Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  13 - 15 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  13 - 15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m dowolny  13 - 15 lat
Nr  4. Chłopców, 100m dowolny  13 - 15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m zmienny  13 - 15 lat
Nr  6. Chłopców, 200m zmienny  13 - 15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  13 - 15 lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  13 - 15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  13 - 15 lat
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  13 - 15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m dowolny  13 - 15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m dowolny  13 - 15 lat


I Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar MOSiR Kielce
Kielce, 4 luty 2012


Konkurencja 1
04-02-2012
Dziewcząt, 100m motylkowy

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
1:00.07
1:02.81
1:03.82
1:04.88
1:06.30
1:08.85
Sokołowska Diana
Kozłowska Anna
Kozłowska Anna
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
JUBIA
AQBYD
AQBYD
KSOST
KSOST
KSOST
Poznań
Szczecin
Leszno
Kraków
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
17-12-2011
03-12-2010
04-12-2009
12-12-2010
07-11-2009
16-11-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Młodzik 13-lat

1.Wilk Wiktoria99Polonia Warszawa1:16.4037435.2941.11
2.Śliwiak Klaudia99MKS Wodnik Radom1:20.3332135.4344.90
3.Tomaszewska Aleksandra99Salos Cortile Kielce1:21.8430436.4045.44
4.Gaik Natalia99Salos Cortile Kielce1:22.2829938.9543.33
5.Opałko Dominika99Korona-Swim Kielce1:25.6326539.4146.22

Junior 14-lat

1.Wątor Karolina98Jordan Kraków1:10.6747232.6238.05
2.Jacniacka Karolina98Fala Kraśnik1:11.2246132.7138.51
3.Jarocha Wiktoria98KSZO Ostrowiec Św.1:13.3542233.7239.63
4.Lesiak Agnieszka98Jordan Kraków1:14.3040633.6540.65
5.Sarna Magdalena98Korona-Swim Kielce1:18.0435134.3043.74
6.Kowalik Nina98Korona-Swim Kielce1:19.0133834.5644.45
7.Ranachowska Julia98BUKS Warszawa1:23.5128638.5344.98
8.Łosak Wiktoria98Salos Cortile Kielce1:31.3321840.8150.52

Junior 15-lat

NWPiątek Monika97Jordan Kraków

PKJagiełło Weronika00Korona-Swim Kielce1:34.8619541.9152.95
PKCiporska Katarzyna00Polonia Warszawa1:37.8017840.3757.43
PKOkuniewska Jaśmina01Polonia Warszawa1:39.1017144.8054.30
PKLipkowska Dominika01Polonia Warszawa1:41.09161
PKMajos Paulina96Salos Cortile Kielce1:08.7551332.0736.68
PKGrzybek Nadia99Foka Sandomierz1:24.3027839.6444.66


<< TOP >>
Konkurencja 2
04-02-2012
Chłopców, 100m motylkowy

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
54.76
56.19
59.53
58.67
1:03.78
1:04.79
Ciężkowski Dominik
Łuczak Piotr
Ciężkowski Dominik
Kurant Roger
Sulima Hubert
Kurant Roger
JOKRA
AWKAT
JOKRA
KSOST
KSOST
KSOST
Poznań
Puławy
Wadowice
Ostrowiec Św.
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
15-12-2011
20-01-2006
21-11-2009
07-11-2009
13-11-2005
09-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Młodzik 13-lat

1.Kramek Eryk99MKS Wodnik Radom1:21.0221438.9242.10
2.Krzyżanowski Szymon99Polonia Warszawa1:22.8920036.5446.35
3.Banachowski Jakub99Korona-Swim Kielce1:24.4718939.3145.16
NWWójcicki Patryk99Unia Busko-Zdrój

Junior 14-lat

1.Gożdziewski Adrian98MKS Wodnik Radom1:06.9038031.1835.72
2.Kwietniewski Maciej98Korona-Swim Kielce1:07.5037031.1336.37
3.Mrugalski Kamil98Jordan Kraków1:10.4732532.3238.15
4.Niewiadomski Bartłomiej98Pirania Targówek1:10.7332232.8637.87
5.Grzesik Damian98Pirania Targówek1:12.0630434.3737.69
6.Wachnik Jakub98Pirania Targówek1:13.0129234.3338.68
7.Łojek Michał98Korona-Swim Kielce1:14.6427434.1640.48
8.Wieteska Bartosz98Pirania Targówek1:19.7722436.1643.61
DYSKW.Michniewski Tadeusz98G-8 Bielany Warszawa
O4 - przedwczesny start

