8447.4649.8946.59
19.Wojtanek WiktoriaKapry-Armexim Pruszków3:06.0137843.3348.0948.2146.38
20.Gajda ZofiaIKS Konstancin3:07.1637142.7447.4348.4148.58
21.Roman MagdalenaIKS Konstancin3:07.5736942.7847.7648.7848.25
22.Jędrych JuliaŻoliborz Warszawa3:07.7536842.1447.6450.5147.46
23.Dąbrowska OliwiaUrsynów Warszawa3:07.8536742.2449.4349.9246.26
24.Gazda ZuzannaMOS Dąbrowa Górnicza3:08.8036242.6949.0649.6747.38
25.Soja MałgorzataG-8 Bielany W-wa3:09.3535843.7748.7749.4547.36
26.Majewska MatyldaJuvenia Białystok3:11.4834742.8748.6150.8549.15
27.Waszczuk PolaSkalar Warszawa3:11.7234542.2349.2150.2550.03
28.Bujak MariaSKARPA Lublin3:12.2634245.2550.5049.5746.94
29.Kamut JuliaOstrobramska Warszawa3:12.2834242.1650.2050.9848.94
30.Rygiel JuliaMOSiR Wodnik Krosno3:12.4034243.4847.9049.7851.24
31.Wesołowska AgataWodnik Bielsk Podlaski3:12.9133943.1550.1950.3249.25
32.Zięba GabrielaÓSEMKA Oświęcim3:12.9333943.1349.1050.6350.07
33.Kruzerowska AdaMKS Trójka Łódź3:14.6633042.2749.5152.5950.29
34.Kałek KarolinaG-8 Bielany W-wa3:14.7532941.9749.1352.0351.62
35.Kożuch PaulinaVictoria Kozy3:15.2832743.0649.7751.6050.85
36.Kiełbasa PaulinaVictoria Radom3:15.8032444.8249.3851.5150.09
37.Stępak WeronikaSMS Galicja Kraków3:16.6532044.7849.9051.7250.25
38.Kałuża PatrycjaAquatica Pawłowice3:16.9431943.7050.6352.2750.34
39.Rogala JustynaMOS Dąbrowa Górnicza3:17.1131844.6850.0551.0451.34
40.Podsiadły AgataGOS Raszyn3:17.1631742.3549.9252.9151.98
41.Rogowska PaulinaJuvenia Białystok3:17.8631446.6351.5350.9948.71
42.Szadkowska AleksandraUrsynów Warszawa3:18.2731246.2552.7052.4046.92
43.Kowalewska NadiaG-8 Bielany W-wa3:18.3031245.2550.9452.4349.68
44.Hołubiec KlaudiaSKARPA Lublin3:18.5331146.4851.2751.2349.55
45.Prus FlorentynaMeduza Pajęczno3:18.5431144.8350.5053.0250.19
46.Chańko DominikaJuvenia Białystok3:19.0030946.0950.8753.0149.03
47.Dalke AgataUrsynów Warszawa3:19.0430944.2451.6352.1251.05
48.Czaplicka AleksandraOchota Warszawa3:20.5930143.1450.9852.9953.48
49.Szybalska ZofiaSolne Miasto Wieliczka3:20.8530046.1251.8951.8650.98
50.Mazurek GabrielaKorona Kraków3:20.9430047.5952.1551.5049.70
51.Bacik LauraÓSEMKA Oświęcim3:21.2929845.9751.6552.0551.62
52.Wąsik AnnaKorona Kraków3:22.1429547.9553.1051.3749.72
53.Borzymek JuliaPolonez Wyszków3:22.7929246.5552.8852.0751.29
54.Bielińska KlaraBUKS Warszawa3:22.9629147.3551.7352.9550.93
55.Czech OliwiaGórnik Sosnowiec3:23.3029045.4451.5552.6153.70
56.Skórka MajaMOS Dąbrowa Górnicza3:24.6928448.1752.7853.6250.12
57.Tawrel MajaŻoliborz Warszawa3:25.5128046.6952.1753.3453.31
58.Bucoń MagdalenaFALA Kraśnik3:25.8827945.7152.2554.5853.34
59.Jakubowicz JuliaUKS 190 Łódź3:26.2127747.5353.2253.7651.70
60.Sieja OliwiaMOSM Tychy3:26.7627547.4052.8653.3153.19
61.Gwóźdź AleksandraBarakuda Starachowice3:26.8827546.9852.8354.0453.03
62.Skwara ZuzannaFALA Kraśnik3:30.1226247.8753.8754.5553.83
63.Kowalewska NataliaOlimpijczyk Suwałki3:30.7726048.1954.3555.7752.46
64.Kuczyńska NikolinaWodnik Bielsk Podlaski3:31.5525746.3454.9957.0753.15
65.Schmidt ZuzannaGOS Raszyn3:35.9124248.9157.0955.3554.56
66.Szymańska DominikaBUKS Warszawa3:45.1321350.3358.071:00.6756.06
67.Pająk JuliaKSZO Ostrowiec Św.3:47.4320750.7657.681:00.1258.87
68.Klimczak AgataPiątka Konstantynów Ł.3:53.1419253.5159.721:00.9758.94
DYSKW.Bieniecka NataliaPolonia Warszawa
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Kaletka KarolinaTKKF Szczygłowice
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Wójcik GabrielaVictoria Józefów
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 13
29-06-2014
Chłopców, 200m klasyczny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:27.03
2:37.53
Tracz Adrian
Zabojszcz Wojciech
JOKRA
KOKIE
Kraków
Oświęcim
14-12-2002
20-12-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Gębczyk ŁukaszVictoria Radom2:37.7644735.8940.9340.8040.14
2.Sobiecki JakubG-8 Bielany W-wa2:42.9340636.2342.3643.4040.94
3.Kucza BenjaminAligator Gorzyce2:43.6740037.6242.3041.8541.90
4.Czuba MarcinWisła Puławy2:43.9439836.8941.8742.7642.42
5.Karnik KacperVictoria Radom2:46.3338138.0342.0043.1543.15
6.Grzywacz OliwerKP MZOS Płock2:46.3638137.5442.4143.6242.79
7.Sadlik BartłomiejÓSEMKA Oświęcim2:51.9334537.6643.5745.2845.42
8.Woźniak ŁukaszJordan Kraków2:52.1334435.4842.2446.1248.29
9.Czyżewski JakubPiątka Konstantynów Ł.2:53.4233639.1744.1045.0345.12
10.Kamyk JakubÓSEMKA Oświęcim2:53.9833339.4043.4145.4845.69
11.Uryga BartłomiejAquatica Pawłowice2:54.0333338.1344.4645.9545.49
