Nr  1. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  2. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  5. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  7. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  Open


Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu
Kielce, 10 kwietnia 2014r


Konkurencja 1
10-04-2014 - 10:00
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:03.55Długołęcka KarolinaUNBUSUpplands Väsby (SWE)20-10-2013


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Mazur MajaGimnazjum Św.Jadwigi1:11.871334.7737.10
2.Gaik NataliaGimnazjum nr 41:15.511135.8139.70
3.Salwa PatrycjaGimnazjum nr 31:22.391040.0442.35
4.Senderska JuliaGimnazjum nr 41:25.95940.2545.70
5.Karasińska NataliaGimnazjum Św.Jadwigi1:43.01847.1855.83
6.Polak NataliaGimnazjum nr 71:47.80748.9358.87
7.Opala MartaGimnazjum Katolickie1:49.82649.041:00.78
8.Stefańczyk NataliaGimnazjum Katolickie1:55.53549.491:06.04
9.Anioł WiktoriaGimnazjum nr 122:00.72455.741:04.98
10.Bugajska MilenaGimnazjum nr 122:03.02355.551:07.47
11.Bąkowska EwaGimnazjum Katolickie2:12.0656.611:15.45
12.Grzelak WeronikaGimnazjum nr 72:26.7221:10.061:16.66
NIE UK.Trela MajaGimnazjum nr 7


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-04-2014
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Open
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen55.76Betlej WojciechDEPOLPłock01-12-2002


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kijewski KasperGimnazjum nr 71:01.121329.6331.49
2.Łukawski MikołajGimnazjum Katolickie1:02.441130.2032.24
3.Łojek MichałGimnazjum nr 41:10.251034.3235.93
4.Polak MikołajGimnazjum nr 91:13.21935.5637.65
5.Szczerek WiktorGimnazjum nr 41:35.20842.4652.74
6.Obara DamianGimnazjum Św.Jadwigi1:37.75744.0753.68
7.Stanek JakubGimnazjum Św.Jadwigi1:40.46646.0554.41
8.Rycąbel MichałGimnazjum nr 121:41.12543.7657.36
9.Barski JakubGimnazjum nr 121:42.88447.9954.89
10.Kuśnierczyk KonradGimnazjum nr 121:43.6448.1655.48
11.Komisarczyk JanGimnazjum Św.Jadwigi1:44.3344.3759.96
12.Różański MateuszGimnazjum nr 121:46.6548.3758.28
13.Fitas PiotrGimnazjum Św.Jadwigi1:54.3450.011:04.33
14.Moskal JakubGimnazjum Katolickie1:59.52358.071:01.45
15.Gil MarcinGimnazjum nr 92:01.60254.521:07.08
16.Jastrzębski KryspinGimnazjum nr 132:03.47153.901:09.57
17.Kaczmarski MateuszGimnazjum Św.Jadwigi2:05.0755.001:10.07
18.Pierzak WiktorGimnazjum Katolickie2:17.961:01.071:16.89


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-04-2014
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen29.00Kilijańska DonataKSOSTKraków09-03-2013


PozycjaCzasPkt.
1.Tomaszewska AleksandraGimnazjum nr 433.2013
2.Sarna MagdalenaGimnazjum nr 433.4211
3.Gaik NataliaGimnazjum nr 433.70
4.Żmudzka JagodaGimnazjum Św.Jadwigi38.3110
5.Wzorek AleksandraGimnazjum nr 1341.359
6.Mila KlaudiaGimnazjum Św.Jadwigi43.038
7.Wieczorek JuliaGimnazjum Katolickie1:01.107


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-04-2014
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen24.16Kizierowski BartoszDEPOLPłock30-11-2002


PozycjaCzasPkt.
1.Stępniak KacperGimnazjum nr 426.6613
2.Warchałowski KonradGimnazjum nr 2630.3911
3.Łojek MichałGimnazjum nr 430.6110
4.Litwin DawidGimnazjum nr 732.859
5.Banachowski JakubGimnazjum nr 432.93


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-04-2014
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen55.69Kawecka AnnaSAKIEGorzów Wlkp.26-11-2009


