Nr  1. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  2. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  Open


Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
Kielce, 25 marzec 2013r


Konkurencja 1
25-03-2013
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Rogowska Paulina98Gimnazjum nr 31:10.7247634.0636.66
2.Mazur Maja98Gimnazjum Św.Jadwigi1:12.0944934.7437.35
3.Kowalik Nina98Gimnazjum nr 91:12.3244535.1737.15
4.Marzec Paulina97Gimnazjum nr 31:12.7543735.8636.89
5.Opałko Dominika99Gimnazjum nr 41:17.3736337.0340.34
6.Łosak Wiktiria98Gimnazjum nr 41:21.1131539.0142.10
7.Senderska Julia98Gimnazjum nr 41:25.1527239.4045.75
8.Kot KatarzynaGimnazjum Św.Jadwigi1:30.4922742.4448.05
9.Siekierko NikolaGimnazjum Św.Jadwigi1:42.57156
10.Szewczyk JuliaGimnazjum Katolickie1:43.2815245.4157.87
11.Sławińska KlaudiaGimnazjum Katolickie1:47.5513549.2558.30
12.Wrona KatarzynaGimnazjum Katolickie1:48.9313050.4458.49
13.Pałka MonikaGimnazjum Katolickie1:56.2110755.001:01.21
14.Pacanowska WeronikaGimnazjum Katolickie1:58.8710052.961:05.91
15.Wątek ZuzannaGimnazjum Katolickie2:00.149752.401:07.74
16.Stan MałgorzataGimnazjum Katolickie2:13.707057.731:15.97
17.Jaśtal NataliaGimnazjum Katolickie2:19.4562
18.Sarnot Klaudia98Gimnazjum nr 122:20.83601:06.241:14.59


<< TOP >>
Konkurencja 2
25-03-2013
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Szafarczyk Igor97Gimnazjum nr 91:04.7743130.8833.89
2.Bujak Piotr97Gimnazjum nr 161:08.7736033.0635.71
3.Bzinkowski JanGimnazjum Katolickie1:26.5018140.9945.51
4.Szczerek WiktorGimnazjum nr 41:36.5813043.2453.34
5.Drezno JakubGimnazjum Św.Jadwigi1:40.1011646.1153.99
6.Polański MichałGimnazjum Katolickie1:42.7810749.0953.69
7.Sypniewski AntoniGimnazjum Katolickie1:42.8610745.0657.80
8.Benć KarolGimnazjum Katolickie1:47.479451.2056.27
9.Sikora Piotr97Gimnazjum Katolickie1:47.519451.5855.93
10.Lech PatrykGimnazjum nr 31:48.319248.8659.45
11.Opoka RadosławGimnazjum Św.Jadwigi1:58.607053.801:04.80
12.Dziadowicz PrzemysławGimnazjum Katolickie2:08.875454.131:14.74
13.Horecki JanGimnazjum Katolickie2:09.665358.451:11.21
14.Korban MaciejGimnazjum Katolickie2:11.81511:01.021:10.79
15.Dziarmaga PawełGimnazjum Katolickie2:21.02411:04.071:16.95
16.Dądela JakubGimnazjum Katolickie2:30.86341:06.401:24.46
17.Dądela BartoszGimnazjum Katolickie2:48.44241:10.671:37.77


<< TOP >>
Konkurencja 3
25-03-2013
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sarna Magdalena98Gimnazjum nr 431.82449
2.Gaik Natalia99Gimnazjum nr 432.96404
3.Tomaszewska Aleksandra99Gimnazjum nr 433.65380
4.Mikołajczyk Marta97Gimnazjum nr 933.68379
5.Kowalik Nina98Gimnazjum nr 934.04367
6.Marzec Paulina97Gimnazjum nr 334.14364
7.Gawlik Mariola97Gimnazjum nr 334.29359
8.Foltyn Matylda99Gimnazjum nr 1234.87341
9.Mila KlaudiaGimnazjum Św.Jadwigi42.88183
10.Sobierajska NataliaGimnazjum Katolickie51.53105
11.Wątek BarbaraGimnazjum Katolickie56.9378


<< TOP >>
Konkurencja 4
25-03-2013
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kwietniewski Maciej98Gimnazjum nr 1629.82390
2.Lipka Łukasz97Gimnazjum nr 329.99384
3.Stępniak Kacper99Gimnazjum nr 430.47366
4.Łojek Michał98Gimnazjum nr 430.95349
5.Warchałowski Konrad98Gimnazjum nr 2631.75323
6.Magruk Tomasz97Gimnazjum nr 936.06220
7.Nawara Adrian99Gimnazjum nr 936.68209
8.Lubczyński PiotrGimnazjum Św.Jadwigi37.68193


