Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 200m dowolny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m dowolny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  12. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  14. Chłopców, 4 x 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  15. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  11 lat
Nr  16. Chłopców, 4 x 100m dowolny  11 lat


5 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka
Sandomierz, 3 listopad 2012r


Konkurencja 1
03-11-2012
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Korona-Swim Kielce33.34339
2.Gromada Wiktoria02FOKA Sandomierz35.47281
3.Lis Kamila02FOKA Sandomierz36.14266
4.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św37.28242
5.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św37.36241
6.Winiarczyk Wiktoria02FOKA Sandomierz37.63235
7.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św37.88231
8.Łygan Natalia02Delfin Połaniec38.74216
9.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św39.15209
10.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice39.26207
11.Rutkowska Weronika02UNIA Busko Zdrój39.52203
12.Wolarska Martyna02FOKA Sandomierz40.04195
13.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św41.06181
14.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św42.37165
15.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice43.14156
16.Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce44.32144
17.Sady Julia02KSZO Ostrowiec Św44.41143
18.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce44.44143
19.Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św44.56142
20.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce44.92138
21.Latała Weronika04Barakuda Starachowice45.31135
22.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice45.66132
23.Buk Alicja02Korona-Swim Kielce45.69131
24.Sobieszkoda Katarzyna02FOKA Sandomierz46.37126
25.Duma Patrycja03FOKA Sandomierz47.15119
26.Marzec Gabriela02UNIA Busko Zdrój47.68115
27.Kowalska Karolina02KSZO Ostrowiec Św49.07106
28.Jarkowska Natalia02Delfin Połaniec49.57103
29.Fudalej Wiktoria04Barakuda Starachowice51.9989
30.Baran Ewa03Delfin Połaniec52.1488
31.Statuch Natalia04FOKA Sandomierz53.8680
32.Bontor Patrycja04Barakuda Starachowice54.2878
33.Tarnowska Natalia04KSZO Ostrowiec Św54.6976
34.Panek Patrycja02Delfin Połaniec55.2874
35.Wojdan Katarzyna02Delfin Połaniec55.5173
36.Budzyń Antonina03FOKA Sandomierz56.7868
37.Juszczyk Patrycja04Barakuda Starachowice57.5865
38.Wziątek Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św57.6265
39.Szumilas Wiktoria03UNIA Busko Zdrój57.9364
40.Stanecka Hanna04Barakuda Starachowice58.0364
41.Maj Anna03FOKA Sandomierz58.3363
42.Świątek Julia04KSZO Ostrowiec Św58.6662
43.Lasota Marta04UNIA Busko Zdrój59.1760
44.Szelągiewicz Maja03FOKA Sandomierz59.6059
45.Szydłowska Wiktoria05Barakuda Starachowice59.7059
46.Gałka Weronika04Barakuda Starachowice59.7458
47.Dziwosz Julia04Barakuda Starachowice59.7758
48.Sobol Dominika03FOKA Sandomierz1:00.6856
49.Stępień Katarzyna04Barakuda Starachowice1:00.9355
50.Latańska Zuzanna02WODNIK Końskie1:01.8253
51.Tarnowska Amelia04UNIA Busko Zdrój1:01.8953
52.Jakubowska Wiktoria03KSZO Ostrowiec Św1:05.6344
53.Bidzińska Wiktoria04Barakuda Starachowice1:08.6738
54.Stępień Katarzyna04FOKA Sandomierz1:09.3437
55.Krzeszowska Julia03FOKA Sandomierz1:11.8633