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Rogowska PaulinaGimnazjum nr 31:00.941329.5131.43
2.Mazur MajaGimnazjum Św.Jadwigi1:05.221131.1634.06
3.Opałko DominikaGimnazjum nr 41:09.081032.1036.98
4.Mila KlaudiaGimnazjum Św.Jadwigi1:18.30936.0242.28
5.Kot KatarzynaGimnazjum Św.Jadwigi1:21.7837.3844.40
6.Kępa IzabelaGimnazjum nr 71:26.67839.0047.67
7.Kamińska MałgorzataGimnazjum nr 261:28.73739.9848.75
8.Stefańczyk NataliaGimnazjum Katolickie1:47.87651.1156.76
9.Wieczorek JuliaGimnazjum Katolickie1:48.66547.421:01.24
10.Pająk ZofiaGimnazjum Katolickie1:54.6848.621:06.06
11.Lelas MajaGimnazjum nr 261:55.48448.951:06.53
12.Szydłowska NataliaGimnazjum Św.Jadwigi1:56.2450.501:05.74
13.Hyż GabrielaGimnazjum Św.Jadwigi2:04.3554.881:09.47
14.Bąkowska EwaGimnazjum Katolickie2:08.3456.481:11.86


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-04-2014
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen47.96Kizierowski BartoszDEPOLStockholm (SWE)22-01-2002


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Łukawski MikołajGimnazjum Katolickie55.511327.0628.45
2.Gibalski BartłomiejGimnazjum nr 155.941127.3328.61
3.Nawara AdrianGimnazjum nr 91:18.821035.4943.33
4.Lasocki KarolGimnazjum nr 71:22.24937.2744.97
5.Odej MichałGimnazjum nr 71:23.54837.2746.27
6.Kołek PawełGimnazjum nr 41:32.05739.1652.89
7.Stanek JakubGimnazjum Św.Jadwigi1:33.93644.2849.65
8.Pierzak MaciejGimnazjum Św.Jadwigi1:34.00539.5354.47
9.Cender JędrzejGimnazjum nr 71:34.8842.2352.65
10.Różański MateuszGimnazjum nr 121:35.07442.4452.63
11.Ćwiek MaciejGimnazjum nr 71:35.4045.4449.96
12.Opoka RadosławGimnazjum Św.Jadwigi1:35.5741.7953.78
13.Barski JakubGimnazjum nr 121:38.83348.3250.51
14.Wilczek KrzysztofGimnazjum Św.Jadwigi1:41.4943.5257.97
15.Kędzior MarcinGimnazjum Katolickie1:43.02245.4857.54
16.Pierzak WiktorGimnazjum Katolickie1:43.5747.8055.77
17.Marzec MaciejGimnazjum Św.Jadwigi1:48.1945.181:03.01
18.Fitas PiotrGimnazjum Św.Jadwigi1:51.2848.651:02.63
19.Moskal JakubGimnazjum Katolickie1:55.1451.551:03.59
20.Jaros JakubGimnazjum Katolickie1:57.0250.341:06.68
21.Kaczmarski MateuszGimnazjum Św.Jadwigi2:00.0751.511:08.56
NIE UK.Łebek MichałGimnazjum Św.Jadwigi49.04


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-04-2014
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen33.41Jagodzka AleksandraKOKIEGorzów Wlkp.26-11-2009


PozycjaCzasPkt.
1.Senderska JuliaGimnazjum nr 439.2213
2.Opałko DominikaGimnazjum nr 439.5011
3.Żmudzka JagodaGimnazjum Św.Jadwigi40.0210
4.Salwa PatrycjaGimnazjum nr 340.879
5.Łosak WiktoriaGimnazjum nr 442.06
6.Kot KatarzynaGimnazjum Św.Jadwigi46.588
7.Kępa IzabelaGimnazjum nr 749.467
8.Zielińska DominikaGimnazjum nr 1252.126
9.Karasińska NataliaGimnazjum Św.Jadwigi52.44
10.Niepokój AlicjaGimnazjum Św.Jadwigi53.25
11.Opala MartaGimnazjum Katolickie54.665
12.Łysak KingaGimnazjum Św.Jadwigi57.30
13.Hyż GabrielaGimnazjum Św.Jadwigi58.94
14.Osija WeronikaGimnazjum Katolickie59.074
15.Wikarek KatarzynaGimnazjum nr 91:02.523
16.Steinhoff GabrielaGimnazjum Katolickie1:03.97
17.Pająk ZofiaGimnazjum Katolickie1:04.30
18.Grzelak WeronikaGimnazjum nr 71:08.032


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-04-2014
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen29.28Boral ŁukaszDEPOLLeszno28-11-2003


