Nr  1. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  4. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  10 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  10 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 50m dowolny  11 lat
Nr  12. Chłopców, 50m dowolny  11 lat
Nr  13. Mieszane, 8 x 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  14. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  11 lat
Nr  15. Chłopców, 4 x 100m zmienny  11 lat


6 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka
Ostrowiec Św, 20.11.2011


Konkurencja 1
20-11-2011
Dziewcząt, 50m klasyczny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gromada Karolina01FOKA Sandomierz43.81284
2.Grzybek Alicja01FOKA Sandomierz47.97216
3.Bucior Natalia01KSZO Ostrowiec Św52.25167
4.Pałgan Julia01WODNIK Końskie52.40166
5.Wolska Aleksandra01Barakuda Starachowice52.50165
6.Buda Aleksandra01Salos Cortile Kielce52.60164
7.Szweda Dominika01Delfin Połaniec56.10135
8.Jarzyna Natalia01Barakuda Starachowice56.45132
9.Pająk Julia01KSZO Ostrowiec Św56.84130
10.Gwóźdź Aleksandra01Barakuda Starachowice56.88129
11.Miedzińska Natalia01WODNIK Końskie57.07128
12.Łygan Natalia02Delfin Połaniec57.17127
13.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice57.93122
14.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św1:00.23109
15.Mrozicka Weronika01UNIA Busko Zdrój1:00.69106
16.Wira Parycja03Korona-Swim Kielce1:01.36103
17.Jarkowska Natalia02Delfin Połaniec1:01.62102
18.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św1:01.99100
19.Wolarska Martyna02FOKA Sandomierz1:02.1099
20.Chalama Wiktoria03Delfin Połaniec1:02.6897
21.Kowalczyk Joanna01Salos Cortile Kielce1:03.7492
22.Podgórska Angelika01Barakuda Starachowice1:04.4289
23.Gołąbek Ewa02Korona-Swim Kielce1:06.2282
24.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św1:06.6980
25.Kamińska Zofia03STS Skarżysko-Kam1:07.9776
26.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce1:08.0675
27.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice1:08.8073
28.Chodurska Klaudia02FOKA Sandomierz1:09.7670
29.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce1:09.7770
30.Latała Weronika04Barakuda Starachowice1:10.2468
31.Wiśniewska Antonina04Barakuda Starachowice1:11.9664
32.Denkiewicz Natalia02KSZO Ostrowiec Św1:19.7647


<< TOP >>
Konkurencja 2
20-11-2011
Chłopców, 50m klasyczny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Skowron Patryk01Korona-Swim Kielce47.12153
2.Tuchowski Mikołaj01Barakuda Starachowice48.33142
3.Nawara Nikodem01Korona-Swim Kielce50.30126
4.Pater Norbert01KSZO Ostrowiec Św50.95121
5.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce52.04114
6.Stanek Michał01FOKA Sandomierz52.69110
7.Ćwik Jakub01KSZO Ostrowiec Św52.75109
8.Krzemiński Patryk01UNIA Busko Zdrój53.25106
9.Haba Jakub01KSZO Ostrowiec Św53.49105
10.Świątek Filip02UNIA Busko Zdrój53.96102
11.Majewski Kacper03STS Skarżysko-Kam55.0996
12.Kiciński Mateusz01FOKA Sandomierz55.2695
13.Winiarski Jan01Korona-Swim Kielce56.3090
14.Nowak Mateusz01Salos Cortile Kielce56.7088
15.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce57.1186
16.Stępień Konrad02WODNIK Końskie57.5284
17.Wodecki Karol01Korona-Swim Kielce57.8683
18.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce57.9782
19.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce58.7679
20.Granat Dominik01KSZO Ostrowiec Św59.2777
21.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św59.3676
22.Kędziora Adam01Korona-Swim Kielce1:00.4472
23.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św1:00.6672
24.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec1:01.3369
25.Stajniak Krzysztof02FOKA Sandomierz1:01.8068
26.Wilk Damian01WODNIK Końskie1:03.4962
27.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice1:04.5659
28.Zdziech Filip01Salos Cortile Kielce1:06.5954
29.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice1:09.0648
30.Skierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św1:09.2148
31.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec1:09.2748
32.Kurosad Piotr02KSZO Ostrowiec Św1:10.0046
33.Matysiak Hubert02KSZO Ostrowiec Św1:11.7443