<< TOP >>
Konkurencja 5
25-03-2013
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Rogowska Paulina98Gimnazjum nr 31:02.7453730.3732.37
2.Mazur Maja98Gimnazjum Św.Jadwigi1:05.1448031.1134.03
3.Gawlik Mariola97Gimnazjum nr 31:14.6131935.5939.02
4.Pepaś MilenaGimnazjum Św.Jadwigi1:19.2326636.1043.13
5.Salwa Patrycja98Gimnazjum nr 31:26.2820640.6945.59
6.Domagała Olga97Gimnazjum nr 161:30.2718042.3147.96
7.Kowal MariaGimnazjum Św.Jadwigi1:34.0715942.4651.61
8.Wątek BarbaraGimnazjum Katolickie1:41.2112844.3456.87
9.Łabuda Dominika99Gimnazjum nr 121:45.9611147.0558.91
10.Jabłońska Natalia98Gimnazjum nr 121:56.918354.501:02.41
11.Lelas MajaGimnazjum nr 261:57.238246.241:10.99
12.Wątek ZuzannaGimnazjum Katolickie1:58.5179
13.Jaśtal NataliaGimnazjum Katolickie2:35.2135
14.Barabasz SandraGimnazjum nr 32:41.5631
15.Bugajska SylwiaGimnazjum nr 32:58.44231:20.301:38.14
NIE UK.Janowska AgnieszkaGimnazjum nr 3


<< TOP >>
Konkurencja 6
25-03-2013
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bujak Dominik99Gimnazjum nr 1658.7944628.7430.05
2.Gibalski Bartłomiej98Gimnazjum nr 159.5143028.6230.89
3.Łukawski Mikołaj99Gimnazjum Katolickie1:00.0141928.7831.23
4.Warchałowski Konrad98Gimnazjum nr 261:00.5240929.1031.42
5.Kwietniewski Maciej98Gimnazjum nr 161:00.7740429.2531.52
6.Lipka Łukasz97Gimnazjum nr 31:01.3639230.1731.19
7.Stępniak Kacper99Gimnazjum nr 41:01.3839230.3431.04
8.Bzinkowski JanGimnazjum Katolickie1:16.4420336.1940.25
9.Bysiak JakubGimnazjum Św.Jadwigi1:16.7020134.7042.00
10.Ślusarczyk CezaryGimnazjum Św.Jadwigi1:18.8718435.3643.51
11.Kędzierawski PawełGimnazjum Katolickie1:19.5918035.0644.53
12.Sowiński KamilGimnazjum nr 261:33.5111140.6152.90
13.Polański MichałGimnazjum Katolickie1:34.3610843.5250.84
14.Kołek PawełGimnazjum nr 41:39.699140.9258.77
15.Rurarz KrystianGimnazjum nr 31:44.557942.141:02.41
16.Opoka RadosławGimnazjum Św.Jadwigi1:48.927047.501:01.42
17.Pyczek TomaszGimnazjum nr 41:49.666844.951:04.71
18.Horecki JanGimnazjum Katolickie1:55.505847.961:07.54
19.Dziadowicz PrzemysławGimnazjum Katolickie1:59.695255.661:04.03


<< TOP >>
Konkurencja 7
25-03-2013
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sarna Magdalena98Gimnazjum nr 438.87406
2.Opałko Dominika99Gimnazjum nr 438.93404
3.Senderska Julia98Gimnazjum nr 440.05371
4.Salwa Patrycja98Gimnazjum nr 341.03345
5.Foltyn Matylda99Gimnazjum nr 1242.12319
6.Kot KatarzynaGimnazjum Św.Jadwigi45.97245
7.Pepaś MilenaGimnazjum Św.Jadwigi48.25212
8.Wrona KatarzynaGimnazjum Katolickie53.10159
9.Łabuda Dominika99Gimnazjum nr 1253.93152
10.Kowal MariaGimnazjum Św.Jadwigi54.08151
11.Kozłowska Oliwia98Gimnazjum nr 1255.88136
12.Machowska EwaGimnazjum Katolickie55.97136
13.Sobierajska NataliaGimnazjum Katolickie58.53119
14.Grudzińska OliwiaGimnazjum Katolickie59.29114
15.Michalska MilenaGimnazjum nr 31:00.11109
16.Stan MałgorzataGimnazjum Katolickie1:01.50102
17.Kurczych KarolinaGimnazjum Katolickie1:03.7492
18.Ruchwa MartaGimnazjum Katolickie1:07.6677
19.Rudka NataliaGimnazjum nr 91:11.1266
20.Barabasz SandraGimnazjum nr 31:37.9525