Junior 15-lat

1.Goliński Patryk97BUKS Warszawa1:03.5544329.4234.13
2.Chołda Łukasz97Jordan Kraków1:05.0841330.6434.44
3.Sola Kornel97Fala Kraśnik1:07.1837530.8836.30
4.Borowski Tomasz97KS Wisła Puławy1:09.4234031.2038.22
5.Lechowicz Filip97Jordan Kraków1:10.1832933.0637.12
6.Lipka Łukasz97Salos Cortile Kielce1:14.4027633.9540.45
DYSKW.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec Św.
O4 - przedwczesny start

PKZakrzewski Jakub96KS Wisła Puławy1:00.9350327.9832.95
PKMatuszewski Krzysztof00Korona-Swim Kielce1:21.3121137.4043.91
PKKoput Kamil00Polonia Warszawa1:32.4814442.2350.25
PKSawicki Oskar01Polonia Warszawa1:36.2612745.7250.54
DYSKW.Motyczyński Maciej00Polonia Warszawa
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 3
04-02-2012
Dziewcząt, 100m dowolny13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
54.45
55.85
57.40
58.63
1:00.05
1:01.26
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Sokołowska Diana
Kawecka Anna
Kilijańska Donata
Kawecka Anna
JUBIA
JUBIA
JUBIA
ARKIE
KSOST
ARKIE
Poznań
Szczecin
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Busko Zdrój
Ostrowiec Św.
16-12-2011
02-12-2010
26-11-2009
09-12-2007
06-12-2009
03-12-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Młodzik 13-lat

1.Żarnowska Karolina99Polonia Warszawa1:06.8244431.0635.76
2.Wietrzynska Renata99MKS Wodnik Radom1:07.9042332.1935.71
3.Mielniczuk Aleksandra99Polonia Warszawa1:08.9840432.7636.22
4.Kordowska Klaudia99BUKS Warszawa1:09.6339333.5736.06
5.Tomaszewska Aleksandra99Salos Cortile Kielce1:11.5136234.1537.36
6.Szczęch Inez99Polonia Warszawa1:16.7429336.1640.58
7.Knap Joanna99Korona-Swim Kielce1:35.1715343.6551.52
DYSKW.Foltyn Matylda99Salos Cortile Kielce
O4 - przedwczesny start
NWOlszewska Izabela99Unia Busko-Zdrój

Junior 14-lat

1.Kurowska Wanda98Jordan Kraków1:02.5554230.0632.49
2.Przybysławska Aleksandra98MKS Wodnik Radom1:03.2952330.2333.06
3.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik1:04.0750430.3233.75
4.Mielczarek Anna98Jordan Kraków1:04.1150331.2732.84
5.Rogowska Paulina98Salos Cortile Kielce1:04.6249131.3733.25
6.Lesiak Agnieszka98Jordan Kraków1:06.2345631.9634.27
7.Machula Sara98KSZO Ostrowiec Św.1:06.2845532.0834.20
8.Grzelewska Anna98BUKS Warszawa1:06.7844531.9534.83
9.Sońta Magdalena98MKS Wodnik Radom1:08.2441732.4235.82
10.Mazur Maja98Salos Cortile Kielce1:08.5341232.7635.77
11.Kępa Karolina98Fala Kraśnik1:09.9238833.3136.61
12.Teul Patrycja98Jordan Kraków1:10.1838332.5837.60
13.Salwa Patrycja98Salos Cortile Kielce1:14.3232335.4138.91
NWKucharska Katarzyna98Unia Busko-Zdrój
NWJamroży Kinga98Jordan Kraków
NWSzałek Weronika98BUKS Warszawa
NWKlechowska Aleksandra98KSZO Ostrowiec Św.

Junior 15-lat

1.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św.1:03.0852830.4532.63
2.Dyna Angelika97Jordan Kraków1:03.5351730.3533.18
3.Moskal Karolina97Jordan Kraków1:06.8344432.4834.35

PKMajos Paulina96Salos Cortile Kielce1:03.8051131.1532.65
PKBorowska Agnieszka00Polonia Warszawa1:24.9321639.0345.90
PKLiskowacka Klaudia00Polonia Warszawa1:27.1520041.1246.03
PKOkuniewska Jaśmina01Polonia Warszawa1:28.2819241.8746.41
PKKuratczyk Hanna01Polonia Warszawa1:29.1918741.1048.09
PKCzapska Celina00Polonia Warszawa1:30.2618040.9949.27
DYSKW.Lipkowska Dominika01Polonia Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 4
04-02-2012
Chłopców, 100m dowolny

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
49.79
52.02
54.49
52.88
55.09
58.63
Werner Paweł
Werner Paweł
Hołub Jan
Kurant Roger
Łopaciński Kacper
Łopaciński Kacper
JUWRO
JUWRO
AVSWI
KSOST
FOSAN
FOSAN
Gorzów Wlkp.
Nowa Ruda
Lublin
Saint Dizier (FRA)
Gorzów Wlkp.
Katowice
28-11-2008
15-12-2007
12-12-2009
24-10-2009
18-01-2009
25-10-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Młodzik 13-lat