<< TOP >>
Konkurencja 2
03-11-2012
Chłopców, 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce34.28207
2.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św34.45204
3.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice34.79198
4.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św35.45187
5.Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św36.21176
6.Majewski Kacper03Barakuda Starachowice36.44172
7.Świątek Filip02UNIA Busko Zdrój36.80167
8.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice37.43159
9.Łubowski Adam03FOKA Sandomierz37.53158
10.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św38.11151
11.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce39.26138
12.Zarychta Marcel03Barakuda Starachowice39.41136
13.Klimas Michał02KSZO Ostrowiec Św39.72133
14.Kesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św40.97121
15.Skierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św41.16119
16.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św41.36118
Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce41.36118
18.Kępiński Paweł02KSZO Ostrowiec Św41.42117
19.Smoleń Michał03Delfin Połaniec41.84114
20.Szmit Jakub02Delfin Połaniec43.9298
21.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec44.1197
22.Obara Krzysztof02Korona-Swim Kielce44.5294
23.Janaszek Michał03Korona-Swim Kielce45.3389
24.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św45.3689
25.Dąda Aleksy03FOKA Sandomierz45.3889
26.Kaczmarczyk Jakub02KSZO Ostrowiec Św45.4389
27.Okręt Oliwer03KSZO Ostrowiec Św45.4689
28.Tarka Maciej03Delfin Połaniec45.6587
29.Ramus Jakub03KSZO Ostrowiec Św45.7287
30.Kosior Oskar02Korona-Swim Kielce45.9286
31.Sobieraj Krystian04Barakuda Starachowice46.4683
32.Młynik Jakub04Korona-Swim Kielce46.4983
33.Gryc Michał02Korona-Swim Kielce46.6882
34.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec47.4878
35.Rzepka Krystian02FOKA Sandomierz48.1474
36.Goleń Mateusz02Delfin Połaniec48.2574
37.Staszałek Bartosz03FOKA Sandomierz48.3673
38.Jabłoński Franciszek04UNIA Busko Zdrój49.0370
39.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św49.2869
40.Bartoszewicz Igor02Korona-Swim Kielce49.9966
41.Sudół Dominik02KSZO Ostrowiec Św50.3465
42.Nochelski Brajan03KSZO Ostrowiec Św51.2961
43.Jarosz Emil03WODNIK Końskie52.0659
44.Świątek Bartosz02KSZO Ostrowiec Św52.3758
45.Jabłoński Miłosz03UNIA Busko Zdrój52.9356
46.Sobieraj Miłosz04Barakuda Starachowice54.2752
47.Wypchło Jakub04Barakuda Starachowice54.4351
48.Rybak Maciej04Delfin Połaniec54.6251
49.Hyla Jakub02Delfin Połaniec54.8350
50.Kraska Karol03FOKA Sandomierz55.4249
51.Głowacki Olaf04Barakuda Starachowice58.1342
52.Mirkowski Stanisław04FOKA Sandomierz58.2842
53.Malinowski Stanisław03FOKA Sandomierz58.5041
54.Stylski Bartłomiej03FOKA Sandomierz58.5641
55.Batóg Tomasz02KSZO Ostrowiec Św59.7439
56.Pastuszka Kacper04Barakuda Starachowice1:00.3038
57.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz1:00.9836
58.Majewski Piotr02WODNIK Końskie1:01.2536
59.Marzec Wiktor03FOKA Sandomierz1:08.1826

PKJaneczko Błażej03FOKA Sandomierz50.9063
PKNachyła Damian03UNIA Busko Zdrój51.8060


<< TOP >>
Konkurencja 3
03-11-2012
Dziewcząt, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.63Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wołek Oliwia01KSZO Ostrowiec Św2:39.26340
2.Kuczyńska Zofia01FOKA Sandomierz2:43.71313
3.Kuśmierczyk Weronika01Barakuda Starachowice2:54.05260
4.Wolska Aleksandra01Barakuda Starachowice2:56.64249
5.Brodawka Klaudia01KSZO Ostrowiec Św3:05.66214
6.Jarzyna Natalia01Barakuda Starachowice3:12.87191
7.Kowalczyk Dominika01Korona-Swim Kielce3:13.74188
8.Błaut Katarzyna01Salos Cortile Kielce3:14.92185
9.Szweda Dominika01Delfin Połaniec3:21.73167
10.Kałuzińska Paula01Korona-Swim Kielce3:21.76167
11.Mrozicka Weronika01UNIA Busko Zdrój3:22.92164
12.Skrzypek Natalia01UNIA Busko Zdrój3:37.60133
13.Podgórska Angelika01Barakuda Starachowice3:38.55131
14.Miedzińska Natalia01WODNIK Końskie3:59.03100