12.Sawicki OskarPolonia Warszawa2:54.6832938.6345.1246.4044.53
13.Wyszyński AleksanderPolonez Wyszków2:54.7732939.7044.7645.3045.01
14.Skowron PatrykKorona-Swim Kielce2:55.3132638.4946.2447.2143.37
15.Marecki OskarMOTYL Stalowa Wola2:55.9432238.8644.1645.7547.17
16.Galicki BartekBUKS Warszawa2:56.1932138.9045.4146.2945.59
17.Kołodziejski FilipBUKS Warszawa2:56.8931738.7144.9747.0746.14
18.Lisieński WojciechWodnik Siemianowice Śl.2:57.9231139.9645.5246.3846.06
19.Kowol TymoteuszMOSM Tychy3:00.6229838.8747.3748.6845.70
20.Wolnicki JakubSMS Galicja Kraków3:01.2829441.3847.3148.8343.76
Polaszyk RadosławG-8 Bielany W-wa3:01.2829440.5746.4047.1847.13
22.Smolczewski IgorNAWA Skierniewice3:01.5129341.6447.7047.2144.96
23.Szpak KacperVictoria Radom3:01.5729342.4546.2746.0346.82
24.Mosoń SamuelH2O Jastrzębie3:02.3029041.2546.3847.5047.17
25.Pawlak RafałPingwiny Warszawa3:02.5528841.4946.6647.2647.14
26.Gliński PiotrŻoliborz Warszawa3:03.2428540.8546.9148.5146.97
27.Kasprzak MateuszVictoria Radom3:03.4328441.2547.7247.1747.29
28.Niedojad AleksyDelfinek Bytom3:03.8428240.8647.2248.2447.52
29.Batko KarolSMS Galicja Kraków3:04.7427841.1448.5048.2246.88
30.Michalak JacekKapry-Armexim Pruszków3:05.9327341.1948.9949.4946.26
31.Nowak AleksanderNAWA Skierniewice3:06.2427243.8947.7947.0247.54
32.Bukowski OskarSKARPA Lublin3:06.8426943.2650.0548.5644.97
33.Kłubko PawełSPARTA Biłgoraj3:06.9826841.9247.5050.4147.15
34.Depta KajetanPolonez Wyszków3:07.7426543.6548.0547.9648.08
35.Koczur MichałJasień Sucha Beskidzka3:08.2126341.7648.0750.2448.14
36.Szklarz WiktorMOSM Tychy3:08.3726243.2448.7649.3647.01
37.Komendarek MikołajDWÓJKA Sochaczew3:08.7626141.8948.7350.1448.00
38.Tuchowski MikołajBarakuda Starachowice3:08.8926042.1149.6150.0847.09
39.Woźniak KamilWisła Puławy3:08.9926043.9748.1349.3947.50
40.Filipiuk MaciejSKARPA Lublin3:10.7825344.6349.3650.1246.67
41.Syska MiłoszMKS Trójka Łódź3:11.3625043.0450.1050.7747.45
Pudysz ŁukaszMOTYL Stalowa Wola3:11.3625043.7249.2650.7947.59
43.Napierała KrystianMOS Dąbrowa Górnicza3:11.9724845.2548.7350.3547.64
44.Mielniczuk BartoszPolonia Warszawa3:12.3224743.7050.3450.4847.80
45.Ściseł OlafKapry-Armexim Pruszków3:14.1424044.5450.5050.5348.57
46.Krawczyk StanisławŻoliborz Warszawa3:16.6423144.9150.5751.2149.95
47.Wróblewski JakubOlimpijczyk Suwałki3:16.7423043.8451.2351.4850.19
48.Pater NorbertKSZO Ostrowiec Św.3:17.4522845.0150.4052.5049.54
49.Garlicki PatrykPSP Swim Płock3:20.9021646.1251.4752.2351.08
Darocha PawełKSZO Ostrowiec Św.3:20.9021642.6651.0853.4053.76
51.Pawula KlaudiuszMOS Dąbrowa Górnicza3:23.3220946.1652.0853.5051.58
52.Sasak AndrzejKSZO Ostrowiec Św.3:23.7720745.0151.7054.1552.91
53.Wesołowski JacekWodnik Bielsk Podlaski3:23.9220744.6553.4054.0451.83
54.Jóźwiak MaksymilianKapry-Armexim Pruszków3:24.9420445.3552.3554.0253.22
55.Wiktorowski PiotrMOS Dąbrowa Górnicza3:38.5016849.1956.5256.0556.74
56.Szulierz MichałMUKS Lider Chełm3:38.8016749.8757.0155.9855.94
DYSKW.Kucharski JakubPiątka Konstantynów Ł.
K1 - kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni
DYSKW.Jasto MateuszTKKF Szczygłowice
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 14
29-06-2014
Dziewcząt, 100m grzbietowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:03.31
1:08.44
Lefanowicz Iwona
Kilijańska Donata
SKLUB
KSOST
Gorzów Wlkp.
Saint Dizier (FRA)
27-11-2005
16-11-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kossakowska DominikaSiKReT Gliwice1:07.7054232.7934.91
2.Wiśniewska OliwiaGórnik Sosnowiec1:08.5152333.3235.19
3.Pogorzelska LauraSMS Galicja Kraków1:09.4950233.5835.91
4.Ulicka AlicjaDWÓJKA Sochaczew1:09.7449634.2135.53
5.Gondek WiktoriaMOTYL Stalowa Wola1:10.1548834.2635.89
6.Kwitowska NataliaVictoria Józefów1:11.0347034.4736.56
7.Skrzos AgataG-8 Bielany W-wa1:11.3146434.7336.58
8.Nita DariaKorona Kraków1:11.8645435.1736.69
9.Woźniak ZofiaUKS 307 Warszawa1:11.8945334.4537.44
10.Kordala MonikaUKS SP 149 Łódź1:12.1644835.1237.04
11.Żekało JuliaBarracuda Białystok1:12.2344735.3436.89
12.Sokół ZuzannaIKS Konstancin1:12.3044534.8637.44
13.Mularczyk PaulinaOchota Warszawa1:12.4144335.5836.83
14.Mikołajczyk JuliaUKS 190 Łódź1:13.1243035.8637.26
15.Skowronek ZuzannaUKS 51 Lublin1:13.1543035.7537.40
16.Soliwoda JuliaNAWA Skierniewice1:13.8541835.7338.12
Ostrowska KamilaAligator Gorzyce1:13.8541835.8338.02
18.Janusz EwaSMS Galicja Kraków1:13.8741735.9537.92
19.Musioł NataliaAligator Gorzyce1:14.0741436.5637.51
20.Węcka MichalinaDelfinek Bytom1:14.2041236.0238.18