1.Pawełek Paweł99Polonia Warszawa1:04.9233130.5334.39
2.Łukawski Mikołaj99Korona-Swim Kielce1:06.2531231.1335.12
3.Sieczek Adrian99Polonia Warszawa1:07.8529032.3635.49
4.Rogoziński Mateusz99KSZO Ostrowiec Św.1:08.6828032.6836.00
5.Mazur Oskar99Fala Kraśnik1:09.5127032.5037.01
6.Adamik Filip99KSZO Ostrowiec Św.1:12.0524234.2737.78
7.Kuratczyk Maciej99Polonia Warszawa1:16.2420435.4940.75
8.Karelus Michał99Foka Sandomierz1:22.2216338.9743.25
9.Mondry Hubert99Foka Sandomierz1:24.5315037.3947.14
10.Nawara Adrian99Korona-Swim Kielce1:26.1214239.4146.71
DYSKW.Przybyłkowski Witold99Polonia Warszawa
O4 - przedwczesny start
NWKaleta Albert99Unia Busko-Zdrój
NWZajączkowski Marek99Polonia Warszawa

Junior 14-lat

1.Rybak Konrad98Pirania Targówek58.3545627.8830.47
2.Mrugalski Kamil98Jordan Kraków1:00.5840829.4931.09
3.Rogoziński Michał98KSZO Ostrowiec Św.1:02.0338029.6832.35
4.Kędzierski Daniel98Pirania Targówek1:02.8036630.0932.71
5.Głogowski Krzysztof98MKS Wodnik Radom1:02.8536530.1332.72
6.Romański Bartłomiej98Jordan Kraków1:03.7235031.1832.54
7.Jarząbek Michał98Korona-Swim Kielce1:05.8431831.1534.69
8.Staniszewski Michał98Jordan Kraków1:09.3127232.7636.55
9.Warchałowski Konrad98Salos Cortile Kielce1:09.8726632.2637.61
10.Zapalski Krystian98Fala Kraśnik1:11.0425333.3637.68
11.Bornus Wiktor98Fala Kraśnik1:11.1625134.5036.66
12.Danielski Waldemar98Foka Sandomierz1:13.7022634.9038.80
NWKozera Piotr98MKS Wodnik Radom

Junior 15-lat

1.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec Św.56.2850927.0029.28
2.Zimowski Oskar97BUKS Warszawa57.2048427.4929.71
3.Grzywa Karol97Fala Kraśnik58.6445027.6031.04
4.Młynarczyk Adrian97Jordan Kraków58.9644227.8831.08
5.Bujak Piotr97Korona-Swim Kielce59.4443228.7630.68
6.Wawer Mateusz97Jordan Kraków1:00.6440729.1031.54
7.Lechowicz Artur97Jordan Kraków1:00.9840029.0431.94
8.Machul Grzegorz97Korona-Swim Kielce1:01.2739429.3331.94
9.Lipka Łukasz97Salos Cortile Kielce1:03.4335531.1032.33
10.Semczuk Radosław97Foka Sandomierz1:04.2634229.7134.55
11.Zimnicki Patryk97Foka Sandomierz1:04.8533230.7434.11
12.Gajewski Karol97Korona-Swim Kielce1:09.6626832.7736.89

PKMachniewski Jakub96Korona-Swim Kielce1:01.6338729.0632.57
PKSzewczyk Maciej96Korona-Swim Kielce1:04.9533129.5135.44
PKKowalik Krystian00Korona-Swim Kielce1:09.1827432.5536.63
PKKowalski Karol00Unia Busko-Zdrój1:09.9326533.7136.22
PKPytlarczyk Szymon00Polonia Warszawa1:13.5322835.9937.54
PKSzczeciński Robert00Polonia Warszawa1:15.7320836.0839.65
PKMielniczuk Bartosz01Polonia Warszawa1:20.6117339.9940.62
PKMotyczyński Maciej00Polonia Warszawa1:21.9716438.8143.16
PKLewicki Aleksander00Polonia Warszawa1:23.6415538.6844.96
NWDeynezhenko Daniel00Polonia Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 5
04-02-2012
Dziewcząt, 200m zmienny13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
2:14.52
2:17.66
2:20.41
2:22.76
2:28.95
2:33.35
Urbańczyk Aleksandra
Sieńczyk Jowita
Kozłowska Anna
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Wołoszyn Sonia
TRLOD
ZABIA
AQBYD
KSOST
KSOST
KSOST
Płock
Poznań
Bydgoszcz
Opole
Pińczów
Saint Dizier (FRA)
30-11-2002
15-12-2011
20-12-2009
13-03-2010
03-01-2009
16-11-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 13-lat