PozycjaCzasPkt.
1.Bujak DominikGimnazjum nr 1632.6513
2.Gibalski BartłomiejGimnazjum nr 133.1911
3.Litwin DawidGimnazjum nr 735.9810
4.Lasocki BartoszGimnazjum nr 1238.079
5.Polak MikołajGimnazjum nr 939.218
6.Kasperek MikołajGimnazjum nr 442.517
7.Nawara AdrianGimnazjum nr 942.766
8.Szczerek WiktorGimnazjum nr 442.995
9.Frankiewicz PatrykGimnazjum nr 444.81
10.Opoka RadosławGimnazjum Św.Jadwigi46.794
11.Wilczek KrzysztofGimnazjum Św.Jadwigi47.633
12.Cender JędrzejGimnazjum nr 748.282
13.Patrzałek MarcinGimnazjum Św.Jadwigi48.72
14.Kletowski MikołajGimnazjum nr 1250.381
15.Wolski AdamGimnazjum Św.Jadwigi52.99
16.Lasocki KarolGimnazjum nr 753.78
17.Gil MarcinGimnazjum nr 91:01.32
18.Kowalczyk TomaszGimnazjum nr 41:13.98


<< TOP >>
Konkurencja 9
10-04-2014
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:04.77Długołęcka KarolinaUNBUSOpole16-03-2014


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Rogowska PaulinaGimnazjum nr 31:12.891333.7639.13
2.Tomaszewska AleksandraGimnazjum nr 41:18.121136.1741.95
3.Łosak WiktoriaGimnazjum nr 41:20.391038.1242.27
4.Sarna MagdalenaGimnazjum nr 41:20.4236.6243.80
5.Wzorek AleksandraGimnazjum nr 131:35.11945.7149.40


<< TOP >>
Konkurencja 10
10-04-2014
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen55.13Kizierowski BartoszDEPOLPłock01-12-2002


PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Bujak DominikGimnazjum nr 161:01.811329.4332.38
2.Stępniak KacperGimnazjum nr 41:03.191128.7534.44
3.Kijewski KasperGimnazjum nr 71:06.911030.3936.52
4.Warchałowski KonradGimnazjum nr 261:11.50932.5039.00
5.Lasocki BartoszGimnazjum nr 121:19.22838.3440.88
6.Odej MichałGimnazjum nr 71:32.79743.1049.69
7.Patrzałek MarcinGimnazjum Św.Jadwigi1:48.40650.3958.01


<< TOP >>
Konkurencja 11
10-04-2014
Kobiet, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:57.45SL Salos Cortile KielceSAKIEDębica01-02-2014


PozycjaCzasPkt.
1.Gimnazjum nr 4Gimnazjum nr 42:08.8626
Gaik Natalia
Opałko Dominika
99
99
32.12
32.28
Tomaszewska Aleksandra
Sarna Magdalena
99
98
32.42
32.04
2.Gimnazjum Św.JadwigiGimnazjum Św.Jadwigi2:11.8722
Kot Katarzyna
Mila Klaudia
98
98
36.27
33.37
Żmudzka Jagoda
Mazur Maja
00
98
32.41
29.82
3.Gimnazjum KatolickieGimnazjum Katolickie3:12.2720
Wieczorek Julia
Bąkowska Ewa
97
97
45.12
56.43
Stefańczyk Natalia
Opala Marta
97
97
43.24
47.48
4.Gimnazjum nr 7Gimnazjum nr 73:20.6818
Grzelak Weronika
Trela Maja
001:02.25
55.12
Kępa Izabela
Polak Natalia
9838.31
45.00


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-04-2014
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny

Open
Wyniki

Rek Okręgu Święt Sen1:41.93KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTPołaniec16-03-2013


PozycjaCzasPkt.
1.Gimnazjum nr 4Gimnazjum nr 41:58.1026
Łojek Michał
Stępniak Kacper
98
99
28.62
34.47
Banachowski Jakub
Szczerek Wiktor
99
98
30.71
24.30
2.Gimnazjum nr 7Gimnazjum nr 72:03.8722
Litwin Dawid
Cender Jędrzej
00
00
28.77
34.61
Odej Michał
Kijewski Kasper

99
34.25
26.24
3.Gimnazjum nr 12Gimnazjum nr 122:17.2120
Gajewski Paweł
Kulczycki Wiktor
97
97
33.33
33.82
Nowak Mateusz
Lasocki Bartosz
97
00
39.18
30.88
4.Gimnazjum KatolickieGimnazjum Katolickie2:32.0818
Łukawski Mikołaj
Kędzior Marcin
99
97
25.42Pierzak Wiktor
Moskal Jakub
97
97
5.Gimnazjum Św.JadwigiGimnazjum Św.Jadwigi2:36.1816
Opoka Radosław
Wilczek Krzysztof
39.16
39.18
Pasiowiec Michał
Obara Damian
40.53
37.31