<< TOP >>
Konkurencja 4
03-11-2012
Chłopców, 200m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gotszling Dawid01Korona-Swim Kielce2:27.59305
2.Barusiński Kordian01Korona-Swim Kielce2:33.60270
3.Wosiek Dawid01KSZO Ostrowiec Św2:36.81254
4.Rogoziński Krzysztof01KSZO Ostrowiec Św2:37.38251
5.Pater Norbert01KSZO Ostrowiec Św2:37.85249
6.Gawlik Grzegorz01Barakuda Starachowice2:39.26242
7.Sasak Andrzej01KSZO Ostrowiec Św2:41.41233
8.Miechowicz Tomasz01KSZO Ostrowiec Św2:45.37216
9.Malicki Hubert01KSZO Ostrowiec Św2:45.49216
10.Haba Jakub01KSZO Ostrowiec Św2:50.22198
11.Kutz Łukasz01Delfin Połaniec2:51.67193
12.Skowron Patryk01Korona-Swim Kielce2:52.12192
13.Tuchowski Mikołaj01Barakuda Starachowice2:58.46172
14.Wodecki Karol01Korona-Swim Kielce3:00.36167
15.Borowski Adam01Salos Cortile Kielce3:02.74160
16.Banach Bartłomiej01Korona-Swim Kielce3:04.50156
17.Kędziora Adam01Korona-Swim Kielce3:05.22154
18.Darocha Paweł01KSZO Ostrowiec Św3:08.85145
19.Nowak Kacper01KSZO Ostrowiec Św3:10.33142
20.Czerwiński Łukasz01Korona-Swim Kielce3:20.88121
21.Fiutko Sebastian01Delfin Połaniec3:58.2172
22.Kucharski Adrian01WODNIK Końskie4:01.5769
NIE UK.Wilk Damian01WODNIK Końskie


<< TOP >>
Konkurencja 5
03-11-2012
Dziewcząt, 50m klasyczny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Korona-Swim Kielce42.84303
2.Gromada Wiktoria02FOKA Sandomierz45.81248
3.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św48.16213
4.Lis Kamila02FOKA Sandomierz49.32199
5.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice49.49197
6.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św51.37176
7.Gawicka Aleksandra03Korona-Swim Kielce51.66173
8.Jarkowska Natalia02Delfin Połaniec53.04160
9.Pruszkowska Olga02Korona-Swim Kielce53.10159
10.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce53.50155
11.Osman Magdalena02Salos Cortile Kielce53.85152
12.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św55.01143
13.Sady Julia02KSZO Ostrowiec Św55.06143
14.Latała Weronika04Barakuda Starachowice55.18142
15.Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce56.00136
16.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce56.76130
17.Kowalska Karolina02KSZO Ostrowiec Św57.02128
18.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce57.48125
19.Panek Patrycja02Delfin Połaniec1:01.02105
20.Gil Julia03Korona-Swim Kielce1:03.2894
21.Miśta Alicja04UNIA Busko Zdrój1:07.5577
22.Latańska Zuzanna02WODNIK Końskie1:07.7476
DYSKW.Nawrot Aleksandra02Korona-Swim Kielce