1.Piekut Aleksandra99Polonia Warszawa2:39.8947334.2042.0946.5637.04
2.Dulińska Martyna99BUKS Warszawa2:44.3443536.8741.6348.1737.67
3.Janiszewska Dominika99Polonia Warszawa2:45.0543037.0446.1343.2238.66
4.Wilk Wiktoria99Polonia Warszawa2:45.5042636.0041.7948.7538.96
5.Śliwiak Klaudia99MKS Wodnik Radom2:49.2739836.1843.6848.3141.10
6.Bukowska Laura99Polonia Warszawa2:49.9039436.2943.8751.0038.74
7.Bachanek Julia99BUKS Warszawa2:53.5736939.8646.7046.9240.09
8.Prażuch Iga99Polonia Warszawa3:02.7831640.7748.6549.7843.58
9.Foltyn Matylda99Salos Cortile Kielce3:04.4130841.9547.0252.6342.81

Junior 14-lat

1.Nogaj Paulina98MKS Wodnik Radom2:29.7257632.3940.0942.3834.86
2.Radoń Sonia98Jordan Kraków2:33.8953034.9140.3843.4935.11
3.Pisznot Małgorzata98Jordan Kraków2:34.1852733.9439.8944.8735.48
4.Goleń Martyna98Fala Kraśnik2:36.3950535.1940.4645.4035.34
5.Jarocha Wiktoria98KSZO Ostrowiec Św.2:41.3346035.0540.1048.2637.92
6.Nowak Weronika98Jordan Kraków2:43.7344036.4542.8246.8237.64
7.Kowalik Nina98Korona-Swim Kielce2:49.5339736.3844.5850.6737.90
8.Ranachowska Julia98BUKS Warszawa2:51.4138438.9143.8649.1039.54
9.Prasek Sara98Unia Busko-Zdrój2:52.9337438.4041.8052.2240.51
10.Przybysz Karolina98Pirania Targówek2:54.8436140.3245.3751.5737.58

Junior 15-lat

1.Senetelska Olga97Jordan Kraków2:28.5459033.0939.1040.4435.91

PKPiekut Zofia00Polonia Warszawa2:59.3333541.3446.5950.9740.43


<< TOP >>
Konkurencja 6
04-02-2012
Chłopców, 200m zmienny

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
2:04.26
2:08.46
2:15.36
2:15.86
2:19.24
2:26.13
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Dęga Wiktor
Zabojszcz Wojciech
Zabojszcz Wojciech
Zabojszcz Wojciech
WAWAR
BUWAR
SKBEL
KOKIE
KOKIE
KOKIE
Wrocław
Wrocław
Warszawa
Racibórz
Katowice
Busko Zdrój
17-11-2007
18-11-2006
11-11-2004
21-03-2010
24-10-2009
06-12-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 13-lat

1.Bujak Dominik99Korona-Swim Kielce2:29.6439832.7538.6943.9534.25
2.Wlazłowski Damian99Polonia Warszawa2:39.5732835.0140.5748.2935.70
3.Krawczyk Paweł99BUKS Warszawa2:43.4230536.0941.1049.4136.82
4.Chałupczyński Bartosz99Polonia Warszawa2:47.5828338.6742.0649.8636.99
5.Krzyżanowski Szymon99Polonia Warszawa2:58.2223538.7647.8052.5739.09
NWWójcicki Patryk99Unia Busko-Zdrój

Junior 14-lat

1.Sawera Krystian98Jordan Kraków2:28.8740432.7838.0344.4433.62
2.Kwietniewski Maciej98Korona-Swim Kielce2:30.5639031.4440.2845.1933.65
3.Kolba Konrad98Jordan Kraków2:31.3938433.9139.3942.3635.73
4.Jaworski Norbert98Unia Busko-Zdrój2:34.6036035.6341.3242.6235.03
5.Gożdziewski Adrian98MKS Wodnik Radom2:35.2635631.6638.3049.2336.07
6.Grzesik Damian98Pirania Targówek2:42.5031034.8342.8449.2035.63
7.Smyl Łukasz98Pirania Targówek2:49.1627536.0342.3352.9637.84
8.Syta Daniel98Pirania Targówek2:51.1526635.5445.1250.5439.95