<< TOP >>
Konkurencja 3
20-11-2011
Dziewcząt, 50m motylkowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.03Belicka BeataORJEDOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karkoszka Anna00Barakuda Starachowice39.20240
2.Radecka Anna00Barakuda Starachowice39.32238
3.Jagiełło Weronika00Korona-Swim Kielce39.66232
4.Dembowska Wiktoria00STS Skarżysko-Kam40.11224
5.Kroczek Iga00KSZO Ostrowiec Św40.73214
6.Bąkiewicz Julia00ORKA Jędrzejów41.37204
7.Wójtowicz Julia00Barakuda Starachowice43.92171
8.Szafrańska Julia00KSZO Ostrowiec Św47.74133
9.Grobelna Patrycja00KSZO Ostrowiec Św47.92131
10.Ciuk Paulina00STS Skarżysko-Kam48.32128
11.Olkiewicz Natalia00FOKA Sandomierz49.68118
12.Gołębiowska Katarzyna00Delfin Połaniec49.82117
13.Jakubińska Marta00Barakuda Starachowice51.29107
14.Agatowska Angelika00Salos Cortile Kielce51.63105
15.Kucharczyk Gabriela00Korona-Swim Kielce1:02.5759
16.Krzemińska Patrycja00KSZO Ostrowiec Św1:06.5449


