Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar MOSiR Kielce Kielce, 12 styczeń 2013 |
Konkurencja 1 12-01-2013 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Dzieci | 32.69 36.16 | Kwiatkowska Agata Długołęcka Karolina | MAJEL UNBUS | Jelenia Góra Sandomierz | 10-11-2001 24-11-2007 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piesko Martyna | 03 | MTP Lublinianka | 43.71 | 203 | |||
2. | Machulak Maja | 03 | UKP Fala Kraśnik | 46.42 | 169 | |||
3. | Gawicka Aleksandra | 03 | KORONA-Swim Kielce | 49.91 | 136 | |||
4. | Gil Julia | 03 | KORONA-Swim Kielce | 51.85 | 121 | |||
5. | Kudła Sandra | 03 | Motyl Stalowa Wola | 52.20 | 119 | |||
6. | Wojskop Dorota | 03 | Motyl Stalowa Wola | 54.28 | 106 | |||
7. | Kacprowicz Wiktoria | 03 | MKS Wodnik Radom | 55.24 | 100 | |||
8. | Baranowska Natalia | 03 | Salos Cortile Kielce | 55.43 | 99 | |||
9. | Kusiak Gabriela | 03 | Motyl Stalowa Wola | 56.53 | 93 | |||
10. | Adamkiewicz Patrycja | 03 | MKS Wodnik Radom | 56.87 | 92 | |||
11. | Mysior Wiktoria | 03 | Motyl Stalowa Wola | 59.41 | 80 | |||
12. | Marzec Klaudia | 03 | Salos Cortile Kielce | 1:04.75 | 62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12-01-2013 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Dzieci | 31.85 34.61 | Kapias Michał Zacharski Szymon | SIGLI UNBUS | Radlin Ostrowiec Św. | 25-11-2011 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zaczek Marcin | 03 | KORONA-Swim Kielce | 43.13 | 144 | ||||
2. | Kumor Sebastian | 03 | ORKA MOSiR Kielce | 45.27 | 124 | ||||
3. | Borsuk Piotr | 03 | UKP Fala Kraśnik | 46.81 | 112 | ||||
4. | Walczyk Dominik | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 47.76 | 106 | ||||
5. | Okręt Oliwer | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 48.86 | 99 | ||||
6. | Grad Filip | 03 | Salos Cortile Kielce | 49.63 | 94 | ||||
7. | Fortuński Jan | 03 | KORONA-Swim Kielce | 51.79 | 83 | ||||
8. | Ciszewski Hubert | 03 | Motyl Stalowa Wola | 51.90 | 82 | ||||
9. | Mochocki Maks | 03 | KORONA-Swim Kielce | 53.38 | 75 | ||||
10. | Dębski Daniel | 03 | Motyl Stalowa Wola | 55.17 | 68 | ||||
11. | Kula Przemysław | 03 | MKS Wodnik Radom | 57.75 | 60 | ||||
12. | Moczarski Piotr | 03 | MKS Wodnik Radom | 59.60 | 54 | ||||
13. | Jaroszewski Jakub | 03 | MKS Wodnik Radom | 59.69 | 54 | ||||
DYSKW. | Toboła Mateusz | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | ||||||
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu | |||||||||
DYSKW. | Cedro Dawid | 03 | Salos Cortile Kielce | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach | |||||||||
DYSKW. | Gergont Kacper | 03 | Motyl Stalowa Wola | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach | |||||||||
DYSKW. | Czyż Adrian | 03 | Motyl Stalowa Wola | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach |
PK | Ruchwa Grzegorz | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 54.41 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12-01-2013 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 1:07.23 1:11.53 1:09.97 1:19.41 | Kwiatkowska Agata Wojciechowska Maria Kilijańska Donata Grzybek Nadia | MAJEL DEPIO KSOST FOSAN | Łódź Oświęcim Ropczyce Kielce | 27-10-2002 22-12-2011 17-11-2007 27-11-2010 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
11 lat |
1. | Bucoń Anna | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:28.30 | 244 | 42.46 | 45.84 | ||||
2. | Mazur Kaja | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:32.02 | 216 | 43.65 | 48.37 | ||||
3. | Błaszkiewicz Wiktoria | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:34.08 | 202 | 46.09 | 47.99 | ||||
4. | Boroń Paulina | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:35.11 | 195 | 45.94 | 49.17 | ||||
5. | Osman Magdalena | 02 | Salos Cortile Kielce | 1:36.24 | 188 | 45.56 | 50.68 | ||||
6. | Bugała Martyna | 02 | MTP Lublinianka | 1:36.58 | 187 | 46.46 | 50.12 | ||||
7. | Oryszczak Oliwia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:37.19 | 183 | 46.19 | 51.00 | ||||
8. | Kurasińska Oliwia | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:37.58 | 181 | 47.30 | 50.28 | ||||
9. | Szewczyk Zofia | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:40.34 | 166 | 47.53 | 52.81 | ||||
10. | Tomaszewska Magdalena | 02 | KS Wisła Puławy | 1:40.96 | 163 | 46.84 | 54.12 | ||||
11. | Kowalska Karolina | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:42.45 | 156 | 49.85 | 52.60 | ||||
12. | Nawrot Aleksandra | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:42.59 | 156 | 49.69 | 52.90 | ||||
13. | Szabelska Wiktoria | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:42.77 | 155 | 49.88 | 52.89 | ||||