Junior 15-lat

1.Murzyn Dawid97Jordan Kraków2:15.0954129.1432.1042.7231.13
2.Grabczak Dawid97KS Wisła Puławy2:15.8153230.5534.3838.3532.53
3.Fedorowicz Jakub97MKS Wodnik Radom2:16.1952828.9536.8337.6132.80
4.Szeląg Ernest97KSZO Ostrowiec Św.2:25.2043532.8236.2842.8333.27
5.Chołda Łukasz97Jordan Kraków2:25.3643431.6937.4643.3932.82
6.Szafarczyk Igor97Korona-Swim Kielce2:26.1442732.7736.6841.3135.38
7.Sowier Wojciech97Jordan Kraków2:31.1038633.0939.4843.2335.30
8.Wawer Mateusz97Jordan Kraków2:32.2437833.7938.3144.8035.34

PKGotszling Dawid01Korona-Swim Kielce2:53.5325539.0945.3449.4639.64
PKKoput Kamil00Polonia Warszawa3:07.1320344.2848.3355.0039.52


<< TOP >>
Konkurencja 7
04-02-2012
Dziewcząt, 100m grzbietowy

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
1:00.29
1:02.17
1:03.31
1:05.97
1:07.25
1:08.44
Naziębło Klaudia
Porzelska Anna
Lefanowicz Iwona
Długołęcka Karolina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
JUWRO
SLGOR
SKLUB
UNBUS
KSOST
KSOST
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ciechanów
Gorzów Wlkp.
Saint Dizier (FRA)
28-11-2008
26-11-2009
27-11-2005
27-02-2011
18-01-2009
16-11-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Młodzik 13-lat

1.Grzybek Nadia99Foka Sandomierz1:14.0841435.9038.18
2.Mazut Klaudia99Polonia Warszawa1:15.8038637.0338.77
3.Kordowska Klaudia99BUKS Warszawa1:15.9838437.2138.77
4.Knap Joanna99Korona-Swim Kielce1:38.8917448.1850.71

Junior 14-lat

1.Kurowska Wanda98Jordan Kraków1:05.8858932.1933.69
2.Wątor Karolina98Jordan Kraków1:08.7751733.4635.31
3.Jacniacka Karolina98Fala Kraśnik1:13.8741735.2538.62
4.Prasek Sara98Unia Busko-Zdrój1:16.2637936.7239.54
5.Kępa Karolina98Fala Kraśnik1:19.1234038.1940.93
6.Łosak Wiktoria98Salos Cortile Kielce1:21.7530839.0742.68
7.Tryńdak Maria98Pirania Targówek1:22.3830140.4041.98
NWKucharska Katarzyna98Unia Busko-Zdrój
NWKlechowska Aleksandra98KSZO Ostrowiec Św.

Junior 15-lat

1.Marzec Paulina97Salos Cortile Kielce1:13.4042635.2938.11
2.Moskal Karolina97Jordan Kraków1:13.7142036.0037.71
NWPiątek Monika97Jordan Kraków

PKCiporska Katarzyna00Polonia Warszawa1:22.8129640.1742.64


<< TOP >>
Konkurencja 8
04-02-2012
Chłopców, 100m grzbietowy

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
56.06
56.69
1:00.36
1:00.09
1:03.28
1:08.14
Krogulski Filip
Murzyn Dawid
Ciężkowski Dominik
Łopaciński Kacper
Łopaciński Kacper
Łopaciński Kacper
UNOSW
JOKRA
JOKRA
FOSAN
FOSAN
FOSAN
Poznań
Poznań
Piekary
Racibórz
Bochnia
Jędrzejów
17-12-2011
17-12-2011
18-10-2009
21-03-2010
11-10-2009
08-11-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Młodzik 13-lat

1.Kijewski Kasper99Salos Cortile Kielce1:12.2431035.3636.88
2.Łukawski Mikołaj99Korona-Swim Kielce1:16.6126036.8839.73
3.Mazur Oskar99Fala Kraśnik1:18.2024537.1941.01
4.Adamik Filip99KSZO Ostrowiec Św.1:23.9319840.6743.26
NWKaleta Albert99Unia Busko-Zdrój

Junior 14-lat

1.Zapalski Konrad98Fala Kraśnik1:08.9335733.3035.63
2.Rosochacki Piotr98Pirania Targówek1:09.3635133.0936.27
3.Romański Bartłomiej98Jordan Kraków1:10.3833634.6835.70
4.Rogoziński Michał98KSZO Ostrowiec Św.1:12.1631135.7836.38
5.Łojek Michał98Korona-Swim Kielce1:13.8829036.3937.49
6.Zapalski Krystian98Fala Kraśnik1:15.2327536.2239.01
7.Smyl Łukasz98Pirania Targówek1:16.1526537.7738.38
8.Bornus Wiktor98Fala Kraśnik1:18.4624238.4140.05
NWKozera Piotr98MKS Wodnik Radom