<< TOP >>
Konkurencja 6
03-11-2012
Chłopców, 50m klasyczny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Klimas Michał02KSZO Ostrowiec Św45.45171
2.Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św49.04136
3.Zarychta Marcel03Barakuda Starachowice49.18135
4.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce49.37133
5.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce50.30126
6.Matysiak Hubert02KSZO Ostrowiec Św50.76123
7.Świątek Filip02UNIA Busko Zdrój50.89122
8.Skierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św51.63116
9.Hyla Jakub02Delfin Połaniec51.70116
10.Smoleń Michał03Delfin Połaniec52.08113
11.Szmit Jakub02Delfin Połaniec54.7198
12.Kosior Oskar02Korona-Swim Kielce54.9397
13.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św56.1490
14.Goleń Mateusz02Delfin Połaniec56.8287
15.Sobieraj Krystian04Barakuda Starachowice57.4285
16.Majewski Piotr02WODNIK Końskie57.5484
17.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec59.7075
18.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec59.9174
19.Młynik Jakub04Korona-Swim Kielce1:00.5172
20.Nachyła Damian03UNIA Busko Zdrój1:06.2355
21.Obara Krzysztof02Korona-Swim Kielce1:07.7451
22.Solnica Kacper03Korona-Swim Kielce1:08.2650
23.Jabłoński Miłosz03UNIA Busko Zdrój1:08.5050
DYSKW.Stępień Konrad02WODNIK Końskie
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 7
03-11-2012
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.27Kowalik NinaKOKIEKielce28-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gromada Karolina01FOKA Sandomierz1:28.55355
2.Ozdoba Oliwia01KSZO Ostrowiec Św1:32.30313
3.Kuczyńska Zofia01FOKA Sandomierz1:34.41292
4.Wołek Oliwia01KSZO Ostrowiec Św1:35.84280
5.Grzybek Alicja01FOKA Sandomierz1:36.09277
6.Pulut Aleksandra01Korona-Swim Kielce1:38.38258
7.Wolska Aleksandra01Barakuda Starachowice1:39.35251
8.Jarzyna Natalia01Barakuda Starachowice1:44.47216
9.Kuśmierczyk Weronika01Barakuda Starachowice1:47.80196
10.Pałgan Julia01WODNIK Końskie1:52.45173
11.Podgórska Angelika01Barakuda Starachowice2:00.52140
12.Kuleta Weronika01WODNIK Końskie2:06.30122
DYSKW.Miedzińska Natalia01WODNIK Końskie
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 8
03-11-2012
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Barusiński Kordian01Korona-Swim Kielce1:30.01235
2.Sobura Michał01Salos Cortile Kielce1:34.54203
3.Kutz Łukasz01Delfin Połaniec1:34.62203
4.Tuchowski Mikołaj01Barakuda Starachowice1:36.68190
5.Darocha Paweł01KSZO Ostrowiec Św1:37.82183
6.Pater Norbert01KSZO Ostrowiec Św1:38.62179
7.Nawara Nikodem01Korona-Swim Kielce1:40.32170
8.Skowron Patryk01Korona-Swim Kielce1:40.64168
9.Krzemiński Patryk01UNIA Busko Zdrój1:40.84167
10.Kiciński Mateusz01FOKA Sandomierz1:42.05161
11.Malicki Hubert01KSZO Ostrowiec Św1:44.76149
12.Haba Jakub01KSZO Ostrowiec Św1:45.34147
13.Gawlik Grzegorz01Barakuda Starachowice1:45.72145
14.Wodecki Karol01Korona-Swim Kielce1:51.84122
15.Fiutko Sebastian01Delfin Połaniec2:01.7395
16.Wilk Damian01WODNIK Końskie2:08.8980
17.Kędziora Adam01Korona-Swim Kielce2:09.9178
DYSKW.Młodawski Wiktor01WODNIK Końskie
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Wosiek Dawid01KSZO Ostrowiec Św
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Czerwiński Łukasz01Korona-Swim Kielce
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Kucharski Adrian01WODNIK Końskie
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 9
03-11-2012
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci36.16Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św42.68218
2.Winiarczyk Wiktoria02FOKA Sandomierz42.86215
3.Łygan Natalia02Delfin Połaniec43.70203
4.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św43.85201
5.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice46.43169
6.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św46.45169
7.Rutkowska Weronika02UNIA Busko Zdrój46.54168
8.Osman Magdalena02Salos Cortile Kielce47.52158
9.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce48.06152
10.Marzec Gabriela02UNIA Busko Zdrój49.27141
11.Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św49.44140
12.Buk Alicja02Korona-Swim Kielce51.58123