14. | Buk Alicja | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:43.75 | 150 | 49.62 | 54.13 | ||||
15. | Stęgierska Gabriela | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:49.66 | 127 | 49.60 | 1:00.06 | ||||
DYSKW. | Fusiara Natalia | 02 | Motyl Stalowa Wola | ||||||||
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu |
12 lat |
1. | Łysakowska Julia | 01 | MTP Lublinianka | 1:19.13 | 340 | 38.20 | 40.93 | |||
2. | Pulut Aleksandra | 01 | KORONA-Swim Kielce | 1:23.99 | 284 | 40.30 | 43.69 | |||
3. | Gondek Wiktoria | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:24.34 | 280 | 41.31 | 43.03 | |||
4. | Grąz Gabriela | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:24.38 | 280 | 40.54 | 43.84 | |||
5. | Błaut Katarzyna | 01 | Salos Cortile Kielce | 1:32.59 | 212 | 43.86 | 48.73 | |||
6. | Przygocka Weronika | 01 | KS Wisła Puławy | 1:35.59 | 192 | 44.15 | 51.44 | |||
7. | Iskra Alicja | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:42.55 | 156 | 48.84 | 53.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12-01-2013 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 1:01.71 1:09.64 1:10.94 1:15.58 | Ciężkowski Dominik Kapias Michał Michta Kacper Gotszling Dawid | JOKRA SIGLI KSOST KOKIE | Oświecim Gliwice Ostrowiec Sw. Ostrowiec Św. | 20-12-2008 28-05-2011 09-12-2012 17-11-2012 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
11 lat |
1. | Siekaczyński Artur | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:19.25 | 235 | 37.81 | 41.44 | |||
2. | Wilk Jakub | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:23.07 | 204 | 40.71 | 42.36 | |||
3. | Król Jan | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 1:28.18 | 170 | 44.08 | 44.10 | |||
4. | Iracki Filip | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:30.14 | 160 | 44.49 | 45.65 | |||
5. | Grad Korneliusz | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:33.05 | 145 | 45.91 | 47.14 | |||
6. | Janik Beniamin | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:34.16 | 140 | 46.14 | 48.02 | |||
7. | Golik Leonard | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:38.32 | 123 | 47.66 | 50.66 | |||
8. | Kępiński Paweł | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:39.02 | 120 | 49.66 | 49.36 | |||
9. | Bandura Maksym | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 1:39.41 | 119 | 48.28 | 51.13 | |||
10. | Sudół Dominik | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:41.82 | 111 | 48.36 | 53.46 | |||
11. | Bartosiewicz Igor | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:45.54 | 99 | 48.42 | 57.12 | |||
12. | Gryc Michał | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:47.76 | 93 | 50.31 | 57.45 | |||
13. | Świątek Bartosz | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:01.45 | 65 | 57.42 | 1:04.03 | |||
NIE UK. | Grobelski Filip | 02 | KSZO Ostrowiec Św. |
12 lat |
1. | Pokrywka Hubert | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:22.54 | 208 | 40.55 | 41.99 | ||||
2. | Rogoziński Krzysztof | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:23.04 | 204 | 40.76 | 42.28 | ||||
3. | Darocha Paweł | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:25.43 | 188 | 41.70 | 43.73 | ||||
4. | Sasak Andrzej | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:26.96 | 178 | 42.48 | 44.48 | ||||
5. | Nawara Nikodem | 01 | KORONA-Swim Kielce | 1:27.31 | 176 | 41.89 | 45.42 | ||||
6. | Koncki Bartłomiej | 01 | KS Wisła Puławy | 1:27.71 | 173 | 42.52 | 45.19 | ||||
7. | Haba Jakub | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:27.79 | 173 | 42.49 | 45.30 | ||||
8. | Borowski Adam | 01 | Salos Cortile Kielce | 1:29.07 | 165 | 43.50 | 45.57 | ||||
9. | Stańczyk Kacper | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:29.53 | 163 | 43.78 | 45.75 | ||||
10. | Czerwiński Łukasz | 01 | KORONA-Swim Kielce | 1:38.38 | 123 | 46.72 | 51.66 | ||||
DYSKW. | Kuśmierz Karol | 01 | UKP Fala Kraśnik | ||||||||
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12-01-2013 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Dzieci | 36.94 40.08 | Braszkiewicz Agnieszka Kowalik Nina | TRLOD KOKIE | Łódź Puławy | 16-12-1993 29-11-2009 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 47.35 | 225 | |||
2. | Gawicka Aleksandra | 03 | KORONA-Swim Kielce | 51.00 | 180 | |||
3. | Żurawska Kaja | 03 | MTP Lublinianka | 51.16 | 178 | |||
4. | Gos Kinga | 03 | MKS Wodnik Radom | 57.27 | 127 | |||
5. | Głowacka Patrycja | 03 | MKS Wodnik Radom | 58.69 | 118 | |||
6. | Jędrzejczyk Natalia | 03 | MKS Wodnik Radom | 59.65 | 112 | |||
7. | Grzyb Wiktoria | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:01.66 | 101 | |||
8. | Wrońska Zuzanna | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:06.99 | 79 | |||