Junior 15-lat

1.Murzyn Dawid97Jordan Kraków59.9654329.7830.18
2.Goliński Patryk97BUKS Warszawa1:04.0644531.5532.51
3.Lechowicz Artur97Jordan Kraków1:05.9940732.2133.78
4.Zimowski Oskar97BUKS Warszawa1:07.4138232.8334.58
5.Szafarczyk Igor97Korona-Swim Kielce1:07.9837333.0734.91
6.Machul Grzegorz97Korona-Swim Kielce1:09.5934734.0435.55
7.Batko Daniel97Jordan Kraków1:10.9732735.1935.78
8.Gajewski Karol97Korona-Swim Kielce1:19.6723138.9440.73

PKWąsik Jakub94Fala Kraśnik1:02.3748329.7932.58
PKZakrzewski Jakub96KS Wisła Puławy1:07.3938332.3035.09
PKZimnicki Patryk97Foka Sandomierz1:19.2123538.1541.06
PKPytlarczyk Szymon00Polonia Warszawa1:24.1719641.6742.50


<< TOP >>
Konkurencja 9
04-02-2012
Dziewcząt, 100m klasyczny

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
1:09.20
1:09.20
1:13.12
1:13.63
1:15.09
1:19.58
Otremba Justyna
Otremba Justyna
Kacprzak Marta
Jagodzka Aleksandra
Jagodzka Aleksandra
Stanek Anna
DETOR
DETOR
JELOD
KOKIE
NEKIE
DEPOL
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Zamość
Kielce
Piekary
Ostrowiec Św.
28-11-2009
28-11-2009
11-11-2001
10-12-2006
11-12-2005
09-10-2004

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Młodzik 13-lat

1.Janiszewska Dominika99Polonia Warszawa1:22.0244639.0542.97
2.Piekut Aleksandra99Polonia Warszawa1:22.8043438.9943.81
3.Wietrzynska Renata99MKS Wodnik Radom1:28.8335142.3746.46
4.Opałko Dominika99Korona-Swim Kielce1:29.0334942.2146.82
5.Dulińska Martyna99BUKS Warszawa1:29.1534741.9547.20
6.Prażuch Iga99Polonia Warszawa1:30.0033842.2147.79
7.Bachanek Julia99BUKS Warszawa1:32.6830944.9447.74
NWOlszewska Izabela99Unia Busko-Zdrój

Junior 14-lat

1.Radoń Sonia98Jordan Kraków1:20.6746938.7941.88
2.Nogaj Paulina98MKS Wodnik Radom1:20.9246539.1441.78
3.Sońta Magdalena98MKS Wodnik Radom1:24.0341539.3444.69
4.Nowak Weronika98Jordan Kraków1:26.3838241.0545.33
5.Sarna Magdalena98Korona-Swim Kielce1:29.3934542.3647.03
6.Teul Patrycja98Jordan Kraków1:29.5134342.4547.06
7.Salwa Patrycja98Salos Cortile Kielce1:31.0132643.3447.67
NWJamroży Kinga98Jordan Kraków
NWSzałek Weronika98BUKS Warszawa

Junior 15-lat

1.Senetelska Olga97Jordan Kraków1:15.3057735.5839.72
2.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec Św.1:22.3144238.7443.57

PKPiekut Zofia00Polonia Warszawa1:34.9628744.5950.37
PKLiskowacka Klaudia00Polonia Warszawa1:36.1327745.3950.74
PKBorowska Agnieszka00Polonia Warszawa1:42.7322748.2954.44
PKKuratczyk Hanna01Polonia Warszawa1:44.8521349.1255.73
PKCzapska Celina00Polonia Warszawa1:56.6215554.061:02.56


<< TOP >>
Konkurencja 10
04-02-2012
Chłopców, 100m klasyczny

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
1:02.66
1:04.51
1:06.90
1:05.22
1:08.23
1:11.42
Tokarski Krzysztof
Bachowski Wojciech
Tokarski Krzysztof
Treliński Bartosz
Treliński Bartosz
Treliński Bartosz
VIRAC
WAPOZ
VIRAC
ORJED
ORJED
ORJED
Wrocław
Warszawa
Oświęcim
Nowa Ruda
Wrocław
Oświęcim
20-11-2005
20-12-2007
19-12-2009
25-01-2009
15-11-2008
21-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Młodzik 13-lat

1.Kramek Eryk99MKS Wodnik Radom1:24.4928540.1744.32
2.Chałupczyński Bartosz99Polonia Warszawa1:26.8226241.6145.21
3.Kuratczyk Maciej99Polonia Warszawa1:27.8925341.9545.94
4.Zajączkowski Marek99Polonia Warszawa1:32.6921543.9248.77
5.Banachowski Jakub99Korona-Swim Kielce1:35.9919446.2449.75
6.Nawara Adrian99Korona-Swim Kielce1:41.6216348.4353.19
NWPrzybyłkowski Witold99Polonia Warszawa