<< TOP >>
Konkurencja 8
25-03-2013
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gibalski Bartłomiej98Gimnazjum nr 136.69325
2.Kosiński JanGimnazjum Katolickie39.41263
3.Ślusarczyk CezaryGimnazjum Św.Jadwigi39.85254
4.Nawara Adrian99Gimnazjum nr 940.48242
5.Łojek Michał98Gimnazjum nr 441.19230
6.Banachowski Jakub99Gimnazjum nr 441.56224
7.Zając JakubGimnazjum nr 342.17214
8.Bysiak JakubGimnazjum Św.Jadwigi42.40211
9.Szczerek WiktorGimnazjum nr 442.83204
10.Drezno JakubGimnazjum Św.Jadwigi44.80179
11.Kędzierawski PawełGimnazjum Katolickie45.15174
12.Bijak FilipGimnazjum nr 345.98165
13.Kasperek MikołajGimnazjum nr 446.20163
14.Sypniewski AntoniGimnazjum Katolickie47.56149
15.Sowiński KamilGimnazjum nr 2648.12144
16.Sikora Piotr97Gimnazjum Katolickie48.92137
17.Lech PatrykGimnazjum nr 349.35133
18.Benć KarolGimnazjum Katolickie51.20119
19.Karwat MichałGimnazjum nr 353.65104
20.Dądela JakubGimnazjum Katolickie53.98102
21.Dziarmaga PawełGimnazjum Katolickie55.0996
22.Dądela BartoszGimnazjum Katolickie55.5194
23.Lasota MichałGimnazjum nr 355.9092
24.Fugiński MaciejGimnazjum nr 356.9986
25.Pyczek TomaszGimnazjum nr 41:01.9367
26.Skrzyniarz KamilGimnazjum nr 31:02.0867
27.Korban MaciejGimnazjum Katolickie1:02.2666
28.Łucak DawidGimnazjum nr 31:46.1813


<< TOP >>
Konkurencja 9
25-03-2013
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Gaik Natalia99Gimnazjum nr 41:15.5644634.7940.77
2.Tomaszewska Aleksandra99Gimnazjum nr 41:16.3543235.8640.49
3.Mikołajczyk Marta97Gimnazjum nr 91:20.8136436.0344.78
4.Łosak Wiktiria98Gimnazjum nr 41:22.9633737.5245.44
5.Mila KlaudiaGimnazjum Św.Jadwigi1:30.6325840.5850.05


<< TOP >>
Konkurencja 10
25-03-2013
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bujak Dominik99Gimnazjum nr 161:05.1747231.3533.82
2.Szafarczyk Igor97Gimnazjum nr 91:06.2145031.7434.47
3.Bujak Piotr97Gimnazjum nr 161:07.9441731.2636.68
4.Łukawski Mikołaj99Gimnazjum Katolickie1:08.0741431.0437.03
5.Lubczyński PiotrGimnazjum Św.Jadwigi1:25.6720839.2946.38
6.Kosiński JanGimnazjum Katolickie1:37.5514046.0151.54


<< TOP >>
Konkurencja 11
25-03-2013
Kobiet, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.Gimnazjum nr 4Gimnazjum nr 42:03.12434
Tomaszewska Aleksandra
Sarna Magdalena
99
98
30.91
31.09
Opałko Dominika
Gaik Natalia
99
99
31.18
29.94
2.Gimnazjum nr 3Gimnazjum nr 32:05.85406
30.52
32.17
33.97
29.19
3.Gimnazjum Św.JadwigiGimnazjum Św.Jadwigi2:15.81323
36.04
34.59
34.25
30.93
4.Gimnazjum KatolickieGimnazjum Katolickie2:54.46152
47.73
44.00
41.92
40.81
5.Gimnazjum nr 12Gimnazjum nr 123:07.36123
Foltyn Matylda
Sarnot Klaudia
99
98
46.95
59.42
Łabuda Dominika
Jabłońska Natalia
99
98
49.71
31.28


<< TOP >>
Konkurencja 12
25-03-2013
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.Gimnazjum nr 4Gimnazjum nr 42:09.94240
Szczerek Wiktor
Łojek Michał

98
37.48
29.22
Stępniak Kacper
Banachowski Jakub
99
99
34.15
29.09
2.Gimnazjum Św.JadwigiGimnazjum Św.Jadwigi2:10.52236
31.48
32.83
34.33
31.88
3.Gimnazjum KatolickieGimnazjum Katolickie2:11.43232
37.06
36.54
26.21
31.62
4.Gimnazjum nr 3Gimnazjum nr 32:19.03196
38.40
33.44
38.99
28.20
DYSKW.Gimnazjum nr 16Gimnazjum nr 16
Niesportowe zachowanie
Bujak Piotr, Warchałowski Konrad, Kwietniewski Maciej, Bujak Dominik
DYSKW.Gimnazjum nr 4Gimnazjum nr 4
Niesportowe zachowanie
Gaik Natalia, Opałko Dominika, Salwa Patrycja, Foltyn Matylda