9. | Kaczmarska Amelia | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:07.21 | 78 | |||
10. | Łukasik Andżelika | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:07.70 | 76 | |||
11. | Baranowska Natalia | 03 | Salos Cortile Kielce | 1:11.40 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12-01-2013 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Dzieci | 35.21 38.16 | Michalczyk Andrzej Treliński Bartosz | PLBOC ORJED | Zabierzów Kielce | 10-12-2011 17-12-2005 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Konwicki Bartosz | 03 | KORONA-Swim Kielce | 47.64 | 148 | |||
2. | Grabek Oskar | 03 | MTP Lublinianka | 50.41 | 125 | |||
3. | Danielewicz Szymon | 03 | MKS Wodnik Radom | 53.55 | 104 | |||
4. | Borowski Kacper | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 53.76 | 103 | |||
5. | Jabłoński Igor | 03 | Salos Cortile Kielce | 54.46 | 99 | |||
6. | Zawiślak Mateusz | 03 | MKS Wodnik Radom | 57.16 | 86 | |||
7. | Grabowski Piotr | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:00.14 | 74 | |||
8. | Moczarski Piotr | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:03.23 | 63 | |||
9. | Kornacki Piotr | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:05.67 | 56 | |||
10. | Jakubiak Mateusz | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:05.99 | 56 | |||
11. | Zięba Szymon | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:10.58 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12-01-2013 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 1:15.22 1:21.31 1:19.58 1:26.27 | Dembniak Katarzyna Janczewska Anna Stanek Anna Kowalik Nina | VIRAC POWAR DEPOL KOKIE | Oświęcim Warszawa Ostrowiec Św. Kielce | 21-12-2002 26-12-2002 09-10-2004 28-11-2009 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
11 lat |
1. | Matracka Anastazja | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:39.99 | 246 | 48.60 | 51.39 | ||||
2. | Zadworna Anna | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:40.54 | 242 | 48.02 | 52.52 | ||||
3. | Sroczyńska Julia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:45.44 | 210 | 50.40 | 55.04 | ||||
4. | Nowak Adrianna | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:45.78 | 208 | 49.99 | 55.79 | ||||
5. | Gancarz Natalia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:46.71 | 202 | 51.26 | 55.45 | ||||
6. | Szymańska Weronika | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:49.89 | 185 | 52.92 | 56.97 | ||||
7. | Sady Julia | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:51.19 | 179 | 53.07 | 58.12 | ||||
8. | Pac Wiktoria | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:52.28 | 174 | 53.14 | 59.14 | ||||
9. | Kucypera Adrianna | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:52.60 | 172 | 52.68 | 59.92 | ||||
10. | Borkowska Anna | 02 | Salos Cortile Kielce | 1:54.72 | 163 | 53.53 | 1:01.19 | ||||
11. | Kata Natalia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:54.93 | 162 | 55.49 | 59.44 | ||||
12. | Osman Magdalena | 02 | Salos Cortile Kielce | 1:56.69 | 155 | 54.47 | 1:02.22 | ||||
13. | Stanek Martyna | 02 | KORONA-Swim Kielce | 2:02.85 | 132 | 58.05 | 1:04.80 | ||||
DYSKW. | Kowalska Karolina | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | ||||||||
K12 - błąd nawrotu |
12 lat |
1. | Skrok Zuzanna | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:33.11 | 305 | 44.33 | 48.78 | |||
2. | Gancarz Karolina | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:36.49 | 274 | 46.68 | 49.81 | |||
3. | Wicha Karolina | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:36.66 | 272 | 45.42 | 51.24 | |||
4. | Zając Nikoletta | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:38.27 | 259 | 46.83 | 51.44 | |||
5. | Przygocka Weronika | 01 | KS Wisła Puławy | 1:39.56 | 249 | 47.21 | 52.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12-01-2013 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 1:11.97 1:18.58 1:19.06 1:25.43 | Pacholczyk Mateusz Miłosz Jakub Treliński Bartosz Polak Mikołaj | KOOLS SOLEB ORJED KOKIE | Toruń Gdańsk Kielce Oświęcim | 20-11-2004 16-11-2005 10-12-2006 22-12-2011 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
11 lat |
1. | Wilczyński Jan | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:36.29 | 192 | 45.32 | 50.97 | ||||
2. | Piekarz Jakub | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:37.26 | 186 | 45.64 | 51.62 | ||||
3. | Klimas Michał | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:40.41 | 169 | 44.92 | 55.49 | ||||
4. | Bożek Filip | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:41.77 | 163 | 47.29 | 54.48 | ||||
5. | Młynarczyk Jakub | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:44.33 | 151 | 49.27 | 55.06 | ||||