21.Osińska WiktoriaUKS SP 149 Łódź1:14.6140536.3138.30
22.Grąz GabrielaMOTYL Stalowa Wola1:15.2139635.7939.42
23.Witkowska AnastazjaORKA Ciechanów1:15.2439536.0239.22
24.Olszańska MartynaWodnik Bielsk Podlaski1:15.5639037.0938.47
25.Kwiatkowska ZofiaWodnik Bielsk Podlaski1:15.5739037.4338.14
26.Piskorz AleksandraWodnik Siemianowice Śl.1:16.1138236.7839.33
27.Gabryś LauraSiKReT Gliwice1:16.3037936.7639.54
28.Grzybek AlicjaFoka Sandomierz1:16.4837637.2739.21
29.Czornik JuliaDelfinek Bytom1:16.5337536.9739.56
30.Bator AleksandraÓSEMKA Oświęcim1:16.6837337.5539.13
31.Albayrak JuliaGOS Raszyn1:16.8837038.2938.59
32.Kałucka NataliaMKS Trójka Łódź1:16.9037037.4639.44
33.Spruś MartaPark Wodny Tarnowskie G1:16.9337038.1838.75
34.Berent MartaŻoliborz Warszawa1:17.1836637.5639.62
35.Kuśmierczyk WeronikaBarakuda Starachowice1:17.5636138.7538.81
36.Durkiewicz KamilaPiątka Konstantynów Ł.1:17.6236037.4040.22
37.Regulska NastazjaUrsynów Warszawa1:17.6336037.1240.51
38.Redzimska WiktoriaWodnik Siemianowice Śl.1:18.0135437.7140.30
39.Petelska JuliaJuvenia Białystok1:18.1435338.2539.89
40.Kolczyńska HelenaKapry-Armexim Pruszków1:18.2135237.9040.31
41.Jakowicka AleksandraBarracuda Białystok1:18.3735038.4139.96
42.Stępak WeronikaSMS Galicja Kraków1:18.4134938.5539.86
43.Peplak AleksandraJedynka Ożarów Maz1:18.4834838.5339.95
44.Żurawska SabinaÓSEMKA Oświęcim1:18.5434737.4841.06
45.Czypionka AnnaMOSM Tychy1:18.8434337.7341.11
46.Kaleta OliwiaŻoliborz Warszawa1:19.0934038.1040.99
47.Augustyniak MartynaJuvenia Białystok1:19.2333839.1940.04
48.Brożek AleksandraMOSM Tychy1:19.3133738.3240.99
49.Burakowska WiktoriaMKP Bobry Dębica1:19.6633339.1740.49
50.Pianko WiktoriaOlimpijczyk Suwałki1:19.8533038.6641.19
51.Stępińska NataliaKorona Kraków1:20.3832439.4640.92
52.Dębicka GabrielaMOTYL Stalowa Wola1:20.4932338.8041.69
53.Czech WiktoriaMOSiR Wodnik Krosno1:20.6032139.7040.90
54.Kożuch PaulinaVictoria Kozy1:20.6132138.5442.07
55.Jackiewicz DominikaPolonez Wyszków1:20.8431838.5442.30
56.Kałuża PatrycjaAquatica Pawłowice1:20.9031839.8841.02
57.Niemywska KingaMKS Piaseczno1:20.9531739.4641.49
58.Grabowska WiktoriaUKS 307 Warszawa1:21.0631639.1241.94
59.Jackiewicz KlaudiaPolonez Wyszków1:21.1431539.4241.72
60.Skórka JuliaMOS Dąbrowa Górnicza1:21.3031339.3042.00
Garnys PatrycjaUKS 190 Łódź1:21.3031339.5641.74
62.Błaszczyk KlaudiaPolonia Warszawa1:21.3331339.1542.18
63.Polak NataliaJasień Sucha Beskidzka1:21.4731139.2642.21
64.Winiarska IzabelaOchota Warszawa1:22.3230240.5341.79
65.Borowiec WeronikaMUKS Lider Chełm1:22.6729839.0543.62
66.Dmitroca JuliaJedynka Ożarów Maz1:23.0129441.4241.59
67.Rałowska JuliaOstrobramska Warszawa1:23.1329340.8042.33
68.Wicha KarolinaKSZO Ostrowiec Św.1:23.1529340.3442.81
69.Furtak BeataMUKS Lider Chełm1:23.3029140.5042.80
70.Filipiak KatarzynaMKS Trójka Łódź1:23.9028540.0243.88
71.Buzek EmiliaSiKReT Gliwice1:24.0128440.7243.29
72.Rogala JustynaMOS Dąbrowa Górnicza1:24.0928340.1143.98
73.Sener DeryaOstrobramska Warszawa1:24.2228240.8343.39
74.Jura KingaMeduza Pajęczno1:24.3128140.1344.18
75.Gniado MartynaAquatica Pawłowice1:24.3328040.8643.47
76.Mańdok KlaudiaNKP Bielsko Biała1:24.4427941.3343.11
77.Koczur WiktoriaVictoria Kozy1:24.4927940.7943.70
78.Rogowska PaulinaJuvenia Białystok1:24.6327741.9942.64
79.Kabańska NicolMOS Dąbrowa Górnicza1:24.8027640.8443.96
80.Żółkowska AnnaSKARPA Lublin1:25.4926941.4644.03
81.Dzięgiel JuliaKorona Kraków1:25.8926542.0643.83
82.Imińska AgnieszkaUrsynów Warszawa1:26.0726441.3344.74
83.Krawczyk JowitaPolonez Wyszków1:26.1726342.2243.95
84.Kowalewska NataliaOlimpijczyk Suwałki1:26.4526041.8744.58
85.Bigos DominikaDelfinek Bytom1:27.0425542.9244.12
86.Kruzerowska AdaMKS Trójka Łódź1:27.2525342.9044.35
87.Bugajska MajaORKA Ciechanów1:28.4124343.1845.23
88.Czerniawska WeronikaSKARPA Lublin1:28.6724143.2745.40
89.Sosnowska MilenaSiKReT Gliwice1:28.7224142.4046.32
90.Łezka AleksandraPolonez Wyszków1:29.1423743.3545.79
91.Tymińska RozaliaJuvenia Białystok1:29.1623743.6245.54
92.Godlewska NataliaORKA Ciechanów1:29.6823344.2445.44
93.Skórka MajaMOS Dąbrowa Górnicza1:30.4022844.4745.93
94.Gajdzik RoxanaAquatica Pawłowice1:33.5520545.9347.62
95.Pająk JuliaKSZO Ostrowiec Św.1:37.8317947.4450.39
96.Tatarska JuliaBUKS Warszawa1:43.4815247.8655.62
97.Kusy RoksanaMANTA Kochłowice Ruda Śl.1:43.9914949.7254.27
DYSKW.Golonko AleksandraŻoliborz Warszawa
G6 - nieciągła akcja nawrotu
DYSKW.Ferenc ZuzannaOlimpijczyk Suwałki
G6 - nieciągła akcja nawrotu
NIE UK.Domańska ZuzannaG-8 Bielany W-wa


