Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 200m dowolny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m dowolny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  12. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  14. Chłopców, 4 x 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  15. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  11 lat
Nr  16. Chłopców, 4 x 100m dowolny  11 lat


5 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka
Busko-Zdrój, 15.10.2011


Konkurencja 1
15-10-2011
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Korona-Swim Kielce35.97270
2.Wołek Oliwia01KSZO Ostrowiec Św37.20244
3.Grzybek Alicja01FOKA Sandomierz37.37240
4.Ozdoba Oliwia01KSZO Ostrowiec Św37.77233
5.Gromada Wiktoria02FOKA Sandomierz38.34223
6.Kuczyńska Zofia01FOKA Sandomierz38.38222
7.Pulut Aleksandra01Korona-Swim Kielce39.14209
8.Kuśmierczyk Weronika01Barakuda Starachowice40.38190
9.Szweda Dominika01Delfin Połaniec40.73186
10.Jurecka Katarzyna01UNIA Busko Zdrój40.82184
11.Kowalczyk Dominika01Korona-Swim Kielce40.91183
12.Kałuzińska Paula01Korona-Swim Kielce41.21179
13.Błaut Katarzyna01Salos Cortile Kielce41.49175
14.Wilczyńska Patrycja01STS Skarżysko-Kam43.12156
15.Pałgan Julia01WODNIK Końskie43.36154
16.Bucior Natalia01KSZO Ostrowiec Św43.43153
17.Szlęzak Magdalena01KSZO Ostrowiec Św43.46153
18.Wolska Aleksandra01Barakuda Starachowice45.18136
19.Winiarczyk Wiktoria02FOKA Sandomierz45.28135
20.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św45.50133
21.Rutkowska Weronika02UNIA Busko Zdrój46.87122
22.Jarzyna Natalia01Barakuda Starachowice47.06120
23.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św47.22119
24.Gwóźdź Aleksandra01Barakuda Starachowice47.39118
25.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św47.47117
26.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce47.81115
27.Denkiewicz Natalia02KSZO Ostrowiec Św48.14112
28.Brodawka Klaudia01KSZO Ostrowiec Św48.15112
29.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce48.22112
30.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św48.30111
31.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św48.32111
32.Lis Kamila02FOKA Sandomierz48.47110
33.Buda Aleksandra01Salos Cortile Kielce48.53109
34.Witkowska Anna02STS Skarżysko-Kam48.63109
35.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice49.42104
Mrozicka Weronika01UNIA Busko Zdrój49.42104
37.Kamińska Zofia03STS Skarżysko-Kam49.63102
38.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice49.93100
39.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św50.08100
40.Wolarska Martyna02FOKA Sandomierz51.2293
41.Wira Parycja03Korona-Swim Kielce52.5386
42.Krawczyk Alicja03KSZO Ostrowiec Św52.9784
43.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce54.8176
44.Gołąbek Ewa02Korona-Swim Kielce54.8876
45.Gieras Zuzanna02KSZO Ostrowiec Św55.7672
46.Chodurska Klaudia02FOKA Sandomierz56.2070
47.Podgórska Angelika01Barakuda Starachowice56.7468
48.Wiśniewska Antonina04Barakuda Starachowice57.9664
49.Sobieszkoda Katarzyna02FOKA Sandomierz1:01.1055
50.Jarkowska Natalia02Delfin Połaniec1:01.6953
51.Wójcik Martyna02FOKA Sandomierz1:06.3543
52.Latała Weronika04Barakuda Starachowice1:14.9629