6. | Borowski Jakub | 02 | Salos Cortile Kielce | 1:46.42 | 142 | 51.18 | 55.24 | ||||
7. | Bartosiewicz Igor | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:47.01 | 140 | 51.19 | 55.82 | ||||
8. | Klimek Jakub | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:47.85 | 137 | 51.77 | 56.08 | ||||
9. | Blat Kacper | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:48.04 | 136 | 49.64 | 58.40 | ||||
10. | Kaczmarski Filip | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 1:49.38 | 131 | 50.74 | 58.64 | ||||
11. | Matysiak Hubert | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:51.08 | 125 | 53.80 | 57.28 | ||||
12. | Kesler Marcin | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:52.88 | 119 | 52.37 | 1:00.51 | ||||
13. | Kułaga Jan | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:55.10 | 112 | 53.95 | 1:01.15 | ||||
14. | Auguścik Daniel | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:59.03 | 101 | 54.09 | 1:04.94 | ||||
DYSKW. | Kosior Oskar | 02 | KORONA-Swim Kielce | ||||||||
O4 - przedwczesny start |
12 lat |
1. | Marecki Oskar | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:30.09 | 235 | 44.43 | 45.66 | |||
2. | Czuba Marcin | 01 | KS Wisła Puławy | 1:32.11 | 220 | 43.61 | 48.50 | |||
3. | Nawara Nikodem | 01 | KORONA-Swim Kielce | 1:37.57 | 185 | 46.46 | 51.11 | |||
4. | Pudysz Łukasz | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:41.19 | 165 | 48.65 | 52.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12-01-2013 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 27.41 28.85 28.13 30.56 | Jagoda Julia Burdelak Agnieszka Mikołajczyk Marta Długołęcka Karolina | JEOZA MAJEL KOKIE UNBUS | Ożarów Maz. Brzeg Dolny Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. | 12-12-2007 14-12-2002 27-06-2009 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Piesko Martyna | 03 | MTP Lublinianka | 40.43 | 190 | |||
2. | Rosińska Kornelia | 03 | MTP Lublinianka | 40.71 | 186 | |||
3. | Żurawska Kaja | 03 | MTP Lublinianka | 41.35 | 177 | |||
4. | Wira Patrycja | 03 | KORONA-Swim Kielce | 43.20 | 155 | |||
5. | Machulak Maja | 03 | UKP Fala Kraśnik | 44.56 | 142 | |||
6. | Kudła Sandra | 03 | Motyl Stalowa Wola | 47.50 | 117 | |||
7. | Mysior Wiktoria | 03 | Motyl Stalowa Wola | 48.44 | 110 | |||
8. | Gil Julia | 03 | KORONA-Swim Kielce | 50.01 | 100 | |||
9. | Wojskop Dorota | 03 | Motyl Stalowa Wola | 50.99 | 94 | |||
10. | Niedzielska Oliwia | 03 | MKS Wodnik Radom | 53.17 | 83 | |||
11. | Łukasik Andżelika | 03 | MKS Wodnik Radom | 55.90 | 71 | |||
12. | Kaczmarska Amelia | 03 | MKS Wodnik Radom | 56.79 | 68 | |||
13. | Adamkiewicz Patrycja | 03 | MKS Wodnik Radom | 58.75 | 61 | |||
14. | Kusiak Gabriela | 03 | Motyl Stalowa Wola | 1:00.58 | 56 | |||
15. | Marzec Klaudia | 03 | Salos Cortile Kielce | 1:04.09 | 47 |
11 lat |
1. | Kurasińska Oliwia | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 39.02 | 211 | |||
2. | Nawrot Aleksandra | 02 | KORONA-Swim Kielce | 40.63 | 187 | |||
3. | Gugała Marta | 02 | KS Wisła Puławy | 41.70 | 173 | |||
4. | Buk Alicja | 02 | KORONA-Swim Kielce | 42.36 | 165 | |||
5. | Kata Natalia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 42.39 | 164 | |||
6. | Pac Wiktoria | 02 | Motyl Stalowa Wola | 42.62 | 162 | |||
7. | Stanek Martyna | 02 | KORONA-Swim Kielce | 43.54 | 152 | |||
8. | Szymańska Weronika | 02 | Motyl Stalowa Wola | 43.93 | 148 |
12 lat |
1. | Dębicka Gabriela | 01 | Motyl Stalowa Wola | 32.05 | 381 | |||
2. | Brodawka Klaudia | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 35.55 | 279 | |||
3. | Sajnaga Kinga | 01 | KS Wisła Puławy | 38.66 | 217 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12-01-2013 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 26.65 28.19 28.33 30.07 | Wiatrowski Remigiusz Kapias Michał Treliński Bartosz Zacharski Szymon | WAPOZ SIGLI ORJED UNBUS | Śrem Oświęcim Kielce Ostrowiec Św. | 14-11-2008 22-12-2011 09-12-2006 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Piliński Bartosz | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 35.97 | 179 | |||
2. | Konwicki Bartosz | 03 | KORONA-Swim Kielce | 36.61 | 170 | |||
3. | Kijewski Krzysztof | 03 | UKP Fala Kraśnik | 38.25 | 149 | |||
4. | Adamczyk Jan | 03 | MTP Lublinianka | 38.46 | 147 | |||
5. | Kumor Sebastian | 03 | ORKA MOSiR Kielce | 38.52 | 146 | |||
6. | Staszałek Damian | 03 | MKS Wodnik Radom | 40.49 | 126 | |||
7. | Toboła Mateusz | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 41.42 | 117 | |||
8. | Grabek Oskar | 03 | MTP Lublinianka | 41.90 | 113 | |||
9. | Ciszewski Hubert | 03 | Motyl Stalowa Wola | 42.93 | 105 | |||