<< TOP >>
Konkurencja 4
20-11-2011
Chłopców, 50m motylkowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.13Kurant RogerKSOSTOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Polak Mikołaj00Korona-Swim Kielce35.01241
2.Matuszewski Krzysztof00Korona-Swim Kielce35.70227
3.Szeląg Mikołaj00KSZO Ostrowiec Św38.48181
4.Pietrzyk Cezary00KSZO Ostrowiec Św38.59180
5.Wierzbicki Filip00FOKA Sandomierz38.61179
6.Jarocha Oskar00KSZO Ostrowiec Św39.88163
7.Orłowski Kamil00KSZO Ostrowiec Św41.45145
8.Dzik Marek00KSZO Ostrowiec Św41.53144
9.Kraus Kacper00ORKA Jędrzejów41.63143
10.Stępień Dawid00WODNIK Końskie43.05129
11.Bartkowski Jakub00KSZO Ostrowiec Św43.12129
12.Słota Mateusz00UNIA Busko Zdrój43.47126
13.Sulasz Piotr00Barakuda Starachowice43.49125
14.Niewczas Maciej00Barakuda Starachowice43.91122
15.Krzewicki Aleksander00Barakuda Starachowice46.12105
16.Garbacz Bartosz00Barakuda Starachowice46.85100
17.Litwin Dawid00Salos Cortile Kielce48.2292
18.Płusa Krzysztof00Barakuda Starachowice50.5480
19.Ferens Kamil00WODNIK Końskie52.9069
20.Łuszczyński Kamil00WODNIK Końskie59.9548
21.Cender Jędrzej00Salos Cortile Kielce1:00.8346
DYSKW.Gałązka Mikołaj00WODNIK Końskie
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 5
20-11-2011
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci36.16Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Korona-Swim Kielce40.39257
2.Wołek Oliwia01KSZO Ostrowiec Św41.21242
3.Gromada Wiktoria02FOKA Sandomierz43.20210
4.Kuczyńska Zofia01FOKA Sandomierz44.89187
5.Jurecka Katarzyna01UNIA Busko Zdrój45.06185
6.Kałuzińska Paula01Korona-Swim Kielce45.30182
7.Wicha Karolina01KSZO Ostrowiec Św47.23161
8.Kuśmierczyk Weronika01Barakuda Starachowice47.44158
9.Kowalczyk Dominika01Korona-Swim Kielce48.59147
10.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św48.96144
11.Lis Kamila02FOKA Sandomierz49.23142
12.Szlęzak Magdalena01KSZO Ostrowiec Św49.25142
13.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce49.29141
14.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św49.70138
15.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św50.45132
16.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice50.69130
17.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św51.36125
18.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św51.42124
19.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice51.64123
20.Rutkowska Weronika02UNIA Busko Zdrój51.70122
21.Łygan Natalia02Delfin Połaniec52.26118
22.Winiarczyk Wiktoria02FOKA Sandomierz52.35118
23.Gwóźdź Aleksandra01Barakuda Starachowice52.42117
24.Jarzyna Natalia01Barakuda Starachowice52.45117
25.Brodawka Klaudia01KSZO Ostrowiec Św52.76115
26.Gieras Zuzanna02KSZO Ostrowiec Św52.85114
27.Bucior Natalia01KSZO Ostrowiec Św52.90114
28.Krawczyk Alicja03KSZO Ostrowiec Św52.94114
29.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św52.96114
30.Wolska Aleksandra01Barakuda Starachowice53.00114
31.Wolarska Martyna02FOKA Sandomierz53.66109
32.Mrozicka Weronika01UNIA Busko Zdrój53.93108
33.Podgórska Angelika01Barakuda Starachowice54.84102
34.Gołąbek Ewa02Korona-Swim Kielce54.88102
35.Sady Julia02KSZO Ostrowiec Św55.4199
36.Denkiewicz Natalia02KSZO Ostrowiec Św56.2695
37.Chalama Wiktoria03Delfin Połaniec57.0891
38.Pająk Julia01KSZO Ostrowiec Św57.9387
39.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce58.6684
40.Wojdan Katarzyna02Delfin Połaniec58.9982
41.Wira Parycja03Korona-Swim Kielce59.4780
42.Wiśniewska Antonina04Barakuda Starachowice59.6579
43.Chodurska Klaudia02FOKA Sandomierz1:00.2977
44.Wójcik Martyna02FOKA Sandomierz1:01.1774
45.Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św1:01.7971
46.Kowalczyk Joanna01Salos Cortile Kielce1:02.0770
47.Kamińska Zofia03STS Skarżysko-Kam1:02.1770
48.Latała Weronika04Barakuda Starachowice1:02.6369
49.Sobieszkoda Katarzyna02FOKA Sandomierz1:03.4566
50.Jarkowska Natalia02Delfin Połaniec1:08.1153
51.Pietrzyk Patrycja01KSZO Ostrowiec Św1:09.9049
52.Kowalska Karolina02KSZO Ostrowiec Św1:10.0149
53.Kiec Zuzanna03KSZO Ostrowiec Św1:21.2631
54.Tarnowska Natalia04KSZO Ostrowiec Św1:23.3129