Junior 14-lat

1.Kolba Konrad98Jordan Kraków1:17.0837536.6740.41
2.Gibalski Bartłomiej98Salos Cortile Kielce1:17.7836535.7941.99
3.Jaworski Norbert98Unia Busko-Zdrój1:18.5035537.0441.46
4.Jarząbek Michał98Korona-Swim Kielce1:20.9532438.7842.17
5.Staniszewski Michał98Jordan Kraków1:23.1729839.7043.47
6.Syta Daniel98Pirania Targówek1:27.5225640.2947.23
7.Wieteska Bartosz98Pirania Targówek1:33.8020843.5150.29

Junior 15-lat

1.Fedorowicz Jakub97MKS Wodnik Radom1:08.0254631.3836.64
2.Lechowicz Filip97Jordan Kraków1:17.2837236.2541.03
3.Batko Daniel97Jordan Kraków1:18.3035837.3540.95
4.Sowier Wojciech97Jordan Kraków1:18.6335337.8040.83
5.Semczuk Radosław97Foka Sandomierz1:19.9033737.6042.30
6.Borowski Tomasz97KS Wisła Puławy1:21.0832237.8343.25
7.Młynarczyk Adrian97Jordan Kraków1:24.1028939.2144.89
DYSKW.Kowalski Patryk97Unia Busko-Zdrój
O4 - przedwczesny start

PKSzewczyk Maciej96Korona-Swim Kielce1:15.4340034.5540.88
PKMachniewski Jakub96Korona-Swim Kielce1:18.9634937.6541.31
PKSzczeciński Robert00Polonia Warszawa1:29.0824342.0747.01
PKGotszling Dawid01Korona-Swim Kielce1:33.6320944.3949.24
PKSawicki Oskar01Polonia Warszawa1:37.8518347.5350.32
PKMielniczuk Bartosz01Polonia Warszawa1:41.0316648.7652.27
PKLewicki Aleksander00Polonia Warszawa1:45.4114649.5855.83


<< TOP >>
Konkurencja 11
04-02-2012
Dziewcząt, 400m dowolny13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
4:11.12
4:16.92
4:24.58
4:11.12
4:16.92
4:35.47
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Anczykowska Joanna
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Wołoszyn Sonia
KSOST
KSOST
WAPOZ
KSOST
KSOST
KSOST
Łódź
Gorzów Wlkp.
Poznań
Łódź
Gorzów Wlkp.
Saint Dizier (FRA)
21-11-2010
29-11-2009
28-11-1991
21-11-2010
28-11-2009
15-11-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Młodzik 13-lat

1.Bukowska Laura99Polonia Warszawa5:09.834351:12.411:19.091:20.491:17.84
2.Mazut Klaudia99Polonia Warszawa5:13.454201:14.491:19.071:20.341:19.55
3.Mielniczuk Aleksandra99Polonia Warszawa5:18.224021:13.851:22.161:22.601:19.61
4.Grzybek Nadia99Foka Sandomierz5:19.073991:15.691:21.301:21.761:20.32
5.Gaik Natalia99Salos Cortile Kielce5:22.633861:17.521:22.981:21.771:20.36
6.Żarnowska Karolina99Polonia Warszawa5:28.183661:15.181:24.521:26.011:22.47
7.Szczęch Inez99Polonia Warszawa5:46.213121:20.831:28.591:29.881:26.91

Junior 14-lat

1.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik4:42.865721:07.451:12.631:13.251:09.53
2.Machula Sara98KSZO Ostrowiec Św.4:47.615441:10.121:14.521:13.301:09.67
3.Rogowska Paulina98Salos Cortile Kielce4:53.045151:11.851:15.911:13.971:11.31
4.Goleń Martyna98Fala Kraśnik4:53.095141:09.731:14.891:14.591:13.88
5.Mazur Maja98Salos Cortile Kielce4:57.434921:10.731:16.081:15.191:15.43
6.Mielczarek Anna98Jordan Kraków4:57.474921:11.091:17.281:15.891:13.21
7.Pisznot Małgorzata98Jordan Kraków5:02.734671:11.461:16.781:16.991:17.50
8.Przybysz Karolina98Pirania Targówek5:08.504411:13.431:18.111:19.411:17.55
9.Tryńdak Maria98Pirania Targówek5:12.814231:15.311:20.061:20.101:17.34
NWGrzelewska Anna98BUKS Warszawa
NWPrzybysławska Aleksandra98MKS Wodnik Radom

Junior 15-lat

1.Loranty Patrycja97KSZO Ostrowiec Św.4:42.895721:07.321:12.561:13.051:09.96
2.Zawolik Wiktoria97KSZO Ostrowiec Św.4:44.915601:08.191:12.781:12.661:11.28
3.Dyna Angelika97Jordan Kraków4:55.605011:11.491:14.721:15.531:13.86
4.Marzec Paulina97Salos Cortile Kielce5:11.684281:12.671:17.821:20.231:20.96