10. | Ramus Jakub | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 43.55 | 101 | |||
11. | Gergont Kacper | 03 | Motyl Stalowa Wola | 43.86 | 99 | |||
12. | Walczyk Dominik | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 44.08 | 97 | |||
13. | Kornacki Piotr | 03 | MKS Wodnik Radom | 44.17 | 97 | |||
14. | Borsuk Piotr | 03 | UKP Fala Kraśnik | 44.96 | 92 | |||
15. | Okręt Oliwer | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 45.28 | 90 | |||
16. | Cedro Dawid | 03 | Salos Cortile Kielce | 45.37 | 89 | |||
17. | Górzyński Wiktor | 03 | MKS Wodnik Radom | 46.26 | 84 | |||
18. | Kula Przemysław | 03 | MKS Wodnik Radom | 47.19 | 79 | |||
19. | Jabłoński Igor | 03 | Salos Cortile Kielce | 47.22 | 79 | |||
20. | Grzmil Kacper | 03 | MKS Wodnik Radom | 47.85 | 76 | |||
21. | Fortuński Jan | 03 | KORONA-Swim Kielce | 49.36 | 69 | |||
22. | Mochocki Maks | 03 | KORONA-Swim Kielce | 49.43 | 69 | |||
23. | Grad Filip | 03 | Salos Cortile Kielce | 51.07 | 62 | |||
24. | Danielewicz Szymon | 03 | MKS Wodnik Radom | 51.62 | 60 | |||
25. | Jakubiak Mateusz | 03 | MKS Wodnik Radom | 52.89 | 56 | |||
26. | Czyż Adrian | 03 | Motyl Stalowa Wola | 54.74 | 51 | |||
27. | Jaroszewski Jakub | 03 | MKS Wodnik Radom | 56.10 | 47 | |||
28. | Adamkiewicz Daniel | 03 | MKS Wodnik Radom | 59.41 | 39 | |||
29. | Dębski Daniel | 03 | Motyl Stalowa Wola | 59.64 | 39 |
11 lat |
1. | Niestuj Piotr | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 33.69 | 218 | |||
2. | Król Jan | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 34.35 | 206 | |||
3. | Wykierski Jakub | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 34.89 | 196 | |||
4. | Chruścicki Jan | 02 | KORONA-Swim Kielce | 35.53 | 186 | |||
5. | Bandura Maksym | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 37.84 | 154 | |||
6. | Proczek Kacper | 02 | KS Wisła Puławy | 39.48 | 135 | |||
7. | Kaczmarski Filip | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 39.79 | 132 | |||
8. | Obara Krzysztof | 02 | KORONA-Swim Kielce | 40.24 | 128 | |||
9. | Lis Wiktor | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 40.96 | 121 | |||
10. | Barański Bartosz | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 42.17 | 111 | |||
11. | Gryc Michał | 02 | KORONA-Swim Kielce | 44.46 | 95 | |||
12. | Maluha Philip | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 45.01 | 91 | |||
13. | Grobelski Filip | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 46.66 | 82 | |||
14. | Matysiak Hubert | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 47.01 | 80 | |||
15. | Ruchwa Grzegorz | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 48.42 | 73 | |||
16. | Świątek Bartosz | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 49.92 | 67 | |||
17. | Durma Mikołaj | 02 | Salos Cortile Kielce | 54.28 | 52 |
12 lat |
1. | Barusiński Kordian | 01 | KORONA-Swim Kielce | 31.12 | 277 | |||
2. | Pater Norbert | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 34.21 | 208 | |||
3. | Koncki Bartłomiej | 01 | KS Wisła Puławy | 34.24 | 208 | |||
4. | Machul Aleksander | 01 | KS Wisła Puławy | 34.76 | 199 | |||
5. | Banach Bartłomiej | 01 | KORONA-Swim Kielce | 35.02 | 194 | |||
6. | Dados Aleksander | 01 | KS Wisła Puławy | 35.24 | 191 | |||
7. | Topolski Jakub | 01 | Motyl Stalowa Wola | 36.82 | 167 | |||
8. | Czuba Marcin | 01 | KS Wisła Puławy | 37.99 | 152 | |||
9. | Karasiński Piotr | 01 | Salos Cortile Kielce | 39.65 | 134 | |||
10. | Kiraga Radosław | 01 | KS Wisła Puławy | 44.65 | 93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12-01-2013 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 59.12 1:03.03 1:01.42 1:07.95 | Jagoda Julia Burdelak Agnieszka Mikołajczyk Marta Długołęcka Karolina | JEOZA MAJEL KOKIE UNBUS | Ożarów Maz. Brzeg Dolny Ostrowiec Św. Sandomierz | 12-12-2007 13-12-2002 28-06-2009 24-11-2007 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
11 lat |
1. | Piotrowicz Maja | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 1:13.11 | 339 | 34.97 | 38.14 | |||
2. | Bobińska Julia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:18.76 | 271 | 36.68 | 42.08 | |||
3. | Bucoń Anna | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:21.70 | 243 | 38.73 | 42.97 | |||
4. | Zadworna Anna | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:23.08 | 231 | 39.75 | 43.33 | |||
5. | Boroń Paulina | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:23.33 | 229 | 38.42 | 44.91 | |||
6. | Wojtaszek Oktawia | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:25.44 | 212 | 39.85 | 45.59 | |||
7. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:27.35 | 199 | 42.49 | 44.86 | |||
8. | Oryszczak Oliwia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:28.83 | 189 | 41.07 | 47.76 | |||