<< TOP >>
Konkurencja 2
15-10-2011
Chłopców, 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gotszling Dawid01Korona-Swim Kielce32.93234
2.Barusiński Kordian01Korona-Swim Kielce33.72218
3.Rogoziński Krzysztof01KSZO Ostrowiec Św35.09193
4.Kutz Łukasz01Delfin Połaniec35.44187
5.Pater Norbert01KSZO Ostrowiec Św36.84167
6.Miechowicz Tomasz01KSZO Ostrowiec Św37.34160
7.Malicki Hubert01KSZO Ostrowiec Św37.56157
8.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce38.08151
9.Krzemiński Patryk01UNIA Busko Zdrój38.12151
10.Stanek Michał01FOKA Sandomierz38.91142
11.Karkoszka Michał01Barakuda Starachowice39.56135
12.Haba Jakub01KSZO Ostrowiec Św39.83132
13.Skowron Patryk01Korona-Swim Kielce40.06130
14.Sasak Andrzej01KSZO Ostrowiec Św40.26128
15.Majewski Kacper03STS Skarżysko-Kam40.89122
16.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św42.08112
17.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św42.65107
18.Wodecki Karol01Korona-Swim Kielce43.19103
19.Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św43.43102
20.Borowski Adam01Salos Cortile Kielce43.56101
21.Wosiek Dawid01KSZO Ostrowiec Św43.9098
22.Zdziech Filip01Salos Cortile Kielce44.8592
23.Tuchowski Mikołaj01Barakuda Starachowice44.8892
24.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice45.3389
25.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św45.8986
26.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice46.2884
27.Nowak Mateusz01Salos Cortile Kielce47.3678
28.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce47.5877
29.Granat Dominik01KSZO Ostrowiec Św49.4769
30.Wilk Damian01WODNIK Końskie49.9067
31.Bal Daniel01KSZO Ostrowiec Św50.2266
32.Stępień Konrad02WODNIK Końskie52.4657
33.Darocha Paweł01KSZO Ostrowiec Św52.6157
34.Skierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św54.3951
35.Matysiak Hubert02KSZO Ostrowiec Św55.2949
36.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św56.6446
37.Łubowski Adam03FOKA Sandomierz57.4844
38.Tarka Maciej03Delfin Połaniec58.3042
39.Stajniak Krzysztof02FOKA Sandomierz59.3240
40.Panek Szymon02UNIA Busko Zdrój1:06.1828

PKKępiński Paweł02KSZO Ostrowiec Św52.1059
PKKlimas Michał02KSZO Ostrowiec Św54.6051
PKKesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św59.3440


<< TOP >>
Konkurencja 3
15-10-2011
Dziewcząt, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci2:29.63Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kroczek Iga00KSZO Ostrowiec Św2:48.43287
2.Wójtowicz Julia00Barakuda Starachowice2:58.71240
3.Dembowska Wiktoria00STS Skarżysko-Kam3:01.87228
4.Grobelna Patrycja00KSZO Ostrowiec Św3:04.64218
5.Mroczkowska Nikola00KSZO Ostrowiec Św3:20.69169
6.Buryło Katarzyna00STS Skarżysko-Kam3:26.74155
7.Jakubińska Marta00Barakuda Starachowice3:27.37154
8.Metowska Klaudia00Salos Cortile Kielce3:29.08150
9.Stępień Paulina00WODNIK Końskie3:29.26149
10.Lasia Oliwia00Salos Cortile Kielce3:35.18137
11.Łukomska Magdalena00UNIA Busko Zdrój3:35.50137
DYSKW.Karkoszka Anna00Barakuda Starachowice