<< TOP >>
Konkurencja 15
29-06-2014
Chłopców, 100m grzbietowy

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:00.36
1:05.45
Ciężkowski Dominik
Gotszling Dawid
JOKRA
BASTA
Piekary
Kielce
18-10-2009
05-04-2014

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków1:01.7849729.9331.85
2.Kotwica BartoszKP AVIA Świdnik1:02.2848530.0932.19
3.Karolczak JanBUKS Warszawa1:02.5647830.2732.29
4.Elgalal SamiUKS SP 149 Łódź1:05.6341432.1033.53
5.Barusiński KordianKorona-Swim Kielce1:05.6441431.5834.06
6.Galicki BartekBUKS Warszawa1:07.7037732.5435.16
7.Krzywnicki AdrianORKA Ciechanów1:08.2936832.8735.42
8.Malec MikołajIKAR Mielec1:08.5336433.6534.88
9.Warmiak TymoteuszVictoria Radom1:09.2435333.6935.55
10.Szmytke JakubŻoliborz Warszawa1:09.5534833.5835.97
11.Brodowski KrzysztofDelfin Tarnobrzeg1:10.6433235.0135.63
12.Jemielita OskarORKA Ciechanów1:10.9232834.4436.48
13.Raczkowski KrzysztofSolne Miasto Wieliczka1:11.3732234.5536.82
14.Mosoń PiotrH2O Jastrzębie1:11.6531834.1337.52
15.Wrzesiński JakubUKS 190 Łódź1:11.6631834.5437.12
16.Pokrywka HubertMOTYL Stalowa Wola1:11.7831634.1737.61
17.Wiszniewski JakubPolonia Warszawa1:11.9031534.7237.18
18.Borsuk ŁukaszFALA Kraśnik1:12.0931235.1836.91
19.Kowalski KacperUrsynów Warszawa1:12.3131034.8137.50
20.Jąkalski WojciechVictoria Kozy1:12.5530635.0137.54
21.Łysek MaciejSMS Galicja Kraków1:13.0830035.6837.40
22.Dłużniewski DawidORKA Ciechanów1:13.4729536.3037.17
23.Dziki MaciejG-8 Bielany W-wa1:13.5529436.1137.44
24.Szczesny HubertPolonez Wyszków1:13.5629435.7537.81
25.Daczkowski PatrykPingwiny Warszawa1:13.6829335.5438.14
26.Krzymański KajetanUrsynów Warszawa1:13.9628936.2537.71
27.Śmigielski MateuszUKS SP 149 Łódź1:14.0228935.9538.07
28.Haba JakubKSZO Ostrowiec Św.1:14.2828635.9338.35
29.Wygadańczuk PatrykMUKS Lider Chełm1:14.3128536.4537.86
30.Suchański PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G1:14.8028036.4638.34
31.Janik JakubÓSEMKA Oświęcim1:15.0527736.3538.70
32.Marszałek KacperMKP Bobry Dębica1:15.1027636.1039.00
33.Cempla JakubNKP Bielsko Biała1:15.1627636.5338.63
34.Ścieszko MateuszMKS Trójka Łódź1:15.5227237.1038.42
35.Parszewski PatrykKorona Kraków1:15.6127137.5938.02
36.Biernat KacperVictoria Radom1:15.6227136.7838.84
37.Topolski JakubMOTYL Stalowa Wola1:15.8926836.8339.06
Rejniak MateuszORKA Ciechanów1:15.8926837.6238.27
39.Komorowski JanMKS Trójka Łódź1:16.3126336.3439.97
40.Fajkowski PiotrUKS 55 Łódź1:16.3926237.0939.30
41.Piekarski ErykG-8 Bielany W-wa1:16.4626236.7739.69
42.Koncki BartłomiejWisła Puławy1:16.7425937.0339.71
43.Rogozinski KrzysztofKSZO Ostrowiec Św.1:16.8525837.6539.20
44.Wołoszyn RomanMOS Dąbrowa Górnicza1:17.0225637.9139.11
45.Darocha PawełKSZO Ostrowiec Św.1:17.1025537.2739.83
46.Cielecki KacperAquatica Pawłowice1:17.1325538.0839.05
47.Hencner WojciechMOSM Tychy1:17.6325037.5040.13
48.Skubisz ArturSPARTA Biłgoraj1:17.6924938.1439.55
49.Pasierbiewicz DominikWisła Puławy1:17.8024837.3240.48
Stefanowski DawidNAWA Skierniewice1:17.8024837.4740.33
51.Sac SebastianJuvenia Białystok1:17.8424838.1039.74
52.Masłowski HubertBarracuda Białystok1:18.4624237.7540.71
53.Badura MichałVictoria Kozy1:18.4924237.0741.42
54.Gębicki FilipMUKS Lider Chełm1:18.5524136.7941.76
55.Polaszyk RadosławG-8 Bielany W-wa1:19.1123638.8840.23
56.Markuszewski KacperJuvenia Białystok1:19.7623137.8341.93
57.Jaroszewski JakubŻoliborz Warszawa1:19.9422938.6841.26
58.Kucharski MaciejMKS Piaseczno1:20.4922439.0241.47
59.Grobel JakubG-8 Bielany W-wa1:20.6522339.1941.46
60.Sinkiewicz PawełOlimpijczyk Suwałki1:20.7222239.6841.04
Krysiak MichałMKS Trójka Łódź1:20.7222239.9040.82
62.Ochman MichałPark Wodny Tarnowskie G1:20.8522140.0140.84
63.Pytkowski IgorIKS Konstancin1:20.9922039.4641.53
64.Pawlik KamilMOSM Tychy1:21.0721938.5842.49
65.Perzankowski MaciejNAWA Skierniewice1:21.2221840.5140.71
66.Kowalczyk JakubORKA Ciechanów1:21.3421739.3442.00
67.Filipiuk MaciejSKARPA Lublin1:21.3621739.7441.62
68.Suszek PiotrSKARPA Lublin1:21.5321639.4542.08
69.Kasprzak MateuszVictoria Radom1:21.8821339.3742.51
Kiedrowski AdamPolonia Warszawa1:21.8821340.3341.55
71.Niedźwiedzki AlbertUrsynów Warszawa1:22.2321039.2043.03
72.Syska MiłoszMKS Trójka Łódź1:22.2921040.5341.76
73.Kuźniak MateuszŻoliborz Warszawa1:22.3520940.0042.35
74.Lisieński WojciechWodnik Siemianowice Śl.1:22.4320940.5941.84
75.Stefanek AdamVictoria Józefów1:22.4720840.8641.61
76.Piotrowski NatanH2O Jastrzębie1:22.4820840.2442.24
77.Banach BartłomiejKorona-Swim Kielce1:23.4020239.4443.96
78.Augustynowicz MichałJuvenia Białystok1:23.5620041.3742.19
79.Kędziora AdamKorona-Swim Kielce1:24.0619741.3942.67
80.Biernat MaciejMKS Trójka Łódź1:24.1319642.0442.09
81.Żubrowski CezaryPolonia Warszawa1:24.9719140.7644.21
82.Cieślak JakubMKS Piaseczno1:25.7818540.3145.47
83.Orzechowski MichałÓSEMKA Oświęcim1:26.5418041.9344.61
84.Nowak MaksymilianUKS 307 Warszawa1:28.7916743.5545.24
85.Skrocki MaciejKP MZOS Płock1:30.3515843.5746.78
86.Cios JakubSPARTA Biłgoraj1:30.4415845.5244.92
87.Libera DanielNAWA Skierniewice1:31.1915445.2645.93
88.Wójcik MateuszMUKS Lider Chełm1:32.9714543.8149.16
89.Wojtyński AdamOstrobramska Warszawa1:33.6614245.3248.34
90.Kowalczuk MichałMUKS Lider Chełm1:44.5110247.1957.32
DYSKW.Liwiński MateuszMKS Piaseczno
G6 - nieciągła akcja nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 16
29-06-2014
Dziewcząt, 200m zmienny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:20.41
2:33.35
Kozłowska Anna
Wołoszyn Sonia
AQBYD
KSOST
Bydgoszcz
Saint Dizier (FRA)
20-12-2009
16-11-2008