9. | Sroczyńska Julia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:34.24 | 158 | 42.93 | 51.31 | |||
10. | Tomaszewska Magdalena | 02 | KS Wisła Puławy | 1:34.57 | 156 | 44.29 | 50.28 | |||
11. | Fusiara Natalia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:37.11 | 144 | 45.37 | 51.74 | |||
12. | Kucypera Adrianna | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:39.07 | 136 | 45.45 | 53.62 | |||
13. | Szewczyk Zofia | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:39.38 | 135 | 46.74 | 52.64 | |||
14. | Szabelska Wiktoria | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:40.70 | 129 | 45.53 | 55.17 | |||
15. | Gancarz Natalia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:42.03 | 124 | 47.14 | 54.89 | |||
16. | Gugała Marta | 02 | KS Wisła Puławy | 1:48.83 | 102 | 50.98 | 57.85 | |||
17. | Borkowska Anna | 02 | Salos Cortile Kielce | 1:54.02 | 89 | 50.22 | 1:03.80 |
12 lat |
1. | Wołek Oliwia | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:12.41 | 349 | 34.51 | 37.90 | |||
2. | Skrzypek Paulina | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:14.54 | 320 | 35.62 | 38.92 | |||
3. | Wicha Karolina | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:15.58 | 307 | 36.20 | 39.38 | |||
4. | Gondek Wiktoria | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:18.94 | 269 | 39.33 | 39.61 | |||
5. | Bucoń Magdalena | 01 | UKP Fala Kraśnik | 1:21.02 | 249 | 37.99 | 43.03 | |||
6. | Grąz Gabriela | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:21.45 | 245 | 38.68 | 42.77 | |||
7. | Błaut Katarzyna | 01 | Salos Cortile Kielce | 1:25.28 | 214 | 40.54 | 44.74 | |||
8. | Iskra Alicja | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:26.46 | 205 | 40.07 | 46.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12-01-2013 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 57.67 1:02.09 1:01.17 1:06.09 | Pietrzak Dawid Kapias Michał Michta Kacper Kowalski Patryk | AZBYD SIGLI KSOST UNBUS | Bydgoszcz Oświęcim Mielec Busko Zdrój | 15-11-2009 22-12-2011 15-12-2012 07-12-2008 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
11 lat |
1. | Siekaczyński Artur | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:10.76 | 256 | 34.20 | 36.56 | |||
2. | Wilk Jakub | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:16.58 | 202 | 35.55 | 41.03 | |||
3. | Opoka Wiktor | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:16.76 | 200 | 36.89 | 39.87 | |||
4. | Niestuj Piotr | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 1:16.80 | 200 | 36.51 | 40.29 | |||
5. | Chruścicki Jan | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:22.70 | 160 | 40.59 | 42.11 | |||
6. | Piekarz Jakub | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:23.11 | 158 | 39.52 | 43.59 | |||
7. | Klimas Michał | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:24.13 | 152 | 38.65 | 45.48 | |||
8. | Grad Korneliusz | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:24.66 | 149 | 41.06 | 43.60 | |||
9. | Iracki Filip | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:25.79 | 143 | 41.69 | 44.10 | |||
10. | Janik Beniamin | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:26.77 | 138 | 41.55 | 45.22 | |||
11. | Kosior Oskar | 02 | KORONA-Swim Kielce | 1:28.26 | 132 | 39.77 | 48.49 | |||
12. | Kesler Marcin | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:28.87 | 129 | 42.51 | 46.36 | |||
13. | Klimek Jakub | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:29.47 | 126 | 42.17 | 47.30 | |||
14. | Proczek Kacper | 02 | KS Wisła Puławy | 1:33.80 | 109 | 45.99 | 47.81 | |||
15. | Golik Leonard | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:33.91 | 109 | 43.48 | 50.43 | |||
16. | Blat Kacper | 02 | UKP Fala Kraśnik | 1:34.22 | 108 | |||||
17. | Auguścik Daniel | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:35.03 | 105 | 45.89 | 49.14 | |||
18. | Borowski Jakub | 02 | Salos Cortile Kielce | 1:36.49 | 101 | |||||
19. | Młynarczyk Jakub | 02 | Motyl Stalowa Wola | 1:36.87 | 99 | 45.22 | 51.65 | |||
20. | Barański Bartosz | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:38.84 | 93 | |||||
21. | Lis Wiktor | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:40.38 | 89 | 45.92 | 54.46 | |||
22. | Sudół Dominik | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:43.52 | 81 | |||||
23. | Maluha Philip | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:51.46 | 65 | 51.60 | 59.86 | |||
24. | Durma Mikołaj | 02 | Salos Cortile Kielce | 2:08.92 | 42 | 57.51 | 1:11.41 |
12 lat |
1. | Gotszling Dawid | 01 | Barakuda Starachowice | 1:06.81 | 304 | 31.71 | 35.10 | |||