<< TOP >>
Konkurencja 6
20-11-2011
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gotszling Dawid01Korona-Swim Kielce38.04209
2.Barusiński Kordian01Korona-Swim Kielce38.89196
3.Sobura Michał01Salos Cortile Kielce40.35175
4.Gawlik Grzegorz01Barakuda Starachowice40.58172
5.Rogoziński Krzysztof01KSZO Ostrowiec Św43.70138
6.Nawara Nikodem01Korona-Swim Kielce44.09134
7.Sasak Andrzej01KSZO Ostrowiec Św44.13134
8.Kutz Łukasz01Delfin Połaniec44.19133
9.Miechowicz Tomasz01KSZO Ostrowiec Św44.53130
10.Malicki Hubert01KSZO Ostrowiec Św45.58122
11.Karkoszka Michał01Barakuda Starachowice45.82120
12.Borowski Adam01Salos Cortile Kielce46.06118
13.Nowak Kacper01KSZO Ostrowiec Św46.23116
14.Skowron Patryk01Korona-Swim Kielce46.75113
15.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św47.59107
16.Kępiński Paweł02KSZO Ostrowiec Św49.9392
17.Łubowski Adam03FOKA Sandomierz49.9792
18.Tuchowski Mikołaj01Barakuda Starachowice50.1991
19.Kiciński Mateusz01FOKA Sandomierz50.2790
20.Darocha Paweł01KSZO Ostrowiec Św50.3890
21.Wosiek Dawid01KSZO Ostrowiec Św50.4490
22.Kędziora Adam01Korona-Swim Kielce50.4889
23.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św50.6888
24.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce52.2880
25.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św52.4879
26.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św53.0777
27.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice53.2576
28.Granat Dominik01KSZO Ostrowiec Św53.6674
29.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice53.9373
30.Stajniak Krzysztof02FOKA Sandomierz54.7470
31.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce55.4267
32.Rzepka Krystian02FOKA Sandomierz55.9665
33.Kesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św56.8362
34.Fiutko Sebastian01Delfin Połaniec57.4161
35.Tarka Maciej03Delfin Połaniec57.9559
36.Klimas Michał02KSZO Ostrowiec Św57.9859
37.Krakowiak Maksymilian02KSZO Ostrowiec Św58.1958
38.Wilk Damian01WODNIK Końskie58.5857
39.Kurosad Piotr02KSZO Ostrowiec Św59.0056
40.Wodecki Karol01Korona-Swim Kielce1:00.0153
41.Szmit Jakub02Delfin Połaniec1:00.0253
42.Bąk Bartosz02KSZO Ostrowiec Św1:00.2352
43.Okręt Oliwier03KSZO Ostrowiec Św1:00.5752
44.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec1:00.6251
45.Lis Wiktor02KSZO Ostrowiec Św1:00.6451
46.Strawczyński Jakub02KSZO Ostrowiec Św1:00.7151
47.Skierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św1:00.8351
48.Sudól Dominik02KSZO Ostrowiec Św1:02.6247
49.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św1:02.8246
50.Batóg Tomasz02KSZO Ostrowiec Św1:04.2043
51.Turczyński Adam03KSZO Ostrowiec Św1:06.0540
52.Walesic Maksymilian03KSZO Ostrowiec Św1:06.8138
53.Matysiak Hubert02KSZO Ostrowiec Św1:07.0838
54.Stachyra Jan01FOKA Sandomierz1:07.2538
55.Ruszkawski Krystian02KSZO Ostrowiec Św1:07.9036
56.Łepecki Oskar03KSZO Ostrowiec Św1:10.1133
57.Kościk Bartosz03KSZO Ostrowiec Św1:10.2433
58.Barański Bartosz02KSZO Ostrowiec Św1:11.2032


<< TOP >>
Konkurencja 7
20-11-2011
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:49.18Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Radecka Anna00Barakuda Starachowice3:03.9231042.5046.5953.6941.14
2.Kroczek Iga00KSZO Ostrowiec Św3:09.5928345.5147.0255.0642.00
3.Jagiełło Weronika00Korona-Swim Kielce3:09.9628243.6247.5556.6842.11
4.Grobelna Patrycja00KSZO Ostrowiec Św3:28.5821352.2750.3559.8046.16
5.Szafrańska Julia00KSZO Ostrowiec Św3:28.9021249.5755.0157.0447.28
6.Stępień Paulina00WODNIK Końskie3:34.4619649.7552.7259.4252.57
7.Mroczkowska Nikola00KSZO Ostrowiec Św3:40.5418050.7457.341:03.3849.08
8.Lasia Oliwia00Salos Cortile Kielce3:41.0717951.691:00.2959.6449.45