<< TOP >>
Konkurencja 4
15-10-2011
Chłopców, 200m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Michta Kacper00KSZO Ostrowiec Św2:26.87309
2.Kowalski Karol00UNIA Busko Zdrój2:36.06258
3.Kowalik Krystian00Korona-Swim Kielce2:37.42251
4.Jarocha Oskar00KSZO Ostrowiec Św2:44.19221
5.Lasocki Bartosz00Korona-Swim Kielce2:48.42205
6.Krzewicki Aleksander00Barakuda Starachowice2:53.38188
7.Wierzbicki Filip00FOKA Sandomierz2:55.96180
8.Niewczas Maciej00Barakuda Starachowice2:57.70174
9.Świtakowski Bartosz00STS Skarżysko-Kam3:00.29167
10.Sulasz Piotr00Barakuda Starachowice3:03.46158
11.Bartkowski Jakub00KSZO Ostrowiec Św3:05.31154
12.Dzik Marek00KSZO Ostrowiec Św3:05.65153
13.Litwin Dawid00Salos Cortile Kielce3:06.44151
14.Płusa Krzysztof00Barakuda Starachowice3:24.71114
15.Ferens Kamil00WODNIK Końskie3:39.3392
DYSKW.Szeląg Mikołaj00KSZO Ostrowiec Św
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 5
15-10-2011
Dziewcząt, 50m klasyczny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Korona-Swim Kielce45.39255
2.Gromada Karolina01FOKA Sandomierz45.46254
3.Ozdoba Oliwia01KSZO Ostrowiec Św47.73219
4.Pałgan Julia01WODNIK Końskie48.44210
5.Kuczyńska Zofia01FOKA Sandomierz48.86204
6.Pulut Aleksandra01Korona-Swim Kielce50.06190
7.Gromada Wiktoria02FOKA Sandomierz51.54174
8.Buda Aleksandra01Salos Cortile Kielce54.24149
9.Błaut Katarzyna01Salos Cortile Kielce55.63138
10.Szlęzak Magdalena01KSZO Ostrowiec Św55.84137
11.Kuśmierczyk Weronika01Barakuda Starachowice59.19115
12.Jarkowska Natalia02Delfin Połaniec1:00.98105
13.Wilczyńska Patrycja01STS Skarżysko-Kam1:01.11104
14.Łygan Natalia02Delfin Połaniec1:01.78101
15.Panek Patrycja02Delfin Połaniec1:06.6980
16.Witkowska Anna02STS Skarżysko-Kam1:06.8280
17.Chalama Wiktoria03Delfin Połaniec1:08.0875
18.Kamińska Zofia03STS Skarżysko-Kam1:14.1158


<< TOP >>
Konkurencja 6
15-10-2011
Chłopców, 50m klasyczny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gotszling Dawid01Korona-Swim Kielce42.59208
2.Kutz Łukasz01Delfin Połaniec43.86190
3.Sobura Michał01Salos Cortile Kielce45.28173
4.Skowron Patryk01Korona-Swim Kielce48.06145
5.Rogoziński Krzysztof01KSZO Ostrowiec Św49.01136
6.Nawara Nikodem01Korona-Swim Kielce50.58124
7.Krzemiński Patryk01UNIA Busko Zdrój51.44118
8.Gawlik Grzegorz01Barakuda Starachowice51.48117
9.Kiciński Mateusz01FOKA Sandomierz52.82109
10.Sasak Andrzej01KSZO Ostrowiec Św52.91108
11.Miechowicz Tomasz01KSZO Ostrowiec Św53.01108
12.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce53.26106
13.Świątek Filip02UNIA Busko Zdrój54.5699
14.Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św56.0091
15.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce57.7983
16.Stępień Konrad02WODNIK Końskie58.3581
17.Malicki Hubert01KSZO Ostrowiec Św58.3780
18.Nowak Mateusz01Salos Cortile Kielce58.5480
19.Wodecki Karol01Korona-Swim Kielce58.7379
20.Majewski Kacper03STS Skarżysko-Kam58.7479
21.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce59.0478
22.Wilk Damian01WODNIK Końskie1:03.2063
23.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec1:03.9361
24.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce1:04.5659
25.Kosiński Kacper02UNIA Busko Zdrój1:05.5457
26.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec1:09.3948
27.Roguz Bartosz03Delfin Połaniec1:15.7237
DYSKW.Pater Norbert01KSZO Ostrowiec Św
K12 - błąd nawrotu
DYSKW.Granat Dominik01KSZO Ostrowiec Św
K7 - niesymetryczna praca ramion