13.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice52.06120
14.Nawrot Aleksandra02Korona-Swim Kielce52.70115
15.Duma Patrycja03FOKA Sandomierz53.09113
16.Gawicka Aleksandra03Korona-Swim Kielce53.32111
17.Sobieszkoda Katarzyna02FOKA Sandomierz53.33111
18.Bontor Patrycja04Barakuda Starachowice53.58110
19.Gil Julia03Korona-Swim Kielce54.00107
20.Baran Ewa03Delfin Połaniec54.41105
21.Miśta Alicja04UNIA Busko Zdrój57.2090
22.Budzyń Antonina03FOKA Sandomierz57.6688
23.Pruszkowska Olga02Korona-Swim Kielce57.7987
24.Wojdan Katarzyna02Delfin Połaniec57.8287
25.Statuch Natalia04FOKA Sandomierz57.8587
26.Sobol Dominika03FOKA Sandomierz57.8687
27.Szelągiewicz Maja03FOKA Sandomierz57.9287
28.Świątek Julia04KSZO Ostrowiec Św58.1286
29.Stanecka Hanna04Barakuda Starachowice58.8083
30.Szydłowska Wiktoria05Barakuda Starachowice59.0482
31.Szumilas Wiktoria03UNIA Busko Zdrój59.3781
32.Wziątek Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św1:00.7275
33.Tarnowska Amelia04UNIA Busko Zdrój1:00.7875
34.Gałka Weronika04Barakuda Starachowice1:01.2174
35.Fudalej Wiktoria04Barakuda Starachowice1:01.3673
36.Maj Anna03FOKA Sandomierz1:01.5972
37.Stępień Katarzyna04Barakuda Starachowice1:02.4269
38.Juszczyk Patrycja04Barakuda Starachowice1:03.2866
39.Lasota Marta04UNIA Busko Zdrój1:03.5366
40.Adamus Hanna04Barakuda Starachowice1:04.0564
41.Dziwosz Julia04Barakuda Starachowice1:04.5763
42.Tarnowska Natalia04KSZO Ostrowiec Św1:05.8459
43.Krzeszowska Julia03FOKA Sandomierz1:08.5452
44.Bidzińska Wiktoria04Barakuda Starachowice1:12.3844
45.Stępień Katarzyna04FOKA Sandomierz1:12.9743
46.Jakubowska Wiktoria03KSZO Ostrowiec Św1:20.2232
DYSKW.Wolarska Martyna02FOKA Sandomierz
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 10
03-11-2012
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św38.46203
2.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice39.98180
3.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św42.66148
4.Majewski Kacper03Barakuda Starachowice43.22143
5.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce44.65129
6.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św44.66129
7.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce44.69129
8.Łubowski Adam03FOKA Sandomierz46.17117
9.Kępiński Paweł02KSZO Ostrowiec Św46.88112
10.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice48.03104
11.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św48.33102
12.Dąda Aleksy03FOKA Sandomierz48.55101
13.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce48.8998
14.Kesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św49.6594
15.Matysiak Hubert02KSZO Ostrowiec Św50.1691
16.Sudół Dominik02KSZO Ostrowiec Św50.5289
17.Stępień Konrad02WODNIK Końskie50.6788
18.Tarka Maciej03Delfin Połaniec50.9587
19.Wypchło Jakub04Barakuda Starachowice52.1281
20.Nochelski Brajan03KSZO Ostrowiec Św53.4275
21.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św53.5475
22.Staszałek Bartosz03FOKA Sandomierz53.5775
23.Nachyła Damian03UNIA Busko Zdrój54.0973
24.Rzepka Krystian02FOKA Sandomierz54.2072
25.Janaszek Michał03Korona-Swim Kielce55.4867
26.Jabłoński Franciszek04UNIA Busko Zdrój55.9266
27.Ramus Jakub03KSZO Ostrowiec Św56.5463
28.Świątek Bartosz02KSZO Ostrowiec Św56.5663
29.Bartoszewicz Igor02Korona-Swim Kielce57.7859
30.Malinowski Stanisław03FOKA Sandomierz57.8659
31.Kraska Karol03FOKA Sandomierz57.9159
32.Jarosz Emil03WODNIK Końskie58.5157
33.Pastuszka Kacper04Barakuda Starachowice1:00.3452
34.Solnica Kacper03Korona-Swim Kielce1:01.2950
35.Sobieraj Miłosz04Barakuda Starachowice1:01.3250
36.Rybak Maciej04Delfin Połaniec1:03.0646
37.Mirkowski Stanisław04FOKA Sandomierz1:03.5545
38.Batóg Tomasz02KSZO Ostrowiec Św1:04.1943
39.Głowacki Olaf04Barakuda Starachowice1:04.5842
40.Stylski Bartłomiej03FOKA Sandomierz1:05.7440
41.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz1:08.2436
42.Marzec Wiktor03FOKA Sandomierz1:09.3934
DYSKW.Gryc Michał02Korona-Swim Kielce
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu
DYSKW.Kaczmarczyk Jakub02KSZO Ostrowiec Św
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu
DYSKW.Okręt Oliwer03KSZO Ostrowiec Św
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