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Mazurkiewicz BarbaraIKS Konstancin2:29.0058431.9538.7743.9134.37
2.Wiśniewska OliwiaGórnik Sosnowiec2:31.2155933.1037.5745.2535.29
3.Bura DominikaAligator Gorzyce2:32.2854733.3342.4942.4234.04
4.Wołek OliwiaKSZO Ostrowiec Św.2:33.8753033.9240.2644.9134.78
5.Piechota KarolinaUKS 190 Łódź2:37.0949933.8439.3447.5436.37
6.Bochenek AnnaSkalar Warszawa2:37.7149335.5940.8446.2035.08
7.Ostrowska KamilaAligator Gorzyce2:37.7249334.9739.0245.9237.81
8.Gancarz KarolinaMOTYL Stalowa Wola2:38.2448834.5941.0645.0437.55
9.Skrzos AgataG-8 Bielany W-wa2:38.9248134.6140.5247.3536.44
10.Litwin AndreaIKAR Mielec2:38.9348133.8343.0648.6433.40
11.Cochór IzabelaOstrobramska Warszawa2:39.7747435.7541.2747.6935.06
12.Działkowska NataliaNKP Bielsko Biała2:39.8547334.4342.2846.7836.36
13.Zaborowicz JuliaGórnik Sosnowiec2:40.5446733.6444.0946.8136.00
14.Serafin MagdalenaJordan Kraków2:40.7146635.2640.2448.4736.74
15.Zych NataliaUKS 51 Lublin2:41.2246134.8840.0348.0338.28
16.Mucha KarolinaSMS Galicja Kraków2:42.9744636.1342.0648.5236.26
17.Cieślar ZuzannaSMS Galicja Kraków2:43.5644237.2841.7448.4636.08
18.Staniszewska MarylaSMS Galicja Kraków2:43.5744236.3441.5350.7934.91
19.Piskorz AleksandraWodnik Siemianowice Śl.2:43.7844035.8442.2845.8139.85
20.Wojtanek WiktoriaKapry-Armexim Pruszków2:43.8443936.4242.1248.2337.07
21.Bieniecka NataliaPolonia Warszawa2:43.9243935.2044.3547.1837.19
22.Rolnicka OliwiaSMS Galicja Kraków2:44.3943536.9144.2946.2636.93
23.Michniewska AnnaG-8 Bielany W-wa2:44.4443534.9642.8350.2536.40
24.Sidorczuk ToskaPingwiny Warszawa2:44.8143235.0044.2048.2337.38
25.Deszczka LauraUKS 55 Łódź2:45.2542837.4742.0247.8937.87
26.Gołębiewska DominikaUrsynów Warszawa2:45.4342734.9943.7250.5736.15
27.Lewandowska NataliaSiKReT Gliwice2:45.7142535.2243.4246.8340.24
28.Rabiniak ZuzannaVictoria Radom2:46.0242237.5245.7644.5238.22
29.Węcka MichalinaDelfinek Bytom2:46.6941736.6542.6451.8435.56
30.Niewiadomska WiktoriaPSP Swim Płock2:46.7041741.1140.3045.2640.03
31.Tobiasz AnnaVictoria Józefów2:46.7741737.7343.5348.2637.25
32.Kowalczuk WiktoriaJuvenia Białystok2:47.3541235.3045.1349.6237.30
33.Peplak JuliaJedynka Ożarów Maz2:47.4141237.1342.2649.9638.06
34.Oleksy AleksandraMKS Piaseczno2:47.4341236.5943.8851.8235.14
35.Jarząbek NataliaUKS 55 Łódź2:47.6741037.4744.2748.3537.58
36.Solska ZuzannaGOS Raszyn2:47.6941035.1844.8349.8937.79
37.Kaczkowska AnnaSkalar Warszawa2:48.1440636.4044.2949.5137.94
38.Świderska BarbaraPingwiny Warszawa2:48.1640635.7744.9849.8537.56
39.Cholewa KarolinaSolne Miasto Wieliczka2:48.2040638.9342.3047.0539.92
40.Kwitowska NataliaVictoria Józefów2:48.2540634.9442.5653.8836.87
41.Szymborska DominikaJuvenia Białystok2:48.2740636.1043.2648.3940.52
42.Hałka WiktoriaSPARTA Biłgoraj2:49.2039935.9245.0853.1735.03
43.Augustyniak MichalinaMOSM Tychy2:49.2739836.8245.4049.8637.19
44.Załęska AdriannaORKA Ciechanów2:49.3839834.6945.1750.9538.57
45.Balcer JuliaUKS 190 Łódź2:49.4339736.2542.6254.2336.33
46.Ozdoba OliwiaKSZO Ostrowiec Św.2:49.7239537.9545.7647.8538.16
47.Krótki MagdalenaAligator Gorzyce2:50.0539337.9644.9949.3137.79
48.Skrok ZuzannaMOTYL Stalowa Wola2:50.1339236.9644.3848.6340.16
49.Berent MartaŻoliborz Warszawa2:50.3439135.8342.2652.8639.39
50.Hojoł AgataSolne Miasto Wieliczka2:50.6038935.0143.9750.8840.74
51.Skrzypek PaulinaMOTYL Stalowa Wola2:50.8438736.8145.6850.2138.14
52.Grzybek AlicjaFoka Sandomierz2:51.3038438.6544.3649.9938.30
53.Sito MariaAligator Gorzyce2:51.7738136.4046.1452.2736.96
54.Kołakowska JuliaMKS Piaseczno2:52.0138038.9147.1445.9939.97
55.Waszczuk PolaSkalar Warszawa2:52.1037939.0044.4749.8038.83
56.Kwiatkowska ZofiaWodnik Bielsk Podlaski2:52.2737838.6742.4753.2637.87
57.Dąbrowska OliwiaUrsynów Warszawa2:52.4937637.6445.5550.5938.71
58.Skudlik MartaMANTA Kochłowice Ruda Śl.2:52.9737336.8645.5350.3340.25
59.Rogulska MariaŻoliborz Warszawa2:53.1737239.3745.0650.1238.62
60.Chańko DominikaJuvenia Białystok2:53.2737140.1845.2349.2638.60
61.Wesołowska AgataWodnik Bielsk Podlaski2:53.4037138.5644.1250.8639.86
62.Gorzynik AleksandraMOSiR Wodnik Krosno2:53.4237039.2546.1246.9641.09
63.Mazik MariaMeduza Pajęczno2:53.5736938.5248.2849.6037.17
64.Redzimska WiktoriaWodnik Siemianowice Śl.2:53.6736939.7044.3551.0138.61
65.Marcinkiewicz MartaPSP Swim Płock2:53.7736837.9045.0051.8639.01
66.Baka-Borkowska WeronikaOchota Warszawa2:54.0136738.8544.6051.9538.61
67.Żurawska SabinaÓSEMKA Oświęcim2:54.6636340.1544.6650.0739.78
68.Borowiec WeronikaMUKS Lider Chełm2:56.4435239.4546.8050.8939.30
69.Ciruk JoannaOlimpijczyk Suwałki2:56.6035136.9346.0154.1339.53
70.Krymow NataliaKP MZOS Płock2:56.6335136.2450.2153.1936.99
71.Czoch InesJagiellonka Warszawa2:57.2534736.8945.3355.9739.06
Majewska WeronikaMANTA Kochłowice Ruda Śl.2:57.2534739.9746.5352.5138.24
73.Zając-Więckowska JuliaWodnik Siemianowice Śl.2:57.2834735.5843.8554.8742.98
74.Skiba JoannaBUKS Warszawa2:58.0734236.6145.7256.4839.26
75.Burakowska WiktoriaMKP Bobry Dębica2:58.2534140.4342.9354.8040.09
76.Łakwa ZuzannaMOSM Tychy2:58.3334139.9444.8252.3141.26
77.Gwóźdź AleksandraBarakuda Starachowice2:58.7133842.0844.0751.9940.57
78.Fijołek AleksandraMOSM Tychy2:59.7933239.1746.9752.5541.10
79.Rygiel JuliaMOSiR Wodnik Krosno2:59.8733240.8748.0248.6942.29
80.Wolska AleksandraBarakuda Starachowice3:00.3132940.7147.6151.5440.45
81.Konderak MartynaJasień Sucha Beskidzka3:00.4132938.8445.9753.4142.19
82.Bujak MariaSKARPA Lublin3:00.4932845.3045.2850.4639.45
83.Bucoń MagdalenaFALA Kraśnik3:01.1532543.3445.4052.6739.74
84.Szadkowska AleksandraUrsynów Warszawa3:01.4232341.5648.6849.8341.35
85.Gajaszek KarolinaSKARPA Lublin3:02.0632041.5347.5850.1142.84
86.Bąk JuliaVictoria Józefów3:02.5131838.6748.3754.6440.83
87.Żak NataliaSolne Miasto Wieliczka3:02.6831740.0547.3654.6840.59
88.Czaplicka AleksandraOchota Warszawa3:03.1531439.2446.2853.4844.15
89.Marucha JuliaMOSM Tychy3:04.4330836.7051.3355.8640.54
90.Dalke AgataUrsynów Warszawa3:06.7729645.2248.3749.0744.11
91.Skwara ZuzannaFALA Kraśnik3:06.9029645.6346.0254.5740.68
92.Jakubowicz JuliaUKS 190 Łódź3:07.7929244.4450.5852.6040.17
93.Dzięgiel JuliaKorona Kraków3:08.1729039.4049.4654.1645.15
94.Wąsik AnnaKorona Kraków3:10.0328143.0952.2852.0342.63
95.Tawrel MajaŻoliborz Warszawa3:13.2426845.5148.6055.8543.28
96.Bacik LauraÓSEMKA Oświęcim3:14.7026246.3349.6752.7445.96
97.Bugajska MajaORKA Ciechanów3:17.2925149.6848.3957.9641.26
98.Szymańska DominikaBUKS Warszawa3:39.5618248.7957.241:01.7751.76
DYSKW.Sajnaga KingaWisła Puławy
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Gabryś LauraSiKReT Gliwice
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Serafin JuliaJuvenia Białystok
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 17
29-06-2014
Chłopców, 200m zmienny