<< TOP >>
Konkurencja 7
15-10-2011
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci1:26.27Kowalik NinaKOKIEKielce28-11-2009

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Radecka Anna00Barakuda Starachowice1:36.16277
2.Bąkiewicz Julia00ORKA Jędrzejów1:41.69234
3.Dembowska Wiktoria00STS Skarżysko-Kam1:42.18231
4.Jagiełło Weronika00Korona-Swim Kielce1:42.37229
5.Olkiewicz Natalia00FOKA Sandomierz1:42.92226
6.Lasia Oliwia00Salos Cortile Kielce1:42.95225
7.Kroczek Iga00KSZO Ostrowiec Św1:44.02219
8.Gołębiowska Katarzyna00Delfin Połaniec1:46.88201
9.Biniek Dominika00WODNIK Końskie1:47.91196
10.Bocheńska Natalia00WODNIK Końskie1:47.98195
11.Szafrańska Julia00KSZO Ostrowiec Św1:48.56192
12.Buryło Katarzyna00STS Skarżysko-Kam1:55.86158
13.Mroczkowska Nikola00KSZO Ostrowiec Św2:00.91139
14.Kucharczyk Gabriela00Korona-Swim Kielce2:20.4189


<< TOP >>
Konkurencja 8
15-10-2011
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci1:28.66Gibalski BartłomiejKOKIEKielce28-11-2009