2. | Barusiński Kordian | 01 | KORONA-Swim Kielce | 1:07.78 | 291 | 32.43 | 35.35 | |||
3. | Wosiek Dawid | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:11.01 | 253 | 35.39 | 35.62 | |||
4. | Rogoziński Krzysztof | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:11.18 | 251 | 35.32 | 35.86 | |||
5. | Pokrywka Hubert | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:11.59 | 247 | 35.40 | 36.19 | |||
6. | Malicki Hubert | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:15.63 | 209 | 35.99 | 39.64 | |||
7. | Kuśmierz Karol | 01 | UKP Fala Kraśnik | 1:16.19 | 205 | 36.22 | 39.97 | |||
8. | Banach Bartłomiej | 01 | KORONA-Swim Kielce | 1:17.37 | 195 | 37.14 | 40.23 | |||
9. | Darocha Paweł | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:18.79 | 185 | 37.04 | 41.75 | |||
10. | Wodecki Karol | 01 | KORONA-Swim Kielce | 1:19.55 | 180 | 36.47 | 43.08 | |||
11. | Dados Aleksander | 01 | KS Wisła Puławy | 1:19.97 | 177 | 38.77 | 41.20 | |||
12. | Haba Jakub | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:20.14 | 176 | 37.30 | 42.84 | |||
13. | Borowski Adam | 01 | Salos Cortile Kielce | 1:25.63 | 144 | 40.56 | 45.07 | |||
14. | Czerwiński Łukasz | 01 | KORONA-Swim Kielce | 1:27.02 | 137 | 41.71 | 45.31 | |||
15. | Karasiński Piotr | 01 | Salos Cortile Kielce | 1:28.07 | 132 | |||||
16. | Stańczyk Kacper | 01 | Motyl Stalowa Wola | 1:32.56 | 114 | 44.66 | 47.90 | |||
17. | Kiraga Radosław | 01 | KS Wisła Puławy | 1:38.62 | 94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12-01-2013 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 30.20 30.48 30.95 34.03 | Pawlaczek Natalia Przybysławska Aleksandra Mikołajczyk Marta Belicka Beata | ZROPO WORAD KOKIE ORJED | Łódź Katowice Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. | 22-10-2005 23-10-2009 26-06-2009 03-12-2005 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 41.64 | 200 | |||
2. | Matracka Anastazja | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 42.79 | 184 | |||
3. | Bis Aleksandra | 02 | Motyl Stalowa Wola | 43.71 | 173 | |||
4. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 45.03 | 158 | |||
5. | Mazur Kaja | 02 | UKP Fala Kraśnik | 47.84 | 132 | |||
6. | Bugała Martyna | 02 | MTP Lublinianka | 47.94 | 131 | |||
7. | Nowak Adrianna | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 50.09 | 115 | |||
8. | Stęgierska Gabriela | 02 | UKP Fala Kraśnik | 50.97 | 109 | |||
9. | Sady Julia | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 56.85 | 78 |
12 lat |
1. | Dębicka Gabriela | 01 | Motyl Stalowa Wola | 36.86 | 289 | |||
2. | Łysakowska Julia | 01 | MTP Lublinianka | 36.89 | 288 | |||
3. | Pulut Aleksandra | 01 | KORONA-Swim Kielce | 39.44 | 236 | |||
4. | Zając Nikoletta | 01 | Motyl Stalowa Wola | 39.68 | 231 | |||
5. | Skrzypek Paulina | 01 | Motyl Stalowa Wola | 39.76 | 230 | |||
6. | Brodawka Klaudia | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 41.23 | 206 | |||
7. | Sajnaga Kinga | 01 | KS Wisła Puławy | 42.62 | 187 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12-01-2013 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 27.95 30.76 30.95 33.13 | Ciężkowski Dominik Tarczyński Marcin Kurant Roger Kurant Roger | JOKRA BUWAR KSOST KSOST | Zabierzów Płock Kraśnik Ostrowiec Św. | 13-12-2008 14-12-2001 18-11-2006 03-12-2005 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Bożek Filip | 02 | UKP Fala Kraśnik | 44.32 | 119 | ||||
2. | Kułaga Jan | 02 | UKP Fala Kraśnik | 49.77 | 84 | ||||
DYSKW. | Obara Krzysztof | 02 | KORONA-Swim Kielce | ||||||
O4 - przedwczesny start |
12 lat |
1. | Pudysz Łukasz | 01 | Motyl Stalowa Wola | 36.36 | 215 | |||
2. | Skowron Patryk | 01 | KORONA-Swim Kielce | 36.85 | 207 | |||
3. | Pater Norbert | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 37.81 | 191 | |||
4. | Sasak Andrzej | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 38.54 | 180 | |||
5. | Wodecki Karol | 01 | KORONA-Swim Kielce | 40.41 | 157 | |||
6. | Machul Aleksander | 01 | KS Wisła Puławy | 41.55 | 144 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12-01-2013 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Dzieci | 1:12.77 1:19.03 | Budzis Joanna Kowalik Nina | BUWAR KOKIE | Warszawa Puławy | 06-11-2001 29-11-2009 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:32.21 | 245 | 42.80 | 49.41 | |||
2. | Wira Patrycja | 03 | KORONA-Swim Kielce | 1:43.79 | 172 | 49.13 | 54.66 | |||
3. | Rosińska Kornelia | 03 | MTP Lublinianka | 1:50.13 | 144 | 53.26 | 56.87 | |||
4. | Gos Kinga | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:57.37 | 119 | 57.69 | 59.68 | |||
5. | Jędrzejczyk Natalia | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:59.07 | 114 | 58.34 | 1:00.73 | |||