PKJagiełło Weronika00Korona-Swim Kielce5:50.863001:20.641:30.531:31.361:28.33


<< TOP >>
Konkurencja 12
04-02-2012
Chłopców, 400m dowolny

13 - 15 lat
Wyniki

Rekord Polski Jun. 15-lat
Rekord Polski Jun. 14-lat
Rekord Polski Młodz. 13-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt Jun. 14-lat
Rek Okręgu Święt Młodz. 13-lat
3:54.17
3:59.77
4:12.91
3:57.27
4:07.03
4:16.57
Kuświk Maciej
Zoniuk Maciej
Bernatowicz Sebastian
Kurant Roger
Kurant Roger
Kurant Roger
SLWRO
SLWRO
AQBYD
KSOST
KSOST
KSOST
Poznań
Saint Dizier (FRA)
Bydgoszcz
Sandomierz
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
15-12-2011
15-11-2008
22-12-2007
30-05-2009
26-01-2008
09-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Młodzik 13-lat

1.Bujak Dominik99Korona-Swim Kielce4:40.924341:07.791:12.441:11.641:09.05
2.Kijewski Kasper99Salos Cortile Kielce4:54.633761:11.001:16.741:15.311:11.58
3.Pawełek Paweł99Polonia Warszawa5:02.083491:12.021:16.051:18.101:15.91
4.Wlazłowski Damian99Polonia Warszawa5:02.333481:10.941:17.231:18.281:15.88
5.Sieczek Adrian99Polonia Warszawa5:04.373411:11.661:18.651:17.891:16.17
6.Krawczyk Paweł99BUKS Warszawa5:10.883201:12.401:20.041:19.421:19.02
7.Rogoziński Mateusz99KSZO Ostrowiec Św.5:11.523181:12.851:20.131:20.581:17.96
8.Mondry Hubert99Foka Sandomierz6:11.271881:23.871:36.811:35.631:34.96
9.Karelus Michał99Foka Sandomierz6:28.001641:27.651:38.931:43.271:38.15

Junior 14-lat

1.Rybak Konrad98Pirania Targówek4:27.055051:03.611:08.171:09.721:05.55
2.Zapalski Konrad98Fala Kraśnik4:29.154941:04.111:08.281:09.131:07.63
3.Rosochacki Piotr98Pirania Targówek4:37.554501:03.591:11.011:12.941:10.01
4.Sawera Krystian98Jordan Kraków4:38.074471:06.491:12.091:11.431:08.06
5.Gibalski Bartłomiej98Salos Cortile Kielce4:45.834121:06.411:13.261:14.631:11.53
6.Kędzierski Daniel98Pirania Targówek4:47.674041:07.311:14.151:13.401:12.81
7.Niewiadomski Bartłomiej98Pirania Targówek4:49.853951:09.391:12.981:14.261:13.22
8.Wachnik Jakub98Pirania Targówek4:52.393851:11.021:14.921:14.361:12.09
9.Michniewski Tadeusz98G-8 Bielany Warszawa4:55.753721:11.841:16.481:15.971:11.46
10.Głogowski Krzysztof98MKS Wodnik Radom4:57.053671:09.221:17.151:17.871:12.81
11.Danielski Waldemar98Foka Sandomierz5:44.292361:18.341:28.341:30.731:26.88

Junior 15-lat

1.Dytkowski Jan97KSZO Ostrowiec Św.4:11.746031:01.141:04.971:03.011:02.62
2.Grabczak Dawid97KS Wisła Puławy4:16.365711:02.201:05.251:04.831:04.08
3.Grzywa Karol97Fala Kraśnik4:22.735311:01.411:06.831:08.311:06.18
4.Sola Kornel97Fala Kraśnik4:26.855061:03.851:08.391:09.281:05.33
Bujak Piotr97Korona-Swim Kielce4:26.855061:04.211:08.821:08.351:05.47
6.Kowalski Patryk97Unia Busko-Zdrój4:26.965061:01.701:05.371:08.131:11.76
7.Zimnicki Patryk97Foka Sandomierz4:55.383731:12.581:16.461:14.921:11.42
NWSemczuk Radosław97Foka Sandomierz

PKKowalski Karol00Unia Busko-Zdrój5:12.153161:13.461:20.591:20.541:17.56
PKMatuszewski Krzysztof00Korona-Swim Kielce5:30.862651:19.561:25.161:26.181:19.96
PKKowalik Krystian00Korona-Swim Kielce5:36.142531:16.581:25.931:26.801:26.83
NWDeynezhenko Daniel00Polonia Warszawa