<< TOP >>
Konkurencja 8
20-11-2011
Chłopców, 200m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:40.91Bujak DominikKOKIEDębica11-12-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Polak Mikołaj00Korona-Swim Kielce2:46.5828836.2942.3050.3437.65
2.Matuszewski Krzysztof00Korona-Swim Kielce2:51.6326338.4945.8750.2437.03
3.Michta Kacper00KSZO Ostrowiec Św2:53.8625336.8043.2155.9937.86
4.Kowalski Karol00UNIA Busko Zdrój2:56.1424439.7747.1450.3038.93
5.Kowalik Krystian00Korona-Swim Kielce2:57.9623640.9045.9751.0640.03
6.Szeląg Mikołaj00KSZO Ostrowiec Św2:59.2623142.2546.2550.8439.92
7.Orłowski Kamil00KSZO Ostrowiec Św3:05.9520743.0347.7752.9942.16
8.Lasocki Bartosz00Korona-Swim Kielce3:12.5218647.9748.9551.6943.91
9.Stępień Dawid00WODNIK Końskie3:15.1517944.8751.2655.8043.22
10.Bartkowski Jakub00KSZO Ostrowiec Św3:15.8217745.2649.7757.2343.56
11.Wierzbicki Filip00FOKA Sandomierz3:17.7517242.2349.5059.2046.82
DYSKW.Litwin Dawid00Salos Cortile Kielce
Z2 - ukończenie stylu niezgodne z przepisami


<< TOP >>
Konkurencja 9
20-11-2011
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:19.03Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Grzybek Alicja01FOKA Sandomierz1:28.8427441.6347.21
2.Piotrowicz Maja02Korona-Swim Kielce1:29.0027342.3946.61
3.Wołek Oliwia01KSZO Ostrowiec Św1:29.5526841.4848.07
4.Gromada Karolina01FOKA Sandomierz1:31.0725444.1246.95
5.Kuczyńska Zofia01FOKA Sandomierz1:35.9421744.0051.94
6.Gromada Wiktoria02FOKA Sandomierz1:38.0420446.3251.72
7.Kuśmierczyk Weronika01Barakuda Starachowice1:44.5316849.8454.69
8.Szweda Dominika01Delfin Połaniec1:44.9116648.4656.45
9.Jurecka Katarzyna01UNIA Busko Zdrój1:45.0916548.6556.44
10.Pałgan Julia01WODNIK Końskie1:46.3615950.8755.49
11.Wicha Karolina01KSZO Ostrowiec Św1:47.1015651.1655.94
12.Kowalczyk Dominika01Korona-Swim Kielce1:49.1514851.4757.68
13.Kałuzińska Paula01Korona-Swim Kielce1:50.2214351.7958.43
14.Lis Kamila02FOKA Sandomierz1:50.7614147.991:02.77
15.Buda Aleksandra01Salos Cortile Kielce1:52.1213653.0559.07
16.Szlęzak Magdalena01KSZO Ostrowiec Św1:52.4313552.9759.46
17.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce1:52.5213552.7559.77
18.Winiarczyk Wiktoria02FOKA Sandomierz1:53.2713252.931:00.34
19.Brodawka Klaudia01KSZO Ostrowiec Św1:55.9512354.941:01.01
20.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św2:04.1310050.881:13.25
21.Rutkowska Weronika02UNIA Busko Zdrój2:04.639954.401:10.23
22.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św2:06.899455.111:11.78
23.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce2:09.81881:01.491:08.32
24.Miedzińska Natalia01WODNIK Końskie2:10.70861:05.591:05.11
25.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św2:10.91851:07.221:03.69