PKJaneczko Błażej03FOKA Sandomierz50.4689


<< TOP >>
Konkurencja 11
03-11-2012
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:19.41Grzybek NadiaFOSANKielce27-11-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Grzybek Alicja01FOKA Sandomierz1:22.91295
2.Ozdoba Oliwia01KSZO Ostrowiec Św1:27.48251
3.Gromada Karolina01FOKA Sandomierz1:28.07246
4.Pulut Aleksandra01Korona-Swim Kielce1:29.91231
5.Błaut Katarzyna01Salos Cortile Kielce1:33.94203
6.Kałuzińska Paula01Korona-Swim Kielce1:35.75191
7.Kowalczyk Dominika01Korona-Swim Kielce1:36.54187
8.Szweda Dominika01Delfin Połaniec1:44.65146
9.Mrozicka Weronika01UNIA Busko Zdrój1:45.90141
10.Pałgan Julia01WODNIK Końskie1:51.95120
11.Skrzypek Natalia01UNIA Busko Zdrój1:56.93105
DYSKW.Brodawka Klaudia01KSZO Ostrowiec Św
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową
DYSKW.Kuleta Weronika01WODNIK Końskie
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 12
03-11-2012
Chłopców, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:15.92Bujak DominikKOKIEKielce27-11-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gotszling Dawid01Korona-Swim Kielce1:16.93257
2.Sobura Michał01Salos Cortile Kielce1:23.10204
3.Rogoziński Krzysztof01KSZO Ostrowiec Św1:25.54187
4.Sasak Andrzej01KSZO Ostrowiec Św1:27.98172
5.Nawara Nikodem01Korona-Swim Kielce1:28.73167
6.Borowski Adam01Salos Cortile Kielce1:30.17159
7.Banach Bartłomiej01Korona-Swim Kielce1:32.19149
8.Miechowicz Tomasz01KSZO Ostrowiec Św1:33.50143
9.Krzemiński Patryk01UNIA Busko Zdrój1:34.80137
10.Kiciński Mateusz01FOKA Sandomierz1:40.80114
11.Nowak Kacper01KSZO Ostrowiec Św1:44.30103
12.Młodawski Wiktor01WODNIK Końskie1:56.0475


<< TOP >>
Konkurencja 13
03-11-2012
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:25.31KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTStrawczyn20-05-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:34.84218
Boroń Paulina
Kurasińska Oliwia
02
02
Matracka Anastazja
Banaczkowska Aleksandra
02
02
2.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz2:44.34182
Lis Kamila
Duma Patrycja
02
03
37.99
46.41
Wolarska Martyna
Winiarczyk Wiktoria
02
02
42.93
37.01
3.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice2:58.32143
Czernikiewicz Iga
Latała Weronika
03
04
44.60
9:45.97
Jarzyna Maria
Sobieraj Julia
05
02

41.17
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:04.61128
Wybranowska Julia
Kowalska Karolina
03
02
Sady Julia
Nowak Adrianna
02
02
5.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:05.50127
Buk Alicja
Suchenia Monika
02
02
Pruszkowska Olga
Nawrot Aleksandra
02
02
6.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce3:07.90122
Kucypera Adrianna
Stanek Martyna
02
02
Wira Patrycja
Gawicka Aleksandra
03
03
7.Delfin PołaniecDelfin Połaniec3:26.7891
Baran Ewa
Łygan Natalia
03
02
50.24
42.63
Wojdan Katarzyna
Jarkowska Natalia
02
02
1:01.61
52.30
8.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:49.1167
Statuch Natalia
Budzyń Antonina
04
03
58.52
57.31
Szelągiewicz Maja
Sobieszkoda Katarzyna
03
02
1:05.09
48.19
9.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św4:13.1050
Świątek Julia
Jakubowska Wiktoria
04
03
1:00.32
1:06.16
Wziątek Aleksandra
Tarnowska Natalia
02
04
1:00.59
1:06.03