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Polak Mikołaj00Korona-Swim Kielce1:32.05220
2.Matuszewski Krzysztof00Korona-Swim Kielce1:32.19219
3.Szeląg Mikołaj00KSZO Ostrowiec Św1:32.32218
4.Kowalski Karol00UNIA Busko Zdrój1:33.53210
5.Lasocki Bartosz00Korona-Swim Kielce1:36.27192
6.Pietrzyk Cezary00KSZO Ostrowiec Św1:38.57179
7.Dzik Marek00KSZO Ostrowiec Św1:39.00177
8.Orłowski Kamil00KSZO Ostrowiec Św1:42.55159
9.Stępień Dawid00WODNIK Końskie1:46.43142
10.Litwin Dawid00Salos Cortile Kielce1:47.77137
11.Słota Mateusz00UNIA Busko Zdrój1:50.01129
12.Michta Kacper00KSZO Ostrowiec Św1:52.06122
13.Ferens Kamil00WODNIK Końskie1:59.66100
14.Solczyński Andrzej00Korona-Swim Kielce2:01.4096
DYSKW.Świtakowski Bartosz00STS Skarżysko-Kam
K15 - niewłaściwe zakończenie wyścigu
DYSKW.Bartkowski Jakub00KSZO Ostrowiec Św
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 9
15-10-2011
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci36.16Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Grzybek Alicja01FOKA Sandomierz42.41222
2.Wołek Oliwia01KSZO Ostrowiec Św43.29209
3.Gromada Karolina01FOKA Sandomierz44.14197
4.Jurecka Katarzyna01UNIA Busko Zdrój45.37181
5.Kałuzińska Paula01Korona-Swim Kielce47.07162
6.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św50.13134
7.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce50.34133
8.Winiarczyk Wiktoria02FOKA Sandomierz50.57131
9.Szweda Dominika01Delfin Połaniec50.92128
10.Kowalczyk Dominika01Korona-Swim Kielce50.99128
11.Lis Kamila02FOKA Sandomierz51.14126
12.Wolska Aleksandra01Barakuda Starachowice51.33125
13.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św52.26118
14.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św52.69116
15.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice53.06113
16.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św53.32111
17.Łygan Natalia02Delfin Połaniec53.87108
18.Krawczyk Alicja03KSZO Ostrowiec Św54.62104
19.Rutkowska Weronika02UNIA Busko Zdrój54.74103
20.Brodawka Klaudia01KSZO Ostrowiec Św54.77103
21.Wira Parycja03Korona-Swim Kielce55.08101
22.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św55.22100
23.Wolarska Martyna02FOKA Sandomierz55.5299
24.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice56.5393
25.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św56.5993
26.Gwóźdź Aleksandra01Barakuda Starachowice56.7892
27.Denkiewicz Natalia02KSZO Ostrowiec Św56.8392
28.Gieras Zuzanna02KSZO Ostrowiec Św56.8492
Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce56.8492
30.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce56.9491
31.Gołąbek Ewa02Korona-Swim Kielce57.5988
32.Mrozicka Weronika01UNIA Busko Zdrój57.6488
33.Chalama Wiktoria03Delfin Połaniec58.9482
34.Podgórska Angelika01Barakuda Starachowice59.1282
35.Latała Weronika04Barakuda Starachowice1:01.5672
36.Chodurska Klaudia02FOKA Sandomierz1:03.1167
37.Sobieszkoda Katarzyna02FOKA Sandomierz1:03.7465
38.Wójcik Martyna02FOKA Sandomierz1:04.2264
39.Panek Patrycja02Delfin Połaniec1:06.2458
DYSKW.Jarzyna Natalia01Barakuda Starachowice
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 10
15-10-2011
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gawlik Grzegorz01Barakuda Starachowice39.68185
2.Barusiński Kordian01Korona-Swim Kielce40.40175
3.Sobura Michał01Salos Cortile Kielce42.86146
4.Nawara Nikodem01Korona-Swim Kielce44.20133
5.Haba Jakub01KSZO Ostrowiec Św45.27124
6.Stanek Michał01FOKA Sandomierz47.45108
7.Zdziech Filip01Salos Cortile Kielce48.34102
8.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św49.5495
9.Karkoszka Michał01Barakuda Starachowice49.5694
10.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św49.8693
11.Borowski Adam01Salos Cortile Kielce49.9892
12.Darocha Paweł01KSZO Ostrowiec Św50.8487
13.Kiciński Mateusz01FOKA Sandomierz51.8183
14.Tuchowski Mikołaj01Barakuda Starachowice53.0277
15.Łubowski Adam03FOKA Sandomierz53.4475
16.Tarka Maciej03Delfin Połaniec54.4171
17.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice55.2768
18.Bal Daniel01KSZO Ostrowiec Św56.0865
19.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce56.1865
20.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św56.2964
21.Stajniak Krzysztof02FOKA Sandomierz56.7563
22.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św56.9962
23.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice58.8056
24.Rzepka Krystian02FOKA Sandomierz59.3655
25.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce59.7354
26.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec1:00.5152
27.Skierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św1:01.2950
28.Świątek Filip02UNIA Busko Zdrój1:01.8548
29.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec1:04.9842
30.Matysiak Hubert02KSZO Ostrowiec Św1:05.7840
31.Roguz Bartosz03Delfin Połaniec1:06.7638
32.Panek Szymon02UNIA Busko Zdrój1:11.1632
DYSKW.Wosiek Dawid01KSZO Ostrowiec Św
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach

PKKępiński Paweł02KSZO Ostrowiec Św53.3975
PKKlimas Michał02KSZO Ostrowiec Św1:03.8844
PKKesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św1:05.3841


<< TOP >>
Konkurencja 11
15-10-2011
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci1:19.41Grzybek NadiaFOSANKielce27-11-2010