13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
2:15.36
2:22.28
Dęga Wiktor
Gotszling Dawid
SKBEL
BASTA
Warszawa
Kielce
11-11-2004
06-04-2014

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Gotszling DawidBarakuda Starachowice2:20.4247531.6535.4241.8531.50
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
2.Kotwica BartoszKP AVIA Świdnik2:20.5347430.5935.3143.1531.48
3.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków2:21.6246330.5837.0342.4631.55
4.Barusiński KordianKorona-Swim Kielce2:21.9146132.0635.1141.8932.85
5.Karolczak JanBUKS Warszawa2:23.2944730.6534.7444.7233.18
6.Krzywnicki AdrianORKA Ciechanów2:28.1740531.0438.1945.7833.16
7.Krzykała EmilKP AVIA Świdnik2:28.3440331.7139.6244.5932.42
8.Sacha KamilMOS Dąbrowa Górnicza2:28.7640032.3037.7345.2533.48
9.Maj JakubGórnik Sosnowiec2:29.1239731.9938.9244.3833.83
10.Elgalal SamiUKS SP 149 Łódź2:29.4839433.7937.8046.4531.44
11.Karnik KacperVictoria Radom2:30.7238432.4739.8743.8234.56
12.Krautsztrung WitoldUKS 190 Łódź2:30.8338332.1541.2244.2833.18
13.Szubert KrzysztofMOSM Tychy2:31.3737932.1539.5544.4635.21
14.Pająk BartekBUKS Warszawa2:31.6237833.2739.2746.0033.08
15.Gębczyk ŁukaszVictoria Radom2:32.4537134.9239.7742.4135.35
16.Gęgotek RadosławMOSM Tychy2:34.2735831.6740.9145.8035.89
17.Kucza BenjaminAligator Gorzyce2:34.5935635.9941.7942.5434.27
18.Woźniak ŁukaszJordan Kraków2:34.8035533.0441.6544.2835.83
19.Dereziński SzymonMKS Piaseczno2:35.7634832.5142.0446.9934.22
20.Czyżewski JakubPiątka Konstantynów Ł.2:35.8634834.8241.3944.1635.49
21.Mistakiewicz PatrykUKS 190 Łódź2:36.0834631.3940.9848.9834.73
22.Marecki OskarMOTYL Stalowa Wola2:36.5834333.1740.5645.8237.03
23.Malec MikołajIKAR Mielec2:36.9734033.2238.5649.9135.28
24.Paszko MikołajNKP Bielsko Biała2:37.1433932.0641.4446.0537.59
25.Zubik StanisławPolonia Warszawa2:37.1733932.2142.3748.4234.17
26.Świercz SzymonG-8 Bielany W-wa2:37.2233933.3040.6247.8035.50
27.Ścieszko MateuszMKS Trójka Łódź2:37.7333533.8042.1045.5636.27
28.Małaśnicki JanŻoliborz Warszawa2:38.6732934.8740.5948.0735.14
29.Sosna TomaszTKKF Szczygłowice2:39.4532533.4942.7247.8435.40
30.Sadlik BartłomiejÓSEMKA Oświęcim2:39.6932336.7141.2145.3736.40
31.Uryga BartłomiejAquatica Pawłowice2:41.5731235.0442.4744.6339.43
32.Tłomak AndrzejJedynka Ożarów Maz2:41.7231132.1542.7151.0735.79
33.Tarnowski AleksNAWA Skierniewice2:41.9131032.6941.4151.5336.28
34.Raczkowski KrzysztofSolne Miasto Wieliczka2:41.9531037.5438.4648.9736.98
35.Borsuk ŁukaszFALA Kraśnik2:42.4530734.6141.9349.6636.25
Rohulin BogdanG-8 Bielany W-wa2:42.4530736.3041.8947.6136.65
Rowiński AleksanderMUKP Warszawianka2:42.4530736.5943.2747.1935.40
38.Wyszyński AleksanderPolonez Wyszków2:42.4930736.7343.9046.5535.31
39.Haba JakubKSZO Ostrowiec Św.2:42.5030736.9340.7647.8736.94
40.Sawicki OskarPolonia Warszawa2:42.9930433.2244.4146.3439.02
41.Skowron PatrykKorona-Swim Kielce2:43.1330335.1844.9344.9338.09
42.Wosiek DawidKSZO Ostrowiec Św.2:43.3430235.6442.2149.4336.06
43.Muc FilipMOS Dąbrowa Górnicza2:43.3730235.3642.4947.9037.62
44.Wójcik PawełSMS Galicja Kraków2:43.4930136.8342.3249.0935.25
45.Piekarski ErykG-8 Bielany W-wa2:43.6030036.3040.6350.0236.65
46.Kamyk JakubÓSEMKA Oświęcim2:43.7530036.3941.8246.3439.20
47.Malicki HubertKSZO Ostrowiec Św.2:43.9129936.2242.2750.3635.06
48.Daczkowski PatrykPingwiny Warszawa2:44.3829634.4142.4249.0938.46
49.Czerwiński ŁukaszJagiellonka Warszawa2:44.7629437.5942.3348.8036.04
50.Fronc JakubBarracuda Białystok2:44.8829336.4543.0948.4536.89
51.Pawlak RafałPingwiny Warszawa2:44.9329336.6043.5948.3436.40
52.Fajkowski PiotrUKS 55 Łódź2:44.9429338.0741.3348.7236.82
53.Czuba MarcinWisła Puławy2:44.9729339.2245.8241.9238.01
54.Koczur JanSMS Galicja Kraków2:45.0029336.5240.5551.1136.82
55.Śliwiak KacperVictoria Radom2:45.3029135.7344.1151.0034.46
56.Wolnicki JakubSMS Galicja Kraków2:45.5929036.6247.0645.6036.31
57.Wardak MichałUrsynów Warszawa2:45.8228836.6743.5350.2135.41
58.Suchański PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G2:45.9428838.1240.1251.2736.43
59.Major DanielPark Wodny Tarnowskie G2:46.0028835.3643.9250.8235.90
60.Zuehlke KajetanKP MZOS Płock2:46.0228736.0344.4348.9736.59
61.Mosoń SamuelH2O Jastrzębie2:46.3628635.6642.4347.8240.45
62.Pudysz ŁukaszMOTYL Stalowa Wola2:46.4528535.7643.9149.9636.82
63.Blumski IwoMOSM Tychy2:46.6528436.2943.3751.1135.88
64.Kłubko PawełSPARTA Biłgoraj2:47.1928135.9344.6548.2738.34
65.Krawczyk StanisławŻoliborz Warszawa2:47.3028135.7541.6750.7739.11
66.Lewandowski MateuszMKS Trójka Łódź2:47.3128134.8743.1450.2939.01
67.Kołodziejski FilipBUKS Warszawa2:47.6027937.3948.1744.6537.39
68.Wardawa FilipPingwiny Warszawa2:48.2327629.7144.6351.2742.62
69.Wąsiakowski KamilKP MZOS Płock2:48.2527636.9245.1649.1537.02
70.Gliński PiotrŻoliborz Warszawa2:48.7227436.9345.6248.7637.41
71.Wasilewski PawełUKS SP 149 Łódź2:49.3127135.0845.0851.0938.06
72.Niedojad AleksyDelfinek Bytom2:49.3327137.5043.2950.2438.30
73.Pawlik SzymonTKKF Szczygłowice2:49.8126937.3544.1650.5437.76
74.Lech FilipKP AVIA Świdnik2:50.3826637.7541.5453.5437.55
75.Michalak JacekKapry-Armexim Pruszków2:50.7226440.2344.2947.6538.55
76.Dudziński JakubMANTA Kochłowice Ruda Śl.2:50.9726338.1644.8249.4238.57
77.Tuchowski MikołajBarakuda Starachowice2:51.8025940.1646.4448.7436.46
78.Cieśla JanUrsynów Warszawa2:52.0825839.2446.2349.3537.26
79.Woźniak KamilWisła Puławy2:52.0925834.7249.7047.9339.74
80.Bukowski OskarSKARPA Lublin2:53.1625338.8545.7448.9339.64
81.Pisarek TomaszAquatica Pawłowice2:53.6225137.3344.1551.7640.38
82.Dados AleksanderWisła Puławy2:54.1724938.1344.8153.1438.09
83.Gardocki SzymonJuvenia Białystok2:54.4524836.2545.2551.7541.20
84.Krysiak MichałMKS Trójka Łódź2:55.3124436.4945.5055.1838.14
85.Pająk MikołajJasień Sucha Beskidzka2:55.8924236.4847.5051.7340.18
86.Krasnodębski AndrzejŻoliborz Warszawa2:56.0224138.2547.5552.7837.44
87.Grelewski WojciechMKS Trójka Łódź2:56.0524137.9148.2550.4539.44
88.Kalinowski JakubJuvenia Białystok2:56.4323939.3245.2251.5740.32
89.Pawlicki MateuszVictoria Kozy2:57.3123639.3045.4852.2340.30
90.Nowak MaurycyUKS 307 Warszawa2:57.3523637.8948.9350.1640.37
91.Wronowski IgorOlimpijczyk Suwałki2:58.4423143.4046.5650.1238.36
92.Ściseł OlafKapry-Armexim Pruszków2:58.7623042.1446.5151.1238.99
93.Sobociński PiotrJuvenia Białystok2:59.8922637.5549.4454.8038.10
94.Stefanek AdamVictoria Józefów3:01.5822038.7245.6154.9542.30
95.Machul AleksanderWisła Puławy3:02.4921639.7349.9354.0338.80
96.Komorowski SebastianPSP Swim Płock3:03.9921138.4048.2557.0740.27
97.Sterniczuk WojciechPiątka Konstantynów Ł.3:07.7519940.2152.4456.1738.93
DYSKW.Wiszniewski JakubPolonia Warszawa
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Borkowski BartekBUKS Warszawa
M12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Piechocki MichałMOSM Tychy
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Karpiel DominikMOS Dąbrowa Górnicza
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Ptak FilipMANTA Kochłowice Ruda Śl.
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 18
29-06-2014
4 x 50m dowolny13 lat
Wyniki

Rek Polski Młodz.13-lat
Rek Polski Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
Rek.Okręgu Święt.Młodz.13-lat
1:45.70
1:58.59
1:51.63
2:07.71
UKS Shark Rudna (NF) - chł.
UKP UNIA Oświęcim (NF) - dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - chł.
KS KSZO Ostrowiec Św. - dz.
SHRUD
UNOSW
KSOST
KSOST
Nowa Ruda
Kraków
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
18-12-2009
01-12-2012
30-06-2013
26-04-2014

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.ORKA Ciechanów 1ORKA Ciechanów1:52.08374
Krzywnicki Adrian
Witkowska Anastazja
01
01
+0,75
+0,50
27.53
29.81
Dłużniewski Dawid
Jemielita Oskar
01
01
+0,37
+0,35
28.44
26.30
2.BUKS WarszawaBUKS Warszawa1:52.74367
Galicki Bartek
Borkowski Bartek
01
01
+0,66
+0,17
28.67
30.37
Karolczak Jan
Pająk Bartek
01
01
+0,11
+0,18
25.99
27.71
3.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź1:53.01365
Wrzesiński Jakub
Piechota Karolina
01
01
+0,46
+0,35
29.08
30.21
Mistakiewicz Patryk
Krautsztrung Witold
01
01
+0,28
+0,69
27.74
25.98
4.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków1:54.35352
Pogorzelska Laura
Cieślar Zuzanna
01
01