<< TOP >>
Konkurencja 10
20-11-2011
Chłopców, 100m zmienny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:15.19Treliński BartoszORJEDCzarniecka Góra19-11-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Gotszling Dawid01Korona-Swim Kielce1:20.9324637.8843.05
2.Barusiński Kordian01Korona-Swim Kielce1:23.4722438.7344.74
3.Sobura Michał01Salos Cortile Kielce1:30.0117943.3146.70
4.Gawlik Grzegorz01Barakuda Starachowice1:31.7916940.5751.22
5.Kutz Łukasz01Delfin Połaniec1:32.1916642.8949.30
6.Rogoziński Krzysztof01KSZO Ostrowiec Św1:32.3216642.0650.26
7.Pater Norbert01KSZO Ostrowiec Św1:33.9815741.5852.40
8.Sasak Andrzej01KSZO Ostrowiec Św1:34.5915442.6051.99
9.Miechowicz Tomasz01KSZO Ostrowiec Św1:35.5714942.7152.86
10.Stanek Michał01FOKA Sandomierz1:37.9113944.2053.71
11.Malicki Hubert01KSZO Ostrowiec Św1:41.1212647.4153.71
12.Karkoszka Michał01Barakuda Starachowice1:41.6712448.7852.89
13.Haba Jakub01KSZO Ostrowiec Św1:42.3812147.3855.00
14.Krzemiński Patryk01UNIA Busko Zdrój1:44.9711351.7653.21
15.Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św1:45.7211047.6958.03
16.Nowak Kacper01KSZO Ostrowiec Św1:46.1610948.4557.71
17.Majewski Kacper03STS Skarżysko-Kam1:49.689954.9754.71
18.Ćwik Jakub01KSZO Ostrowiec Św1:49.889852.9656.92
19.Borowski Adam01Salos Cortile Kielce1:51.739352.8658.87
20.Winiarski Jan01Korona-Swim Kielce1:52.659152.8659.79
21.Zdziech Filip01Salos Cortile Kielce1:53.928849.231:04.69
22.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św1:58.377849.911:08.46
23.Świątek Filip02UNIA Busko Zdrój1:59.32761:02.8956.43
24.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce2:02.28711:01.231:01.05
25.Nowak Mateusz01Salos Cortile Kielce2:05.606659.371:06.23
26.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec2:09.476057.621:11.85
27.Stępień Konrad02WODNIK Końskie2:12.67561:08.581:04.09
28.Kępiński Paweł02KSZO Ostrowiec Św2:15.635255.571:20.06


<< TOP >>
Konkurencja 11
20-11-2011
Dziewcząt, 50m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bąkiewicz Julia00ORKA Jędrzejów34.24313
2.Karkoszka Anna00Barakuda Starachowice34.62302
3.Dembowska Wiktoria00STS Skarżysko-Kam35.60278
4.Wójtowicz Julia00Barakuda Starachowice36.29262
5.Lasia Oliwia00Salos Cortile Kielce37.34241
6.Buryło Katarzyna00STS Skarżysko-Kam38.36222
7.Mroczkowska Nikola00KSZO Ostrowiec Św38.48220
8.Olkiewicz Natalia00FOKA Sandomierz38.92213
9.Krzemińska Patrycja00KSZO Ostrowiec Św40.57188
10.Łukomska Magdalena00UNIA Busko Zdrój40.61187
11.Jakubińska Marta00Barakuda Starachowice40.96182
12.Ciuk Paulina00STS Skarżysko-Kam41.85171
13.Gołębiowska Katarzyna00Delfin Połaniec41.97170
14.Stępień Paulina00WODNIK Końskie42.18167
15.Gogol Natalia00KSZO Ostrowiec Św42.29166
16.Biniek Dominika00WODNIK Końskie44.18145
17.Agatowska Angelika00Salos Cortile Kielce48.20112
18.Bednarska Wiktoria00WODNIK Końskie52.0888
DYSKW.Kucharczyk Gabriela00Korona-Swim Kielce
D2 - brak kontaktu ze ścianą nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 12
20-11-2011
Chłopców, 50m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kowalik Krystian00Korona-Swim Kielce30.39298
2.Michta Kacper00KSZO Ostrowiec Św31.05279
3.Kowalski Karol00UNIA Busko Zdrój32.60241
4.Gałązka Mikołaj00WODNIK Końskie33.59220
5.Jarocha Oskar00KSZO Ostrowiec Św33.66219
6.Świtakowski Bartosz00STS Skarżysko-Kam34.04212
7.Kraus Kacper00ORKA Jędrzejów34.83197
8.Dzik Marek00KSZO Ostrowiec Św34.86197
9.Lasocki Bartosz00Korona-Swim Kielce35.23191
10.Pietrzyk Cezary00KSZO Ostrowiec Św36.14177
11.Sulasz Piotr00Barakuda Starachowice36.38173
12.Krzewicki Aleksander00Barakuda Starachowice36.84167
13.Słota Mateusz00UNIA Busko Zdrój37.33160
14.Łubowski Mateusz00FOKA Sandomierz37.38160
15.Niewczas Maciej00Barakuda Starachowice38.04151
16.Garbacz Bartosz00Barakuda Starachowice38.32148
17.Płusa Krzysztof00Barakuda Starachowice39.05140
18.Bachowski Damian00FOKA Sandomierz40.08129
19.Wójcik Maksymilian00UNIA Busko Zdrój40.12129
20.Cender Jędrzej00Salos Cortile Kielce40.85122
21.Ferens Kamil00WODNIK Końskie42.29110
22.Góral Kamil00KSZO Ostrowiec Św42.79106
23.Łuszczyński Kamil00WODNIK Końskie47.9276