<< TOP >>
Konkurencja 14
03-11-2012
Chłopców, 4 x 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:13.54MUKP Korona-Swim KielceKOKIEKielce29-05-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:27.31164
Piliński Bartosz
Grad Korneliusz
03
02
Wykierski Jakub
Wilk Jakub
02
02
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:27.81163
Majewski Kacper
Zarychta Marcel
03
03
Krawczyk Wiktor
Góźdź Bartłomiej
02
02
3.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:44.59118
Chruścicki Jan
Zaczek Marcin
02
03
35.74
41.96
Konwicki Bartosz
Gryc Michał
03
02
40.10
46.79
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:50.97105
Toboła Mateusz
Kesler Marcin
03
02
43.19
45.94
Skierniewski Filip
Klimas Michał
04
02
40.78
41.06
5.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św3:02.1487
Matysiak Hubert
Borowski Kacper
02
03
Okręt Oliwer
Kępiński Paweł
03
02
6.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:13.0273
Staszałek Bartosz
Dąda Aleksy
03
03
49.51
51.34
Rzepka Krystian
Łubowski Adam
02
03
53.69
38.48
7.Delfin Połaniec 2Delfin Połaniec3:14.2171
Czerwiec Norbert
Olszewski Maciej
02
02
Szmit Jakub
Goleń Mateusz
02
02
8.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św3:15.1270
Sudół Dominik
Walczyk Dominik
02
03
Kaczmarczyk Jakub
Ramus Jakub
02
03
9.Delfin Połaniec 1Delfin Połaniec3:26.6459
Smoleń Michał
Tarka Maciej
03
03
43.95
50.26
Hyla Jakub
Rybak Maciej
02
04
57.00
55.43
10.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:32.3655
Wypchło Jakub
Sobieraj Miłosz
04
04
47.22
54.98
Głowacki Olaf
Sobieraj Krystian
04
04
59.48
50.68
11.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:54.3640
Mirkowski Stanisław
Kraska Karol
04
03
Janeczko Błażej
Malinowski Stanisław
03
03


<< TOP >>
Konkurencja 15
03-11-2012
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci5:22.58KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTRadom20-10-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec ŚwKSZO Ostrowiec Św5:15.56287
Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Dzieci
Błaszkiewicz Wiktoria
Brodawka Klaudia
02
01
Ozdoba Oliwia
Wołek Oliwia
01
01
2.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz5:16.79283
Gromada Karolina
Gromada Wiktoria
01
02
Grzybek Alicja
Kuczyńska Zofia
01
01
3.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce5:33.41243
Piotrowicz Maja
Pulut Aleksandra
02
01
1:13.68
1:22.84
Kałuzińska Paula
Kowalczyk Dominika
01
01
1:29.32
1:27.57
4.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice5:49.20212
Wolska Aleksandra
Jarzyna Natalia
01
01
1:22.68
1:24.91
Podgórska Angelika
Kuśmierczyk Weronika
01
01
1:41.57
1:20.04
5.WODNIK KońskieWODNIK Końskie8:42.6063
Latańska Zuzanna
Kuleta Weronika
02
01
Miedzińska Natalia
Pałgan Julia
01
01


<< TOP >>
Konkurencja 16
03-11-2012
Chłopców, 4 x 100m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci4:48.55MUKP Korona-Swim KielceKOKIEOstrowiec Św.17-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św4:50.14252
Pater Norbert
Sasak Andrzej
01
01
Wosiek Dawid
Rogoziński Krzysztof
01
01
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce4:59.37229
Barusiński Kordian
Gotszling Dawid
01
01
1:11.24
1:10.51
Nawara Nikodem
Skowron Patryk
01
01
1:19.38
1:18.24
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św5:18.03191
Haba Jakub
Miechowicz Tomasz
01
01
Darocha Paweł
Malicki Hubert
01
01
4.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce5:47.39146
Banach Bartłomiej
Wodecki Karol
01
01
1:23.57
1:23.83
Czerwiński Łukasz
Kędziora Adam
01
01
1:32.16
1:27.83
5.WODNIK KońskieWODNIK Końskie7:03.5781
Młodawski Wiktor
Kucharski Adrian
01
01
Wilk Damian
Stępień Konrad
01
02