+0,52
29.73
30.45
Batko Karol
Goraj Marcin
01
01
+0,50
+0,47
27.28
26.89
5.Pingwiny WarszawaPingwiny Warszawa1:54.60350
Wardawa Filip
Świderska Barbara
01
01
+0,64
+0,43
26.05
30.35
Sidorczuk Toska
Daczkowski Patryk
01
01
+0,38
+0,58
29.52
28.68
6.Victoria Radom 1Victoria Radom1:54.61350
Warmiak Tymoteusz
Rabiniak Zuzanna
01
01
+0,77
+0,40
27.96
29.57
Gębczyk Łukasz
Karnik Kacper
01
01
+0,73
+0,42
28.87
28.21
7.MOSM Tychy 1MOSM Tychy1:55.21344
Gęgotek Radosław
Hencner Wojciech
01
01
+0,7328.85
29.22
Pawlik Kamil
Szubert Krzysztof
01
01
+0,33
+0,45
28.12
29.02
8.MOTYL Stalowa Wola 1MOTYL Stalowa Wola1:56.74331
Gancarz Karolina
Topolski Jakub
01
01
+0,76
+0,31
29.06
29.66
Marecki Oskar
Pokrywka Hubert
01
01
+0,28
+0,09
29.88
28.14
9.Ursynów Warszawa 1Ursynów Warszawa1:56.86330
Regulska Nastazja
Gołębiewska Dominika
01
01
+0,77
+0,25
29.36
30.42
Kowalski Kacper
Krzymański Kajetan
01
01
+0,43
+0,35
29.79
27.29
10.G-8 Bielany W-wa 1G-8 Bielany W-wa1:57.41325
Sobiecki Jakub
Dziki Maciej
01
01
+0,66
+0,12
28.38
29.92
Świercz Szymon
Skrzos Agata
01
01
+0,09
+0,33
29.90
29.21
11.Żoliborz Warszawa 1Żoliborz Warszawa1:58.03320
Małaśnicki Jan
Krasnodębski Andrzej
01
01
+0,85
+0,08
29.32
29.84
Gliński Piotr
Szmytke Jakub
01
01
+0,35
+0,64
29.69
29.18
12.KP MZOS PłockKP MZOS Płock1:58.09319
Grzywacz Oliwer
Krymow Natalia
01
01
+0,77
+0,57
29.53
29.66
Wąsiakowski Kamil
Zuehlke Kajetan
01
01
+0,44
+0,41
30.23
28.67
13.UKS SP 149 ŁódźUKS SP 149 Łódź1:58.35317
Kordala Monika
Elgalal Sami
01
01
+0,81
+0,71
30.12
29.28
Osińska Wiktoria
Śmigielski Mateusz
01
01
+0,66
+0,11
30.74
28.21
14.Aligator GorzyceAligator Gorzyce1:58.52316
Kucza Benjamin
Bura Dominika
01
01
+0,62
+0,19
29.24
28.51
Musioł Natalia
Ostrowska Kamila
01
01
+0,63
+0,44
29.31
31.46
15.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce1:58.60315
Barusiński Kordian
Kędziora Adam
01
01
+0,71
+0,08
27.67
30.44
Skowron Patryk
Banach Bartłomiej
01
01
+0,27
+0,39
30.66
29.83
16.Barracuda BiałystokBarracuda Białystok1:58.61315
Masłowski Hubert
Jakowicka Aleksandra
01
01
+0,64
+0,33
29.79
31.43
Fronc Jakub
Żekało Julia
01
01
+0,51
+0,17
29.02
28.37
17.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.1:58.73314
Malicki Hubert
Pater Norbert
01
01
+0,57
+0,52
30.27
29.73
Wosiek Dawid
Wołek Oliwia
01
01
+0,62
+0,15
29.56
29.17
18.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa1:58.96313
Sawicki Oskar
Błaszczyk Klaudia
01
01
+0,53
+0,57
29.49
31.17
Wiszniewski Jakub
Zubik Stanisław
01
01
+0,53
+0,13
29.66
28.64
19.ÓSEMKA Oświęcim 1ÓSEMKA Oświęcim2:01.01297
Sadlik Bartłomiej
Janik Jakub
01
01
+0,83
+0,52
30.28
29.90
Bator Aleksandra
Zięba Gabriela
01
01

+0,72
30.71
30.12
20.MOS Dąbrowa Górnicza 1MOS Dąbrowa Górnicza2:01.32295
Muc Filip
Gazda Zuzanna
01
01
+0,62
+0,45
30.54
32.16
Wołoszyn Roman
Sacha Kamil
01
01
+0,46
+0,50
30.37
28.25
21.MKS Trójka ŁódźMKS Trójka Łódź2:01.54293
Lewandowski Mateusz
Kałucka Natalia
01
01

+0,49
31.21
31.08
Ścieszko Mateusz
Komorowski Jan
01
01

+0,57
30.45
28.80
22.Olimpijczyk SuwałkiOlimpijczyk Suwałki2:01.66292
Wróblewski Jakub
Wronowski Igor
01
01
+1,00
+0,34
30.01
31.60
Ciruk Joanna
Sinkiewicz Paweł
01
01
+0,34
+0,45
30.80
29.25
23.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:02.15289
Haba Jakub
Rogozinski Krzysztof
01
01
+0,80
+0,43
30.49
29.71
Sasak Andrzej
Wicha Karolina
01
01

+0,21
30.59
31.36
24.NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice2:02.28288
Smolczewski Igor
Soliwoda Julia
01
01
+0,57
+0,39
29.64
31.78
Perzankowski Maciej
Tarnowski Aleks
01
01
+0,53
+0,48
31.83
29.03
25.SMS Galicja Kraków 2SMS Galicja Kraków2:02.55286
Wolnicki Jakub
Wójcik Paweł
01
01
+0,65
+0,40
30.65
30.70
Rolnicka Oliwia
Koczur Jan
01
01
+0,62
+0,35
31.30
29.90
26.Polonez Wyszków 1Polonez Wyszków2:02.79284
Wyszyński Aleksander
Depta Kajetan
01
01
+0,8930.97
30.86
Szczesny Hubert
Gorczyński Piotr
01
01
+0,36
+0,34
31.65
29.31
27.NKP Bielsko BiałaNKP Bielsko Biała2:03.06282
Cempla Jakub
Paszko Mikołaj
01
01
+0,70
+0,09
28.52
31.27
Mańdok Klaudia
Działkowska Natalia
01
01
+0,20
+0,25
33.34
29.93
28.MOSM Tychy 2MOSM Tychy2:03.47279
Blumski Iwo
Łakwa Zuzanna
01
01
+0,84
+0,33
29.77
32.42
Augustyniak Michalina
Szklarz Wiktor
01
01

+0,36
31.80
29.48
29.G-8 Bielany W-wa 2G-8 Bielany W-wa2:03.48279
Piekarski Eryk
Domańska Zuzanna
01
01
+0,49
-0,03
31.04
31.32
Soja Małgorzata
Rohulin Bogdan
01
01
+0,14
+0,46
31.21
29.91
30.MKS PiasecznoMKS Piaseczno2:03.49279
Oleksy Aleksandra
Kołakowska Julia
01
01
+0,52
+0,66
30.91
32.90
Kucharski Maciej
Dereziński Szymon
01
01
+0,29
+0,37
32.60
27.08
31.MUKS Lider Chełm 1MUKS Lider Chełm2:03.54279
Wygadańczuk Patryk
Gębicki Filip
01
01
+0,83
+0,36
29.85
30.79
Borowiec Weronika
Furtak Beata
01
01
+0,01
+0,29
31.06
31.84
32.Górnik SosnowiecGórnik Sosnowiec2:03.93276
Zaborowicz Julia
Czech Oliwia
01
01
+0,62
+0,24
31.27
34.64
Wiśniewska Oliwia
Maj Jakub
01
01
+0,48
+0,53
29.72
28.30
33.Victoria Radom 2Victoria Radom2:04.35274
Śliwiak Kacper
Biernat Kacper
01
01
33.28
28.29
Szpak Kacper
Kasprzak Mateusz
01
01
+0,27
+0,66
30.72
32.06
34.Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok2:04.70271
Sobociński Piotr
Augustyniak Martyna
01
01
+0,86
+0,66
31.36
31.26
Kowalczuk Wiktoria
Augustynowicz Michał
01
01
31.50
30.58
35.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice2:04.99269
I zmiana - Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat (50m st.dowolnym)
Gotszling Dawid
Gwóźdź Aleksandra
01
01
+0,6926.66
34.26
Kuśmierczyk Weronika
Tuchowski Mikołaj
01
01
+0,29
+0,13
32.35
31.72
36.MOTYL Stalowa Wola 2MOTYL Stalowa Wola2:05.11269
Gondek Wiktoria
Skrzypek Paulina
01
01
+0,6931.16
31.63
Skrok Zuzanna
Dębicka Gabriela
01
01
+0,16
+0,16
31.44
30.88
37.SiKReT GliwiceSiKReT Gliwice2:05.21268
Lewandowska Natalia
Kossakowska Dominika
01
01
+0,59
+0,34
30.26
29.27
Gabryś Laura
Buzek Emilia
01
01
+0,0832.71
32.97
38.Park Wodny Tarnowskie GPark Wodny Tarnowskie G2:05.25268
Major Daniel
Spruś Marta
01
01
+0,67
+0,62
30.41
32.06
Suchański Przemysław
Ochman Michał
01
01