<< TOP >>
Konkurencja 13
20-11-2011
Mieszane, 8 x 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce5:10.16141
Gotszling Dawid
Barusiński Kordian
Nawara Nikodem
Winiarski Jan
01
01
01
01
Kałuzińska Paula
Skowron Patryk
Chruścicki Jan
Piotrowicz Maja
01
01
02
02
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św5:19.92128
Bucior Natalia
Haba Jakub
Malicki Hubert
Ćwik Jakub
01
01
01
01
Pater Norbert
Sasak Andrzej
Miechowicz Tomasz
Rogoziński Krzysztof
01
01
01
01
3.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice5:39.48107
Gawlik Grzegorz
Gwóźdź Aleksandra
Tuchowski Mikołaj
Sobieraj Julia
01
01
01
02
Jarzyna Natalia
Krawczyk Wiktor
Karkoszka Michał
Kuśmierczyk Weronika
01
02
01
01
4.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz5:45.48102
Gromada Karolina
Kiciński Mateusz
Chodurska Klaudia
Wolarska Martyna
01
01
02
02
Winiarczyk Wiktoria
Kuczyńska Zofia
Gromada Wiktoria
Grzybek Alicja
02
01
02
01
5.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św6:11.4582
Banaczkowska Aleksandra
Matracka Anastazja
Grad Korneliusz
Kępiński Paweł
02
02
02
02
Boroń Paulina
Błaszkiewicz Wiktoria
Wykierski Jakub
Wilk Jakub
02
02
02
02
6.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św6:14.5180
Wicha Karolina
Brodawka Klaudia
Darocha Paweł
Szlęzak Magdalena
01
01
01
01
Wosiek Dawid
Piliński Bartosz
Granat Dominik
Nowak Kacper
01
03
01
01
7.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce6:48.4161
Wodecki Karol
Stanek Martyna
Zaczek Marcin
Kędziora Adam
01
02
03
01
Gołąbek Ewa
Suchenia Monika
Wira Parycja
Konwicki Bartosz
02
02
03
03
8.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św7:01.6456
Gieras Zuzanna
Nowak Adrianna
Denkiewicz Natalia
Kurasińska Oliwia
02
02
02
02
Skierniewski Filip
Matysiak Hubert
Klimas Michał
Toboła Mateusz
04
02
02
03
9.Delfin PołaniecDelfin Połaniec7:12.5852
Chalama Wiktoria
Szweda Dominika
Łygan Natalia
Szmit Jakub
03
01
02
02
Tarka Maciej
Czerwiec Norbert
Kutz Łukasz
Olszewski Maciej
03
02
01
02
10.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św7:57.9038
Krawczyk Alicja
Kesler Marcin
Sady Julia
Strawczyński Jakub
03
02
02
02
Lis Wiktor
Okręt Oliwier
Walczyk Dominik
Walesic Maksymilian
02
03
03
03