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Radecka Anna00Barakuda Starachowice1:27.10254
2.Bąkiewicz Julia00ORKA Jędrzejów1:28.45243
3.Jagiełło Weronika00Korona-Swim Kielce1:30.06230
4.Karkoszka Anna00Barakuda Starachowice1:30.66226
5.Olkiewicz Natalia00FOKA Sandomierz1:34.78197
6.Grobelna Patrycja00KSZO Ostrowiec Św1:35.58192
7.Wójtowicz Julia00Barakuda Starachowice1:37.74180
8.Szafrańska Julia00KSZO Ostrowiec Św1:40.23167
9.Gołębiowska Katarzyna00Delfin Połaniec1:42.11158
10.Metowska Klaudia00Salos Cortile Kielce1:43.73150
11.Jakubińska Marta00Barakuda Starachowice1:44.81146
12.Stępień Paulina00WODNIK Końskie1:45.72142
13.Bocheńska Natalia00WODNIK Końskie2:00.6295
14.Kucharczyk Gabriela00Korona-Swim Kielce2:04.6087
15.Łukomska Magdalena00UNIA Busko Zdrój2:06.8982
DYSKW.Biniek Dominika00WODNIK Końskie
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 12
15-10-2011
Chłopców, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci1:15.92Bujak DominikKOKIEKielce27-11-2010

Punkty: FINA 2010
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Polak Mikołaj00Korona-Swim Kielce1:18.05246
2.Matuszewski Krzysztof00Korona-Swim Kielce1:24.01197
3.Kowalik Krystian00Korona-Swim Kielce1:24.59193
4.Jarocha Oskar00KSZO Ostrowiec Św1:27.22176
5.Orłowski Kamil00KSZO Ostrowiec Św1:27.78173
6.Kraus Kacper00ORKA Jędrzejów1:29.23164
7.Wierzbicki Filip00FOKA Sandomierz1:30.11160
8.Niewczas Maciej00Barakuda Starachowice1:32.52148
9.Krzewicki Aleksander00Barakuda Starachowice1:33.30144
10.Płusa Krzysztof00Barakuda Starachowice1:33.38143
11.Stępień Dawid00WODNIK Końskie1:33.40143
12.Sulasz Piotr00Barakuda Starachowice1:36.37130
13.Pietrzyk Cezary00KSZO Ostrowiec Św1:36.78129
14.Słota Mateusz00UNIA Busko Zdrój1:41.85110
15.Solczyński Andrzej00Korona-Swim Kielce1:50.9485


<< TOP >>
Konkurencja 13
15-10-2011
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci2:31.54MUKP Korona-Swim KielceKOKIEPołaniec06-03-2010

Punkty: FINA 2010
PozycjaCzasPkt.
1.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz2:38.07220
Gromada Wiktoria
Kuczyńska Zofia
02
01
39.86
39.86
Gromada Karolina
Grzybek Alicja
01
01
40.39
37.96
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:40.57209
Piotrowicz Maja
Pulut Aleksandra
02
01
36.52
40.50
Kowalczyk Dominika
Kałuzińska Paula
01
01
41.15
42.40
3.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:45.91190
Bucior Natalia
Szlęzak Magdalena
01
01
Ozdoba Oliwia
Wołek Oliwia
01
01
4.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice2:55.76160
Wolska Aleksandra
Gwóźdź Aleksandra
01
01
Jarzyna Natalia
Kuśmierczyk Weronika
01
01
5.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:13.08120
Boroń Paulina
Banaczkowska Aleksandra
02
02
47.99
51.08
Matracka Anastazja
Błaszkiewicz Wiktoria
02
02
47.95
46.06
6.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:27.9896
Wira Parycja
Gołąbek Ewa
03
02
Kucypera Adrianna
Stanek Martyna
02
02
7.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:29.9893
Winiarczyk Wiktoria
Lis Kamila
02
02
47.74
51.25
Chodurska Klaudia
Wolarska Martyna
02
02
56.30
54.69
8.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św3:34.8487
Denkiewicz Natalia
Nowak Adrianna
02
02
52.96
54.44
Kurasińska Oliwia
Krawczyk Alicja
02
03
51.00
56.44
9.Delfin PołaniecDelfin Połaniec3:59.9262
Panek Patrycja
Jarkowska Natalia
02
02
1:05.42
1:03.01
Chalama Wiktoria
Łygan Natalia
03
02
1:06.03
45.46


<< TOP >>
Konkurencja 14
15-10-2011
Chłopców, 4 x 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci2:13.54MUKP Korona-Swim KielceKOKIEKielce29-05-2011