+0,70
32.32
30.46
39.Wodnik Siemianowice Śl.Wodnik Siemianowice Śl.2:05.67265
Zając-Więckowska Julia
Redzimska Wiktoria
01
01
+0,8730.87
32.52
Piskorz Aleksandra
Lisieński Wojciech
01
01
+0,48
+0,40
32.16
30.12
40.Jasień Sucha BeskidzkaJasień Sucha Beskidzka2:05.75264
Pająk Mikołaj
Polak Natalia
01
01
+0,7030.79
33.15
Koczur Michał
Konderak Martyna
01
01
+0,68
+0,49
30.71
31.10
41.Victoria KozyVictoria Kozy2:05.81264
Badura Michał
Kożuch Paulina
01
01
+0,61
+0,42
31.43
32.31
Pawlicki Mateusz
Jąkalski Wojciech
01
01
+0,07
+0,55
32.83
29.24
42.Ostrobramska WarszawaOstrobramska Warszawa2:05.97263
Kamut Julia
Rałowska Julia
01
01
+0,86
+0,18
31.32
31.67
Wojtyński Adam
Cochór Izabela
01
01
+0,24
+0,43
33.22
29.76
43.Wisła PuławyWisła Puławy2:06.18262
Machul Aleksander
Dados Aleksander
01
01
+0,4530.11
33.29
Sajnaga Kinga
Koncki Bartłomiej
01
01

+0,27
32.40
30.38
44.Juvenia Białystok 2Juvenia Białystok2:06.79258
Petelska Julia
Kalinowski Jakub
01
01
+0,6531.95
31.42
Szymborska Dominika
Sac Sebastian
01
01
+0,58
+0,41
31.92
31.50
45.Żoliborz Warszawa 2Żoliborz Warszawa2:06.99257
Jędrych Julia
Rogulska Maria
01
01
+0,77
+0,59
31.08
32.26
Jaroszewski Jakub
Krawczyk Stanisław
01
01
+0,68
+0,30
32.02
31.63
46.GOS RaszynGOS Raszyn2:07.00257
Solska Zuzanna
Schmidt Zuzanna
01
01

+0,30
30.16
33.22
Albayrak Julia
Podsiadły Agata
01
01
+0,34
+0,61
31.97
31.65
47.Korona KrakówKorona Kraków2:07.20256
Stępińska Natalia
Parszewski Patryk
01
01
32.16
31.37
Mazurek Gabriela
Nita Daria
01
01
+0,43
+0,35
33.98
29.69
48.Aquatica PawłowiceAquatica Pawłowice2:07.21255
Cielecki Kacper
Kałuża Patrycja
01
01
31.31
32.29
Pisarek Tomasz
Uryga Bartłomiej
01
01
+0,2933.50
30.11
49.Ursynów Warszawa 2Ursynów Warszawa2:07.31255
Niedźwiedzki Albert
Cieśla Jan
01
01
+0,5033.12
31.79
Wardak Michał
Imińska Agnieszka
01
01
+0,50
+0,44
29.61
32.79
50.Piątka Konstantynów Ł.Piątka Konstantynów Ł.2:07.45254
Durkiewicz Kamila
Sterniczuk Wojciech
01
01
+0,83
+0,41
31.71
34.13
Kucharski Jakub
Czyżewski Jakub
01
01
+0,67
+0,47
32.10
29.51
51.SMS Galicja Kraków 3SMS Galicja Kraków2:08.07250
Mucha Karolina
Staniszewska Maryla
01
01
+0,74
+0,27
32.00
32.30
Stępak Weronika
Janusz Ewa
01
01
+0,5132.50
31.27
52.ORKA Ciechanów 2ORKA Ciechanów2:08.49248
Kowalczyk Jakub
Godlewska Natalia
01
01
+0,56
+0,74
31.98
33.43
Załęska Adrianna
Rejniak Mateusz
01
01
+0,54
+0,66
32.54
30.54
53.MANTA Kochłowice Ruda Śl.MANTA Kochłowice Ruda Śl.2:08.50248
Majewska Weronika
Skudlik Marta
01
01
+0,71
+0,48
33.67
32.22
Ptak Filip
Dudziński Jakub
01
01
+0,42
+0,11
32.11
30.50
54.G-8 Bielany W-wa 3G-8 Bielany W-wa2:08.64247
Michniewska Anna
Kowalewska Nadia
01
01
+0,60
+0,73
32.30
32.15
Polaszyk Radosław
Grobel Jakub
01
01
+0,5431.59
32.60
55.Victoria JózefówVictoria Józefów2:08.84246
Tobiasz Anna
Bąk Julia
01
01
+0,45
+0,39
32.02
32.97
Wójcik Gabriela
Kwitowska Natalia
01
01
+0,47
+0,56
33.30
30.55
56.UKS 190 Łódź 2UKS 190 Łódź2:09.15244
Garnys Patrycja
Mikołajczyk Julia
01
01
+0,88
+0,45
33.03
30.67
Jakubowicz Julia
Balcer Julia
01
01
+0,66
+0,44
34.26
31.19
57.Kapry-Armexim PruszkówKapry-Armexim Pruszków2:09.39243
Michalak Jacek
Ściseł Olaf
01
01
+0,79
+0,45
31.27
33.16
Wojtanek Wiktoria
Kolczyńska Helena
01
01
+0,53
+0,40
32.42
32.54
58.Ochota WarszawaOchota Warszawa2:09.81240
Mularczyk Paulina
Baka-Borkowska Weronika
01
01
+0,69
+0,27
30.66
32.10
Czaplicka Aleksandra
Winiarska Izabela
01
01
+0,60
+0,29
32.14
34.91
59.Polonez Wyszków 2Polonez Wyszków2:10.68236
Jackiewicz Dominika
Krawczyk Jowita
01
01
+0,51
+0,51
32.90
32.93
Jackiewicz Klaudia
Borzymek Julia
01
01
+0,3331.99
32.86
60.Juvenia Białystok 3Juvenia Białystok2:10.99234
Serafin Julia
Chańko Dominika
01
01
+0,75
+0,56
34.18
32.44
Gardocki Szymon
Markuszewski Kacper
01
01
+0,53
+0,74
31.61
32.76
61.MOSM Tychy 3MOSM Tychy2:11.45231
Brożek Aleksandra
Czypionka Anna
01
01
+0,5633.14
33.41
Fijołek Aleksandra
Piechocki Michał
01
01

+0,34
33.30
31.60
62.Żoliborz Warszawa 3Żoliborz Warszawa2:12.04228
Golonko Aleksandra
Kuźniak Mateusz
01
01
+0,6733.24
32.80
Berent Marta
Kaleta Oliwia
01
01
+0,48
+0,40
33.92
32.08
63.Delfinek BytomDelfinek Bytom2:12.62225
Bigos Dominika
Czornik Julia
01
01
+0,74
+0,53
36.30
31.63
Węcka Michalina
Niedojad Aleksy
01
01

+0,32
32.03
32.66
64.MOS Dąbrowa Górnicza 2MOS Dąbrowa Górnicza2:13.17223
Rogala Justyna
Kabańska Nicol
01
01
+0,72
+0,43
33.66
33.45
Skórka Julia
Karpiel Dominik
01
01
+0,39
+0,03
32.90
33.16
65.SPARTA BiłgorajSPARTA Biłgoraj2:14.22217
Skubisz Artur
Cios Jakub
01
01
+0,68
+0,25
31.54
37.64
Kłubko Paweł
Hałka Wiktoria
01
01
34.12
30.92
66.SKARPA Lublin 2SKARPA Lublin2:15.66211
Gajaszek Karolina
Hołubiec Klaudia
01
01
+0,52
+0,05
33.36
38.77
Czerniawska Weronika
Bujak Maria
01
01

+0,33
30.00
33.53
67.ÓSEMKA Oświęcim 2ÓSEMKA Oświęcim2:15.92209
Żurawska Sabina
Orzechowski Michał
01
01
+0,67
+0,37
32.66
32.33
Kamyk Jakub
Bacik Laura
01
01
+0,46
+0,87
33.55
37.38
68.PSP Swim PłockPSP Swim Płock2:16.75206
Niewiadomska Wiktoria
Garlicki Patryk
01
01
+0,62
+0,39
33.61
36.09
Komorowski Sebastian
Marcinkiewicz Marta
01
01
+0,52
69.MOS Dąbrowa Górnicza 3MOS Dąbrowa Górnicza2:20.13191
Napierała Krystian
Wiktorowski Piotr
01
01
+0,74
+0,57
33.53
35.83
Pawula Klaudiusz
Skórka Maja
01
01
+0,53
+0,46
34.54
36.23
DYSKW.Wodnik Bielsk PodlaskiWodnik Bielsk Podlaski
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Kwiatkowska Zofia, Wesołowska Agata, Kuczyńska Nikolina, Olszańska Martyna
DYSKW.SKARPA Lublin 1SKARPA Lublin
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Suszek Piotr, Żółkowska Anna, Filipiuk Maciej, Bukowski Oskar