<< TOP >>
Konkurencja 14
20-11-2011
Dziewcząt, 4 x 100m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci6:16.55MUKS Foka SandomierzFOSANKielce27-11-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec ŚwKSZO Ostrowiec Św6:18.55218
Kroczek Iga
Szafrańska Julia
+0,65
+0,67
44.64
51.67
1:32.04
1:48.89
Wołek Oliwia
Mroczkowska Nikola
+0,66
+0,41
41.15
42.45
1:29.72
1:27.90
2.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice6:30.03199
Karkoszka Anna
Jakubińska Marta
+0,7043.88
56.93
1:29.55
1:58.97
Radecka Anna
Wójtowicz Julia

+0,41
45.35
38.98
1:39.71
1:21.80
3.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce7:18.43140
Kucharczyk Gabriela
Kucypera Adrianna
+0,7958.31
56.85
2:00.49
2:00.53
Jagiełło Weronika
Kowalczyk Dominika

+0,80
44.11
44.75
1:38.25
1:39.16
4.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce7:51.24113
Kowalczyk Joanna
Buda Aleksandra
+0,811:01.54
52.93
2:17.16
1:54.69
Agatowska Angelika
Lasia Oliwia
+1,1259.10
DYSKW.WODNIK KońskieWODNIK Końskie
Z1 - zmiana kolejności stylów
Pałgan Julia, Biniek Dominika, Stępień Paulina, Bednarska Wiktoria


<< TOP >>
Konkurencja 15
20-11-2011
Chłopców, 4 x 100m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci5:34.53MUKP Korona-Swim KielceKOKIEDębica12-12-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce5:30.23219
Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Dzieci
Polak Mikołaj
Lasocki Bartosz
+0,64
+1,02
37.95
47.35
1:17.21
1:37.44
Matuszewski Krzysztof
Kowalik Krystian
+0,66
+0,86
38.76
34.28
1:25.63
1:09.95
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św5:40.90199
Michta Kacper
Szeląg Mikołaj
+0,90
+0,89
39.35
44.96
1:20.99
1:32.54
Orłowski Kamil
Jarocha Oskar
+0,66
+0,47
40.56
35.75
1:32.11
1:15.26
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św6:23.03140
Bartkowski Jakub
Dzik Marek
+0,61
+0,54
45.55
44.57
1:35.56
1:34.49
Pietrzyk Cezary
Góral Kamil
+0,54
+0,82
41.63
48.01
1:30.45
1:42.53
4.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz6:46.48117
Wierzbicki Filip
Kiciński Mateusz

+0,67
46.19
59.39
1:38.85
1:24.42
Stanek Michał
Łubowski Mateusz

+0,38
1:24.26
42.51
2:16.04
1:27.17
5.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce6:58.27107
Borowski Adam
Cender Jędrzej
+0,8750.12
53.60
1:42.30
1:53.83
Sobura Michał
Litwin Dawid
+0,10
+0,12
49.47
42.13
1:52.31
1:29.83
6.WODNIK KońskieWODNIK Końskie7:21.1292
Łuszczyński Kamil
Ferens Kamil
+0,97
-0,01
1:04.60
57.65
2:15.02
2:03.60
Stępień Dawid
Gałązka Mikołaj
+0,60
+0,58
44.24
38.84
1:39.29
1:23.21
DYSKW.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach
Płusa Krzysztof, Garbacz Bartosz, Niewczas Maciej, Krzewicki Aleksander