6. | Głowacka Patrycja | 03 | MKS Wodnik Radom | 2:03.63 | 101 | 55.57 | 1:08.06 | |||
7. | Grzyb Wiktoria | 03 | MKS Wodnik Radom | 2:06.42 | 95 | 1:01.31 | 1:05.11 | |||
8. | Kacprowicz Wiktoria | 03 | MKS Wodnik Radom | 2:08.22 | 91 | 1:00.24 | 1:07.98 | |||
9. | Wrońska Zuzanna | 03 | MKS Wodnik Radom | 2:14.93 | 78 | 1:08.28 | 1:06.65 | |||
10. | Niedzielska Oliwia | 03 | MKS Wodnik Radom | 2:23.03 | 65 | 1:08.21 | 1:14.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12-01-2013 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Dzieci | 1:09.71 1:14.53 | Kapias Michał Gotszling Dawid | SIGLI KOKIE | Oświęcim Puławy | 22-12-2011 16-12-2012 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Adamczyk Jan | 03 | MTP Lublinianka | 1:34.67 | 154 | 45.16 | 49.51 | |||
2. | Piliński Bartosz | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:37.37 | 141 | 46.75 | 50.62 | |||
3. | Zaczek Marcin | 03 | KORONA-Swim Kielce | 1:38.27 | 137 | 45.14 | 53.13 | |||
4. | Kijewski Krzysztof | 03 | UKP Fala Kraśnik | 1:38.78 | 135 | 46.81 | 51.97 | |||
5. | Borowski Kacper | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:40.40 | 129 | 48.32 | 52.08 | |||
6. | Grzmil Kacper | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:53.75 | 88 | 56.14 | 57.61 | |||
7. | Staszałek Damian | 03 | MKS Wodnik Radom | 1:54.04 | 88 | 54.15 | 59.89 | |||
8. | Ramus Jakub | 03 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:54.43 | 87 | 52.98 | 1:01.45 | |||
9. | Grabowski Piotr | 03 | MKS Wodnik Radom | 2:04.39 | 67 | 1:01.01 | 1:03.38 | |||
10. | Górzyński Wiktor | 03 | MKS Wodnik Radom | 2:06.66 | 64 | 1:04.04 | 1:02.62 | |||
11. | Zawiślak Mateusz | 03 | MKS Wodnik Radom | 2:16.19 | 51 | 1:52.77 | 23.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12-01-2013 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 2:27.05 2:35.60 2:36.49 2:49.18 | Budzis Joanna Budzis Joanna Wołoszyn Sonia Długołęcka Karolina | BUWAR BUWAR ARKIE UNBUS | Białołęka Wyszków Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. | 22-10-2002 21-11-2001 08-12-2007 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
11 lat |
1. | Piotrowicz Maja | 02 | ORKA MOSiR Kielce | 2:56.28 | 353 | 40.24 | 45.34 | 50.81 | 39.89 | |||
2. | Bobińska Julia | 02 | Motyl Stalowa Wola | 3:09.57 | 283 | 43.43 | 47.45 | 55.79 | 42.90 | |||
3. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 3:18.91 | 245 | 44.15 | 48.86 | 59.40 | 46.50 | |||
4. | Błaszkiewicz Wiktoria | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:19.60 | 243 | 42.20 | 53.23 | 59.70 | 44.47 | |||
5. | Bis Aleksandra | 02 | Motyl Stalowa Wola | 3:27.08 | 217 | 45.72 | 52.96 | 1:00.37 | 48.03 | |||
6. | Wojtaszek Oktawia | 02 | UKP Fala Kraśnik | 3:33.74 | 198 | 51.62 | 53.80 | 1:01.37 | 46.95 |
12 lat |
1. | Wołek Oliwia | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:53.13 | 372 | 38.95 | 43.47 | 50.40 | 40.31 | |||
2. | Skrok Zuzanna | 01 | Motyl Stalowa Wola | 3:01.71 | 322 | 40.17 | 46.53 | 50.81 | 44.20 | |||
3. | Gancarz Karolina | 01 | Motyl Stalowa Wola | 3:11.66 | 274 | 44.47 | 49.92 | 53.75 | 43.52 | |||
4. | Bucoń Magdalena | 01 | UKP Fala Kraśnik | 3:22.54 | 232 | 52.23 | 50.15 | 56.09 | 44.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12-01-2013 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 12 lat Wyniki |
Rekord Polski Młodz. 12-lat Rekord Polski Dzieci Rek Okręgu Święt Młodz. 12-lat Rek Okręgu Święt Dzieci | 2:19.81 2:31.06 2:30.63 2:38.75 | Dęga Wiktor Tarczyński Marcin Kowalski Patryk Gotszling Dawid | SKBEL BUWAR UNBUS KOKIE | Warszawa Wyszków Busko Zdrój Busko-Zdrój | 18-12-2003 22-10-2001 05-12-2009 24-11-2012 |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
11 lat |
1. | Wilczyński Jan | 02 | Motyl Stalowa Wola | 3:13.93 | 182 | 49.93 | 48.96 | 52.05 | 42.99 | |||
2. | Opoka Wiktor | 02 | UKP Fala Kraśnik | 3:14.22 | 182 | 45.46 | 50.50 | 57.01 | 41.25 | |||
3. | Wykierski Jakub | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:18.97 | 169 | 42.76 | 50.54 | 58.81 | 46.86 | |||
4. | Kępiński Paweł | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:41.84 | 122 | 47.03 | 55.19 | 1:09.12 | 50.50 |
12 lat |
1. | Gotszling Dawid | 01 | Barakuda Starachowice | 2:43.76 | 303 | 35.44 | 43.31 | 47.56 | 37.45 | |||
2. | Marecki Oskar | 01 | Motyl Stalowa Wola | 2:59.07 | 232 | 39.05 | 46.79 | 49.75 | 43.48 | |||
3. | Wosiek Dawid | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:04.02 | 214 | 41.84 | 46.24 | 56.95 | 38.99 | |||
4. | Skowron Patryk | 01 | KORONA-Swim Kielce | 3:04.75 | 211 | 40.70 | 48.22 | 53.90 | 41.93 | |||
5. | Malicki Hubert | 01 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:05.25 | 209 | 40.60 | 48.90 | 56.69 | 39.06 |