Punkty: FINA 2010
PozycjaCzasPkt.
1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:25.16189
Gotszling Dawid
Nawara Nikodem
01
01
33.52
38.38
Chruścicki Jan
Barusiński Kordian
02
01
39.62
33.64
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:30.28170
Pater Norbert
Miechowicz Tomasz
01
01
37.92
38.44
Malicki Hubert
Rogoziński Krzysztof
01
01
38.69
35.23
3.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice2:47.82122
Karkoszka Michał
Góźdź Bartłomiej
01
02
41.38
45.50
Tuchowski Mikołaj
Gawlik Grzegorz
01
01
43.78
37.16
4.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:54.37109
Sobura Michał
Borowski Jakub
01
02
Borowski Adam
Zdziech Filip
01
01
5.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:07.3488
Konwicki Bartosz
Wodecki Karol
03
01
49.72
47.59
Zaczek Marcin
Skowron Patryk
03
01
1:00.06
29.97
6.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:08.4186
Sasak Andrzej
Piliński Bartosz
01
03
40.61
41.12
Bal Daniel
Granat Dominik
01
01
53.28
53.40
7.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św3:17.1175
Wykierski Jakub
Wilk Jakub
02
02
46.55
44.39
Grad Korneliusz
Skierniewski Filip
02
04
48.54
57.63
8.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz3:19.5372
Kiciński Mateusz
Stajniak Krzysztof
01
02
Łubowski Adam
Stanek Michał
03
01
9.Delfin PołaniecDelfin Połaniec3:21.0271
Tarka Maciej
Olszewski Maciej
03
02
55.53
54.03
Czerwiec Norbert
Kutz Łukasz
02
01
55.66
35.80


<< TOP >>
Konkurencja 15
15-10-2011
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci5:52.78MUKP Korona-Swim KielceKOKIEJędrzejów08-05-2010

Punkty: FINA 2010
PozycjaCzasPkt.
1.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice5:35.44239
Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Dzieci
Karkoszka Anna
Jakubińska Marta
00
00
Wójtowicz Julia
Radecka Anna
00
00
2.KSZO Ostrowiec ŚwKSZO Ostrowiec Św5:44.86220
Grobelna Patrycja
Szafrańska Julia
00
00
1:23.76
1:29.36
Mroczkowska Nikola
Kroczek Iga
00
00
1:29.89
1:21.85
3.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce6:41.50139
Błaut Katarzyna
Buda Aleksandra
01
01
1:36.56
1:51.25
Metowska Klaudia
Lasia Oliwia
00
00
1:37.43
1:36.26


<< TOP >>
Konkurencja 16
15-10-2011
Chłopców, 4 x 100m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Swięt. Dzieci4:59.89MUKP Korona-Swim KielceKOKIEDębica11-12-2010

Punkty: FINA 2010
PozycjaCzasPkt.
1.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce4:53.79242
Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Dzieci
Kowalik Krystian
Matuszewski Krzysztof
00
00
1:11.25
1:14.13
Lasocki Bartosz
Polak Mikołaj
00
00
1:16.60
1:11.81
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św4:59.92228
Michta Kacper
Orłowski Kamil
00
00
1:10.47
1:15.68
Szeląg Mikołaj
Pietrzyk Cezary
00
00
1:15.07
1:18.70
3.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice5:41.76154
Niewczas Maciej
Krzewicki Aleksander
00
00
1:24.42
1:23.79
Płusa Krzysztof
Sulasz Piotr
00
00
1:27.29
1:26.26
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św5:45.87148
Bartkowski Jakub
Haba Jakub
00
01
Dzik Marek
Jarocha Oskar
00
00
DYSKW.WODNIK KońskieWODNIK Końskie
D2 - brak kontaktu ze ścianą nawrotu
Wilk Damian, Stępień Konrad, Stępień Dawid, Ferens Kamil